Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:20:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Koin Forum ile Bitcoin Kazan Forum Siteme entegre ettim  (Read 1189 times)
koinforum (OP)
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
August 25, 2017, 05:38:53 PM
Last edit: December 14, 2017, 02:45:57 PM by koinforum

Birkaç Ay'dır gece gündüz emek verdiğim tamamen kendim tasarladığım "koinforum.com" kriptopara forum sitesini daha fazla ileriye taşımak için çıtayı bir tık yükselmek için önemli bir karar verdim Sevgili Arkadaşlarım...

Koin Forum ile Bitcoin Kazan Ödül sistemini üyeler için entegre edip sınırlarımı iyice zorlamak istedim.

bu siteyi açmadan önce yine burada bu konuyu açmıştım fikirlerinizi almak adına aylar önce... Olumsuz gelen yorumlara istinaden bende inat haline geldi ve bu işi sonuna kadar götüreceğim. Türkiyede bilinen tek forum kriptopara sitesi olması için. Bu amacım 1 Yıl 2 Yıl gerekirse 5 Yıl sürsün vazgeçmiycem.

Konu başlığına gelir isek, Detayları burdan bakmanız yeterli olur, içeriği buraya ekleyip uzun döküman tarzı sıkıcı içerik paylaşmış olmak istemem.

Link: https://forum.kriptoparahaber.com

Teşekkür Ederim, yorum yapar fikir verir iseniz, içerik ile ilgili
1715552452
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715552452
Reply with quote  #2

1715552452
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715552452
Hero Member
*

Ignore
1715552452
Reply with quote  #2

1715552452
Report to moderator
1715552452
Hero Member
*

Ignore
1715552452
Reply with quote  #2

1715552452
Report to moderator
BitcoinTurkiye
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
August 26, 2017, 08:29:06 PM

He he ciddi misiniz hocam siz ya Smiley

Verdiğiniz en yüksek miktar 30 satoshi. Cheesy İnsanlar 30 satoshi'yi freebitcoin.com'a girip bir doğrulama kodu girip zaten kazanıyor.   Grin

İlahi güldürdünüz beni.
koinforum (OP)
Newbie
*

View Profile
September 16, 2017, 12:27:41 PM

He he ciddi misiniz hocam siz ya Smiley

Verdiğiniz en yüksek miktar 30 satoshi. Cheesy İnsanlar 30 satoshi'yi freebitcoin.com'a girip bir doğrulama kodu girip zaten kazanıyor.   Grin

İlahi güldürdünüz beni.

çok gülmeye gerek yok, sen direk bana BTC eWallet gönder 10 BTC transfer ederim. Nasıl olur ?

Forum sitesinden bahsediyoruz. bir kişinin forum hayatı boyunca, 2268 post bıraktığını düşünürsek ki, bitcointalk da bunun örnekleri çok yazılan rakamlar gayet iyi bana sorarsan çok bile.

öyle bir konu aç bir yorum at cebine 100 TL indirebilceğinimi hayalmi ettin anlamadım ?
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
September 19, 2017, 08:36:55 PM

öyle bir konu aç bir yorum at mı istiyorsun? sana bir spinner yazayım 30satoshiden bastığı post başına ödeme yap o halde?
kaliteli içerik oluşturmak ayrı şeydir spam yapmak ayrı şeydir.
sen hem kaliteli olsun hem ucuz olsun derdindesin tabi. baksana çıtayı yükseltmiş bct yi geçeceğim diyorsun
koinforum (OP)
Newbie
*

View Profile
September 20, 2017, 06:50:51 PM

öyle bir konu aç bir yorum at mı istiyorsun? sana bir spinner yazayım 30satoshiden bastığı post başına ödeme yap o halde?
kaliteli içerik oluşturmak ayrı şeydir spam yapmak ayrı şeydir.
sen hem kaliteli olsun hem ucuz olsun derdindesin tabi. baksana çıtayı yükseltmiş bct yi geçeceğim diyorsun

öyle bir konu aç bir yorum at mı istiyorsun? Hayır, Lafı ne tarafınla dinledin ?

Sana bir spinner yazayım 30satoshiden bastığı post başına ödeme yap o halde? Engelleyen tutan yok Smiley İP Ban yiyene kadar yapabildiğin kadarı yap bedava BTC

kaliteli içerik oluşturmak ayrı şeydir spam yapmak ayrı şeydir. Katılıyorum, spam kelimesini çıkaran sensin, paylaşımım ve detayında öyle bir durum yok + olsa dahil spam dolu olurdu sayfa Smiley

sen hem kaliteli olsun hem ucuz olsun derdindesin tabi. Ben müşteri değilim, alışveriş yapmıyorum kaliteli olsun ucuz olsun !! Elektronik eşyamı alıyoruz ?

baksana çıtayı yükseltmiş bct yi geçeceğim diyorsun. "Kripto Para" sektöründe Türkçe platform olma konusunda ısrarcı olduğumu söyledim. Bunu söylememdeki amaç bitcointalk geçmişte yapılan yorumlar. O yorumların sebebinide herkez çok iyi biliyor Smiley 3 krş ICO projelerinin  "code" imzada göstericeğim diyip vazgeçmeyenler geçmek istemeyenler. + BTC'yi geçeceğim kısmını anlamadım ? BTC'yi geçmek nedir ? neden ? Yaşadığın kafayı açıkla (PLS) Wink
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
September 21, 2017, 05:34:11 PM

btc değil bct yani bitcointalk forum.
yani şuan yazdığın forum.
türkçe platform arasında bu forumu rakibin olarak görmüyor (görmeyecek) misin?

blogger ya da site sahipleri kendi sayfalarında kaliteli içerik için editör arıyor, uğraşanlar aylık 8 10 makale ile cebine rahatlıkla 100tl den fazlasını indirebiliyor. evet bir forum sitesinden bahsediyoruz, soru-cevap hatta spam tarzında mesajlar fazlasıyla olacaktır. fakat işin içerik oluşturma boyutunda o belirlediğin rakamlarla kimse uğraşmaz.
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
September 21, 2017, 05:37:30 PM

Yahu sen girişimcisin.. Eleştiriler sert bile olsa, yumaşatıp cevaplaman lazım.. Bu atarlarla anca insanları kendinden uzaklaştırırsın.. Ben konuyu okudum ama kavga tadında bir girişime bakmak bile lüks geldi.. Sakin ol biraz.. O kadar emek vermişsin.. Pazarlarken sabırlı olman lazım.. Umarım başarılı olursun..
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 11, 2017, 10:23:30 AM

Hiç kimse internette post başı 30-40 sathoshi' ye yazmaz. Burada ciddi postlar atanlar bu rakamların misli misli fazlasını kazanıyor zaten imza kampanyalarından. Ortalama olarak bir bitcointalk full member üyenin ortalama bir ico imza kampanyasından tek post başına ortalama geliri 0,0006 BTC' ye geliyor ki bu 2.8 dolara tekabül ediyor. Piyasayı ve bounty kampanyalarının getirilerini araştırmadan oranlamışsınız sistemi bu belli. Post başı 0,0002 yapmanız lazım asgari ki birilerinin dikkatini çekebilesiniz. Ona da bütçe dayanmaz.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
eric_draven
Newbie
*

Activity: 56

View Profile WWW
October 11, 2017, 08:45:38 PM

Bir hayırsever arkadaş şu imza olayından nasıl BTC kazanabileceğimizi kısaca anlatabilir mi? Yeniyiz belki bize imza veren olmaz ama yinede bilelim işin detaylarını.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
October 11, 2017, 08:50:29 PM

forum bu tarz konularla dolu hocam ki benim eski konuları bile okusanız bulursunuz neyin ne olduğunu.

Şimdi bu arkadaşa gelelim.

Hocam daha elinde kaç btc var belli bile değil ki belki hiç yok neye göre adam üye olup birşeyler paylaşacak güvenceniz yok. içeriğe bakmadım bile direk kapattım.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
October 11, 2017, 11:02:17 PM

Yorumları falan okudum, soru cevap şeklinde yazılarınızı da, biraz agresiflik sezdim. Yapılan yorumlar, eleştiriler elbette sert olabilir burada sizin gelen bu eleştiri ve yorumları esnek bir şekilde cevaplamanız gerekiyor. Ayrıca (Teşekkür Ederim, yorum yapar fikir verir iseniz, içerik ile ilgili) diye yazmışsınız insalarda yorum yapıyor ki gayet normal.
Form ise; inceledim gayet güzel, kolay ve yalın gibi duruyor. İnşallah başarılı olursunuz..

Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 12, 2017, 11:11:03 PM

Birkaç Ay'dır gece gündüz emek verdiğim tamamen kendim tasarladığım "koinforum.com" kriptopara forum sitesini daha fazla ileriye taşımak için çıtayı bir tık yükselmek için önemli bir karar verdim Sevgili Arkadaşlarım...

Koin Forum ile Bitcoin Kazan Ödül sistemini üyeler için entegre edip sınırlarımı iyice zorlamak istedim.

bu siteyi açmadan önce yine burada bu konuyu açmıştım fikirlerinizi almak adına aylar önce... Olumsuz gelen yorumlara istinaden bende inat haline geldi ve bu işi sonuna kadar götüreceğim. Türkiyede bilinen tek forum kriptopara sitesi olması için. Bu amacım 1 Yıl 2 Yıl gerekirse 5 Yıl sürsün vazgeçmiycem.

Konu başlığına gelir isek, Detayları burdan bakmanız yeterli olur, içeriği buraya ekleyip uzun döküman tarzı sıkıcı içerik paylaşmış olmak istemem.

Link: https://koinforum.com/konu-koin-forum-ile-bitcoin-kazan.html?pid=173#pid173

Teşekkür Ederim, yorum yapar fikir verir iseniz, içerik ile ilgili

Her bahar bir çiçekle başlar.İlerleyen zamanlarda satoshi miktarı artabilir. Bence güzel bir başlangıç.

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
October 13, 2017, 10:27:26 AM

İnsanlar bu forumun sadeliğini seviyor. Deli danalar gibi ordan burdan reklam fışkıran forumda kimse takılmaz kusura bakma. 5yıl iyi çalışmalar sana.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████