Bitcoin Forum
May 05, 2024, 11:57:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 74 »
  Print  
Author Topic: TEZOS [XTZ] Fiyat Tartışma Alanı  (Read 80001 times)
prolambo
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
September 03, 2017, 08:44:41 PM

Tezos bu kadar konuşulmasına rağmen niye Coinmarketcap'te listelenmiyor? Bilen var mı?

Daha piyasaya çıkmadı, halka açılmadı ki listelensin Smiley Aralık ayı diye tahmin ediliyormuş.
Forumlarda iyi konuşuluyor ama sadece o kadar yani.

Hitbtc'de var. Ben mi yanlış görüyorum?
https://hitbtc.com/exchange/XTZ-to-BTC
1714910233
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714910233
Reply with quote  #2

1714910233
Report to moderator
1714910233
Hero Member
*

Ignore
1714910233
Reply with quote  #2

1714910233
Report to moderator
1714910233
Hero Member
*

Ignore
1714910233
Reply with quote  #2

1714910233
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714910233
Hero Member
*

Ignore
1714910233
Reply with quote  #2

1714910233
Report to moderator
1714910233
Hero Member
*

Ignore
1714910233
Reply with quote  #2

1714910233
Report to moderator
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 03, 2017, 08:51:35 PM

Tezos bu kadar konuşulmasına rağmen niye Coinmarketcap'te listelenmiyor? Bilen var mı?

Daha piyasaya çıkmadı, halka açılmadı ki listelensin Smiley Aralık ayı diye tahmin ediliyormuş.

Doğru görüyorsunuz fakat Hitbtc, ICO zamanında topladıklarını halka satmaya çalışıyor. Suni bir piyasa oluşturmuş, güvenli değil. Buradaki uzman arkadaşların söylediği bu.
Tezos tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Tezos.com ve Tezos.live sitelerinden gelişmeleri takip etmenizi öneririm.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
September 03, 2017, 08:59:37 PM

hitbtcde bi ben yokum zaten moruk , etherin köşesinde cigara bile çözüyolar orda ;

rivetzi (o da daha çıkmadı) 10-40 dolar arasında oynarken izliyorum ordan ben . icosu bitmedi daha rivetzin ; hesapla ortamı.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
September 03, 2017, 10:09:21 PM

ne zaman ve hangi borsada işleme başlıyor? teşekkürler.

Şuan için ne zaman çıkacağının net  bi tarihi yok ve okuduklarıma göre büyük borsalara direk girecek diyorlar. Sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
September 03, 2017, 11:07:58 PM

tezos 3 yıl unutacam o zamana kadar değeri neyse satacam

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 04, 2017, 08:18:10 AM

tezos 3 yıl unutacam o zamana kadar değeri neyse satacam
Benim de aldıktan sonra en az 2 yıl planım var. Umarım Ledger destekler de sağ salim saklarım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
lossnet
Legendary
*

View Profile
September 04, 2017, 01:39:24 PM

Güncel fiyat $0.17 görünüyor tezos.live sitesinde.
Birkaç ay sonra borsalara girecek ama örneğin 1 hafta sonra piyasaya çıksa buradaki fiyata yakın mı işlem görmeye başlayacak?
PHI1618
Legendary
*

View Profile
September 04, 2017, 01:57:40 PM

Birkaç ay sonra borsalara girecek ama örneğin 1 hafta sonra piyasaya çıksa buradaki fiyata yakın mı işlem görmeye başlayacak?
Onu kimse bilemez. live'da o fiyat ama hitbtc'de en son 2.3 dolardı. Hitbtc'de bu fiyat olması demek bu fiyatlardan şu anda satılabiliyor demektir. Borsalara girdiğinde herkes alım satım yapabilecek. Satmak isteyen mi çok almak isteyen mi çok? Fiyatı bu belirleyecek. Ben 1 dolardan aşağı girmez diyorum.

lossnet
Legendary
*

View Profile
September 04, 2017, 02:34:19 PM

Onu kimse bilemez. live'da o fiyat ama hitbtc'de en son 2.3 dolardı. Hitbtc'de bu fiyat olması demek bu fiyatlardan şu anda satılabiliyor demektir. Borsalara girdiğinde herkes alım satım yapabilecek. Satmak isteyen mi çok almak isteyen mi çok? Fiyatı bu belirleyecek. Ben 1 dolardan aşağı girmez diyorum.

Tühhh ben de sevinerek takip ediyordum ICO altından live'daki fiyatla alabilirim diye Cheesy Kısmet artık hayırlısı olsun herkes için
PHI1618
Legendary
*

View Profile
September 04, 2017, 02:36:30 PM

Tühhh ben de sevinerek takip ediyordum ICO altından live'daki fiyatla alabilirim diye Cheesy Kısmet artık hayırlısı olsun herkes için
https://hitbtc.com/exchange/XTZ-to-USD
1.7ye düşmüş bugün.
Hitbtc fiyatı çok geçerli değil ama bi fikir verir en azından.

dakota neat
Hero Member

Merit: 500

View Profile
September 04, 2017, 04:06:03 PM

çin hükümetinin haberinden sonra düşmeyen varmı ki ! zaten bu düşmüş fiyatla bile açılması benim için oldukça güzel bir seviye .
tezos açılış durumu biraz muamma olacak alıcı yüklenirmi yüklendikten sonra kar satışı gelirse ne kadar iner satsan bir daha aynı seviyeden geri alabilirmisin çok karmasık artık ne yapsak bilemiyorum.
bu ay sonu çıkacak bildiğim kadarıyla çinin durumu piyasa biraz hazmetsin bakıcaz. daha bchler var onarın ne olacağıda ayrı bir durum.
Elysio
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 04:36:10 PM

çin hükümetinin haberinden sonra düşmeyen varmı ki ! zaten bu düşmüş fiyatla bile açılması benim için oldukça güzel bir seviye .
tezos açılış durumu biraz muamma olacak alıcı yüklenirmi yüklendikten sonra kar satışı gelirse ne kadar iner satsan bir daha aynı seviyeden geri alabilirmisin çok karmasık artık ne yapsak bilemiyorum.
bu ay sonu çıkacak bildiğim kadarıyla çinin durumu piyasa biraz hazmetsin bakıcaz. daha bchler var onarın ne olacağıda ayrı bir durum.

Çin Hükümetinin haberi nedir tam olarak yazarmısın bilgilenelim bilmiyorumda.Teşekkürler şimdiden
aragom (OP)
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
September 04, 2017, 08:19:14 PM

Çin Hükümetinin haberi nedir tam olarak yazarmısın bilgilenelim bilmiyorumda.Teşekkürler şimdiden

http://uzmancoin.com/cin-ico-dijital-para/

şöyle bir kaynak buldum nette. buradan okuyup öprenebilirsiniz. kısaca, icolari yasaklamış hükümet.
Elysio
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 10:16:19 PM

http://uzmancoin.com/cin-ico-dijital-para/

şöyle bir kaynak buldum nette. buradan okuyup öprenebilirsiniz. kısaca, icolari yasaklamış hükümet.

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.
pitipawn
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 11:15:05 PM

aralıkta çıkacak diye biliyorum hocam ben ; aralık diye dönüyordu tarih ortamda .

bu ay sonu çıkarsa zaten ben iptal , aralığa ayarladıydım kendimi ( o zamana yatırım için sermaye olur diyordum)

eğer ay sonunda gelirse öyle bakarım ekrana . emin miyiz bu ay sonu çıkacağından ?

baybety
Member
**

Activity: 123
Merit: 10

View Profile
September 05, 2017, 08:20:05 AM

Amerikadan sonra çin de ico yatırımlarını yasakladı. Bunu artık biliyoruz.
Peki bu piyasaya nasıl etki yaratır ve biz coin dünyasının neresinde kaldık?

Benim düşüncem artık daha fazla ico dolandırıcılığı göreceğiz.
Bir de iyi yanı var tabi İcolara artık sadece bizler girebileceğiz.
Bu da daha fazla bonus demek Çin ve amerika ancak Borsalara girdikten sonra yatırımını yapabilecekler.

Bu da daha fazla kazanç daha fazla risk demek.
pitipawn
Full Member

View Profile
September 05, 2017, 08:31:03 AM

Bu da daha fazla bonus demek Çin ve amerika ancak Borsalara girdikten sonra yatırımını yapabilecekler.

bir şey değişmeyecek hocam ; adı yasak onun. yine çinliler bi şekilde ico yapmanın yolunu bulurlar. ülkede yasak olması vs de önemli değil , elimizdeki şey internet , ip değişikliği cart curt yine katılan katılır istediği yerden icolara . insanlardan milyonlarca dolar toplayabilecek projelerin ekipleri var elimizde ; onlar bi şekilde yolunu bulur yürürler.

bi numara çıkacağını hiç sanmıyorum bu olaylardan , düşüş de kısa süre sonra toplar gibi geliyor bana.

lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
September 05, 2017, 10:52:18 AM

bir şey değişmeyecek hocam ; adı yasak onun. yine çinliler bi şekilde ico yapmanın yolunu bulurlar. ülkede yasak olması vs de önemli değil , elimizdeki şey internet , ip değişikliği cart curt yine katılan katılır istediği yerden icolara . insanlardan milyonlarca dolar toplayabilecek projelerin ekipleri var elimizde ; onlar bi şekilde yolunu bulur yürürler.

bi numara çıkacağını hiç sanmıyorum bu olaylardan , düşüş de kısa süre sonra toplar gibi geliyor bana.

Çok hızlı büyümeye başlamıştı piyasa birileri "dur" dediler . Kademeri doldura doldura giderse böyle büyük dalgalanmalar olmaz.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
September 05, 2017, 11:18:10 PM

Çok güzel bı yatırım topladı ama sonrasında kendini çok güzel unutturdu. Cüzdan bile çıkmadı bildiğim kadarıyla. Böyle olursa ico fiyatından %20-30 ile girer en fazla.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
September 06, 2017, 01:09:51 AM

Tezos'un yatırımı toplayıp hemen piyasaya çıkmama sebebi nedir tam olarak? Genelde icodan sonra borsaya giriyor coinler bu şekilde hareket edeni pek hatırlamıyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 74 »
  Print  

Jump to: