Bitcoin Forum
May 25, 2024, 12:49:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: 250 bin lira ile yatırım yapmayı planlıyorum.  (Read 10698 times)
khaynustroya (OP)
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
July 22, 2017, 03:03:56 PM

merhabalar

250000 lira gibi bir meblağa sahibim ve altkoin al sat yapmak istiyorum. Bu büyüklükte bir yatırım için siz olsanız nasıl bir yol izlerdiniz.

not: bu rakam gözden çıkarabildiğim bir rakam, elimdeki paranın bir kısmı diyebilirim. bu para ile arsa, ev al tarzı öneriler ile gelmeyin.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 22, 2017, 07:34:33 PM

merhabalar

250000 lira gibi bir meblağa sahibim ve altkoin al sat yapmak istiyorum. Bu büyüklükte bir yatırım için siz olsanız nasıl bir yol izlerdiniz.

not: bu rakam gözden çıkarabildiğim bir rakam, elimdeki paranın bir kısmı diyebilirim. bu para ile arsa, ev al tarzı öneriler ile gelmeyin.
Altcoin işi bu paralarla riskli olabilir.Bence sadece bitcoin alıp beklerseniz uzun vadede paranızı katlayabilirsiniz.ytd
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
July 22, 2017, 08:13:05 PM

250k gibi bir bütçe ile Altcoin alıp satımı riskli bir iş. Uzun vadede (öyle 1 yıl gibi değil tabi 2+ yıl) garanti kâr için doğru adres Bitcoin olacaktır. Altcoinler değil.
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
July 22, 2017, 08:17:42 PM

Siz üstte yazan arkadaşlara bakmayın, 250 bin TL bu piyasa için hiçbir şey değil. Hacim sıkıntısı yaşamadan istediğiniz coine girebilirsiniz. Eğer yeterli bilginiz ve tecrübeniz yoksa kısa vade al-sat yapmak yerine al-tut stratejisine yönelmeniz daha doğru olur. Portföyün en az yarısını Bitcoin ve Ethereum'da tutun. Projesi ve geleceği olan diğer coinlere daha ufak miktarlar dağıtın. WAVES alabilirsiniz.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
July 22, 2017, 09:09:56 PM

250k piyasa için küçük bir meblağ belki ama 0 dan başlayan için bence büyük bir para. Eğer arkadaş milyoner değilse konuyu öğrenmeden içli dışlı olmadan bu meblağla yatırıma girişmek tehlikeli olabilir. sonuçta elbet hata yapılacak. ilk kayıpları daha düşük meblağlarla yaşamak varken 250k ile yaşamanın bir anlamı yok bence.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
July 22, 2017, 09:33:56 PM

Ben olsam şöyle bir yol izlerdim. 250k benim için güzel para o nedenle çok dikkat etmek gerekir. En uygun nerden nasıl ne zaman btc alacağımı hesaplar aldıktan sonra uzun, orta kısa vade hesabı yapardım. Yarısını uzun vadeli 8-10 ayrı adreste saklamaya alırdım. diğer kalan yarısını usdt  btc eth waves clam gibi yatırım yapılabilir araçlardan  uygun fiyatlardan alım yapar sonra pumpları beklerdim. Alarm verince sat.
Bu kadar basit. tabii ki ytd.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 23, 2017, 02:15:40 AM

merhabalar

Al-sat olayı, bu işlerde yeni biri için çok riskli. Zaten bu işlerde eski birisi için bile riskli bir olay. Sizin için en iyisi al-unut yöntemi olacaktır. daha az risk mevcut ve de daha az sitresi var. Sürekli (günde onlarca kez) fiyat kontrolü ve trade emirinizin aktive olup olmadığını kontrol etmek zorunda kalmazsınız. İyi bir araştırma ile geleceği olan koinlere yatırım yapıp beklemeye geçebilirsiniz.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 23, 2017, 07:41:25 AM

250.000 TL çok para. Elimdeki paranın bir kısmı diyorsunuz. Demek ki baya bir paranız var. Arkadaşlar dağılabilirsiniz. Zirâ foruma balina geldi. 😎 İşin esprisi bir yana elimde bu kadar bir para olsaydı eğer Btc - altcoin ile uğraşmazdım. Ama yine de bir tavsiye vermem gerekirse Btc al unut derdim.

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
July 23, 2017, 10:00:56 AM

Ben sizin yerinizde olsam (ilk başlarda çok kaybetmiş biri olarak) önce bu paranın 20K'sı ile en az 3 ay alım-satım yapar , piyasayı takip eder, forumda eskiden yazılmış konuları okur, birkaç projesi sağlam coin tespit edip bir süre takip eder,grafiklere bakar işi öğrenmeye çalışırım. Sonra da bu paramı parça parça piyasaya sokmaya başlarım.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
July 23, 2017, 10:33:17 AM

Waves derim üzmez piyasa yapıcı olarak tek işlemde buy ve sell verdiğinizde güzel getiriler olabilir

Profesyonel olarak konuyla ilgili bilgi birikiminiz yoksa Waves %25 BTC %50 kalanı da seçtiğiniz coinlere dağıtabilirsiniz
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 23, 2017, 11:51:29 AM

Ben de @temeler 'in fikrine katılıyorum, miktar kısmı hiç önemli değil, 250TL ya da 250K, gözden çıkartabiliyor olmanız da önemli değil, bence önce küçük bir kısmıyla (gerçekten gözden çıkartarak) al/sat yapmalısınız, bile bile hatalar yapmalısınız ki neden/sonuç ilişkisini rahatça kurabilesiniz. Ondan sonra zaten bu soruyu foruma değil, kendinize sorabilecek hale gelirsiniz.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
July 23, 2017, 12:37:41 PM

1,5 AYDIR ufak paralarla al sat yapıyorum öğrenme amaçlı hala tam olarak sisteme alışamadım. alışana kadar bu şekilde devam edeceğim.

paranın miktarının cidden önemi yok kaybettiğin zaman dipsiz kaybediyorsun

öyle param var ben girip çıkayım ne olacakki derseniz büyük ihtimalle kaybedeceksiniz bu parayı.
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
July 23, 2017, 03:09:52 PM

Biraz cesur olmak lazım, bir o kadar da şans lazım. Ama hava çok olumlu. Ne alırsan al yükseliyor zaten bu donemde.

in cryptography we trust
khaynustroya (OP)
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
July 23, 2017, 04:43:33 PM

Öncelikle bütün kullanıcılara cevapları için teşekkür ederim.

Dijital kripto para üzerine 6 aylık bir araştırmam var. açık söylemek gerekirse şu mantıkla hareket ettim en başından beri. blockchain teknolojisini dört dörlük öğrenmek gibi bir amaçla değil, güvenli olarak ''nasıl kullanırım'' mantığı ile hareket ederek başladım. İki kişi şuanda buna yoğunlaşmış durumdayız.

hali hazırda polo da bir bir miktar yatırımımız var. 10 bin tl ile başladık al sat yapmaya. bu tabi ki bir risk olsa da yatırımın tamamını borsada tutarak başladık. Burada maksadımız transfer ücretinden ziyade zaman kaybı yaşamamak. Tabi zaman ilerdikçe ( 4 aydır deevam ediyoruz ) dişe dokunur bir birikim oldukça bir miktarını cüzdanlara aktaramaya başladık ve hatrı sayılır bir miktar elde ettik.

Açık konuşmak gerekirse bu işlemlerin tamamını biraz hissi olarak yaptığımızı da itiraf etmeliyim, sonuç itibariyle merkezi olmayan henüz kendisini kabullendirme aşamasında olan bir ekonomik aygıt ve okunabilir bir grafik elde etmek ve sağlıklı bir provizyon oluşturmak pek imkan dahilinde değil. Tabi ki bu bahsettiklerim ''kör göze parmak'' niteliğindeki durumlar içeren bir söz değil.

peki neye göre işlem yapıyoruz ? grafikleri incelediğimizde tavan değerin oldukça altına düşmüş (2 hafta önce strat 3.30 dan girdik misalen en son ) yükselişe geçmiş koinler için işlem yapıyoruz. tabi ki bunu yaparken uzun süreli market cap değeri ile ilk 20'de olan koinler üzerinden yapmak gibi bir stratejimiz var (olayın içinde uzun süreli bulunan arkadaşlar umarım bir strateji olarak değerlendirecek kıymette görür bu tespiti) Bununla birlikte, aynı zamanda yüksek bütçeli br yatırımın ön denemeleri olması sebebiyle 1 dolar ve ya 50 cent gibi bir rakam  veya % 5 - 7 gibi kazanımını kar olarak haneye yazıp - coinin yükselme eğrisine göre - çıkış yapıyoruz.

polo'daki hesabın günlük 20 saatlik online olduğunu da söylemeliyim. günün belli saat aralıklarında bir kişi türkiye'den, belli saat aralıklarında bir kişi kolombiyadan sürekli anlık olarak takip halindeyiz.

şu ana kadar btc, strat, wawes, iota, litecoin, ether, e clasic gibi pek çok farklı altcoinde bu işlemi denedik. 

Bunları paylaşmamın ve fikrinizi almak istememin sebebi şudur;

Şans ile mi kazandık, yoksa bir yöntem oluşturduk ve dikkat ettiğimiz hususlar bize bir yöntem mi oluşturdu ?

Bunun cevabını net olarak veremiyoruz.

Bir de şöyle bir durum var. Bu işi yaptığım şahıs yakınım ve olayın abc sini o biliyor ve yüksek riskli yatırım yapmak konusunda çok tutucu ve böyle bir yatırım durumunda yardımcı olmayacağını da söylüyor ki böyle bir durumda danışmanlık hizmeti de almayı düşünüyorum. lakin bu başka bir zamanın konusu.

Yazdıklarımı değerlendirmenizi ve olabildiğince eleştirmenizi rica ediyorum.

scarface
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17

View Profile
July 23, 2017, 05:36:30 PM

Öncelikle sanırım bu işlerde yenisiniz. Benim için devede kulak derken eğer sizin için o meblağ 100 TL ye eşit se buyrun girin kayıp edin. Kayıp ede ede öğrenin. Burada kimse size trade nasıl yapacağınızı söylemez söyleyemez. Ne söylesek boş. Tecrübe lazım.

▄▄████████████▄▄             
          ▄███▀▀▀░░░░░░░░░░▀▀▀███▄▄        
       ▄██▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀██▄      
     ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███    
   ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄▄█████████████▄  
  ▄██░░░░░░░░░░░▄▄█████████░░░░░░░░░░░░▀█▌ 
 ▐██░░░░░░░░▄█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████▄░░░░░░░░▀█▌
▐██░░░░░░▄███▀▀███████████████▀▀██▄░░░░░░██▌
████▄░░▄██▀███████▄██████▄████████▀██▄░░░▐██
██░▀████▀██████████████████████████████▄░░██
██░░░▀██▄█████████████████████████▄██▀▀██▄██
██▌░░░░▀███▄████████▀▀▀▀███████▄██▀░░░░░▀███
▐██░░░░░░░▀███▄▄███████████▄▄██▀▀░░░░░░░░██▌
 ▐██░░░░░░░░░░▀▀████████████▀░░░░░░░░░░░▄█▌
  ▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄████████▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░▄█▌ 
   ▀███▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀  
     ▀██▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀    
       ▀███▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▀      
          ▀████▄▄░░░░░░░░░░▄▄▄███▀         
              ▀▀▀██████████▀▀▀             

[ Website ]                    

Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 23, 2017, 05:44:17 PM

Benim yaptıgım gibi altcoin faizine verebilirssin günlük ortalama 150$ bırakır sana tl olarak 500-600 tl alırsın cebe aylık min. 15-20bintl kar. Alım yok satım yok stres yok.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
July 23, 2017, 06:13:40 PM
Last edit: July 23, 2017, 07:18:34 PM by MorpheWQ

-- snip --

Son söyleyeceğimi başta söyleyeyim, evet biraz şans eseri olmuş olabilir Smiley Keza belirttiğiniz zaman aralığı her şeyin amansızca ve soluksuzca yükseldiği bir dönem. Belirlediğiniz bir yöntemin işe yarar olarak kabul edilmesi için 6 mevsim dönmek gerekiyor en az...

Öte taraftan eleştirin demişsiniz. Ama bence gayet bilinçli ve akıllıca giriş yapmışsınız. Bunu belirterek şu eleştiriyi getireyim. Bu piyasada teknik analiz henüz bir işe yaramadı. Temel analiz çok daha efektif çalışıyor. Temel analizin buradaki anlamı ise dedikodulara yakın olmakla geliştiricilere yakın olmak arasında gidip geliyor. Bazen dedikodular çok efektif olurken bazen de bir geliştirici ekibin yol haritasını takip etmek, yanlarında olmak işe yarıyor.

Eskiden gözümüze kestirdiğimiz coinin geliştirici ekibiyle birlikte hareket etmeye çalışırdık. Çok da işe yarardı. Ama şu anda ekipler çok farklı disiplinlerden, çok daha profesyonel insanlar. Artık geliştirici bile demek zor keza koskaca birer ekip olarak ilerliyorlar. Bundan dolayı da çoğunlukla dedikodu kısmı ile yetinmek durumunda kalıyoruz. Kalıyoruz derken, daha doğrusu ben birkaç yıl ara vermiştim, şimdilerle olaylar böyle olmuş.

Bir Türkiye bir Kolombiya, Polo ne diyor bu duruma?

Bir de büyük resmi koyalım ki buraya gözümüzün önünden gitmesin. Kim ne derse desin güvence kaynağımız işte bu alttaki grafik. Bu tür bir grafikte kaybeden iki tip yatırımcı olabilir. Birincisi açgözlü ikincisi sabırsız profil. Acemlik bir kaybetmeye yetmez. En azından şu anda kadar böyle gitti.

redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
July 23, 2017, 07:05:16 PM

Doğru coine girdiğiniz sürece kesinlikle zarar etmezsiniz. Zarardayken satmayın bekleyin. Realize edilmedikten sonra kâr da zarar da göstermeliktir. Sağlam coinler elbet aldığınız fiyatın üstüne çıkacaktır. Bu kategoriye giren coinler şunlardır: BTC, LTC, ETH, XMR, WAVES, SNT.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
July 23, 2017, 07:31:49 PM

İlk girişinizi o parayla yapmayın önce ufak bi rakamlarla al sat yapın öğrenin bi süre yoksa parayı sıfırlayabilirsiniz.
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
July 23, 2017, 07:53:30 PM

genel finansal analizlerin hiçbiri bu piyasada çalışmıyor maalesef. sadece bazı trendleri önceden yarı bilimsel yarı hissederek anlamanız mümkün. Kazanmanızı sağlayan şeyin beklenti olduğunu unutmayın bence. Evet büyük bir kitle var ve yenileri dahil olarak beklentiyi yükseltiyor. ben finans sektöründe çalışıyorum, okulunu okudum, bilgisayar internet dünyasına olan geçmişim 25 yıl oncesine dayanıyor bunu şunun için söylüyorum projeleri araştırdığım zaman evet anlayabiliyorum, ANCAK hala polo yu açtığım zaman 2 saat ağzım açık kalarak baktığım anlar oluyor. evet 250K şuan alınabilecek bir risk.

kendimden örnekliyorum;

misal anlamlı bir getiri elde etmek istiyorsunuz günlük 100$ diyelim

1000$ ile işlem yaparkenki risk algınızın daha düşük olmalı değil mi ? neticede 1000$ ... ama komisyonla beraber %13 lük bir makasa girmeniz gerekiyor. Arada kaldığınız her dakika risktir.
100K $ ile işlem yaparken ise sadece komisyonla beraber %4 lük bir makasa girip çıkmanız yeterli. belkide 10-15 dakika içerisinde netice alabilirsiniz. Ama bu piyasalarda iş tam tersi ilerliyor.

Bir diğer konu ise
Benimde hala anlamlandıramadığım çıkış konusu, yani paramızı nasıl alıp çıkmalıyız? neticede bir süre sonra insan realize etmek istiyor parasını. BTC bazında mı, dolar bazında mı, yoksa cebimizde bulunan TL ile mi? MorpheWQ bu konuda başlık açmıştı ve ben hala düşünüyorum çıkış konusunu, nerede durmalıyız? Tavuk-horoz muhabbeti misali ben dolarımı alır çıkarım da karar kılmak lazım heralde. isterse 1 BTC 10,000$ olsun, ben haftalık 1k$ alabiliyorsam konu kapanmıştır. Alttaki grafik aslında hepsini özetliyor. Ben kendi çapımda birkaç coin belirleyerek muhtemel bir yüzde artışı hesapladım, her belirlediğim % lik artışta yine belli bir kısmını satacak şekilde emirler girdim. Borsadaki BTC miktarını hep aynı tutmaya çalışıyorum. arttıkça bozduruyorum.

Günlük bence 20 saat yetmez 24 saat takip edilmeli. en az 3 kişi tarafından. hepimiz insanız.

in cryptography we trust
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: