Bitcoin Forum
April 28, 2024, 10:11:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  
Author Topic: TEZOS [XTZ] Fiyat Tartışma Alanı  (Read 80001 times)
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
June 12, 2018, 02:46:32 PM

Heralde bu sefer gerçekten borsaya girecek ve Tezos neymiş göreceğiz. Gerçekten çok uzadı bu iş 1 yıla dayandı neredeyse bu kadar olacağını beklemiyordum.
1714299117
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714299117
Reply with quote  #2

1714299117
Report to moderator
1714299117
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714299117
Reply with quote  #2

1714299117
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 12, 2018, 10:39:18 PM

betanet çıkmadan yıldönümünü kutlayacağız ne kaldı şunun şurasında. temmuzun ilk haftası crowdfunding yapmıştı yanılmıyorsam. ekip betanet için yıldönümünü bekliyor olabilir mi dersiniz?
CoolnQuiet
Sr. Member

Activity: 388
Merit: 288

Living the dream

View Profile
June 13, 2018, 04:01:06 AM

formu doldurup yolladık bakalım, aktivasyon kodunu bekliyorum. KYC yapacak arkadaşlar acele etsin, sizden önce başkasının sizin public key hash inizi register etmesi mümkün. Ayrıca mail olarak da herhangi bir maili kullanabiliyormuşsunuz. ETH olarak ICO ya katılanların adresleri ve yatırım miktarları reddit de dolaşıyordu. Bir an önce key inizi register edin ki sizden başkası almak için başvurduğunda sorunla karşılaşsın, sorunla karşılaşan siz olmayın. Gerçi hoş, böyle bir şey olduğunda TF e başvurup çözmek mümkün ama uğraşırsınız.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 13, 2018, 06:36:25 AM

Piyasa çöktü ve tezos yeni çıkacak bunların hepsi oyunmu acaba çok büyük paralar dönüyor ve milyarder yatırımcısı vardı tezosun adamlar belkide piyasada panik çıkmasını bekliyordu elimizdekileri toplayacaklar
tammyla
Member
**

Activity: 176
Merit: 10

View Profile
June 13, 2018, 06:41:31 AM

KYC sürecinde biraz da olsa saçmaladıklarını düşünüyorum nitekim bende mail adresimi vs herseyımı halledıp yolladım formu.Bakalım sonucunda ne olacak.Ilerleyen zamanlarda pıyasanın bu kotu dususlerınden kurtulup yukselmeye basladıgında guzel bır kar bırakacagından emınım.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 13, 2018, 09:34:53 AM

formu doldurup yolladık bakalım, aktivasyon kodunu bekliyorum. KYC yapacak arkadaşlar acele etsin, sizden önce başkasının sizin public key hash inizi register etmesi mümkün. Ayrıca mail olarak da herhangi bir maili kullanabiliyormuşsunuz. ETH olarak ICO ya katılanların adresleri ve yatırım miktarları reddit de dolaşıyordu. Bir an önce key inizi register edin ki sizden başkası almak için başvurduğunda sorunla karşılaşsın, sorunla karşılaşan siz olmayın. Gerçi hoş, böyle bir şey olduğunda TF e başvurup çözmek mümkün ama uğraşırsınız.

birinin benim public keyimle kyc yapması açıkçası benim işime gelir Smiley public key ile ne skim yapacak da register edecek? örneğin bch forkunda elde edilen bch ları kyc doğrulaması yapanlara göndericez deseler eyvallah hemen kyc doğrulayalım da şuan kyc doğrulamasının bana ne artısı olacak? duymazdan görmezden gelip kyc doğrulamayı olabildiği kadar ertelemeyi mümkünse hiç evrak göndermemeyi düşünüyorum
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
June 13, 2018, 12:09:10 PM

Tezos umarım boğanın başlangıcında borsaya girer ve kar satışları dışında güzel bir yükseliş görürüz. Icoya katılan herkes beklemesinin mükafatını alır.
CoolnQuiet
Sr. Member

Activity: 388
Merit: 288

Living the dream

View Profile
June 13, 2018, 04:54:28 PM

birinin benim public keyimle kyc yapması açıkçası benim işime gelir Smiley public key ile ne skim yapacak da register edecek? örneğin bch forkunda elde edilen bch ları kyc doğrulaması yapanlara göndericez deseler eyvallah hemen kyc doğrulayalım da şuan kyc doğrulamasının bana ne artısı olacak? duymazdan görmezden gelip kyc doğrulamayı olabildiği kadar ertelemeyi mümkünse hiç evrak göndermemeyi düşünüyorum

göndermezsen koinlerin üzerine bir bardak su içersin. zira sana bir kod gönderecekler beta çıkmaya yakın, koinleri almak için çıktısını aldığın pdf te yer alan bilgiler yanında o koduda girmen gerekecek. betanet çıktıktan sonra kimlik gizlemenin çeşitli yolları var. Zcash e geçersin, sonra z adrese gönderip tekrar t adresle bir exchange den çıkıp tekrar tezos a geri dönmek gibi. Ev adresini değiştirmeyi de unutmayalım. Tabii doğru adresi verdiysen.

Tezos umarım boğanın başlangıcında borsaya girer ve kar satışları dışında güzel bir yükseliş görürüz. Icoya katılan herkes beklemesinin mükafatını alır.

Evet piyasa düzelir umarım. Bugün 6 aylık future kontratların son günü belki de o yüzden bu kadar abarttılar. Bugünden sonra bir toparlanma bekliyorum haziran sonuna kadar. Zaten düşüş devam ederse, geçmiş olsun hepimize.  Grin
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 13, 2018, 09:25:03 PM

bunlar paralari toplarken kilifina uydurmak icin ico bile diyememislerdi crowdfunding kitle fonlama demislerdi biryerlerde tezos vakfi icin bagis gibi biseyler soyluyorlardi. herneyse coindeskteki yazida da kyc yapmayanlarin tezzies lere erisemeyecekleri bilgisi verilmis.
su kyc olaylarindan bigun basimiza is acicaz ama hadi hayirlisi bakalim Smiley
https://www.coindesk.com/surprise-kyc-investors-tezos-troubled-ico-might-finally-fed/
aragom (OP)
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
June 18, 2018, 02:13:21 PM

bunlar paralari toplarken kilifina uydurmak icin ico bile diyememislerdi crowdfunding kitle fonlama demislerdi biryerlerde tezos vakfi icin bagis gibi biseyler soyluyorlardi. herneyse coindeskteki yazida da kyc yapmayanlarin tezzies lere erisemeyecekleri bilgisi verilmis.
su kyc olaylarindan bigun basimiza is acicaz ama hadi hayirlisi bakalim Smiley
https://www.coindesk.com/surprise-kyc-investors-tezos-troubled-ico-might-finally-fed/

kyc de sıkıntı yok.
fakat bağış konusunda haklısınız.
şu an yatırımcıların durumu, sanki isviçredeki bir foundationa bağış yapmış gibi. herhangi bir talep edilecek bir hak yok. isviçredeki vakfa bağış yapmış gibi.

umarım durumu çözüp bizi mağdur etmezler.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 18, 2018, 02:22:52 PM

Piyasa yükselirken çıkmadılar piyasa bitiyor düşüyor şimdi çıksalar neye yarayacak, bence boğa sezonu gelmeden umarım piyasaya çıkmazlar ben yoksa sonunu iyi görmüyorum
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 18, 2018, 02:51:27 PM

şu anda benzer şekilde yani bağış şeklinde toplayan icolar da var, erc20 altyapısını kullanıp smartcontract yapmayan icolar da. Yani dolandırmak isteyen her şekilde dolandırır. Ancak tezos un farklı bir durumu söz konusu bu sebeple çıkacaktır diye düşünüyorum ama belli mi olur ico fiyatının altına bile salabilir.
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
June 18, 2018, 10:59:11 PM

Tezos piyasaya çıkmadan fork coini olduğunu söyleyen birşey çıktı TzLibre. Tezos için kimlik bilgileri vermek zorunda olmadıklarını ve bu nedenle fork yapacaklarını söylüyorlar. Gizlilik için ico katılımcılarını KYC yi reddetmeye çağırıyorlar.

Hızlıca baktım yanlışım olabilir.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
June 18, 2018, 11:04:02 PM

Tezos piyasaya çıkmadan fork coini olduğunu söyleyen birşey çıktı TzLibre. Tezos için kimlik bilgileri vermek zorunda olmadıklarını ve bu nedenle fork yapacaklarını söylüyorlar. Gizlilik için ico katılımcılarını KYC yi reddetmeye çağırıyorlar.

Hızlıca baktım yanlışım olabilir.

Uzun zamandır biliniyordu Tzlibre. Tuzağa düşmeyin, uyarmak için bu mesajı yazıyorum. 2 teori var:

1. si Gevers olduğu yönünde. Bu şekilde karı kocadan para koparacağı iddia ediliyor.
2. si bu benim kendi teorim. İmzalı mesaj ve public key istiyorlar. Buradan hareketle bir brute force denemesiyle private key e ulaşabilirler.

Karanlık bir yapı oldukları çok belli. Twitter a reklam veriyorlar. Arkasından ne çıkacağını bilmiyorum.

Tezos forkları ile ilgileniyorsanız opentezos ve ntezos var. Bunun dışında bir kaç tane daha olabilir ama hatırlamıyorum.
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
June 19, 2018, 07:57:06 AM

Haziran bitmeden çıkmasa bile en azından kesin çıkış tarihini bildirmeleri gerekiyor .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 19, 2018, 08:23:47 AM

Haziran bitmeden çıkmasa bile en azından kesin çıkış tarihini bildirmeleri gerekiyor .

30 Haziran'da Betanet'in hazır olacağını biliyorum. https://mobile.twitter.com/kyabd bu adresi takip etmenizi öneriyorum. Kenan Abdullahoğlu Tezos ile ilgili güzel paylaşımlar yapıyor. Onun attığı bir Twit'i aşağıya yazıyorum. Herkes bilgilensin.

Kenan Abdullahoğlu
@kyabd
·
16 Haz
Soru geliyor, "Tezosu nereden alabiliriz" diye:
* Tezos betanet 30 haziranda başlıyor, sonrasında borsalara girer,
* Şu an hitbtc'de satılıyor, o ne o zaman derseniz IOU (I owe you), tavsiye etmem..

cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
June 20, 2018, 08:27:37 AM

KYC olayında ciddi sıkıntılar yaşababilir. Bilgilerinizi nereye verdiğinize gerçek hesap mı yoksa çakma bir adres mi dikkat etmek lazım. Yeni arkadaşlara tavsiyem forumdan konuyu takip etmeleri ve key lerini sağa sola girmemeleri
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 20, 2018, 08:37:58 AM

KYC yaptık ama tezos piyasa bu haldeyken çıksa neye yarayacak kesin ico fiyatı altında çıkar büyük dump yer üstüne bundan da zarar ederiz. Zaten bir halt beceremeyeceklerini 1 yılda kanıtladılar geldiği gibi satacağım
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
June 20, 2018, 10:02:24 AM

İyi bir zamanda piyasaya çıkması hem fiyat hemde ilk intiba açısından çok iyi olur. Piyasa koşulları nedeniyle borsa ile anlaştığı halde listelenme tarihini ileriye atmak isteyen bitrewards var mesela.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 20, 2018, 11:13:27 AM

Binance'dan aşağı başlarlarsa yüzlerine tükürün. 1 milyara yakın servet verdik ellerine. Azcık paraya kıysınlarda adam akıllı reklam ve borsa faaliyeti yapsınlar.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  

Jump to: