Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:05:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: ADALET yürüyüşü  (Read 3655 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
zcash2017
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
August 04, 2017, 09:02:39 AM

bu yönetim ve bu zihniyet yürüse de koşsada işe yaramaz hiç bir şey yapamazlar.
eski sol zihniyeti gelmesi lazım. baykal tam kadroyu oturtacaktı ama kaydırdılar.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 04, 2017, 09:07:56 AM

Hocam mevcut hükumette olan, partilerde olanlar artık bence mevcut güvenini yitirdi o yüzden muhalefet yok adalet yürüyüşü mantıklı bir adımdı ancak sonuçlandırması pek bir işe yaramadı yaramasını da zaten bekleyen yoktu.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
August 04, 2017, 10:57:18 AM

bu yönetim ve bu zihniyet yürüse de koşsada işe yaramaz hiç bir şey yapamazlar.
eski sol zihniyeti gelmesi lazım. baykal tam kadroyu oturtacaktı ama kaydırdılar.
Evet bu hükümetin ülkeye katacağı birşey kalmadı haklısın ama eski sol zihniyeti diye baykal lı göstermen çok mantıklı olmamış baykal siyasi hayatı boyunca ülkeye pek birşey katmadı hatta bugün gelen bu durumun en büyük sorumlularındandır şahsen kendisini bu yüzden pek başarılı bulmam .
trmany
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
August 15, 2017, 06:58:07 PM

Atatürk'çü bir görüşe sahibim ve arada partide koşturuyorum chp'de gönüllü olarak ama K.K ile bu iş yürümez akp yi de sevmem ama bizimkinlerin de onlardan kalır yanı yok ülkenin yeni bir lidere ihtiyacı var
Gangy
Full Member

Activity: 225
Merit: 100

Presale is live!

View Profile
August 15, 2017, 09:18:12 PM

Yürüyüşün ülke için hergangi bir pozitif sonuç doğurduğunu düşünmemekle birlikte Kılıçdaroğlunun azimini takdir ettim ne yalan söyleyeyim.

neonguy
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
August 15, 2017, 09:34:34 PM

Atatürk'çü bir görüşe sahibim ve arada partide koşturuyorum chp'de gönüllü olarak ama K.K ile bu iş yürümez akp yi de sevmem ama bizimkinlerin de onlardan kalır yanı yok ülkenin yeni bir lidere ihtiyacı var

KK ile iş yürümez katılıyorum. Bizim ülkenin insanının hayvana, ağzı bozuk insana, kabadayıya ihtiyacı var; KK gibi kibar ve saygı çerçevesinde tartışan insanlara değil. Bu özelliği sağlayan tek CHP milletvekilinin Muharrem İnce olduğunu düşünüyorum fakat adam kendisine çok fazla sayıda karşıt kitleyi toplamış vaziyette zaten. Kısacası CHP başına kim gelse sağcı kesim kabul etmez. Çünkü insanların kabul edeceği saygısız, kabadayı kişi her zaman kendi tarafından olan olacaktır. AKP seçmeni kendisinden olmayan saygısız kişiyi "O bir kere saygısız!" diyerek reddeder ama kendi saygısızına koşulsuz inanır.

BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
August 16, 2017, 12:06:36 AM

Yürüyüşün ülke için hergangi bir pozitif sonuç doğurduğunu düşünmemekle birlikte Kılıçdaroğlunun azimini takdir ettim ne yalan söyleyeyim.

Herifler korkudan ne yapsak da kılışdarı içeri atsak diye düşünmeye başladılar nasıl pozitif sonuç doğurmadı diyorsunuz?
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
August 16, 2017, 10:22:03 AM

yürüyüş falan tamam amacı güzel sonuçta ama ülkeye zeki bir muhalefet lideri lazım muhafelet ne kadar güçlü olursa ülke o kadar düzgün olur

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
August 16, 2017, 12:35:17 PM

chpyi bitirdi bu şerefsiz. baştakilerden farksız buda aynı amaca hizmet ediyor , fetö götö hepsi aynı bok, Atatürk olsaydı şimdi hepsi darağacındaydı hainlerin..

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
August 16, 2017, 09:41:25 PM

yürüyüş falan tamam amacı güzel sonuçta ama ülkeye zeki bir muhalefet lideri lazım muhafelet ne kadar güçlü olursa ülke o kadar düzgün olur
ekim aayında gelcek kısmetse
dinobtc
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
August 17, 2017, 06:21:47 PM

Bu ülkede ciddi bir muhalefet ve lider boşluğu var ne zaman tv yi açsam haberlere baksam acaba chp de gizli akp' nin istepnesimi demeye başladım zaten mhp kendini belli etti ve bir örnek göstereyim yugoslavya eski cumhurbaşkanın bir ropartaji var banu avar in röportajı şu an youtube den silinmiş bulabilirseniz izleyin adam diyor ki ülke bölündü parçalandı ve sonra meğersem ulkedeki muhalif partiler ve iktidar partileri tiyatro oynamış dedi iş bitince öğrendik ki iktidar da mulahalefette ajanmış diyordu adam aynı oyun türkiye üzerinde oynanıyor demişti
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Merit: 254

View Profile
August 17, 2017, 08:50:40 PM

ekim aayında gelcek kısmetse

Meral Akşener'in kuracağı partiden bahsediyorsan onlardan bir bok olmaz. Tek icraatleri rant yiyemeyen küskün eski akplileri ve gizli fetöcüleri yanlarına çekerler. Zaten bunlar akpye oy vermeyeceği için değişen pek bir şey olmayacak. Mhp baraj altı kalır sıradaki seçimde.
Diğer büyük partilere de bir etkisi olmuyor bu yeni partinin.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: