Bitcoin Forum
June 29, 2024, 02:22:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Ağustos 1  (Read 5176 times)
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
July 24, 2017, 03:37:44 PM

bir sorun olmayacaktır ancak uzun süre bilir acil lazımdeğilse riske girmeye gerek yok bence. ancak eğer sorun olsaydı cüzdan adreslerini tıklanmasını kapatırlardır. hareket olmasın diye
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
July 24, 2017, 05:07:25 PM

simdi cekımler aktif mı degıl mı ? bana göre aktif olmus sankı. segwit % 100 oldugu ıcın ??

blockchain ağında 6 onay istiyorlar transactionları yansıtmak için. aktif yani, sadece daha uzun süre beklersiniz.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
July 24, 2017, 11:16:59 PM

borsaların 1 ağustos öncesi yatırma ve çekme işlemlerini durdurabilecekleri söylentisi vardı. 28 temmuz sonrası tamamen durudurabilirler, şimdiden btclerinizi çüzdanlara taşıyın taşıyabiliyorsanız...
radagast34
Member
**

Activity: 89
Merit: 10

View Profile
July 30, 2017, 09:03:41 AM

Genellikle 1 Ağustos'a yönelik değinilen konu güvenlik kısmı olmuş. Peki bu bu bölünmeyle ilgili beklenti nedir tam olarak  ,bu endişelerin btc üzerinde olumsuz etkisi ya da bu bölünme ile ilgili beklentilerin kısa veya uzun vade de bir etkisi olacak mıdır? Yatırımlar için almamız gereken bi hamle ya da tavsiyesi olan var mı onu merak ediyorum. Yani btc düşer mi artar mı 1 Ağustosla bi alakası var mı ya da

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
July 30, 2017, 01:18:21 PM

altcoinlerde ufaktan toparlanma basladı düşüş olurmu acaba
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
July 30, 2017, 02:54:07 PM

altcoinlerde ufaktan toparlanma basladı düşüş olurmu acaba

Valla dalgalanmalar kaç gündür yaşanıyor .  Sağlam bir şekilde takip etmen lazım zarar etmeden yapabilirsen âlâ ..

Bol şans .
ofergul
Full Member

Activity: 209
Merit: 100

View Profile
July 30, 2017, 05:12:23 PM

bitcoin cashler satıldıktan sonra diğer altlarda güzel bir yükseliş olabilir, onun dışında piyasaya bir etki yaratabileceğini sanmıyorum.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854

View Profile
July 31, 2017, 08:48:31 AM

borsaların 1 ağustos öncesi yatırma ve çekme işlemlerini durdurabilecekleri söylentisi vardı. 28 temmuz sonrası tamamen durudurabilirler, şimdiden btclerinizi çüzdanlara taşıyın taşıyabiliyorsanız...

bugün ve yarın için hangi borsaların deposit-withdrawl durduğunu görebileceğimiz bir başlık-thread-site vb bulunuyor mu?
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
July 31, 2017, 10:22:44 AM

Dün tüm posisyonlarımı ayarladım gelecek bccleri hemen elden çıkarmak dışında başka bir harekette bulunmayacağım piyasaların durumuna bakıcam.Sonunda 1 Ağustos tarihide geldi çattı.
marvelllouss
Member
**

Activity: 77
Merit: 10

View Profile
July 31, 2017, 10:52:06 AM

Dün tüm posisyonlarımı ayarladım gelecek bccleri hemen elden çıkarmak dışında başka bir harekette bulunmayacağım piyasaların durumuna bakıcam.Sonunda 1 Ağustos tarihide geldi çattı.

Sanırım yarın elinde btc olan herkes senin düşündüğünü yapmaya çalışacaktır..Piyasada bir anda  16 milyon bcc cıkacak .Bu nasıl fiyatlanır kim alır cok muamma bence.Ben herkese bu dönemde  btc lerini satıp nakitte kalmalarını öneriyorum .
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 31, 2017, 12:40:09 PM

Göreceğiz bakalım genel itibariyle öleceği, unutulup gideceği, alıcısının çıkmayacağı, herkesin dump yapacağı söylenmekte. Sonuçta burada bitcoin'den türemiş olan bir yavru coin den söz ediyoruz. İlk başta herkes negatif bir yaklaşım içinde ama bakalım cüzdanlarda görününce aynı olumsuz yaklaşımı koruyabilecek misiniz. Alıcısı olmayacağı söyleniliyor bunu da göreceğiz. 
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
July 31, 2017, 09:37:21 PM

Büyük güne saatler kaldı. Bakalım neler olacak ben pek bişey olacağını sanmıyorum gerçi.
tlcash
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
July 31, 2017, 09:42:44 PM

Yarın neler olacak acaba ?? Biraz da heyecanlıyım kötü bişey olmaz inş. Umarım kimse olumsuz etkilenmez.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
August 01, 2017, 02:39:13 AM

Arkadaslar bu bcc kesin olacak mı ? BIP91 Var bide BIP144 Var sanırım hangisi olacak

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 02, 2017, 02:37:25 AM

Arkadaslar bu bcc kesin olacak mı ? BIP91 Var bide BIP144 Var sanırım hangisi olacak
Dostum BCC kesin var. Yani bölünme oldu
Yalnız bip91 veya bip144 BCC ile direkt ilgili değil. Onlar başka bir iş içinler ama sonuçta bir kere  daha bölünmeye sebep verebilirler.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: