Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:49:38 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç!  (Read 25200 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 20, 2017, 04:32:45 PM

Ilk imza kampanyam oluyor kendileri onda da yine bos attik herhalde hic islem yapmiyorlar artik.Neden boyle oldu yonetici yogunmu acaba.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
July 20, 2017, 04:35:46 PM

Gerçekten ben de ilk başlarda katılmıştım bu kampanyaya bir süre bekledim güncelleme gelmeyince başka bir kampanyaya katılmaya karar verdim.Yine de belli olmaz bu işler belki benim şansıma çok iyi bir bounty dağıtır ben de üzüntüyle izlerim uzaktan.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 20, 2017, 05:21:10 PM

şimdi de twitter stake sıfır gösteriyor, twitter hesaba bağlı değil gözüküyor, tıklayıncada başka kullanıcı eklemiş diyor, twitterdan sildim bounty uygulamasını, yeniden de eklemiyor, iice saçmaladı, bundan bir nane olacağı yok
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
July 20, 2017, 09:12:31 PM

Ben geçen hafta toplam 18 mesaj yazdım. Mesajların dördünü haftanın başında diğerlerini son gün yazmıştım. Beni spam mesaj atıyor diye işaretlemişler. İşim dolayısıyla her gün foruma giremiyordum. Bu hafta özellikle dikkat ederek foruma 5 dakika da olsa girerek hergün ilgili olduğum konulara mesajlarımı yazdım. İmzaya katılanların olduğu listeyi bu hafta daha bugün güncellediler ve benim ismim hala spam mesaj atanların arasında görünüyordu. Ben de bunların bir şekilde imza kampanyasına katılanların çoğunu saçma sebeplerle eleyecekleri kanaatine vardım. Sonuçta bir kural koymuşsun. Demişsin ki haftada 15 mesaj at, mesajların biri de duyuru başlığında olsun. Bu kuralına uyduktan sonra ben istersem mesajları 1 saat içinde yazarım istersem 100 saat içinde, sonuçta bu foruma girenlerin çoğu iş güç sahibi insanlar. Her zaman foruma girmek için fırsat bulamayabilirler.

Ben de tepki olarak imzamı değiştirdim. Herkesin kendi görüşü devam etmek isteyenler eder tabii ki ama bana göre iyice saçmaladılar ve imza kampanyasını iyi yönetemiyorlar. Saygılar.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
July 20, 2017, 09:20:39 PM

Twitter stake leri güncellenmiyor kaç gündür otomatik değil mi bu sistem anca milleti banlıyor başka numarası yok heralde 😂
talatk (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 550

View Profile
July 21, 2017, 04:33:34 AM

yav bunlar napmaya calısıyor bılen var mı ? persembe oldu guncelleme falan yok bosuna mı tasıyoruz bunun ımzasını mk yerınde

Her hafta aşağıdaki kategorilerde yeni hafta için başka bir kategori açılıyor. Takip etmeyi unutmayın lütfen. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FPHCKyJlP8sCT6a0voiGZLx3VMTVu19OyedR0aKKa3E/edit#gid=144118847
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 21, 2017, 06:34:47 AM

Yönetici çok sert bende girmiştim buna multi diye ban atmış . Bende anlamadım . Oyüzden imzasından çıktım. Ama atılmayanlar için kazanç güzel olabilir.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 21, 2017, 12:37:31 PM

yav bunlar napmaya calısıyor bılen var mı ? persembe oldu guncelleme falan yok bosuna mı tasıyoruz bunun ımzasını mk yerınde

Her hafta aşağıdaki kategorilerde yeni hafta için başka bir kategori açılıyor. Takip etmeyi unutmayın lütfen. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FPHCKyJlP8sCT6a0voiGZLx3VMTVu19OyedR0aKKa3E/edit#gid=144118847

En güncelini veriyorum https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FPHCKyJlP8sCT6a0voiGZLx3VMTVu19OyedR0aKKa3E/edit#gid=558340527

Fakat stake'ler güncellenmedi şikayet etme vakti bence geldi, bugün cuma günü haftanın bitmesine 2 gün kaldı yeni haftaya geçildiğinde 2 haftalık yerine tek haftayı sayacaktır sonra uğraş dur.

...Bugün her şeyin güncelleneceği açıklaması yapılmış.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 21, 2017, 01:40:46 PM

Post atıyorsun postlar beğenilmiyor. Ana başlığa yazıyorsun beğenilmiyor siliyor. Arkadaş biraz değişik ya ben de kasmıyorum artık tamamlamak için

kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
July 21, 2017, 01:53:50 PM

ilk donemdeki gibi tek basina herseyin altından kalkmaya calısırsa butun reputasyonunu mahveder. zaten piyasaya her gecen gun farklı isimler altında daha profesyonelce girmeye calisan bi çok girişim var.ilk donem ki o pazar payını o kadar kolay kazanamıcak gibi duruyor.elimizde bi tek zamanında yaptıgı işlerle  guven saglamış bi adam var.şimdilik bu yeterli gibi gorunsede uzun vadede tekrar o eski populer donemini yakalaması için çok çalışması gerekecek...
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
July 21, 2017, 04:00:11 PM

En güncelini veriyorum https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FPHCKyJlP8sCT6a0voiGZLx3VMTVu19OyedR0aKKa3E/edit#gid=558340527

Fakat stake'ler güncellenmedi şikayet etme vakti bence geldi, bugün cuma günü haftanın bitmesine 2 gün kaldı yeni haftaya geçildiğinde 2 haftalık yerine tek haftayı sayacaktır sonra uğraş dur.

...Bugün her şeyin güncelleneceği açıklaması yapılmış.

en güncel buysa yandık valla. adamlara kaç hafta önce 2 blog mu  ne yazdim birer hafta arayla en az 6 7 kere  bilgilendirme maili attim hiçbirine  dönüş yapmadiklari gibi blog listesinde de göremedim tabi kendimi . sonra slackten denkledim bir tanesini sorumlu yok dedim de ben varim dedi dedim  blog vs güncellemeyecekmisin kac hafta oldu 2 tane blog attim dedim presale için cok yogunuz o yüzden ilgilenemedim dedi salladi bu hafta çözecem dedi ve konusali da 1 hafta olmuştur yani şimdi bu son güncel liste dediginiz listeden kontrol ettim yine blog da yokum. zaten bu projede  sayili blog olmasi da yakin zamanda güncellenmedigini gösterir sadece ben yazmişim iki tane illa ki  yazan vardir aramizdan da .
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
July 21, 2017, 09:52:15 PM

bugün bounty başlığında op evini taşıdığını güncellemeleri bugün/bu gece yapacağını belirtmiş ama hala bi güncelleme yok sanırım?

---
docs güncel ama panelde aktif değil henüz
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
July 22, 2017, 02:35:35 AM

Site panelde twitter stakesi güncellenmiş sadece. Panelde imza yada blog stakesi güncel değil. Spreadsheette imzada blog skemesinde herhangi bir güncelleme yok
bitpazari
Hero Member

View Profile
July 22, 2017, 05:54:17 AM

Site panelde twitter stakesi güncellenmiş sadece. Panelde imza yada blog stakesi güncel değil. Spreadsheette imzada blog skemesinde herhangi bir güncelleme yok

Bende de durum aynı, bundan korkuyordum 1 haftam arada kaynayacak mı belki bu haftanın stake'lerini de beraber ekleyip ayrıca uğraşmak istemedi. Ama her şeyi güncelleyeceğim demişti yine de eksikte olsa ilgileniyor geçte olsa giriyor.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 22, 2017, 12:59:59 PM

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Benim şuanda rütbem Jr.Member.İmza kapmyası boyunca rütbem değişirse, Member olursa imzamı değiştirmem lazım değil mi ?Eğer imzayı değiştirirsem diskalifiye olur muyum ?  Nasıl olacak bu işler ??
Edit.Jr.Member ile Member in imzası aynıymış.Memberden Full Membere geçiş yaparsam nasıl olacak diye sorayım o zaman.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 22, 2017, 06:07:50 PM

Slack kanallarından fake linkler geliyor coindashtaki gibi. Sakın tıklamayın. Ekipte buna istinaden slack kanalını kapattı sanırım.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 22, 2017, 06:52:56 PM

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Benim şuanda rütbem Jr.Member.İmza kapmyası boyunca rütbem değişirse, Member olursa imzamı değiştirmem lazım değil mi ?Eğer imzayı değiştirirsem diskalifiye olur muyum ?  Nasıl olacak bu işler ??
Edit.Jr.Member ile Member in imzası aynıymış.Memberden Full Membere geçiş yaparsam nasıl olacak diye sorayım o zaman.
Merhaba dediginiz gibi degistirebilirsiniz ve diskalifiye olmazsiniz degistirdiginizde muhakkak bounty ana konusuna yazin vr pm atin yoneticiye
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 22, 2017, 07:04:31 PM

Merhaba dediginiz gibi degistirebilirsiniz ve diskalifiye olmazsiniz degistirdiginizde muhakkak bounty ana konusuna yazin vr pm atin yoneticiye
Yardımlarınız için teşekkürler  Smiley Smiley
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
July 22, 2017, 10:28:02 PM

şu google documan muhabbetlerını bır turlu cozemedım ben anlamıyorum o kısımdan. stakeler nere gore verılıyor.https://bounty.betking.io/
buraya baktıgımda 60 stake var. ıyımı kotumu sımdı bu. twıtterdan da 200 stake. ve stake hesaplaması nasıl oluyor. 1 mılyon token dagıtılacak. varmı hesabı stake basına kac token dusecek fılan.
bitpazari
Hero Member

View Profile
July 22, 2017, 10:51:51 PM

60 stake dedin bende 40 vardı dedim nasıl olur aynı hafta katılmıştık şimdi tekrar giriş yaparak baktım güncelleme yapılmış. Nasıl olsa bitmesini beklemek zorundayız bakalım üç beş bir şey gelse idare ederiz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: