Bitcoin Forum
May 11, 2024, 01:59:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: DGB(digibyte)  (Read 5296 times)
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 30, 2017, 01:37:32 AM

o atıp tutan vatandaslar nerde ? sabaha coscaktı dgb .yemedı mı cosamadı mı Cheesy Cheesy Cheesy
1715435977
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715435977
Reply with quote  #2

1715435977
Report to moderator
1715435977
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715435977
Reply with quote  #2

1715435977
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 30, 2017, 10:12:43 AM

dönem dönem çıkıyor böyleleri sanki ekiptenler,bir iki spek habere inanıyorlar.Yok microsftla anlaşacaklarmış yok ibm için proje yapacaklarmış falan fıstık
ulen adamlar freelance çalıştırıyor binlerce sizin 3-4 yazılımcınızamı kaldılar.Çıkartır zartcoin diye birşey milyar dolar toplar icodan
bu haberlere inananlara akıl sır erdiremiyorum
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 30, 2017, 11:09:19 AM

dönem dönem çıkıyor böyleleri sanki ekiptenler,bir iki spek habere inanıyorlar.Yok microsftla anlaşacaklarmış yok ibm için proje yapacaklarmış falan fıstık
ulen adamlar freelance çalıştırıyor binlerce sizin 3-4 yazılımcınızamı kaldılar.Çıkartır zartcoin diye birşey milyar dolar toplar icodan
bu haberlere inananlara akıl sır erdiremiyorum

zırt coin çıkartmamışlar ama syscoin ile ilgili yazıları oku derim ozaman. DGB nin antlaşma yapacağı bir yer yok 1 tane yarışma tarzı birşeye katıldı ki onların zaten sanşı yoktu reklama yaradı. Diğer minecraft ki orda da kendi private serverlarını açıyorlardı. Hayır bilip bilmeden düzgün araştırma yapmadan eksik bilgileri niye bir coine yüklüyorsunuz, hani bu coin batsa nee batmasa ne. XMR ın geliştiricleri cıktı çok önemli bir açıklama yapacağız dediler. 30$ lardan 50$ lara fırladı. Sonra bakın işte spek böyle yapılıyo diyip milletin kucağına bıraktılar koini ama kimse konuşmuyor bunu varsa yoksa DGB Smiley

stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
July 30, 2017, 05:18:04 PM

şu coin ne işe yarar anlamış değilim, sadece grafiklere bakarak dip dediğim seviyelerden çok çok küçük miktar bir alım yapmıştım daha da bulaşacağımı zannetmiyorum
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 30, 2017, 07:03:22 PM

Ben saglam girdim buna ama banada saglam girdi 1800 den dustukce aldim en son 800 den aldim dusme noktasi bitmedi vay arkadas.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 30, 2017, 07:33:34 PM

Surekli. İrileri digibyte ı gazlıyor. Bende surekli aynı seyi soyluyorum bu baslık bu ay acılmıs burada da yazayımki yenilerden kafası calısanlar varsa brlki fikir edinir eskiler zaten biliyor dgb ne oldugunu.
Dgb 15-20 satoshi civarında alınan 100 olursa satılan bir coindir. Sizizn dump yedi cok ucuz dediğiniz hali 500 satoshi, cogu kişinin maliyetinin 25-30 katıdır. Yani suan balina dumplasa 100 saroshi yapsa 100 btclik yatırımı en az 2000 btc olur. Yani sizin zararına neden satıyorlar dediğiniz balina 20kat kar elde eder. Rakamları ortalama verdim. Ona gore girin cıkın. Kac mılyar dgb var arastırın.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
July 31, 2017, 08:15:27 AM

bundaki turk komunu waves te yoktur:D admaalr korece sayfalara bile turkce yazıp dgb soyle olacak boyle olacak diye diretiyor,şans eseri telegram grubuna denk geldim boş zamanı olan kesinlikle bi girip bakmalı bu kadar kibar! bu kadar organize! bu kadar birbirini! destekleyen! baska bir grup sanırım donanımforum ölücülerinde görülür.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 31, 2017, 08:33:25 AM

2000 seviyesinden dgb ye giren birsürü türk var,bunlar kimin gazıyla girdiler bilmiyorum. şimdide face de organize olup dgb ye pump yapmaya çalışıyorlar. zaradan kurutulacaz diye dahada batacaklar, uyarınca da demedikleri laf kalmıyor. artık bıraktım .
bir musibet bin nasihattan iyidir.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 31, 2017, 09:46:52 AM

Dgb'den yüzde 80 kar yaparak ayrıldım daha fazla da kar yapabilirdim ama uzun bir süre sektöre ara verip 3-4 ay önce tekrar girince acemi biri olarak panik satışı yapmıştım. Sektöre yeni girerken memlekette yatırım danışmanları varmış. Gittim dinlemeye bildiğim şeyleri eksik ve yanlış anlatıyorlardı. O günün popüler coini ripple'dı. Akbank anlaştı şöyle olacak böyle olacak diyorlardı ve hiç bilmiyormuş gibi sessizce dinledim. Forumda bazı arkadaşların yazıları beni Ripple a girmemeye ikna etmişti. Sanırım aynı grup şimdi de dgb için çalışıp fiyat arttırmaya mı çalışıyorlar nedir.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
July 31, 2017, 10:21:34 AM

dgb için fiyat aslında çok yüksek değil şuan ama uzun süreli olarak düşünen arkadaşlar yatırım yapabilir. alıp unutacağınız bir miktar yatırım yapmak en mantıklısı, ilerde ETH gibi fiyatı birden yükselirse pişman olmaktansa üzmeyecek bir miktar almak mantıklı bence. herkes kendi kararını verir. YTD

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌