Bitcoin Forum
June 25, 2024, 10:31:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç!  (Read 25200 times)
mirallas
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
June 29, 2017, 01:20:01 AM

Adamlar daha önce yapmışlar ve güzel kar elde etmişler. Kumar sitelerinin en büyük sıkıntısı devlet denetimlerinin sebep olduğu para transferi, crypto dünyası da bu iş için biçilmiş kaftan. Böyle projelerin artması gayet normal. İş yapacaklarını düşünüyorum. Şimdiden bounty sine girdim, büyük ihtimalle crowdsale'de de bir miktar alım yaparım. Herkese bol kazançlar.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
June 29, 2017, 10:16:29 AM

twitter ina katıldım 24 saat geçti stake hesaplanmamış kaç günde bir güncelleniyor
talatk (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 550

View Profile
June 29, 2017, 10:27:38 AM

twitter ina katıldım 24 saat geçti stake hesaplanmamış kaç günde bir güncelleniyor

Şu anda manuel olarak güncelleniyor, ileriki zamanlarda otomatik olacağını söylediler.
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
June 29, 2017, 10:45:02 AM

İmza kampanyasında yerel bölüme atılan postlarla ilgili bir açıklama göremedim, bu postlar da sayılacak mı acaba ? Saygılar.
talatk (OP)
Hero Member

View Profile
June 29, 2017, 10:48:01 AM

İmza kampanyasında yerel bölüme atılan postlarla ilgili bir açıklama göremedim, bu postlar da sayılacak mı acaba ? Saygılar.

ICO'ların %99'unda local postlar sayılır. Aksi istenmediği taktirde de kurallara yazılmaz. Eğer postların sayılmayacağı bölümlerde local yoksa sorun yoktur.
TexasofblackseA
Sr. Member

View Profile
June 29, 2017, 10:49:37 AM

ICO'ların %99'unda local postlar sayılır. Aksi istenmediği taktirde de kurallara yazılmaz. Eğer postların sayılmayacağı bölümlerde local yoksa sorun yoktur.

Bilgilendirme için teşekkürler, saygılar.
TexasofblackseA
Sr. Member

View Profile
June 29, 2017, 10:59:05 AM

"Join the Bitcointalk Signature Campaign

Your BitcoinTalk profile link"

Bu alana profil id mi yazılacak yoksa direkt olarak profil linkimizi mi yazacağız?

"İmza kampanyasına katlabilmek için Jr. Member veya üstü bir rütbede olmalısınız.https://bounty.betking.io'ya üye olun ve Bitcointalk kullanıcı adınızı ve Hesap ID'nizi girin. İmzanızı ve avatarınızı (isteğe göre) sayfada çıkan ile değiştirin."

Kullanıcı adımı ve hesap id mi yazacak bölümü bulamadım, yardımcı olur musunuz , saygılar.
talatk (OP)
Hero Member

View Profile
June 29, 2017, 11:04:35 AM

Bu alana profil id mi yazılacak yoksa direkt olarak profil linkimizi mi yazacağız?

"İmza kampanyasına katlabilmek için Jr. Member veya üstü bir rütbede olmalısınız.https://bounty.betking.io'ya üye olun ve Bitcointalk kullanıcı adınızı ve Hesap ID'nizi girin. İmzanızı ve avatarınızı (isteğe göre) sayfada çıkan ile değiştirin."

Kullanıcı adımı ve hesap id mi yazacak bölümü bulamadım, yardımcı olur musunuz , saygılar.

Sitede profile link yazan kısıma profil adresinizi girmelisiniz. Sanırım önceden ID ile giriliyordu şimdi sadece linkle halletmişler.

Sizin profil linkiniz: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=852321
TexasofblackseA
Sr. Member

View Profile
June 29, 2017, 11:20:46 AM

Sitede profile link yazan kısıma profil adresinizi girmelisiniz. Sanırım önceden ID ile giriliyordu şimdi sadece linkle halletmişler.

Sizin profil linkiniz: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=852321

Teşekkürler, sanırım katılabildim, saygılar.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
June 29, 2017, 08:56:32 PM

hic bırseyı calısmıyor bunların sıtesının. uye olamıyorsun olsanda logın olamıyorsun.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 29, 2017, 10:09:20 PM

hic bırseyı calısmıyor bunların sıtesının. uye olamıyorsun olsanda logın olamıyorsun.

sizde bir problem olabilir mi?
mail adresi yerine üye adınız ile giriş yapmayı denediniz mi?
kayıt olurken tarayıcı mail adresi ve şifre olarak kaydediyor. fakat giriş yaparken username soruyor.
stake otomatik saymıyor hesaplamıyor ama birkaç güne otomatiğe bağlanacak demişti op.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 29, 2017, 10:30:40 PM

kayıt olurken tarayıcı mail adresi ve şifre olarak kaydediyor. fakat giriş yaparken username soruyor.
stake otomatik saymıyor hesaplamıyor ama birkaç güne otomatiğe bağlanacak demişti op.

yok bende bır sorun yoktu. gec oldu baya. sıte de var bır sıkıntı.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
June 29, 2017, 11:11:53 PM

Bendede bounty paneli açmıyor üye olduğum halde
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
June 30, 2017, 03:00:13 AM

Bendede bounty paneli açmıyor üye olduğum halde
mail adresi değil de üyelik adıyla  giriş yapmayı deneyin olacaktır. ben de açık şuan

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
June 30, 2017, 07:18:35 AM

son günlerde çok fazla buna benzer icolar oluyor ve gerçekten bir yerde balon patlayacak ama hadi hayırlısı.
katılanlara bol şans dilerim.

AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 30, 2017, 11:15:57 AM

son günlerde çok fazla buna benzer icolar oluyor ve gerçekten bir yerde balon patlayacak ama hadi hayırlısı.
katılanlara bol şans dilerim.

icolar tüm topluluga yenı ınsanların katılması ıcın guzel oluyor. cogu kısı trenı ıcolar ıle yakalamak ıcın bıtcoın dunyasına gırıyor. buda gayet ıyı bırsey bence. ne kadar cok ıco o kadar cok yenı btc kullanıcısı demek. ve bu ıcolar genelde ether wave gıbı coınlerle yapldıgı ıcın o coınlerın fıyatlarınada yansıyor.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
June 30, 2017, 11:52:37 AM

Bounty sayfayı çok kaliteli bana biraz edgelessi hatırlattı sanki. Proje de bounty sayfası kadar kaliteli olursa ortaya çok iyi bir proje çıkar.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 30, 2017, 12:24:07 PM

Bounty sayfasinda surekli sifre hatasi veriyor bana sofre sifirlama yapiyorum yine ayni hata.Bir turlu giris yapamiyorum neden kaynaklaniyor acaba
TexasofblackseA
Sr. Member

View Profile
June 30, 2017, 12:32:58 PM

Bounty sayfasinda surekli sifre hatasi veriyor bana sofre sifirlama yapiyorum yine ayni hata.Bir turlu giris yapamiyorum neden kaynaklaniyor acaba

Kullanıcı adınızı mı giriyorsunuz yoksa kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresini mi ? Eğer kayıt olurken verdiğiniz e-osta adresini giryorsanız hata veriyor ancak kullanıcı adınızı  yazarsanız hata vermiyor şimdi denedim, saygılar.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 30, 2017, 05:13:05 PM

İmza kampanyasına katılalım bakalım güzel bir yatırım toplayacaklarını düşünüyorum. Sitelerine yeni üye oldum bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.  Aksilikler yaşamadan sağlam bir şekilde ilerleriz umarım.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: