Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:14:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 74 »
  Print  
Author Topic: TEZOS [XTZ] Fiyat Tartışma Alanı  (Read 80010 times)
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 07:46:19 PM

3. buyuk patlamayi herke tezostan bekliyor 1.btc 2.eth 3. de tezos olacak diye daha bu senenin basinda redditte okumustum. Kimdi hatirlamiyorum ama takip ediyorsam deger verdigim biridir yada basarili tahminleri olan biridir. oyuzden bu projeyi takip ediyorum ama hardcap koymamalari icosuna katilmamama nedne olmustu bakalim piyasaya ciksinda haklmiymisim haksizmiymisim gorecegiz Cheesy
ben de çok merak ediyorum ilk büyük borsaya girme deneyimini.
waves gibi mi olacak yoksa eth gibi olup idecek mi.

herkes kazanır umarım
baybety
Member
**

Activity: 123
Merit: 10

View Profile
October 13, 2017, 10:57:45 PM

Daha önce milliyetçilik tartışmaları vardı. bir kaç sayfa önce ben de bu tartışmaya katılmıştım ve Coinlerin milliyeti olmaz demiştim.
Fakat bir kaç gün önce Rusya Etherin önünü açmak için Bitcoin'e sınırlama getireceği yönde gelişmeler oldu.

Huzurunuzda lafımı yemiş oldum ve bu gelişmeler fikrimi değişti.
Tarihten beri süre gelen Amerikan Rus yarışı Uzay teknoloji ağır silah sanayi derken dijital coinlere de sıçradı.
Kulağıma Amerika'nın da Tezos'un önünü açmak için bazı girişimlerde bulunacağına dair duyumlar geliyor.
Tezos'u Ethere karşı bir silah olarak kullanacaklar. tabiki bu bir tahmin. bazı Tezos forumlarında ve telegram kanallarında hatırı sayılır kişilerden aldığım bilgiler en azından bu yönde.
Bu savaş'ta hangi köşede olmamız gerektiğini zaman gösterecek.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 13, 2017, 11:18:35 PM

Daha önce milliyetçilik tartışmaları vardı. bir kaç sayfa önce ben de bu tartışmaya katılmıştım ve Coinlerin milliyeti olmaz demiştim.
Fakat bir kaç gün önce Rusya Etherin önünü açmak için Bitcoin'e sınırlama getireceği yönde gelişmeler oldu.

Huzurunuzda lafımı yemiş oldum ve bu gelişmeler fikrimi değişti.
Tarihten beri süre gelen Amerikan Rus yarışı Uzay teknoloji ağır silah sanayi derken dijital coinlere de sıçradı.
Kulağıma Amerika'nın da Tezos'un önünü açmak için bazı girişimlerde bulunacağına dair duyumlar geliyor.
Tezos'u Ethere karşı bir silah olarak kullanacaklar. tabiki bu bir tahmin. bazı Tezos forumlarında ve telegram kanallarında hatırı sayılır kişilerden aldığım bilgiler en azından bu yönde.
Bu savaş'ta hangi köşede olmamız gerektiğini zaman gösterecek.

Bence kazamak istiyorsan düşükken al bi miktar tezos kalsın kıyıda köşede ama şöylede bi durum var coin sayısı çok ondan o degere gelirmi bilmem ama kazandırır benim tahminleri bu yönde.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 13, 2017, 11:37:52 PM

Peki bu hitbtc ıou denilen satış şeklini kullanırken tezos'la anlaşarak mı yapıyor bunu yoksa onlardan bağımsız kendi kafasına göre mi?
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
October 14, 2017, 02:01:14 PM

Peki bu hitbtc ıou denilen satış şeklini kullanırken tezos'la anlaşarak mı yapıyor bunu yoksa onlardan bağımsız kendi kafasına göre mi?

tezosla anlaşcak bi durum yok ki. hitbtc de daha önce denk gelmemiştim ama yobit falan bunu sürekli yapıyor.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 15, 2017, 11:08:42 AM

Tezos' u insanlar biraz fazla mı büyütüyor acaba ? bitcoin ve ethereumla eş tutuyorlar neredeyse yani bunun aslı var mıdır?
ben hala piyasalara giremedi diye biliyorum, wallet'ı dahi yok yatırım yapmak için altcoinleri araştırıyordum ve çoğu yerde gördüm tezos'u
yeni çıkan icolara çok fazla güvenemiyorum insanlar zor alışıyor örneğin: monetha

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
baybety
Member
**

Activity: 123

View Profile
October 18, 2017, 09:14:26 PM

Tezos'dan haber var.
https://www.tezos.ch/september-update.html
PokerStein1
Full Member

View Profile
October 19, 2017, 12:43:08 AM

Tezos' u insanlar biraz fazla mı büyütüyor acaba ? bitcoin ve ethereumla eş tutuyorlar neredeyse yani bunun aslı var mıdır?
ben hala piyasalara giremedi diye biliyorum, wallet'ı dahi yok yatırım yapmak için altcoinleri araştırıyordum ve çoğu yerde gördüm tezos'u
yeni çıkan icolara çok fazla güvenemiyorum insanlar zor alışıyor örneğin: monetha

Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırılma  sebebi aslında biraz da ekibin kendi iddiaları biz bitcoin ve ethereum'un yaptığı hataları yapmicaz baştan  POS mining olacak vs.. gibi söylemleri oldu. Ayrıca smart contract olayında Ethereum'un en ciddi rakibi olacak ve tabi ki Amerikan kaynaklı olmalarının bir avantajı olabilir mi diye düşünmüyor değilim. Tezos'tan umutluyum ama tabi 1 yıl içinde 1 tezos 300 dolar olur demek mesela çok büyük bir fantazi bana göre.

rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
October 19, 2017, 12:47:21 AM

Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırılma  sebebi aslında biraz da ekibin kendi iddiaları biz bitcoin ve ethereum'un yaptığı hataları yapmicaz baştan  POS mining olacak vs.. gibi söylemleri oldu. Ayrıca smart contract olayında Ethereum'un en ciddi rakibi olacak ve tabi ki Amerikan kaynaklı olmalarının bir avantajı olabilir mi diye düşünmüyor değilim. Tezos'tan umutluyum ama tabi 1 yıl içinde 1 tezos 300 dolar olur demek mesela çok büyük bir fantazi bana göre.
300dolar çok olmuş ama 1 yıl içinde 5$ olma olasılığı var. tezos ekibi "biz bitcoin forku değiliz, biz ethereum forku değiliz. yeni bir zincir inşaa ettik" demişlerdi. insanların ilgisi belki bu sözden. adamlar 250milyon dolar topladılar o günün kuruyla, bugünkü fiyatlarla çarpsak 350-400milyon dolar topladılar. bununda etkisi olabilir.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
October 19, 2017, 03:20:55 AM

tezos bir anda piyasaya girip ortaligi allak bullak edecek bence. bu kadar bekleyisin altinda buyuk bir hazirlik oldugunu dusunuyorum. fazla gec olmadan bir an once insanlarin beklentilerine cevap vermeleri lazim.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
October 19, 2017, 05:39:36 AM

tezos ile ilgili çok problemli gelişmeler var. idari meseleler yüzünden platformun gelişi şubat ayından önce olmayabilirmiş.

https://uk.reuters.com/article/uk-bitcoin-funding-tezos-special-report/backroom-battle-imperils-230-million-cryptocurrency-venture-idUKKBN1CN35A
acmrl
Full Member

View Profile
October 19, 2017, 06:16:35 AM

Reklamı bol bir token gördük, sonu diğerleri gibi dip rakamlar olmaz umarım. Alan arkadaşlar inşallah dilediği karla çıkarlar.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 06:18:41 AM

bu coindeki farklılık diğer icolara priyasa çıkış tarihinin icodan sonra çok fazla olması bu dönemde piyasa  açılp tezosu öğrenen alıcalar oluşmaya başladı.
yoksa buda ico fiyatının altına düşerdi şuanda düşmeme ihtimali var 
sinanexchange
Member
**

Activity: 89

View Profile
October 19, 2017, 06:42:13 AM

Halka arzından ve piyasa çıktıktan sonra yüksek hacimli ve beklentili bir coin , fakat fiyat değerlemesi için uzun zamana ihtiyacı var, bu tip dev ekibi iyi olan ve sürekli gelişen coinlerde spekulasyon kolay kolay olmaz, o yüzden değerlenmesi 18 aya yayılır bence, izlemekte ve az az zaman içinde toplamakta fayda olabilir.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
October 19, 2017, 07:30:12 AM

tezos ile ilgili çok problemli gelişmeler var. idari meseleler yüzünden platformun gelişi şubat ayından önce olmayabilirmiş.

https://uk.reuters.com/article/uk-bitcoin-funding-tezos-special-report/backroom-battle-imperils-230-million-cryptocurrency-venture-idUKKBN1CN35A

tezos yönetiminde kavgalar çıkmış, durum ciddi diyorum. kimsenin umrunda değil, herkes ne yazdığının bile farkında olmadan post kasıyor sadece. buradaki multi hesapların hepsini şikayet etmek lazım.
Et Hereum
Member
**

Activity: 224

View Profile
October 19, 2017, 07:40:57 AM

tezos yönetiminde kavgalar çıkmış, durum ciddi diyorum. kimsenin umrunda değil, herkes ne yazdığının bile farkında olmadan post kasıyor sadece. buradaki multi hesapların hepsini şikayet etmek lazım.

Ben haberi baştan sona okudum, bu haber hiç iyi değil ya da Tezosçuları silkeleme amaçlı bir asparagas haber, bu Tezos projesini en azından geciktirecek kadar şiddetli güç savaşlarına hiç bir anlam veremedim. Yapmışsınız güzel bir proje, Elinizin altında bi dünya para var, daha da gelecek para çok ne zorunuz var diyor, Tezos ekibini tümünü beraber kınıyorum.
ferhanaydin
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
October 19, 2017, 07:43:49 AM

Ne kavgası hocam şunu bi açsana. Herkesin ingilizcesi yok. Birden düşmüş bugün bu kavgadan mütevellit mi oldu bu iş?
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
October 19, 2017, 08:10:42 AM

oo daha cıkma tarihi belli olmadan ertelenme tarihi belli oldu.
250 milyon doları toplayınca kafayı sıyırdı herhalde ekip.
zaten cıktıkları kulvarda rakipler çok ve çetin.ve tezostan cok once developmente girdiler.
tezosu alan 1 sene unutun en iyi ihtimal acil paraya ihtiyacı olanda ilk xchangelere girdiğinde bir hype olur o zama satmalı bence.
1 sene içinde defalarca iconun altına dusecektir bence.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 19, 2017, 08:21:21 AM

Tezos daha çıkmadan heryerde konuşulmaya başlandı ekip ve danışmanları işin ehli ve sadece blockchain teknolojisi ile ilgili bilgi sahibi olanlar değil real hayatta da çeşitli sektörden insanlar var. Danışmanlar arasından da bir Türk var ve onun söylediği şey yanlış hatırlamıyorsa 4-5 ay kadar oldu galiba; "Tezos iddialı bir proje ama içinde riskler barındırıyor. " gibi bir şeydi. Risk tarafı açıkçası çok rahatsız etmiyor beni elimiz de ki hangi coin yada token in riski yok ki heleki böyle iddialı bir projede risk olması kaçınılmaz. Tek şart var : Aman Ekibe bir şey olmasın Smiley .
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 19, 2017, 08:23:02 AM

Reklamını tanıtımını güzel yaptılar. Açık bir şekilde vurgulu reklamlar olmadı. Sağda solda Tezos logosu görmedik ama sosyal medyayı iyi yönettiler. Burada takılan global ahalisinin gözüne soktular tokeni. İnsanlarda ikinci bir Ethereum beklentisi var. Olmayacak da değil. Elbet Ethereum performansı gösterebilecek 2. bir coin oluşumu olacaktır bu piyasada ama hangisi ve ne zaman ?

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 74 »
  Print  

Jump to: