Bitcoin Forum
June 15, 2024, 01:05:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Forbidden ile Atışma: Hynix 2000 mhz ile 29 basarmı basmaz mı? (BASIYOR)  (Read 3994 times)
muratizm (OP)
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
July 05, 2017, 01:22:52 PM

Ortalık şenlensin diye buraya konu açma gereği hissettim. O kadar video çekip internete yükledik yani boşamı gitsin emekler Smiley

Şimdi forbidden ı tanımam etmem, forumda yeniyim doğrudur. Bu konuyuda yaşı benden küçük bilgisayar mühendisi(!) arkadaşı kimseye şikayet etmek için açmadım. İbret olsun diye açtım  Grin

Efendim şimdi münasebetimiz şöyle başladı:

Modladığın hynixleri çok yakındır kucağına alırsın o hızlarda çünkü 29+ alabilmen için gpu clock'u da en az 1350 yapmışsındır sen Smiley

Bende demişimki:

GPU hızı 1168 de.
Memory hızının %55 ile %56 sı arası GPU hızı öneriliyor, yaptığım hesaba göre 1155 - 1176 mhz aralığı çıkıyor. Kullandığım kartlardada 1168 veya 1169 mhz ara frekans var daha düşük voltaja sahip, direk aynı voltajı giriyorum 65286 gibi.

DAG 130 altı iken aynı kartlarla 30.8 alıyordum.

Ha belirteyim, 1500 den alıp 2000 e kopyalamıyorum herkes gibi. İnce ayar çekiyorum + msi afterburner filan kullanmıyorum kartlarda frekansları direk biosa gömüp hiç bir ek program olmadan sadece claymore çalıştırıp alıyorum bu değerleri.

Öyle kucağına alırsın filan demeden önce, konuya çok iyi hakim olmanız lazım.
Saygılar.

Sonra adam kalkıp demiş ki:

Konuya çok iyi hakimim ve 1168/2000 hızlarında 29+ alamazsın hynix ramli rx 470 ten, ince ayar yapıyormuş Smiley götünü de siksen o kart vermez o hızı gpu'ya asılmadan.

Zamanında ben de senin gibi çok hevesliydim kartları dibine kadar vurdurma gayretim vardı, bir sürü hynix elimde patladı bir müddet sonra, stabilite sorunu yaşadım, clymore incorrect shares hataları verdi, vs vs. Amerikayı yeniden keşfetmiş edalarında mesaj yazıyorsunuz sanki sizin elinizdeki rx 470 bizim elimizdeki patates.

Ben hiç istifimi bozmadan:

Forbidden terbiyenin dibine vurmuşsun burda.
Sen yapamıyorsun diye kimse yapamıyor mu yani?

Claymore da senin bilmediğin bir sürü ince ayar var, liseden kalma ingilizcenle anlamazsın tabi ayarlar ne anlama geliyor.
ASM nin açılımı nedir bilmezsin (şimdi gidip google a yazar öğrenir gelip burda biliyom beyaaa dersin)

illa SS koyup göt olmanımı sağlayayım yani ne istiyorsun?

1998 den beri hergün internete bağlı adam var karşında, akılı ol.

Ve buna cevabı:

Hynix ramli RX 470 ile 29+ alamazsın gpu değerleri 1300+ olmadan.
SS değil video çekip atacaksın kartın ramini de göstereceksin videoya başlarken.
Bilgisayar mühendisiyim yazılım ve donanım konusunda seninle sidik yarışına girmem.
İngilizcem de gayet iyidir.
Laf değil icraat bekliyorum sataşmadan video çek ve at ben de göt olayım hadi.

ve buna cevabım:

Evet söz verdiğim gibi videoyu çektim.
teamviewer monitör takılı olmadığı için 640x480 çalışıyor, siparişini verdiğim dummy daha yollarda gelemedi kaldı.

önce ss:

Normal olarak hostname i üstünü çizdim, burda yazan saat ile aşağıdaki videoda yer alan çalışma saatini (saat:dk olarak) kıyaslayın.
ss yi videodan bir kaç dk sonra çektim, süreler birbirini tutacaktır.

Video:

https://youtu.be/9dV1U5w4ti4

Kartlardan biri 2025 mhz kalmış, onu 2000 yapmayı unutmuşum. 2025 ile 29.5 alıyor şekilde görüldüğü üzere.
gpu0 da teamviewer yüzünden 27 ye insede, normalde 29 basıyor, ethmon + claymore ethman ile ile takip ediyorum düzenli.

--------------------

Bilmediğimiz tanımadığımız kişilerle atışmadan önce, konuya çok iyi hakim olduğunuzdan emin olmakta fayda var Smiley
Sonra video çekerler böyle, ispatıyla herşeyiyle Smiley
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
July 05, 2017, 01:39:28 PM

Merhabalar.
Bilgisayar mühendisliği, çok geniş bir kavram aynı bilgisayar dili, içinde donanımı farklı, yazılımı farklı.
Tutupta, Bilgisayar mühendisliğini, coin mining, veyada hardware üzerine yoğunlaştırmak, yoğunlaştıranın nekadar bilgili olduğunu gösterir.
Mesela, ben Lise terk biri olarak, PHP üzerine kendimi geliştiriyorum.Tutupta, orda burda, okudum diye, mühendisim demiyorum.Nekadar bir konuda kendinizi geliştirirseniz geliştirin, illaki bilmediğiniz kısımları, patlayacağınız kısımları vardır bu herkes için böyle.

Kişi bilgisayar mühendisi olabilir, olmayabilir bu benim veyada forumdaki üyelerin problemi değil, onun problemidir.
Yaşından dolayı veyada durumundan dolayı mühendislik kıyaslanamaz.Kişi devlet standartlarında okursa, zaten mühendis olabilir.Ancak okumak farklı bir durumdur, icraate dökebilmek farklı bir durumdur.

Çalıştığım yere zamanında, Programlama üzerine, Yine PHP üzerine mühendis biri başladı.İşe başlarken baya anlatmıştı yaptıklarını falan, bendende baya yaşlı biri, bu arada yaşım 21.
Neyse kişi işe başladığı günden itibaren problemler başladı.Biliyorum dedikleri, veyada işe başlarken anlattıklarıyla uzaktan yakından alakası olmadığını anlamıştık.Ve yolları ayırma durumunda kaldık.

Yani demem oki, mühendis olması, o konuda çok bilgili olduğu anlamına gelmez.Bana göre, mühendislikte gereksiz okullardaki.Yani, bir bilgi o insanda biter.Yapabiliyorsa, zaten yapar.Bunun için mühendislik okumasına gerek yok.

Bir insandaki bilgi, onun nekadar egosu olmadığını gösterir, eğer egosu varsa, zaten bilgisi yoktur demiş newton reis.

Birini küçümsemek, sizin nekadar küçülebileceğinizi gösterir.

Sevgiler, Saygılar.

muratizm (OP)
Member
**

View Profile
July 05, 2017, 01:45:57 PM

Bende bilgisayar mühendisi değilim, kendi kendine programlama öğrenmiş, sonra linux e bulaşmış sistem admini olmuş, teknoloji meraklısıyım. Bu merak öyle yaşlandıkça geçen birşeyde değil. Tüketici elektroniğine harcadığım paralar şimdi cebimde olsaydı zengindim  Grin

Adam ısrarla 1350 mhz dır senin kart diyor, kucağına alırsın diyor. İş inada binince video çektim bende.
hem gpu-z de hem watt-tool da frekanslar gayet net görünüyor.

1411 mhz ile gelen safir 580 nitro oc plus kart vardı onu bile 1168 de çalıştırıyordum ben, niye? optimumum değer ram hızı * 0.55 - 0.56 olduğu için (bu rakamı ben uydurmadım tabiki)
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
July 05, 2017, 02:19:37 PM

Bende bilgisayar mühendisi değilim, kendi kendine programlama öğrenmiş, sonra linux e bulaşmış sistem admini olmuş, teknoloji meraklısıyım. Bu merak öyle yaşlandıkça geçen birşeyde değil. Tüketici elektroniğine harcadığım paralar şimdi cebimde olsaydı zengindim  Grin

Adam ısrarla 1350 mhz dır senin kart diyor, kucağına alırsın diyor. İş inada binince video çektim bende.
hem gpu-z de hem watt-tool da frekanslar gayet net görünüyor.

1411 mhz ile gelen safir 580 nitro oc plus kart vardı onu bile 1168 de çalıştırıyordum ben, niye? optimumum değer ram hızı * 0.55 - 0.56 olduğu için (bu rakamı ben uydurmadım tabiki)

Bende bilgisayar mühendisi değilim fakat üni mezünuyum Smiley bu sene ek olarak yönetim bilişim sistemleri o kuyacağım. Sistem yöneticisiyım.

Türkiyedeki %50 si diyeyim bilgisayar mühendisleri tırt ya mühendis olayayımda ne olursam kafası bazılarıda var hakkını vermek lazım sözüm onlara değil.

Şimdiden tebrik ediyorum sizi Smiley
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
July 05, 2017, 02:53:25 PM
Last edit: July 05, 2017, 03:19:15 PM by forbidden

Hocam diğer konuya mesaj atmıştım, konuyu terk ettiğimi söylemiştim, fakat konu burada da karşıma çıktı, çocuk gibi mutlu olmuşsun anlaşılan, seni sevindirebildi isem ne mutlu Smiley haa ben bu konuda göt olmuş olabilirim ama ben de sevindim çünkü 60 dan fazla hynix kartım var bu da ekstra gelir demek benim için. 81 doğumluyum bu arada, yaşı benden küçük demişsin senin yaşın kaç bilemiyorum ama buradan bakınca 17 gösteriyor.

Ayrıca konuyu bilgisayar mühendisliğine getirmişsin, okulda mining dersi görmedik elbette, lise ingilizcem olduğunu yazmışsın ona cevap verdim, o kadar bilgisayar bilgine güveniyorsan seninle canlı yayında bilgisayar üzerine yazılım da dahil her türlü tartışma yapabiliriz. Hangi dille istersen o dille gel bana C#, VISUAL BASIC, VISUAL BASIC.NET, ASP, ASP.NET, BATCH, VBSCRIPT, WINDOWS, SQL SERVER, IIS, HTML, CSS, JAVASCRIPT, HYPER-V, NETWORK KONULARI...
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
July 05, 2017, 04:10:48 PM

---off topic'in de off topic cevabı---
video başlığını görünce şu geldi aklıma nedense.
https://www.youtube.com/results?search_query=y%C4%B1lan+hikayesi+k%C3%BCr%C5%9Fat+g%C3%B6t+oluyor
neyse, öğrenmenin yaşı yoktur. eğer faydalı bilginiz varsa neyi nasıl yaptığınızı anlatın herkes bilinçlensin Smiley

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
muratizm (OP)
Member
**

View Profile
July 05, 2017, 04:18:28 PM

video başlığını görünce şu geldi aklıma nedense.
https://www.youtube.com/results?search_query=y%C4%B1lan+hikayesi+k%C3%BCr%C5%9Fat+g%C3%B6t+oluyor
neyse, öğrenmenin yaşı yoktur. eğer faydalı bilginiz varsa neyi nasıl yaptığınızı anlatın herkes bilinçlensin Smiley

Ben öğrendiklerimi zembille vahiyle öğrenmedim, bende yabancı forumlarda araştırarak öğrendim. Burada anahtar şey ingilizce. Tabi bilgisayar terimlerinden anlamakta ingilizce seviyesi kadar önemli.

Güzel uslup ile soru soranlara tabiki yardım ederim, ama forbidden gibiler hariç.

60 tane kartı varmış falan filan, yok üniversitede mining dersi yokmuş (tabiki yok).

Son yaptığım icraatta gtx 1060 3gb kart ile ethereum dan 24-25 megahash performans almak oldu. Teamviewer ile dünyanın öbür ucunda olmasam, rig elimin altında olsa (4 kartlı rig) bu değerleri geçerdim tabi ama pc yi burdan kitlersek Türkiyeden kim açıcak, kim reset atıcak sorunsalı yüzünden kurcalamadım Smiley
muratizm (OP)
Member
**

View Profile
July 05, 2017, 04:30:03 PM

Hocam diğer konuya mesaj atmıştım, konuyu terk ettiğimi söylemiştim, fakat konu burada da karşıma çıktı, çocuk gibi mutlu olmuşsun anlaşılan, seni sevindirebildi isem ne mutlu Smiley haa ben bu konuda göt olmuş olabilirim ama ben de sevindim çünkü 60 dan fazla hynix kartım var bu da ekstra gelir demek benim için. 81 doğumluyum bu arada, yaşı benden küçük demişsin senin yaşın kaç bilemiyorum ama buradan bakınca 17 gösteriyor.

Ayrıca konuyu bilgisayar mühendisliğine getirmişsin, okulda mining dersi görmedik elbette, lise ingilizcem olduğunu yazmışsın ona cevap verdim, o kadar bilgisayar bilgine güveniyorsan seninle canlı yayında bilgisayar üzerine yazılım da dahil her türlü tartışma yapabiliriz. Hangi dille istersen o dille gel bana C#, VISUAL BASIC, VISUAL BASIC.NET, ASP, ASP.NET, BATCH, VBSCRIPT, WINDOWS, SQL SERVER, IIS, HTML, CSS, JAVASCRIPT, HYPER-V, NETWORK KONULARI...

Programcılık bilgisini nasıl yarıştırıcaz?
Kim claymore eth miner ile aynı performansı veren miner programını yazarsa o mu kazanacak? Sen windowscusun, ben linuxcüyüm. Visual basic.net ASP C# filan hiç ama hiç ilgimi çekmiyor. Yazdıklarının hepsi (javascript hariç) windows bazlı. Bu dediklerin meslek liselerinde ve meslek yüksek okullarında okutulur. Bilgisayar mühendisliğinde C, C++ filan öğretiyorlar, 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmayasın yiğenim? Smiley

Ben sana senin üslubunla yanıt vermeye çalıştım. Çok iddialı konuştun, imkansız dedin, havalara girdin boş boş.
Ben bu konuyu, videoyu yükledikten sonra açtım, sen cevap verdikten sonra değil.

Olay çocuk gibi mutlu olmak filan değil, ben altta kalmayı sevmem. Beni yalancı konumuna soktun, bende kendimi savundum.

Senin burda sorman gereken, 1 ay önce mining işine başlayan ben, daha elimde kart yokken arkadaşlarımın kartlarını modlarken yarım günde kod 43 ünden tutta, bios mod, ekstra performans için timing ayarları, daha ekstra performans için claymore fine-tuning (ince ayar) nasıl öğrendim?

Sabah başlayıp ikindi vakti 28 mh/s basan msi armor 470 leri 30 üzerine çıkardım (mayıs sonu, DAG daha düşüktü).
60 tane kartta senin kayıp kart başı 1 megahaştan desek baya fazla.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
July 05, 2017, 04:57:17 PM

İki Kardeşin birbirini miras davasında yarım metre toprak için öldürdüğü şu topraklarda yine birbirinize medenice zekice atıflarda bulunmanız da güzel. Ben böyle tartışmaları seviyorum.
Hakaret olmasın ama hakaret işin tadını kaçıyoo..
Güzel bir kazanım olmuş, her iki tarafı da varılan netice itibari ile tebrik ederim..
Hayırlı Günler..

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
forbidden
Hero Member

View Profile
July 05, 2017, 05:02:12 PM

Programcılık bilgisini nasıl yarıştırıcaz?
Kim claymore eth miner ile aynı performansı veren miner programını yazarsa o mu kazanacak? Sen windowscusun, ben linuxcüyüm. Visual basic.net ASP C# filan hiç ama hiç ilgimi çekmiyor. Yazdıklarının hepsi (javascript hariç) windows bazlı. Bu dediklerin meslek liselerinde ve meslek yüksek okullarında okutulur. Bilgisayar mühendisliğinde C, C++ filan öğretiyorlar, 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmayasın yiğenim? Smiley

Ben sana senin üslubunla yanıt vermeye çalıştım. Çok iddialı konuştun, imkansız dedin, havalara girdin boş boş.
Ben bu konuyu, videoyu yükledikten sonra açtım, sen cevap verdikten sonra değil.

Olay çocuk gibi mutlu olmak filan değil, ben altta kalmayı sevmem. Beni yalancı konumuna soktun, bende kendimi savundum.

Senin burda sorman gereken, 1 ay önce mining işine başlayan ben, daha elimde kart yokken arkadaşlarımın kartlarını modlarken yarım günde kod 43 ünden tutta, bios mod, ekstra performans için timing ayarları, daha ekstra performans için claymore fine-tuning (ince ayar) nasıl öğrendim?

Sabah başlayıp ikindi vakti 28 mh/s basan msi armor 470 leri 30 üzerine çıkardım (mayıs sonu, DAG daha düşüktü).
60 tane kartta senin kayıp kart başı 1 megahaştan desek baya fazla.

Ben de sana diplomamı atayım istersen GÖT olmak ister misin? Yiğenim meğenim seviyeyi düşürme düzgün konuş, konuyu da kişiselleştirme, ayrıca o kartlar onu basıyorsa ben onlara onu bastırırım sen rahat ol, kartım da 60 tane değil 60 tane hynix var, çok çok üzerinde.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 05, 2017, 06:01:00 PM

Çok eğleniyorum Smiley lütfen devam edin.
Anlaşamadığınız bir nokta var bence.
bu tartışma ancak şöyle sonlandırılabilir.
iki adet bir örnek PC toplanır.
her birine bir örnek ikişer tane GPU takılır
aynı havalandırma değerlerinde çalışması için aynı odaya konur.
aynı internet'den internet'e bağlanır.
ikisine de next next windows veya linux kurulur.
size team viewer veya ssh bilgisi verilir.
2 şer gün zaman veririz. uzaktan erişimle yaparsınız yapacaklarınızı.
sonra bu sistemleri çalıştırır görürüz.
öyle video çekmekle olmaz.
şartların eşit olması lazım.
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
July 05, 2017, 08:15:18 PM

Yaw ne gerek var böyle muhabbete, aranızda bir mevzu geçmiş, yok şöyle yok böyle ben onu mort ettim burda paylaşıyorum falan ne lüzumu var. Aranızda geçen mevzu, tartışma ya da iddaanız ne ise orda kalmalıydı. Burda paylaşım yapıp konuyu bahsetmen egonu tatmin çabasından başka bir şey değil. Çocukça hareketler.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
muratizm (OP)
Member
**

View Profile
July 06, 2017, 02:48:33 AM

Yaw ne gerek var böyle muhabbete, aranızda bir mevzu geçmiş, yok şöyle yok böyle ben onu mort ettim burda paylaşıyorum falan ne lüzumu var. Aranızda geçen mevzu, tartışma ya da iddaanız ne ise orda kalmalıydı. Burda paylaşım yapıp konuyu bahsetmen egonu tatmin çabasından başka bir şey değil. Çocukça hareketler.

Birazcık gülün, eğlenin diye paylaştık. Niye konu açtığımı yazdım zaten.
İşin ego tatmini yönüne gelirsek, o kadar iftira yemişim, haklı olduğumu kanıtlamışım, ne yani duyurusunu yapmayalım da PAZAR bölümünde başkasının konusundamı kalsın atışma. Atılan mesajları sırasıyla okusaydın (geçiştirmeden okusaydın) bana hak verirdin belki.

Herşeyden çıkarılacak dersler vardır. Hiç kimse ben bu işte en iyisiyim diyemez, kendini öyle göremez. Bakınız çok ilginçtir ben 30 gündür elimi sürmüyorum kartlara. Yani 30 gündür ne bios editliyorum, nede sistem kuruyorum. Şayet Türkiyede olsam belki custom timingleri dahada sıkılaştırıp belki dahada fazla megahash (0.1 - 0.3 artık Allah ne verdiyse) elde edebilirdim. Uzaktan Team ile olmuyor tabi bu işler (olurda sistem kitlenirse kim gidip düzelticek evde kimse olmayınca?). Ben bu işe 25-26 mayıs gibi arkadaşların kartlarını editleyerek girdim, sonra kendime kart aldım ve mayıs sonu gibi mininge başladım. 8 hazirandada yurtdışına çıktım. Sonra gelmiş adamın biri diyorki 29 yapamazsın kartları kucağına alırsın, he canım aldım kartları kucağıma 1 aydır stabil çalışıyor kartlar hemde klima olmadan hemde 43 derece izmir cehenneminde (safirlerin soğutma efsane derecede iyi)

forbidden
Hero Member

View Profile
July 06, 2017, 09:18:53 AM

tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
July 06, 2017, 09:27:42 AM

Kardeş kart bilgine, bu işte olan çabana  lafım yok.(kimse kimsenin bilgisine laf söyleyemez. Ben bile bu foruma geldiğimde bir çok şey öğrendim) Forbiden de çok iddalı konuşmuş anlaşılan sana karşı sende biraz hırs yapmış bu durum.Eğlence amaçlı açtın ama sürtüşmeniz devam ediyor gördüğüm kadarıyla bakalım bu işin sonu nereye varacak Smiley

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
alpsea
Copper Member
Hero Member

Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
July 06, 2017, 02:59:35 PM

Degerleri verirseniz bizde 29 basatiralim hynixlerimize.  Cheesy

sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 06, 2017, 03:33:34 PM

Bu konu atışmadan çok sataşma olmuş. Atışma dediğin çiçek abbas vari olacak .izleyen de atışan da zevk alacak .

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
cakir
Legendary
*

Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
July 06, 2017, 05:57:15 PM

Kardeş kart bilgine, bu işte olan çabana  lafım yok.(kimse kimsenin bilgisine laf söyleyemez. Ben bile bu foruma geldiğimde bir çok şey öğrendim) Forbiden de çok iddalı konuşmuş anlaşılan sana karşı sende biraz hırs yapmış bu durum.Eğlence amaçlı açtın ama sürtüşmeniz devam ediyor gördüğüm kadarıyla bakalım bu işin sonu nereye varacak Smiley
Kan çıkacak bence,
bir taraf silahla diğer tarafın gpu farm'ını basıp ekran kartlarına kurşun yağdıracak Smiley

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
forbidden
Hero Member

View Profile
July 06, 2017, 06:19:31 PM

Kardeş kart bilgine, bu işte olan çabana  lafım yok.(kimse kimsenin bilgisine laf söyleyemez. Ben bile bu foruma geldiğimde bir çok şey öğrendim) Forbiden de çok iddalı konuşmuş anlaşılan sana karşı sende biraz hırs yapmış bu durum.Eğlence amaçlı açtın ama sürtüşmeniz devam ediyor gördüğüm kadarıyla bakalım bu işin sonu nereye varacak Smiley
Kan çıkacak bence,
bir taraf silahla diğer tarafın gpu farm'ını basıp ekran kartlarına kurşun yağdıracak Smiley

Adamın hepi topu 2-3 rigi var ama öyle bir havası var ki gören 1 dönüm arazide farm yapıyor sanır. Basmaya değmez Cheesy
Yurtdışından da Teamviewer ile eziyet çekerek kontrol ediyor o derece yani, biri şuna uzak masaüstü kurmayı öğretiversin sevabına, beni bulaştırmayın salça oluyor sonra.
forbidden
Hero Member

View Profile
July 06, 2017, 06:40:16 PM

Bu konu atışmadan çok sataşma olmuş. Atışma dediğin çiçek abbas vari olacak .izleyen de atışan da zevk alacak .

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: