Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:07:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  
Author Topic: TEZOS [XTZ] Fiyat Tartışma Alanı  (Read 80001 times)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1067

View Profile
February 06, 2019, 06:20:00 PM

beyler tezosu hatırlayalım 36 cent fiyatı var sağlam bir artış sağlayabilme potansiyeline sahip ben hala yatırım için neo ile beraber güçlü bir araç olarak görüyorum neo 5 dolar altı tezos 30 cent altı bence alım seviyeleridir sizlerin düşünceleri nedir ?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
February 15, 2019, 03:24:04 PM

tezosta bir ufakta olsa hareketlenme var bir haber falan mı geldi Cheesy
aq okadar kötü durumda  ki büyzde 7 lerde şaşırıyoruz

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
February 15, 2019, 04:03:23 PM

1.3 dolardan yukarı çıkmıyor diye sinirleniyordum. Şimdi 0.4 dolari geçemiyor. Piyasa ne halde geldi. 3 kat düştü son düşüşten.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 15, 2019, 05:18:47 PM

Tezos bir türlü beklenen sıçramayı yapamadı. Hacmi yüksek bir borsaya girecek potansiyeli var ama ekip şimdilik pek üstüne düşmüyor.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
February 15, 2019, 05:25:56 PM

ICO'dan şu Tezos girenlere gerçekten üzülüyorum. Gerçekten o kadar çok fun'ı vardı ki aynı waves gibi Tezos'da maalesef yıllar geçmesine rağmen doğru düzgün birşey yapmadı. Umarım yatırım yapan arkadaşlar bir şekilde, zarar etmeden kurtulabilirler.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
March 07, 2019, 12:43:58 PM

yatirim tavsiyesi veremiyoruz; malum memleketimizde küyük yatirimci kücük yatirimciya tavsiyede bulundu mu ceza alir... ama godaman tosunun birisi yaparsa bu bilgi paylasimi olur:) neyse... yillar yillar önce 1 bitcoin verip 6000 tezos almistim... firinda su an benim tezoslar... 2-3 güne bir 3-5 tezos geliyor firindan...

bu fiyatlardan hala toplamak istiyorum ama elimde oldugu icin cok acele etmiyorum. tezosun hemen ucacagina inanmiyorum ama zamani gelecektir diye düsünüyorum.

küçük yatırımcı küçük yatırımcıya  tavsiye verdiğinde ceza vs almaz. böyle bir şey ne kanunda var ne de uygulamada var. ülke tarihinde böyle bir şey yok. tamamen kulaktan dolma bilgi. birine finansal tevsiye vermek suç vs değil. bunun için spk onayına da gerek yok.  Sadece ticari anlamda tavsiye rapor vs yazıp para alıyorsan. spk dan lisansın olması gerekiyor.  

zaten koinlerin statüsü yasada olmadığı için, tavsiye niteliğinde rapor vs bile yazılsa hiç bir cezası yok.  ama bizim millet papağan gibi ytd yazıyor her şeyin altına. hepsi birbirinden görüyor yazıyor. okuma yapma ve araştırma kültürü yok bizde.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
March 07, 2019, 02:46:37 PM

ICO'dan şu Tezos girenlere gerçekten üzülüyorum. Gerçekten o kadar çok fun'ı vardı ki aynı waves gibi Tezos'da maalesef yıllar geçmesine rağmen doğru düzgün birşey yapmadı. Umarım yatırım yapan arkadaşlar bir şekilde, zarar etmeden kurtulabilirler.

2017 Yaz aylarında ico oldu 2018 yaz aylarında piyasaya çıktı ve piyasa o günden beri soluksuz düştü henüz bir boğa döneminde Tezos u göremedik ico dan girenler kar ile satmış olabilir çünkü öyle dönemler yaşandı. Büyük borsalara girerken de biraz fiyat kıpırdadı ancak beklenen ahreketler bunlar değil daha çok tezosun bir ekosistem kurması bekleniyor bence sistemleri çok iyi hatta myetherwallet ın yeni hali tezos walleti andırıyor. Waves den daha sağlam bir proje tutmaya değer tabi herkesin planı ve bütçesi ayrıdır.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
March 07, 2019, 02:49:52 PM

Son düşüşe kadar icodan alanlara dolan bazında iyi kazandırdı aslında. Ama beklenen patlama bir türlü gelmedi desek yalan olmaz herhalde.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
March 07, 2019, 03:17:17 PM

2017 Yaz aylarında ico oldu 2018 yaz aylarında piyasaya çıktı ve piyasa o günden beri soluksuz düştü henüz bir boğa döneminde Tezos u göremedik ico dan girenler kar ile satmış olabilir çünkü öyle dönemler yaşandı. Büyük borsalara girerken de biraz fiyat kıpırdadı ancak beklenen ahreketler bunlar değil daha çok tezosun bir ekosistem kurması bekleniyor bence sistemleri çok iyi hatta myetherwallet ın yeni hali tezos walleti andırıyor. Waves den daha sağlam bir proje tutmaya değer tabi herkesin planı ve bütçesi ayrıdır.

büyük bir borsaya girmedi aslında daha ki zaten bu tezos yönetiminin becereksizlik ve kendini beğenmişliğide var . en azından binance dex girmek için gereken 100k usd versinlerde yoksa binance girebileceğini düşünmüyorum bu kafalarıyla

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 07, 2019, 04:01:39 PM

1.5 usd civarındayken alsam mi diye cok dusunmustum,ucuz yırtmışım.
oralardan alan varsa allah sabır versin cidden.
otto_diesel
Hero Member

View Profile
March 07, 2019, 04:18:11 PM

piyasa öyle bir kafa aşağı indiki bir sürü insan para kaybetti. çevremden duyduğum batan çok insan var.  1.5 dolardan girip, 0.45 lere düşüce gene bir %70 zarar yapıyor. ama gene  çok daha fazlasını kaybedenler var. şimdi btc ye 18k dan. 15k dan giren kamyonla insan var. tezostan da beter. eth ha keza öyle. dip yapmayan koin çok az.

2-3 dolardan beridir bnb koini söylüyorum, tutuyorum da bu büyük düşüş de çok düşmedi. son aylarda çok sağlam toparladı 15 dolar şu anda.  borsadan tezosa bulaşıp 1 sene bekleyen de var.  ben ico dan çok az girmiştim. onları tutuyorum hep de tutacam. zaten 100-150 dolar bir şey ..
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
March 07, 2019, 04:46:52 PM

piyasa öyle bir kafa aşağı indiki bir sürü insan para kaybetti. çevremden duyduğum batan çok insan var.  1.5 dolardan girip, 0.45 lere düşüce gene bir %70 zarar yapıyor. ama gene  çok daha fazlasını kaybedenler var. şimdi btc ye 18k dan. 15k dan giren kamyonla insan var. tezostan da beter. eth ha keza öyle. dip yapmayan koin çok az.

2-3 dolardan beridir bnb koini söylüyorum, tutuyorum da bu büyük düşüş de çok düşmedi. son aylarda çok sağlam toparladı 15 dolar şu anda.  borsadan tezosa bulaşıp 1 sene bekleyen de var.  ben ico dan çok az girmiştim. onları tutuyorum hep de tutacam. zaten 100-150 dolar bir şey ..

TEZOS'da bir cok isvicre ICO'su gibi faso fiso kaldi.
AMB var benim sevdigim bir coin'idi.
ama bu isvicreliler takmiyor, zaten coin alan yasal yoldan bir sey yapamaz diye.
Anlican salliyorlar, piyasaya göre yürüsün diye.
Bazi coinler ekip tepeten satsada alttan geri aliyor hic olmazsa
otto_diesel
Hero Member

View Profile
March 07, 2019, 05:07:43 PM

TEZOS'da bir cok isvicre ICO'su gibi faso fiso kaldi.
AMB var benim sevdigim bir coin'idi.
ama bu isvicreliler takmiyor, zaten coin alan yasal yoldan bir sey yapamaz diye.
Anlican salliyorlar, piyasaya göre yürüsün diye.
Bazi coinler ekip tepeten satsada alttan geri aliyor hic olmazsa

tezoscular çalışmıyorlar doğru düzgün yatıyorlar paso. adamlarda hiç bir çalışma şevki yok..
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
March 07, 2019, 06:05:13 PM

Yazık ettiler bu kadar toplanan paraya şuan sıfırdan başlasalar reklama geliştirmeye yine dünya mesafe alırlar ancak bu kadar paranın içinde nasıl böyle hareketsiz gözüküyorlar şaşırtıcı. Oysa fon olayı demokratik anlayış epey heyecanlandırmıştı beni.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
March 07, 2019, 07:14:15 PM

Burada herkes şikayet ettiğine göre alım zamanları gelmiş.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 07, 2019, 08:16:22 PM

2017 yaz ayında Tezos için yüksek fiyatlar konuşuluyordu. Hatta 100 dolar olur diyenler vardı. Bunu diyenler de forumdakiler değil, sosyal medyadaki bazı fenomenlerdi. ICO'suna büyük yığılma yaşanmıştı. Beklenen çıkışı halen gösteremedi. 1 yıllık sancılı geçen bir ekip anlaşmazlığı vardı. Resmi olarak borsalara girişine 9 ay kadar oldu diyebiliriz. HitBTC'deki suni fiyatları saymıyoruz... Her iki durumda da yatırımcılarını biraz mağdur ettiler. Gerçi benim içimde halen bir umut var. Öyle 100 dolarlar görülemese de elbet 5-10 dolar aralığını görecektir. Malum halen ayı piyasasındayız. Bir de boğada görmek lazım.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
March 08, 2019, 05:20:10 AM

İco su başarılı olup ta devamını getiren yok gibi birşey. Bu projede epey para toplamış ama o tarihten bu yana doğru düzgün kazandırdığını hiç duymadım.

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 08, 2019, 05:27:44 AM

2017 yaz ayında Tezos için yüksek fiyatlar konuşuluyordu. Hatta 100 dolar olur diyenler vardı. Bunu diyenler de forumdakiler değil, sosyal medyadaki bazı fenomenlerdi. ICO'suna büyük yığılma yaşanmıştı. Beklenen çıkışı halen gösteremedi. 1 yıllık sancılı geçen bir ekip anlaşmazlığı vardı. Resmi olarak borsalara girişine 9 ay kadar oldu diyebiliriz. HitBTC'deki suni fiyatları saymıyoruz... Her iki durumda da yatırımcılarını biraz mağdur ettiler. Gerçi benim içimde halen bir umut var. Öyle 100 dolarlar görülemese de elbet 5-10 dolar aralığını görecektir. Malum halen ayı piyasasındayız. Bir de boğada görmek lazım.
Eğer çoğu kimse aynı coin ya da tokenden bahsediyorsa uzak duracaksın. Pek iş yapmaz. Forumda örneği dolu. Mth, waves ve tzt de bunlardan birisi.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
March 08, 2019, 07:17:06 AM

Tezos yaşadığı çalkantılı dönemler sonra gerçekten ciddi manada güç kaybetti fakat yine de toparlanmayı bildiler ve platformu çalıştırdılar. Piyasanın durumu biraz iyi olsaydı bu tezosa da yansırdı. Olası bir piyasa düzelmesinde ilk yükselecek coinlerden birisi de tezos olur diye düşünüyorum.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
March 08, 2019, 10:03:43 AM

Tezos fiyatlanacaktır bende öyle düşünüyorum ancak çok bariz eridi bu durumda nasıl bir politika izlenecek. Şimdi alım yapmak mantıklı duruyor. Ancak boğa döneminde de saçma sapan dava mevzuları çıkarsa hiç hoş olmaz.
Pages: « 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 »
  Print  

Jump to: