Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:51:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: [ KICKICO ] ÖDÜL KAMPANYASI KONUSU  (Read 13938 times)
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
November 28, 2017, 08:45:27 PM

Bende de bountyden gelenler var 24k cüzdanda bekliyor, unuttum onları yokmuş gibi davranıyorum, minimum hedefim 10 cent daha altına satmayı düşünmüyorum.Hatta ihtiyaç olmazsa 10 cent e bile satmam beklesin cüzdanda her ay bi miktar daha geliyor nasıl olsa zararı yok. Bountycilerin dump ı geçince toparlar diye düşünüyorum
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 29, 2017, 04:37:14 AM

arkadaşlar bunlar daha önce konusuldu. eğer acil ihtiyacınız yoksa bekleyin. bu piyasalarda neleri gördük biz bir iki gün üst üste %40-50 yapiştirsa emin olun 1 haftaya 2x 3x yapacak potansiyeli var projenin. şuanki olay tamamen bountycilerin dumplamasi. tutan zaten tutuyor elinde. benim elimde 73k token var bekletiyorum. ilk hesaba girdiğinde 7k usd gösteren bir projeden neden vazgeçeyim. o seviyelere geri gelmesi lazim bekleyeceğim ben kendi adima. 3 ay bekletir maksimum benden demesi. adamlar hayvan gibi aktif çatir çatir proje yönetiyorlar cikariyorlar. bountyler bi satiliyormu kaliyormu bi belli olsun da kick'i bi rahat biraksalar düzelecektir . yok yere satmayin elinizdekileri. ne projeler bi binance ile felan uctu gitti . air token  bounty almiştim satsam 300 dolardi. bekledim 2 ay geçen hafta bi haber uzun vade tercih edilmesi gereken en ucuz token yatırımı diye hacked.com da cikti sonra yürüdü gitti fiyat 1750 dolardan ciktim. şimdi kickiconun da adedi fazla satarsiniz sonra pişman olursunuz.
Eyv. hocam yorumlar için sağolun, sizin yorumlarınızı takip ediyorum ve genelde de haklı çıktığınızı biliyorum, umarım insanlar bozmazlar dediginiz gibi beklenmeli.
Bedavadan geldi gözüyle de bakmayın arkadaslar bountylere ıconun yarısından falan satanlar oluyor cok sacma, bi ton zamanınızı ayırıyorsunuz ucuzdan satıp sonra x10 yapmıs diye uzulmektense ihtiyacınız olmadıgı surece bozmayın benece de. Ben daha 8k tane parayla aldım elde bukadar var, bounty gelmesını beklıyorum baska bı kampanyadan, onlar geldıgınde 10k-15k daha alıcam ıns fıyatlar burda durursa bıkac gun daha.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 29, 2017, 05:13:55 AM

Bu adamlar harbiden çalışıyorlar yeni ofislerine falanda taşınmış geçengün telegramda gördüm, şu an çok başarılı ico'lar çıkıyor platformlarında. Ben 2 yıl sonra 1 dolar olur diyorum mesela, zaten ico fıyatı 12c gibiydi ona göre davranın elınızdekılerı ucuzdan vermeyın ama 2-3c de satıp 1 centten gerıde almak var onuda takıp etmek lazım
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
November 29, 2017, 05:32:59 AM

Benimde elimde çok olmayan bir miktar var 10bin kadar duruyor sosyal medyasına girmiştim bu projenin, güzel bounty vermişti kesmelerine rağmen, o zaman bountylerı çok kestiklerinde borsada fiyat düşmesin diye yapıyoruz demişlerdi bize daha satış hakkı gelmeden 3c oldu, siz hala umutlanıyormusunuz bu projeden ekmek yiyeceğinize. Bende en az 5-6 ay fıyat bu seviyelerde kalır sonra belki biraz kademe atlar
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
November 29, 2017, 06:15:13 AM

telegram kanalında birileri konuşuyor adamın biri 6 ay sona fiyat yukselır dıyor, bir arkadaş 6 ay sonra kazanmak için yatırım yapılmıyor diyor adam ben 200 eth yatırım yaptım dedi.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
November 29, 2017, 07:15:42 AM

200 ETH yatırım yapan adama allah sabır versin.adamlar başarılı çalışkan ICO da sağlam topladılar ama, borsada durumlar farklı işliyor demek ki.Addını sanını duymadığımız yatırım almayan projeler coşarken monetha,kickico gibi projeler yerlerde sürünüyor böyle. Fiyatın toparlanması bi kaç ayı bulacaktır bencede, ama 25 cent falan olacağını düşünmüyorum 10-15 arası yer bulur belki kendine

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
November 29, 2017, 08:17:59 AM

piyasa  genel itibariyle kötü arkadaşlar bide öyle değerlendirmek lazim tr piyasasını geçtim dünya piyasalari zaten yapişmiş durumda e o kadar da olsun kripto para piyasasi da haliyle yerlerde nedeni ama insanlarda para olmadigindan felan değil bitcoin'in aşiri yükselişinden ve hali hazir pazarın ona kaymasindan dolayi altcoinler yerlerde ama illa ki yükselecektir özellikle adetli coinleri düşük fiyatlara satmamaya calişin. anlik bi yükselişte böyle bakakalirsiniz..kickico sevindirecektir arkadaşlar biraz sabir sadece.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
November 30, 2017, 12:01:37 PM

Binance oylaması başladı adaylardan biride Kick yüklenelim beyler ancak önceki gibi sitede oylama yok sanırım hangisini destekliyorsun onu rt ediyorsun yanlış anlamadıysam.

https://twitter.com/binance_2017/status/936193336674619395
Cean (OP)
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
December 01, 2017, 06:18:01 AM

Binance oylaması başladı adaylardan biride Kick yüklenelim beyler ancak önceki gibi sitede oylama yok sanırım hangisini destekliyorsun onu rt ediyorsun yanlış anlamadıysam.

Aynen öyle. Ayın 5'inde büyük ihtimalle KICK Binance'de.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
December 01, 2017, 08:13:38 AM

Dun bu herıfler %2 coın dagıtacaklardı ne oldu ne gelen var ne giden arkadaşlar. Eskiden bırı arkadaş bu konuda yazmıştı 1c olur fıyat bız satana kadar dıye aynen dedigib gibi oldu
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
December 01, 2017, 10:35:34 AM

Dun bu herıfler %2 coın dagıtacaklardı ne oldu ne gelen var ne giden arkadaşlar. Eskiden bırı arkadaş bu konuda yazmıştı 1c olur fıyat bız satana kadar dıye aynen dedigib gibi oldu
Screen shotlar alınmıstır 2-3 gune gelır sanırım hocam.

8k kadar aldım ama daha bır 12k daha alıp en azından 20k'ya tamamlama hedefım var, 1 hafta ıcınde yapabılırım ıns bunu sonra pasa pasa yatmaya devam etsın bu da:) 6 ay 1 yıl verıyorum bu tarz projelerın hepsıne, ya cok dogru bısey yapıyorum 1 yıl sonra buyuk seyer kazanıcam yada yanlıs yapıyorum, monetha da aynı boyle ıconun kacta bırıne dustu fıyatı, umarım yanlıs yapmıyorumdur bunlarda:)
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 01, 2017, 09:32:40 PM

Aynen öyle. Ayın 5'inde büyük ihtimalle KICK Binance'de.

Dün iyi başlamıştı ancak devamı gelmedi maalesef bundan sonra girebilmeleri için para verip projelerinin sağlamlığını da kabul ettirmeleri lazım borsaya. Ethlend ya da voise kazanacak yarışı.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
December 01, 2017, 11:32:31 PM

ico da 82537 eth toplamışlardı, bugünün parasıyla 40 milyon civarı bir para sayılır. pazar değeri ise sadece 7 milyon. erimiş gitmiş çöp olmuş.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 02, 2017, 06:55:28 AM

Resmen çöp oldu bu coin bu kadar sağlam iş yaparak nasıl çöp oldu anlamadım, dun gece yollamışlar yıne tokenlerı %2 falan dagıtım oldu sanırım daha token yakacaklar 8 aralık ufak bır artış olabilir sonrasında borsa haberlerı falan belkı bıraz etkıler ama 3-4 ay içinde ico fıyatına çıkması lazım boyle rezıllık olamaz
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 02, 2017, 07:08:05 AM

Bende 30 kasımda dağıtım olacak fıyat yukselır dıye duşunerek bıraz almıştım ama hiç etki etmedi şimdi bunlar token yakacakmış ama onunda çok etkı edeceğini düşünmüyorum çunku çok az bır mıktar yakılacak devede kulak olur anca
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 02, 2017, 11:00:45 PM

Hiç farkında değilim dün bu saatlerde 190 kickcoin göndermişler ama neden az geldiğini anlamadım. Daha önce yani ilk dağıtımda gönderilen daha fazlaydı 225 kickcoin gelmişti neye göre hesaplanıyor. Üstelik elindeki token sayısını bir miktar çoğalttım açıkçası daha fazla bekliyorum. Neyse sağlık olsun zaten çok fazla para etmiyor daha fazlasını satın alırım en az 1 sene bekleyeceğim gelişmeleri sonrasında bakarız artık yeni gelişmelere göre karar veririm.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
December 02, 2017, 11:10:09 PM

Hiç farkında değilim dün bu saatlerde 190 kickcoin göndermişler ama neden az geldiğini anlamadım. Daha önce yani ilk dağıtımda gönderilen daha fazlaydı 225 kickcoin gelmişti neye göre hesaplanıyor. Üstelik elindeki token sayısını bir miktar çoğalttım açıkçası daha fazla bekliyorum. Neyse sağlık olsun zaten çok fazla para etmiyor daha fazlasını satın alırım en az 1 sene bekleyeceğim gelişmeleri sonrasında bakarız artık yeni gelişmelere göre karar veririm.

Aylık değişiyor hocam geçen redditte mi bir yerde görmüştüm geçen ay %3 bu ay %2 sonraki ay %1 falan o şekildeydi. Belirli bir süre sonra tekrar %3'e çıkıyor falan öyle bir sistem yapmışlar.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 03, 2017, 07:55:11 AM

Bana da %2 kadar gelmiş, bu her ay bir kere mi yapılacak arkadaşlar nasıl oluyor sistem, daha yeni yatırım yaptığım için bu bonustan haberim yoktu ne güzelmiş ya sevdim:)
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 03, 2017, 05:07:02 PM

Aylık değişiyor hocam geçen redditte mi bir yerde görmüştüm geçen ay %3 bu ay %2 sonraki ay %1 falan o şekildeydi. Belirli bir süre sonra tekrar %3'e çıkıyor falan öyle bir sistem yapmışlar.
bunun listesini bulabilirseniz paylaşır mısınız hocam. o dönemlerde hafif hareketlenebilir diye düşünüyorum. bonus öncesi artıp bonus sonrası düşebilir. kısa süreli al sat fırsatı verir bence.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 04, 2017, 10:00:58 AM

Bir miktar aldım en yakın zamanda biraz daha alıp 25k civarı yapıcam ins elimdeki sayıyı. Bikaç ayı var kick'in bence, umudum yüksek bu tokendan bakalım nolcak. Ayda bir bonus gibi bişey vermeleri de çok ilginç hoşuma gitti:)
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: