Bitcoin Forum
June 15, 2024, 07:01:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç!  (Read 25200 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 30, 2017, 01:37:27 PM

Pazatesi günü sıfırlanıyor.Stakeler dağıtılıyor.Yeniden sayım başlıyor.Ama geçen hafta stakeler spreadsheets te gözükmesine rağmen bounty paneline yansımadı.

Cok tesekkur ederim  Smiley bugun biraz mesaj atayim bari ama gerci adamlarin sayip saymadigida muamma.Bosladi epey isleri.
Uyarida bulunan arkadasada tesekkurler
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 30, 2017, 02:01:38 PM

Pazatesi günü sıfırlanıyor.Stakeler dağıtılıyor.Yeniden sayım başlıyor.Ama geçen hafta stakeler spreadsheets te gözükmesine rağmen bounty paneline yansımadı.

Cok tesekkur ederim  Smiley bugun biraz mesaj atayim bari ama gerci adamlarin sayip saymadigida muamma.Bosladi epey isleri.
Uyarida bulunan arkadasada tesekkurler
Rica ederim Smiley Aman spam atmayın.Boşa gider valla stakeler.
ArdaDag
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 02:03:33 PM

Bu arada şimdi farkettim bounty paneli bakıma girmiş.Bakımdan sonra stakeler gelir belki.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 30, 2017, 02:06:05 PM

Bu arada şimdi farkettim bounty paneli bakıma girmiş.Bakımdan sonra stakeler gelir belki.
Yarım saat önce baktığımda açıktı, şimdi kapanmış. Bence de onlar güncellenecek çünkü yarın da spreadsheet güncellenecek.

ArdaDag
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 02:08:42 PM

Yarım saat önce baktığımda açıktı, şimdi kapanmış. Bence de onlar güncellenecek çünkü yarın da spreadsheet güncellenecek.
Aynen yarım saat önce bende girmiştim.Bu ICO dan çok ümitliyim.Biraz sorunsuz ilerleseler daha da iyi olacak.Yeni sayfa tasarımı yayınladılar.Çok iyi olmuş.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 30, 2017, 02:41:22 PM

BOUNTY kampanyasını iptal etmişler

Bounty Program Closed

Due to a low number of traffic received from the bounty campaigns and the huge amount of time and cost of running it so far
I have decided to close the bounty program.

All legit participants who were in the program before now will be compensated with some BetKing Bankroll Token after the ICO ends
in September.

The initial plan of allocating 1% of all tokens will not happen as the program is ending 5 weeks early.

However I will still keep the bug bounty program open and split 0.5% of tokens to the reporters in there.

The two most costly campaigns, in terms of management time, were the Bitcointalk signature campaign and the Twitter posting campaigns.
They also brought the least amount of traffic of any other marketing being done.

Also the recent forced rule changes on the forums and closure of threads made the whole thing even less effective as the ANN thread
is never able to be on the front page. Even though every other ICO has allowed this.

I will be sticking to the paid advertising on larger media sites instead.

The bounty website will be taken offline and the bounty thread closed later today.

I will update the OP and main site with these details now.

Thanks to everyone who supported the ICO so far.

Dean
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 03:01:24 PM

Ulen var ya tam i çıktı bunlar neyse ben imzamı değiştiriyorum keşke daha önceden degiştirseymişim ann konularının kapandığı için beklenen trafik olmuyormuş ücretli reklam yapacaklarmış hep laf salatası
ArdaDag
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 03:02:34 PM

BOUNTY kampanyasını iptal etmişler

Bounty Program Closed

Due to a low number of traffic received from the bounty campaigns and the huge amount of time and cost of running it so far
I have decided to close the bounty program.

All legit participants who were in the program before now will be compensated with some BetKing Bankroll Token after the ICO ends
in September.

The initial plan of allocating 1% of all tokens will not happen as the program is ending 5 weeks early.

However I will still keep the bug bounty program open and split 0.5% of tokens to the reporters in there.

The two most costly campaigns, in terms of management time, were the Bitcointalk signature campaign and the Twitter posting campaigns.
They also brought the least amount of traffic of any other marketing being done.

Also the recent forced rule changes on the forums and closure of threads made the whole thing even less effective as the ANN thread
is never able to be on the front page. Even though every other ICO has allowed this.

I will be sticking to the paid advertising on larger media sites instead.

The bounty website will be taken offline and the bounty thread closed later today.

I will update the OP and main site with these details now.

Thanks to everyone who supported the ICO so far.

Dean
Böyle olacağı belliydi.E artık imzayı taşımamızada gerek kalmadı öyleyse.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 30, 2017, 03:04:37 PM

Ulan lale biz babanın hayrına mı senin reklamını yapıyoduk burda? Şimdi ne olacak bakalım

bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 30, 2017, 03:35:33 PM

İlk imza kampanyam fiyasko oldu...  Grin
Ne olur ne olmaz şu hafta periyodunu bitireyim de öyle kaldırayım diyorum, katılan ve imza konusunda tecrübeli diğer arkadaşlar, bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, hemen kaldıracak mısınız, yoksa bekleyecek misiniz?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ArdaDag
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 03:39:33 PM

İlk imza kampanyam fiyasko oldu...  Grin
Ne olur ne olmaz şu hafta periyodunu bitireyim de öyle kaldırayım diyorum, katılan ve imza konusunda tecrübeli diğer arkadaşlar, bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, hemen kaldıracak mısınız, yoksa bekleyecek misiniz?
Benimde ilk imza kampanyamdı ama dediğiniz gibi fiyasko oldu.Yeni bir imza kampanyası bulana kadar bekleyeceğim.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 30, 2017, 04:02:59 PM

amk cocugu ıyı kı cıkmısım zamanında ımzasından.bunun ılgılenmemesınden bellıydı serefsız
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 30, 2017, 04:27:32 PM

Arkadas nedir bu bounty meselesi boyle,surekli bir yan cizme zokam yapacaklari ise bende twitterdan kasiyordum,zaten son gunlerde birsey yayinlamiyorlardi belliydi bir yşklik yapacaklari
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 30, 2017, 04:41:28 PM

amk cocugu ıyı kı cıkmısım zamanında ımzasından.bunun ılgılenmemesınden bellıydı serefsız

İlk defa senin küfür ettiğini görünce yüzümde gülücükler açtı.  Grin
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 30, 2017, 04:46:52 PM

İlk defa senin küfür ettiğini görünce yüzümde gülücükler açtı.  Grin
o zaman ben hep kufredeyım ınsanları mutlu etmek guzel bır sey Cheesy Cheesy
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
July 30, 2017, 05:27:09 PM

e ben demiştim bunlar üçkağitçi şerefsiz diye de yok güncelleme yapiliyor yok bilmem ne diyordu bazi arkadaşlar. e belliydi işte kaç hafta oldu ne blog  eklediler dashboard'a ne twitter  güncellendi. bende bu işe ayar oluyorum  yani  en fazla gider pusulasi  signature ile twitter fakat en az trafikte oradan geldigini gördük  o yüzden  kompile programi kapatma karari aldim demiş ücretli reklamciliga yönelecekmiş büyük sitelerden e git oralardan yap madem insanlar nasil anlayacaksa artik initial coin offering olayini. ico cikariyorsan reklaminida  bitcointalk tan yapman lazim. biz görüp biz giriyoz zaten ben bile bugun girmişim 2 ico ya benim gibi bir sürü insan var sadece tr forumda yatırım yapacak adam gibi ico arayan.  bazen işte herşey iyi olur team iyi  olur whitepaper sağlam olur cok güzel sunum yapilir vs işte malin biri projenin  iletişim ve bounty managerligini alir bildiginiz projenin deyim yerindeyse içine sıçar ve gider. jamal'in bi ara ico lari öyle oluyordu bu lavukta öyle yapti projeyi artik sahibimiydi yoksa projeyi yönetsin diyemi tuttular bilmiyorum ama elie yüzüne bulaştirdi. bunun tam tersi etkisinide örneğin sylon reiste görebilirsiniz. proje yatırımı nı iddia ediyorum %30 etkiliyordur bu adam tek başına. bountye olan ilgiyi kariştirmiyorum bile. neyse geçmiş olsun sadece bug programi açik  kalacakmiş sanirim. 

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
July 30, 2017, 05:39:18 PM

Bug ı nı da kendisi bulsun o zaman.
Emek hırsızları bunlar.
Ben artık kendimce bir karar aldım, her bounty e zıplamayacağım.
Yok gönderdiklerini buraya kopyala, yok sadece rt yapma, sen de tweet yaz.
Hayır kardeşim, ben bir tweeti 13000 kişiye ulaştırıyorsam eğer, bunun karşılığını da Pillar gibi doğru dürüst vereceksen varım bundan sonra...
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
July 30, 2017, 05:43:19 PM

hafta bitsin de ben de kaldıracağım imzayı. bu hareketten sonra bunun icosuna falan da katılmam. tek başına hem kampanya yönet hem komüniteye cevap ver hem projeyi yönet zaten olacak iş değildi. kendine göre haklı gerekçeleri var imza kampanyası yönetmek kolay iş değildir ama bu işi yapabilecek globalde tanınmış onlarca adam var. ver birine ilgilensin. ama belli ki bu dean in niyeti başka.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 30, 2017, 06:43:20 PM

Ben de twitterından kasıyordum da. Şimdi hiç birşey anlamadım. Bizim tokenleri ico bittikten sonra minicik bişey olarak verecekler heralde. Bir tombik döner yerim betkingten.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 07:01:32 PM
Last edit: July 30, 2017, 07:15:06 PM by aliyagiz207

Ben de twitterından kasıyordum da. Şimdi hiç birşey anlamadım. Bizim tokenleri ico bittikten sonra minicik bişey olarak verecekler heralde. Bir tombik döner yerim betkingten.
Verecekmis ama yari yariya kirpilmis hocam a.q ben imzasindaydim bunun.Sokayim verecegi stakelere istemiyorum a.q.1 aydir imzasini tasidik o kadar mesaj attim sosyal medyada kastik sonra boyle ismi yapilir.Sildi atti bizi mendil gibi
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: