Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:52:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İki kez üst üste açtığım konu silindi  (Read 850 times)
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
July 20, 2017, 08:36:34 AM
Last edit: July 20, 2017, 08:51:50 AM by Dr.Cocktail

Arkadaşlar uzun süre emek verip çevirdiğim JustDatingSite.com projesinin çevirisi iki kez silindi.Silinme sebebi olarak hiçbir bildirim gelmedi konuyu kontrol etmek için girdiğimde fark ettim ne bir mesaj ne de başka bir şey konunun linki burada ama artık açılmıyor: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2036125.0 Kampanya yöneticisi Yahoo ile konuştum ve çeviriyi kabul etmişti hatta şuan ana konusunda türkçe bölüm konusu için size verdiğim link bulunuyor.Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz  Huh
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
July 20, 2017, 08:45:26 AM

Arkadaşlar uzun süre emek verip çevirdiğim JustDatingSite.com projesinin çevirisi iki kez silindi.Silinme sebebi olarak hiçbir bildirim gelmedi konuyu kontrol etmek için girdiğimde fark ettim ne bir mesaj ne de başka bir şey konunun linki burada ama artık açılmıyor: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2036125.0 Kampanya yöneticisi Yahoo ile konuştum ve çeviriyi kabul etmişti hatta şuan ana konusunda türkçe bölüm konusu için size verdiğim link bulunuyor.Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz  Huh

googletranslate kullananarak yaptığıysan şikayet edilmişsindir öyle silmişlerdir.
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
July 20, 2017, 08:46:56 AM

Arkadaşlar uzun süre emek verip çevirdiğim JustDatingSite.com projesinin çevirisi iki kez silindi.Silinme sebebi olarak hiçbir bildirim gelmedi konuyu kontrol etmek için girdiğimde fark ettim ne bir mesaj ne de başka bir şey konunun linki burada ama artık açılmıyor: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2036125.0 Kampanya yöneticisi Yahoo ile konuştum ve çeviriyi kabul etmişti hatta şuan ana konusunda türkçe bölüm konusu için size verdiğim link bulunuyor.Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz  Huh

googletranslate kullananarak yaptığıysan şikayet edilmişsindir öyle silmişlerdir.

Çeviri yaparken translate kullanmadım.Bunu yapmak o projeye büyük ihanet olur o vebale girmem ben başka bir nedeni var nedenini tahmin ediyorum aslında.
M G K
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
July 20, 2017, 12:19:24 PM

Çeviri yaparken translate kullanmadım.Bunu yapmak o projeye büyük ihanet olur o vebale girmem ben başka bir nedeni var nedenini tahmin ediyorum aslında.
anlayışlı ve bu konuda hassas olduğunuz belli hocam. çok fazla translate kullanıyorlar gerçekten kopyala yapıştır yapıyorlar.
bu konuda şikayet olmuş olabilir.

iki cümleyi toparlayamanlar çeviri yapıyor diye tartışmalar oluyor.
moderatör ile iletişime geçiniz. (EAL :https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=140584 )
bitc0info
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
August 27, 2017, 03:17:31 PM

siz konuyu açmadan birisi sizden önce açmış olabilir mi? çevirinin kalitesi ne düzeydeydi?
kazimkartal
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
August 27, 2017, 04:04:31 PM

Kıymetli arkadaşım Senin şu olay aynısını bende yaşadım.
1 masak kara para aklama ile ilgili konu açtım zırrrrrrrttttttttttttttttttttttttttttttt silindi sitede öyle bir konu yok.

2-Bugün nette bir haber gördüm estonya bitcoin işine devlet girip estcoin diye coin parası çıkaracak ekonomi kısmına konu açtık ve ne oldu.
zırrrrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt konu silindi..
3-Sitede olan ister mod ister admin olsun adam kafasına göre takılıyor bnece bonzai kullaıyor.
4-Bilgi  mesajı yok yani konun şundan dolayı silindi. diye

5-bende ne yaptım aynı buraya konu siliniyor diye 1 saat önce konu açtım konuda konuyu silen ona yetki veren kim varsa ana avrat düzdüz gidiyorum....
he biri yazmış ağa ağır ol diyede işte yanlışlıkla silindi falan yazmıştı cevap yazamadan aynı konu gene silidi.
6-Yani şu mesajı okuyupta bilip bilmeden yazmayın ağa.
7-Görünen ali baş kesen birini mod admin yapmışlar oda çingene hesabı önce babasını kesmiş sonrada hayatta bir zik olmayan biri işte yetki verilince aynı ülkeyi yönetenler gibi davranır…

Kafasına göre konu siler mesaj düzenler...
bende ona diyorumki...............
anlamıştır o.................
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3738
Merit: 2100

Crypto Swap Exchange

View Profile
August 27, 2017, 04:48:24 PM

Dr.Cocktail'in açtığı konu Google translate olduğu için silindi. Gerekli bilgilendirme özel mesaj yoluyla yapılmıştı.

kazimkartal'in açtığı Estcoin konusu bu konu ile aynı olduğu için silindi. kazimkartal açtığı konuda haberin tamamını başka bir kaynaktan kopyalamış ve konuya başka hiçbir ek bilgi girmemiştir.

Aynı şekilde kazimkartal'in açtığı Kara Para Aklama Yöntemleri ve Yolları konusu başka bir kaynaktan kopyalanmış ve konuya başka hiçbir ek bilgi girilmemiştir.

kazimkartal'in bu mesajındaki hakaretleri gerekli kurumlara bildirilecektir.

Forum kurallarını okuyup öğrenmeden, sadece mesaj sayınızı artırmak için kopyala yapıştır içerikler paylaşarak bu topluluğa hiçbir katkıda bulunmuş olmuyorsunuz. Forumda günde yüzlerce mesaj silip konu taşıyan moderatörlerin aldığı her karar için açıklama yapma lüksü yoktur.
Moderatörler hata yaptığında bunun geri dönüşü mümkündür. İthamlarınızın aslı olursa itiraz edersiniz ve sorun çözülür. Asılsız ithamlar karşısında muhattap bulamayacağınızı bilmelisiniz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
August 27, 2017, 04:55:03 PM

Sol üstteki kişinin (alexander) söylediği iddia edilen şeyden hiçbir şey anlamadım şahsen, ya ben Türkçe bilmiyorum ya da ortada başka bir şey (translate) var...
http://i.hizliresim.com/N1LZaL.jpg

Bu arada bir kampanya yöneticisinin bilmediği dildeki bir çeviriyi kabul etmiş olması o çevirinin geçerli olduğunu göstermez. Anlaşılabilir değil malesef bu çeviri.

edit:
Now we are seeing some sort of revolution when you can issue a token which is completely independent, link it to real economy objects, products and services. It can significantly transform the business world, the way the state is working, the way society is operating.

Google translate:
Şimdi tamamen bağımsız bir simge yayınlayabildiğinizde onu gerçek ekonomi nesnelerine, ürünlere ve hizmetlere bağlayabildiğinizde bir tür devrim görüyoruz. İş dünyasını, devletin çalışma şekli, toplumun çalışma biçimi gibi önemli ölçüde dönüşebilir.

Daha doğru bir çeviri:
Tamamen bağımsız bir token basabildiğinizde; bu tokenı gerçek ekonomi enstrümanlarına, ürünlerine ve servislerine bağladığınızda bir tür devrimi görüyoruz. Bu devrim iş dünyasını, devletin çalışma şeklini, toplumun işleyişini önemli ölçüde değiştirebilir.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 27, 2017, 06:14:56 PM

Translate yapmışsın işte ya da translate yapıp anlamaya çalışarak editledin fakat anlamadığın için ortaya anlaşılamaz bir şey çıkmış  Grin
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
August 27, 2017, 06:32:04 PM

Arkadaşlar olur böyle şeyler. Takılmayın fazla

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
October 20, 2017, 12:47:25 AM

benim de açtığım konu silindi bugün ama moderatörümüz iyi bence, pek fazla etliye sütlüye karışmıyor abartmadıkça, açtığım konu da bir tür bilgilendirme idi hoşuma giden bir konuda ama alıntıydı (kaynak belirterek)...çabaların için teşekkürler EFS, yoruyorsak da kusura bakma Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
RagnarLothbrok41
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 23, 2017, 10:31:12 AM

Ayıp etmişler ama sende takdir edersin ki bu işlerin tam rayına oturması için belli bi aşama geçmesi lazım şu an açıklar var kesinlikle üyelik alırken çıkan sorunlardan tut silinen yorumlara konulara kadar Moderatörün tek kişi olmasının sebebleri yazılımcıların ufak tefek sorunlu kodlamış olmaları bunun düzelmeyeceği anlamına gelmez dilerim ileride yazılımını güzelce tanıtır kullandırtırsın ihtiyacımız var reformlara katkılara eklentilere canımızsın Smiley

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
DebelenenBocuk
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 24, 2017, 06:02:59 PM

Dostum gerçekten bazen insanın canına tak edecek durumlar söz konusu olabiliyor . Senin iki tane açtığın konuyu silmişler . Ben yeni üyelik açmaya uğraşıyordum geçen gün her açtığım üyelikte 'you are unable the post' yazısı ile karşılaştım 4 kere üst üste açtığım her msn her üyelik boşa gitti az daha laptobu kıracaktım . Bunun dışında konu ile alakalı olmasına rağmen silinen postlar , düşen activityler falan tam sinir bozucu.  Bunlar da tuzu biberi diyip sineye çekmekten başka bir yol gelmiyo aklıma . Olan varsa bir fikri söylesin
AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 09:14:17 PM

çok saçma ya yazık olmuş yahoo bile kabul ediyorsa bence burası da kabul etmeli ama acaba ücretsiz reklam veriyorsun düşüncesi ile kapatmış olabilirler mi adminlere bi sor istersen sonuçta kendi siteni veya kendi uygulamanı bedavaya reklamını yapmak ne denli etik olur bilemem
Pages: [1]
  Print  

Jump to: