Bitcoin Forum
April 23, 2024, 07:56:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: █【ANN】【ICO】【BOUNTY】█ 🌟 BLOCKLANCER 🌟 1TRİLYON $'LIK MARKET 🌟 İŞ PLATFORMU  (Read 15592 times)
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
August 09, 2017, 06:49:23 AM

@Gorkem hocam sırf sizi merakımdan konuya bakıyorum yoksa bu iconun başarılı olmayacağını düşünüyordum
siz şimdi imzadan neden çıktınız bu kadar kastıgınızı vermezlerse yazık olur
ilk 10 a girebildinizmi
merakla bekliyorum

yok hocam ne ılk 10 ya. devamlı 10.sıradakıyle aram acıldı durdu bı ara 100 stake falan vardı fark. en son guncellemede 3000 stakeye cıktı.zaten yatırım almıyor verse ne olur vermese ne olur. 5000 kişi katılmıs kıme ne vercek hocam ya

siz ne deseniz haklısınız hocam. takip ediyordum ben bu projeyi de sizi de. tr'de liderdiniz sanırım stake bazında.

Bu arada ico'yu iptal ettiklerine dair açıklama yapmışlar.

Dear supporters!

As you may have recognized, we are currently not able to reach the minimum funding. Therefore we decided to cancel the running ICO. We thank all early investors and all of them get refunded after the 5. September. If somebody doesn't know, how to get refunded, please do not hesitate to contact us via e-mail.

Blocklancer is a great and unique project, but the current situation is very difficult. We did an in-depth analysis, why it was not possible for us to reach the goal. The key point is that we had not enough money for advertising and therefore our exposure in media was not broad enough. Our social media presence is very high, but we were not able to reach out to the masses. Another problem is that the market situation is currently very problematic. Many investors are on holidays and many other people are still shocked by the Multi-sig hack and the CoinDash disaster.

We believe in the idea of a distributed freelancing platform and we have a great plan to continue. In September or October, we will launch a pre-ICO (with max cap 500 ETH), where everybody has the possibility to get Lancer Tokens for the rate 1ETH : 20,000 LNC. Everybody who invested in the current ICO will get LNC for the rate 1ETH : 25,000 LNC. This way we want to incentivize everyone, who is a loyal Blocklancer supporter. Moreover we are creating a demo platform and every investor in the pre-sale will have the possibility to become an early-tester of the platform. The bounty campaign will be extended until the pre-sale ends and the participants will get 2% of the raised money from the pre-sale.

The money raised from the pre-sale will be invested in advertising for the actual ICO, which is planned in winter (maybe December or January).

We will also release an official Slack and Telegram channel very soon. We still think that the community is the most precious asset and we are always very happy to get constructive feedback from all of you. We think that with this plan we can reach our goal to revolutionize the freelancing market and we are highly motivated to work on this project all day!

Kind regards
The Blocklancer Team

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
August 09, 2017, 07:16:40 AM

bu adamlar kodladiklari bounty platformu ve sosyal kampanyalar icin yazdiklari botlari kullanima sunsa daha fazla yatirim toplardi herhalde Cheesy
yazik oldu.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 09, 2017, 07:19:56 AM

Geçmiş olsun o kadar emek boşa gitti ico iptal oldu
yazık bir ton emek veren insanlar oldu
teselli babında birşeylerin dagıtılması gerekirdı en azından soguk bir su parası yollamalıydılar
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 09, 2017, 07:58:49 AM

bu adamlar kodladiklari bounty platformu ve sosyal kampanyalar icin yazdiklari botlari kullanima sunsa daha fazla yatirim toplardi herhalde Cheesy
yazik oldu.

kesinilkle katılıyorum adamlar 10 numara sistem modülü geliştirmişlerdi icolara bu modülü satıcaz deselerdi olurdu bu iş Cheesy
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 09, 2017, 08:19:44 AM

yazik oldu.

kesinilkle katılıyorum adamlar 10 numara sistem modülü geliştirmişlerdi icolara bu modülü satıcaz deselerdi olurdu bu iş Cheesy

Ötelediler. ICO' yu bir beta sürüm çıkarttıktan sonra tekrar düzenleyecekler. O zaman iş yaparlar. Para da toplarlar. Hatta bu fiyasko sonrasında iade edecekleri ethereum' lar da o zaman işlerine yarayacak.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 09, 2017, 08:33:42 AM

projenin başarılı oalcagına hala inanıyorlar.ben bu fiyaskodan sonra arkalarına bakmadan kaçarlar diyodum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 09, 2017, 02:14:03 PM

Bounty panel şu ana katıldığım tüm sistemlerden daha iyi, söyleyecek tek laf bulamıyorum. Belliki yazılımcılar iyi, fikir iyi birde kullanıcı desteğini alırlarsa tamam. Proje tam olarak istedikleri gibi olmasa bile pazar çok büyük kendilerini ve bizi de ihya edecek derecede başarılı olacaklarını düşünüoyrum ayrıca. Birde bu sistemi ico çıkartacaklara satsalar ne kadar güzel olur. Hatta ico panel diye satışa sunsalar herkes aynı fikirde sanırım Smiley. Şu Jamal dan bizi kurtarsa ben de yatırım yaparım açıkçası.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 09, 2017, 02:53:22 PM

projelerini destekleyecek balina bulamazlarsa 2 icoda fiyasko olucaktır. küçük yaıtırmcıyla o seviyede limitleri dolduramazlar benim düşüncem.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 09, 2017, 06:54:39 PM

Peki bizim bu kadar kastığımız stake ' ler ne olacak ?

Sukut-ı hayal mı ?
radnom
Sr. Member

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
August 09, 2017, 09:16:45 PM

Sukut-ı hayal mı ?

Maalesef şimdilik buhar olacak. Açıklama yapmamışlar ama belki yeni ico döneminde bu stakeleri aktarırlar.

TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 09, 2017, 09:22:27 PM

Sukut-ı hayal mı ?

Maalesef şimdilik buhar olacak. Açıklama yapmamışlar ama belki yeni ico döneminde bu stakeleri aktarırlar.
Bu fiyaskodan sonra yeni ico yapsalar ne değişecek ki? Aynı tas aynı hamam insanlar neden bu gerizekalı akrabalara yatırım yapsın ki?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 10, 2017, 03:08:12 AM

Sukut-ı hayal mı ?

Bu fiyaskodan sonra yeni ico yapsalar ne değişecek ki? Aynı tas aynı hamam insanlar neden bu gerizekalı akrabalara yatırım yapsın ki?

500 ether limitli pre-ico yapacaklarmış. 150 bin dolar para toplasalar böyle bir marketi kurmak için yeterli sermaye demek zaten. Güzel bir ajansa verseler yarısını yapar açar web sitesini. 5 milyon, 10 milyon toplayıp ne yapacaklar ki zaten ?
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
August 10, 2017, 05:53:01 AM

ohh ohh sabah sabah ne güzel haberler bunlar. Tamamen fail olduysa imzaları değiştirelim ozaman. Kaybetttiğimiz zamana yazık.

İmza tavsiye edecek var mı ? Smiley
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
August 10, 2017, 08:31:53 AM

Tamamen elde patlayan bir proje oldu. Aramızda bu proje için çok emek verenler de oldu ama malesef herhangi bir geri dönüş alamayacağız gibi görünüyor.
İmzamı da kaldırdım, daha fazla zaman kaybetmeye gerek yok. Herkese geçmiş olsun

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
August 10, 2017, 08:37:47 AM

Desenize millet boşuna kürek çekti desek yeridir kötü oldu bu durum her şey iyi gidiyorken yatırım konusunda sınıfta kaldılar. Aslında bu çapta bir bounty panelide bana göre iyi değildi.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
August 10, 2017, 09:40:51 AM

o kadar çok katılımcı var ki artık hiç bişey vereceğini düşünmüyorum.
cok stake toplarsan her turlu verır bence hocam ben rahatım Cheesy

Bancor' a da bir şey vermez diyorduk ama 400 stake ile 2030 bancor aldık. BlockLancer imza kampanyası tüm bounty' lerin %26' sına tekabül ediyor. 20 milyon yatırım toplasa 104 bin dolar dağıtılır. %3 stake alan 3120$ para alır.

hayaller dünyasında yaşıyorsunuz. 2 milyon toplasa bence çok büyük başarı  Smiley

sorun bizde, güzel bir web sitesi görünce tamam işte bu proje ses getirecek falan diyoruz.
tamam hocam hayal alemınde yasıyoruz bız eywallah Cheesy 2 000 000 milyon toplamaz dıyorsunz demek kı ıco sonunda da lutfen yazınız  5 000 tl verse yeter bana stakelerım guzel Cheesy

ico sonunda yazmamız istenmiş, bizde yazalım bari ayıp olmasın Grin
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
September 04, 2017, 11:09:36 PM

Kampanya yöneticisi stakeleri saymaya devam ediyor hala. Ben 7 eylüldeki presale'e kadar bekleyeceğim. Ummadık taşın baş yarmasını bekleyeceğim, bu zamana kadar harcadığım zaman boşa gitmez umarım
grkms
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
September 08, 2017, 11:52:40 AM

Blocklancer bu sefer yatırım konusunda daha hızlı ilerlemiş durumda .

756 ETH yatırım almış dünden bu yana . Bu sefer başaracaklar sanırım  . Bounty ' leri sıfırlamamaları güzel olmuş . Bakalım bu sefer nasıl ilerleyecekler . Heyecanlarını kaybetmiyorlar en azından sevindirici ..
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
September 08, 2017, 11:10:08 PM

ICO'su nasıl gidiyor hiç bakmadım.Bu sefer İCO'da başarılı olabilecekler mi? imzasında çıkmıştım Stakeleri sayarlar mı acaba?
mdikmetas
Full Member

Merit: 118

View Profile
September 09, 2017, 06:55:46 AM

ico bayağı bir yatırım toplamış aile şirketi ancak 1000 eth ye birşey kalmamış
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 »  All
  Print  

Jump to: