Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:12:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CEX.İO Yüksek Meblağ USD Çekim Talebi  (Read 887 times)
Oldruh (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
July 22, 2017, 09:01:43 AM

Merhaba arkadaşlar.Bugüne kadar cex.io dan 1000 - 2500 usd aralığı visa kartına çekimlerde bulunuyordum en fazla 1.5 gün sürüyordu.En son 18 temmuz tarihinde 5000 usd çekme talebi oluşturdum onaylanıp gönderildi denildi cex.io tarafından ama 4 gün geçti halen hesabıma yansıyan birşey olmadı.Hafta sonuna girdik zaten şuanda.Para neden hesabıma geçmemiş olabilir acaba diyorum meblağ yüksek olduğu içinmi bu işlem uzadı? Bu konuya ilişkin bilgisi olan bir arkadaş beni bilgilendirirse sevinirim teşekkürler.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 22, 2017, 10:52:07 AM

Konunun yeri burası değil.İlgili yere yazarsan daha çabuk cevap alabilirsin. Smiley
6Asmodeus6
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
July 22, 2017, 10:57:36 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=318010.0

Şu kendi konuları oradan yazarsan konu sahibi oldukça ilgili.Destek sistemlerinden bir talep oluşturup talep numarasını ve kullanıcı id'ni belirtirsen anında yardımcı oluyorlar.
Red John
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
July 23, 2017, 11:20:31 AM

Daha önce de benzer sorunlar yaşayanlar olmuştu. Sıkıntı büyük ihtimalle Türkiye'deki banka hesabından kaynaklanıyor, istersen bir bankanı arayıp sor gelen param nerede diye
Oldruh (OP)
Newbie
*

View Profile
July 23, 2017, 01:29:25 PM

Pazartesi günü şubeye gideceğim.Merkez bankasında takılmış olabilir dediler telefon şubesini aradığımda.Bugüne kadar olmuyordu böyle bir sorun bakalım artk.
Oldruh (OP)
Newbie
*

View Profile
July 24, 2017, 03:40:56 PM

Bugün şubeye gittim hesabına bir döviz girişi gözükmüyor denildi.6 gün oldu para halen yok.Cex.io Supporttan arn: xxx xxx gönderim bilgilerini gönderdiler.Temmuz 18 den beri para ortada yok bakalım daha kaç gün çilesini çekecez.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
August 10, 2017, 02:54:32 PM

Bugün şubeye gittim hesabına bir döviz girişi gözükmüyor denildi.6 gün oldu para halen yok.Cex.io Supporttan arn: xxx xxx gönderim bilgilerini gönderdiler.Temmuz 18 den beri para ortada yok bakalım daha kaç gün çilesini çekecez.

Hocam son durum nedir? Çözdünüz mü ? kimden kaynaklanıyor muş ?
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
August 10, 2017, 03:08:55 PM

Hocam son durum nedir? Çözdünüz mü ? kimden kaynaklanıyor muş ?
Son durum nedir paylaşırsanız herkes bilgilenmiş olur.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: