Bitcoin Forum
May 09, 2024, 03:38:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: █【ANN】【ICO】【BOUNTY】█ 🌟 BLOCKLANCER 🌟 1TRİLYON $'LIK MARKET 🌟 İŞ PLATFORMU  (Read 15598 times)
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
July 20, 2017, 06:15:48 AM

İmza kampanyasının detayları tam olarak belli olsaydı aslında çok iyi olurdu. Ne yapıp edeceğimizi bilirdik en azından. Sonra mesajları iptal edilmese Cheesy
1715269133
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715269133
Reply with quote  #2

1715269133
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
July 20, 2017, 07:30:12 AM

İmza kampanyasına katılmasamda ico için bir miktar yatırım yapmayı planlıyorum proje içime gerçekten sindi.Ekibin çalışkanlığı zaten göze çarpıyor bakalım bekleyip göreceğiz durumu.
ioseta
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

View Profile
July 20, 2017, 08:57:12 AM

Güzel, anlaşılır ve kullanışlı bir projeye benziyor.
Ekibi de başarılı ve ilgili. Umarım herkes için kazançlı olur.
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
July 20, 2017, 10:04:22 AM

çeviri için teşekürler hocam bounty paneli gerçekten kullanışlı ve kısa zamanda güncelleniyor, icoya yatırım yapılabilir bir proje gibi duruyor

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 20, 2017, 10:22:25 AM

Bounty paneli falan çok iyi ama neye göre stake veriyorlar orasını anlamadım açıkcası ana konu'dada konuşulmuş ama cevap yok sanırım.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 21, 2017, 11:00:56 AM

İmza kampanyasına ben de katıldım, ilgili görünüyorlar umarım yanıltmazlar  Smiley

Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
July 21, 2017, 11:07:10 AM

Bounty paneli falan çok iyi ama neye göre stake veriyorlar orasını anlamadım açıkcası ana konu'dada konuşulmuş ama cevap yok sanırım.

Ücretler mesaj başına ödeniyor ve ayrıca

Legendary ve Hero: 3 stakes / mesaj

Sr. Member: 2 stakes / mesaj

Full Member: 1.5 stakes / mesaj

Member: 1 stakes / mesaj

Jr. Member: 0.5 stakes / mesaj

Blocklancer avatarını taşırsanız mesaj başına 0.5 stake ve personel mesajınızda “Blocklancer Freelance on the Blockchain” yazısını taşırsanız mesaj başına 0.2 stake kazanırsınız.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 21, 2017, 11:21:36 AM

Ücretler mesaj başına ödeniyor ve ayrıca

Legendary ve Hero: 3 stakes / mesaj

Sr. Member: 2 stakes / mesaj

Full Member: 1.5 stakes / mesaj

Member: 1 stakes / mesaj

Jr. Member: 0.5 stakes / mesaj

Blocklancer avatarını taşırsanız mesaj başına 0.5 stake ve personel mesajınızda “Blocklancer Freelance on the Blockchain” yazısını taşırsanız mesaj başına 0.2 stake kazanırsınız.

bende bir ara girmeyi düşünmüştüm, amasırf stake yüzünden vazgeçtim, spam seviyesinde post kasan insanlar var forumdsa, stakeli kampanyada bitirirler bizi Smiley, sabit 50 post en güzeli,kasmadan rahat rahat bitiyor
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 21, 2017, 12:21:55 PM

betking sıktı bır bok guncellemıyorlardı cıktım buna girdim bende.ınsallah dogru yapmısımdır. sımdı bunun ımzanında local de nereye msj atsak sayılıyor mu acaaba ? bı de facebook twitter da aynı seylrı 4 gunde 1 paylasabılırsınız mı dıyor tam anlamadım gooogle cevırıyle :d
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
July 21, 2017, 12:39:24 PM

düzgün bir proje tutturamadım bunun bişeyler başarsında bounty kazanayım diyroum artık Cheesy
imzadan neye girsem hüsran vallla
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
July 21, 2017, 02:32:17 PM

Facebook kampanyasına katıldım ama hala bir hareket gözükmüyor. Son paylaştıklarını beğendik, paylaştık, yorum yaptık ama hala bir tık yok Smiley
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 21, 2017, 03:12:14 PM

Bence kampanya iyi paneli'de güzel bana göre dikkat çekici her şeyiyle bende face ve twitterına falan katıldım.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 21, 2017, 03:25:31 PM

betking sıktı bır bok guncellemıyorlardı cıktım buna girdim bende.ınsallah dogru yapmısımdır. sımdı bunun ımzanında local de nereye msj atsak sayılıyor mu acaaba ? bı de facebook twitter da aynı seylrı 4 gunde 1 paylasabılırsınız mı dıyor tam anlamadım gooogle cevırıyle :d

Hayır, bizim yazdıklarımızı dört gün içerisinde repost edeceksiniz yoksa ödül kazanamazsınız diyor.

Nereye repost ediyoruz benim anladığım #Blocklancer tagıyla yayınları yazmamız gerektiği yanlış anlamadıysam tabi?
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
July 21, 2017, 03:48:17 PM

Az miktarda ETH toplayacak olmaları güvenli diyebilmemiz için geçerli bir sebep olmayabilir, ama benim güvenimi kazandı. Bounty sayfası gerçekten sade ve şık. Iconomi'yi anımsattı nedense
Para topladıktan sonra da medyadan aynı ilgiyi göstermeye devam ederlerse uzun vadeli tutulabilir. İlgi azalırsa/tamamen kesilirse all-in sat gitsin, hatta mümkünse short pozisyon... uzun vadecilerin de başı sağolsun. Aynı hikaye Smiley
saulzaents
Hero Member

Merit: 501

View Profile
July 21, 2017, 04:17:55 PM

iyi dedim blocklancer'in çevirisi gelmiş yemin ederim post  manyaği yapmişsiniz konuyu tebrik ederim. dikkate değer bi tane mesaj yok bir kişinin en az aynı konuda 2 farkli mesajını gördüm zaten bu  kadar abartmayın  sordugunuz soruların hepsinin cevabı var ana konuda girin bakin.ara yüze girmişsiniz begenmişsiniz eyvallah orada da yaziyor zaten bunların cevapları. arkadaşta üstte özet geçmiş. adamlar haftalık  mesaj  sayısı istemiyor evet her mesajınıza,avatara ağlamaya gülmeye stake veriyor .facebook twitter blog vs ortalama 3 4 günde bir güncelliyor binlerce stake toplayan kullanicilar var kim olduklari belli değil ben birkaç tanesini  forumdan araştirdim bulamadim.yukarda da bahsedilmiş muhtemelen bounty'si bişi vermeyecek. oyle  hayvan gibi bir yatirim alirsa bile vermeyecektir neden stake sayısı cok olacak cunku diğer projelerde listeleri görüyorduk kim napmiş ne stake var hesaplanabiliyordu  haliyle kolay kolay üçkağit olmuyordu şimdi ben bakiyorum güncellenince listeye stakeler 500 er 500 er artiyor bazi kullanicilarda ben  facebook twitter blog girdim heralde 8 9 tane blog yazdim çoğu kabul edildi twitter facebook en  son total stake payim 450-500 arasindaydi ama dedigim gibi binlerce stake olan insanlar var ve kim olduklari belli değil proje ico bitimi muhtemelen aldigi yatirima bakacak o zamana kadar bu listenin kafa adamlarinin stake 8-10k olur kesin onlarda  kendi hesaplaridir muhtemelen kalanınıda bize çerez niyetine dağitirlar. hiçbişi şeffaf değil. facebook hesabımı bu arada yanlışlıkla özel hayatımda kullandigim adresime bağlamişim sonra iptal  da edemedim öyle kayitli kaldi haliyle hiçbir paylaşim vs yapmadim..175 stake  de sadece  facebookdan geldi gerisini siz düşünün.

özet geçiyorum : arayüz güzel evet iyi yapmişlar,imza için haftalık bir limit yok öyle en az 5-10 msj atin diye.attığınız mesaj başı stake aliyosunuz.başvuru için de  güzel olan arayüze girip  sol taraftaki btt-sig e tikliyosunuz açilan sayfada sağ köşede  "...sig" yaziyor onu alip ana konuya yaziyorsunuz başvuru bu kadar.    örnek başvuru : " hello dev,i m joined signature campaign and my code " 31sig" gibi.twitter  retweet için  #blocklancer yazip atmaniz ve like yapmaniz yeterli ve son olarak twitter facebook başlayali  1 2 hafta oldu binlerce stake sahibi insan var ve kim olduklari belli değil o yüzden bounty dağitiminda üçkağit olacagina inaniyorum. karar tabi ki sizin. sorusu olan varsa yardimci olmaya calişirim.

çeviri için teşekkürler.

edit : bir alttaki soruya istinaden 7 onayli  blog 145 stake + 2 bekleyen blog onlar da kabul edildi diye düşünürsek 190-200 arasi olur.

edit 2 : twitter takipçi sayim 2200  verdiği stake 63 facebook arkadaş sayim  250 stake sayisi 225 . pek te arkadaş  sayisiyla orantili oldugunu düşünmüyorum.
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
July 21, 2017, 05:03:10 PM

iyi dedim blocklancer'in çevirisi gelmiş yemin ederim post  manyaği yapmişsiniz konuyu tebrik ederim. dikkate değer bi tane mesaj yok bir kişinin en az aynı konuda 2 farkli mesajını gördüm zaten bu  kadar abartmayın  sordugunuz soruların hepsinin cevabı var ana konuda girin bakin.ara yüze girmişsiniz begenmişsiniz eyvallah orada da yaziyor zaten bunların cevapları. arkadaşta üstte özet geçmiş. adamlar haftalık  mesaj  sayısı istemiyor evet her mesajınıza,avatara ağlamaya gülmeye stake veriyor .facebook twitter blog vs ortalama 3 4 günde bir güncelliyor binlerce stake toplayan kullanicilar var kim olduklari belli değil ben birkaç tanesini  forumdan araştirdim bulamadim.yukarda da bahsedilmiş muhtemelen bounty'si bişi vermeyecek. oyle  hayvan gibi bir yatirim alirsa bile vermeyecektir neden stake sayısı cok olacak cunku diğer projelerde listeleri görüyorduk kim napmiş ne stake var hesaplanabiliyordu  haliyle kolay kolay üçkağit olmuyordu şimdi ben bakiyorum güncellenince listeye stakeler 500 er 500 er artiyor bazi kullanicilarda ben  facebook twitter blog girdim heralde 8 9 tane blog yazdim çoğu kabul edildi twitter facebook en  son total stake payim 450-500 arasindaydi ama dedigim gibi binlerce stake olan insanlar var ve kim olduklari belli değil proje ico bitimi muhtemelen aldigi yatirima bakacak o zamana kadar bu listenin kafa adamlarinin stake 8-10k olur kesin onlarda  kendi hesaplaridir muhtemelen kalanınıda bize çerez niyetine dağitirlar. hiçbişi şeffaf değil. facebook hesabımı bu arada yanlışlıkla özel hayatımda kullandigim adresime bağlamişim sonra iptal  da edemedim öyle kayitli kaldi haliyle hiçbir paylaşim vs yapmadim..175 stake  de sadece  facebookdan geldi gerisini siz düşünün.

özet geçiyorum : arayüz güzel evet iyi yapmişlar,imza için haftalık bir limit yok öyle en az 5-10 msj atin diye.attığınız mesaj başı stake aliyosunuz.başvuru için de  güzel olan arayüze girip  sol taraftaki btt-sig e tikliyosunuz açilan sayfada sağ köşede  "...sig" yaziyor onu alip ana konuya yaziyorsunuz başvuru bu kadar.    örnek başvuru : " hello dev,i m joined signature campaign and my code " 31sig" gibi.twitter  retweet için  #blocklancer yazip atmaniz ve like yapmaniz yeterli ve son olarak twitter facebook başlayali  1 2 hafta oldu binlerce stake sahibi insan var ve kim olduklari belli değil o yüzden bounty dağitiminda üçkağit olacagina inaniyorum. karar tabi ki sizin. sorusu olan varsa yardimci olmaya calişirim.

çeviri için teşekkürler.

edit : bir alttaki soruya istinaden 7 onayli  blog 145 stake + 2 bekleyen blog onlar da kabul edildi diye düşünürsek 190-200 arasi olur.

edit 2 : twitter takipçi sayim 2200  verdiği stake 63 facebook arkadaş sayim  250 stake sayisi 225 . pek te arkadaş  sayisiyla orantili oldugunu düşünmüyorum.
yok hocam yanlış anlamışsınız. o total stake sadece ayrı bi kategoride ödül alabilmek için sıralama. yoksa blogların, sosyal medyanın, translatein, imzanın hepsinin ayrı %si var bounty başlığında da panelde de yazıyor bunlar. o yüzden genel sıralamada ki yükselmelere takılmayın çünkü blog a birşey vermiyor ama onun kendi içerisinde stake dağılımda farklı olacaktır.
diğer konuya gelirsek bu bin bin artanlar kimlerdir. ben çözdüm o işi. facebookta 10k 20k takipçi olan hesapları bağlamışlar altta yazdığı gibi "Repost:
Repost news marked with #BlocklancerNews or #Blocklancer from our official page and don’t delete them until the ICO ends. You are only allowed to repost entries marked with #Blocklancer every 4 days. For every 10 followers you have, a repost will earn you 0.1 stakes. The number of followers is capped at 10.000, meaning that the maximum amount of stakes receivable from a repost is 100." adam zaten her facebook paylaşımından otomatik 100 stake alıyor fazla takipçisi olduğu için.
saulzaents
Hero Member

Merit: 501

View Profile
July 21, 2017, 05:19:57 PM

çeviri için teşekkürler.

yok hocam yanlış anlamışsınız. o total stake sadece ayrı bi kategoride ödül alabilmek için sıralama. yoksa blogların, sosyal medyanın, translatein, imzanın hepsinin ayrı %si var bounty başlığında da panelde de yazıyor bunlar. o yüzden genel sıralamada ki yükselmelere takılmayın çünkü blog a birşey vermiyor ama onun kendi içerisinde stake dağılımda farklı olacaktır.
diğer konuya gelirsek bu bin bin artanlar kimlerdir. ben çözdüm o işi. facebookta 10k 20k takipçi olan hesapları bağlamışlar altta yazdığı gibi "Repost:
Repost news marked with #BlocklancerNews or #Blocklancer from our official page and don’t delete them until the ICO ends. You are only allowed to repost entries marked with #Blocklancer every 4 days. For every 10 followers you have, a repost will earn you 0.1 stakes. The number of followers is capped at 10.000, meaning that the maximum amount of stakes receivable from a repost is 100." adam zaten her facebook paylaşımından otomatik 100 stake alıyor fazla takipçisi olduğu için.

valla  ben öyle düşünmüyorum çünkü o  sıralamada ben de gözüküyorum ödül sıralamasında yani 600 lerde felanim.hepsinin ayrı % lik payi var evet bende biliyorum ama total stake kimin olursa o alacak zaten payi. blog da  %15  ayirmiş cokta az değil . toplanan stakeleri bakip dediginiz gibi yüzdeliği ayirdiginda herhangi bir facebook yada twitter kullanicisindan cok fazla verecektir.  valla cok istiyorum inşallah ben haksız cıkayim adamlar gerçekten işlerini iyi yapsinlar  hak adalet gözetsinler de adam gibi  stakeler vs dağitilsin o ayri ama sanki öyle olmayacak gibi hissediyorum. ama dedigim gibi inşallah ben haksız cikarim.
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
July 21, 2017, 05:22:36 PM

bak hocam o genel sıralamanın olduğu yerde bu yazıyor.
"10 % of the Bounty Token are reserved for this category.

After combining the stakes of every category together, the total number of stakes you have received will be compared to other bounty participants. Among the top 10 stake holders 10 % of the bounty campaign volume will be distributed.

The top stake holder receives 50 % of the stakes from this category, resulting in 200,000 LNC. This will be worth $ 5,000 should we achieve our minimum funding. If we reach our maximum cap, this would result 1,000,000 LNC worth $ 25,000."

yani ona verilecek ayrı bir % lik başka bir ödül kategori. sizin bloglarınız diğer bloglarla beraber değerlendirilecek.
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
July 21, 2017, 07:37:38 PM

Güzel bir projeye benziyor. Denemek lazım.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 21, 2017, 08:31:43 PM

Bu projeden bir cacik olmaz aha yaziyotum.yok freelance calisan parasini alamiyormus da.isin %40 ini yaparsa garantilecekmis.Anlasmazliklarda bilirkisi olacakmis cart curt.Ben gelecek gormuyorum katilmayi dusunenlere bil sans.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: