Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:03:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Kapınızın önüne bir kap su koyun  (Read 2600 times)
miraekiz
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 29, 2017, 12:08:07 PM

Biz susuz aç kaldıkmı ortalığı yıkıyoruz. Hayvanlar napsın. Sokakta ne kadar su ve yemek bılabilecekler. Herkes koysa bi kap sokaklarına su ve yemek o hayvanlardanyararlamsalar. Onlarında canı var. Yazık değil mi onlara ya.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
1715659435
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715659435
Reply with quote  #2

1715659435
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Levazimatci
Member
**

View Profile
October 29, 2017, 06:53:00 PM

Yazık hayvanlara ya. Herkes koysun su ve yemek ya. Geçen gördüm köprk geldi çok susamış içti deli gibi su içti.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Molla1453
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 07:51:48 PM

Öncelikle duyarlılığınızdan ötürü teşekkür ederim.Çok muazzam önemli bir konuya değindiniz :"hayvanlara merhamet edin ki sizde merhamet olunasınız"diyen bir peygamberin ümmeti olarak,bir kez daha bizleri uyardığınız için çok teşekkürler.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
October 30, 2017, 08:33:30 PM

sokak hayvanları düşünmemiz lazım onları biz bu hale geitrdik yazın bir kap su koymak kışınsa onlara barına bilecekleri bir yuva vermek boynumuzun borcu
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
October 30, 2017, 11:13:23 PM

Cok faydali paylasim kis gunleri icinde barinak koyulabilir,hatta durumumuz varsa barinak alip sokakalra koyadabiliriz
erifubirugen
Member
**

Activity: 350

View Profile
November 05, 2017, 02:51:09 AM

Güzel paylaşım olmuş teşekkürler. Ben elimden geldiğince hayvanlara yardım etmeyi görev edindim kendime. Cihangirde oturuyorum, bizim burada sokaklarda küçük kedi klubeleri mevcut, mama ya da tavuk, et vb şeyler bırakıyorum 1-2 günde bir yuvalarına. Kulübede yaşamayanlar ise sokak ve apt kapı önlerini paylaşmış durumda, onlar biraz daha şanslılar.
Onur_luna
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
February 16, 2018, 01:14:22 PM

öncelikle böyle bir konunun açılmış olması tarafımca çok hoş karşılandı açan kişinin eline emeğine sağlık

farkındalık yaratmak adına insanları bilinçlendirmek adına bu tarz paylaşımlar çok önem teşkil etmekte duyarlılığın artması dileği ile......
ChevyImpala
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 4

View Profile
February 16, 2018, 02:45:47 PM

Biz insanlar 3/4 saatlik susuzluğa açlığa dayanamıyoruz, o zavallı hayvanlar saatlerce günlerce belki de aç susuz kalıyorlar. Lütfen herkes su, mama gibi konularda parasını harcasın. Migrosta yaş mama kuru mamalar var fiyatları da çok yüksek değil öyle. 2/3 hayvana da yetişseniz çok iyi bir şey bence bu. Ben bazen kuru mama ve su alıp çantamda taşıyorum bir kedi ya da köpek gördüğüm zaman poşeti açıp yiyip aç kalmamasını sağlıyorum. Sizler de bunu yapabilirsiniz. en fazla 4/5 TL'niz gider.

◣◣◣     CryptoBank     ◢◢◢
Revolutionary Financial System Based On The Blockchain (https://cryptobank.co)
slashgun
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 2

View Profile
February 19, 2018, 09:29:29 AM

Öncelike kapınızın önüne bir kap yemek/su koymanın en fazla 5 dakikakınızı ve biraz yemek ya da suyunuzu alabilecek birşey.. Bunun karşılığında sokak hayvanlarının belki birgün daha yaşamasına vesile olacaksınız . Bunun ne kadar güzel birşey olduğunu farkedebiliyor musunuz?
negredo19
Member
**

Gambling Investment Fund

View Profile
February 19, 2018, 10:28:32 AM
Merited by premium_domainer (10)

Bence bu konu aşağılara inmemeli hep gündemde olmalı kapının önüne su yemek artıkları hatta alabiliyorsanız mama
Onlar için yaz ayrı dert kış ayrı dert biraz sevgi dolu olalım, onların bize bizim onlara ihtiyacımız var .

HEROBUST
Jr. Member
*

Activity: 110
Merit: 3

View Profile
February 19, 2018, 10:54:34 AM

Kesinlikle herkezin yapması gereken bir şey.Hiç zor bir şey değil sadece 2 dakikanızı ayırmanız yeterli.
Biz yazın klimanın altında bütün gün yatarken bile susuyoruz,bir de onları düşünün hepsi saklanıyor araba altında apartman gölgelerinde yatmaya çalışıyor,ölümün eşiğinde aç sussuz dolaşıyorlar.
Ufak mamalar var,5 tl bile değil onlardan alıp kenara bir yere dökmemiz yeterli,tabi yanında bir de su.
Kediler için de ufak bir kap süt muazzam olur gerçekten.
Bizim için ufak ama onlar için çok büyük bir iyilik.
Biz yokken onlar vardı biz geçiciyiz dünya onların bunu unutmayın:)
irokan
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
February 19, 2018, 11:28:57 AM

Bir hayvan sever olarak destekliyorum,hassasiyet gosteren bitin insanlara tesekkurler.
firemm
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
February 19, 2018, 12:21:46 PM

inanin basligi okuyunca cok duygulandim,hayvanlarin hunharca olduruldugu.zevk icin kopek bogusturan,kopekleri arabasinin arkasina baglayip olduren surukleyen,vicdansizlari gorup okudukca bu duyarlilik beni gercekten cok duygulandirdi.umarim bu hassasiyet cocuklara reva gorulen taciz olaylarina da hassasiyet gosterip duyarli oluruz.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
March 19, 2018, 10:20:24 AM

bayat ekmeklerinizi de  evinizde balkon veya çatı yakınsa oraya koyabilirsiniz. kargalar, martılar, güvercinler yer. çöpe gitmesi yazık olur. aslında biraz özenle çoğu hayvan beslenebilir. mesela  fast food satılan yerlerde artık gıdaları isteyip sokak hayvanlarına verebilirsiniz. ben öyle yapıyorum.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
March 22, 2018, 11:52:15 PM

hatırlatma için teşekkürler genelde yiyecek ve su bırakırım bahçeye sokak hayvanları için.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
felmitof
Member
**

Activity: 154

View Profile
March 23, 2018, 07:26:25 PM

hayvanları seven insanı da sever, ihtiyacı olan sokak hayvanlarına ilgi gösterin sizi motive eder.
koleskok
Member
**

Activity: 140

View Profile
March 24, 2018, 10:56:29 PM

genelde sahipsiz hayvanları beslerim, yaralı hayvanları barınağa ulaştırdım pek çok kez.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
March 24, 2018, 11:45:55 PM

Sıcaklıkların gittikce artmaya başlaması ile birlikte özellikle şehirlerde yapılması gereken birşey.
Hatırlatma için çok teşekkürler hocam
kontraatak
Jr. Member
*

Activity: 153
Merit: 4

View Profile
March 25, 2018, 04:14:11 PM

Malum yaz ayları gelmeye başladı. Bu sene fena sıcak olacak hissindeyim. Konuyu gelince tekrardan aklıma geldi bu geceden itibaren su koymaya başlıyorum.

Duyarlılık için teşekkürler
ricebit7
Newbie
*

Activity: 101

View Profile
March 25, 2018, 07:44:48 PM

kesinlikle katılıyorum, sadece kendimizi düşünmeyelim..
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: