Bitcoin Forum
May 30, 2024, 08:55:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: 250 bin lira ile yatırım yapmayı planlıyorum.  (Read 10698 times)
c-none
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
September 04, 2017, 04:31:12 PM

250.000 TL çok para. Elimdeki paranın bir kısmı diyorsunuz. Demek ki baya bir paranız var. Arkadaşlar dağılabilirsiniz. Zirâ foruma balina geldi. 😎 İşin esprisi bir yana elimde bu kadar bir para olsaydı eğer Btc - altcoin ile uğraşmazdım. Ama yine de bir tavsiye vermem gerekirse Btc al unut derdim.

250.000 TL ile mi balina olunuyor?))))
Şöyle bi düşündüm 250 bin liram olsa foruma oraya buraya yazacağıma profesyonel destek alırdım sanırım.

Neyse daha fazlası varda desteğe ihtiyacım yok  Grin Cheesy

Peki bu yazdıkların bize ne kattı ?

Güzel bir Türkçe ile nasıl yazılır onu öğrenmiş olabilirsin.

Soru işaretinden önce boşluk bırakılmaz mesela.  Wink
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
September 04, 2017, 04:38:03 PM

Profesonel destek verebilecek adam zaten emekli olmuştur.

in cryptography we trust
c-none
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 04:40:25 PM

Profesonel destek verebilecek adam zaten emekli olmuştur.

Bazı borsacılar var hocam kriptopara işinde de varlık yönetimi yapabiliyorlar kendilerini geliştirmişler.
Başkasının parası olduğu için daha emekliliklerini hak etmemişler. Tongue
khaynustroya (OP)
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
September 04, 2017, 05:08:17 PM

250.000 TL çok para. Elimdeki paranın bir kısmı diyorsunuz. Demek ki baya bir paranız var. Arkadaşlar dağılabilirsiniz. Zirâ foruma balina geldi. 😎 İşin esprisi bir yana elimde bu kadar bir para olsaydı eğer Btc - altcoin ile uğraşmazdım. Ama yine de bir tavsiye vermem gerekirse Btc al unut derdim.

Şöyle bi düşündüm 250 bin liram olsa foruma oraya buraya yazacağıma profesyonel destek alırdım sanırım.

Kelime ve soru işareti arasındaki boşluk gereksiz olabilir, doğrudur. Fakat attığın post gereksizlik hususunda bu duruma inan tur bindiriyor. Selametle.
c-none
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 05:11:49 PM

Kelime ve soru işareti arasındaki boşluk gereksiz olabilir, doğrudur. Fakat attığın post gereksizlik hususunda bu duruma inan tur bindiriyor. Selametle.

Dedi boş zamanlarında atomu parçalayan kişi.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
September 04, 2017, 07:16:01 PM

Konu güzel gidiyor, gereksiz tartışmalara girmeden güncellemeye devam ederseniz efsane bir konu olabilir. Takipteyim
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 04, 2017, 08:34:49 PM

Bir önceki postumda yapmayı düşündüğüm işlemleri yazmıştım.

Forumdan bir arkadaşla istişare ettikten sonra btc'ye dönme kararı aldım 4150-4200 aralığından btc'ye giriş yaptım. Şu yarısı ile stratis, kalanını da eşit şekilde bölerek LTC, XRP, ETH'ye dağıttım. Herkese bol kazançlar.

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 04, 2017, 09:00:08 PM

Full stratis seçeneğine göre çok daha safe bir karar olmuş bence. Bol şans Smiley

Bir de aklıma gelmişken, zaman zaman full fiata dönme seçeneği insanın aklından geçiyor. Sonra bu piyasada BTC tırmanışını kaçırma olasılığının yüksek olması sebebiyle vazgeçiliyor çoğunlukla. Aslında çok da problem değil bu yöntem. Sonuçta BTC fiyatı ne olursa olsun, altcoin trading için hangi noktadan girildiğinin pek bir önemi yok. Eğer ciddi endişeler varsa fiat kötü bir şey değil. Hala ekmek, süt falan alabiliyoruz ne de olsa...  Wink
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 04, 2017, 09:25:29 PM

Full stratis seçeneğine göre çok daha safe bir karar olmuş bence. Bol şans Smiley

Bir de aklıma gelmişken, zaman zaman full fiata dönme seçeneği insanın aklından geçiyor. Sonra bu piyasada BTC tırmanışını kaçırma olasılığının yüksek olması sebebiyle vazgeçiliyor çoğunlukla. Aslında çok da problem değil bu yöntem. Sonuçta BTC fiyatı ne olursa olsun, altcoin trading için hangi noktadan girildiğinin pek bir önemi yok. Eğer ciddi endişeler varsa fiat kötü bir şey değil. Hala ekmek, süt falan alabiliyoruz ne de olsa...  Wink

İyi dileklerin için teşekkürler.

Normalde bu tarz bir işlem yapmam fakat bu sabah Çin'in icolar için aldığı kararı rastgele ekşi sözlükte okumam ve panikle satış yapmamla oldu.Yatırımcının fiat paraya dönmeme sebebi btc'nin geleceğiyle alakalı beklentisinden kaynaklanıyor. Bu konuda bende zaman zaman fiat para kaybetmeyi göze alıp, aman btc bazında düşüş olmasın psikolojimizden kaynaklanıyor.
bitcoinali
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
September 05, 2017, 12:28:52 AM

Benim yaptıgım gibi altcoin faizine verebilirssin günlük ortalama 150$ bırakır sana tl olarak 500-600 tl alırsın cebe aylık min. 15-20bintl kar. Alım yok satım yok stres yok.

o iş nasıl oluyor hocam biraz açabilir misiniz
Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 05, 2017, 06:35:06 AM

Btc yi güzel yerden yakalamıssınız gibi suan piyasa full - de lakin kısa zamanda btc yine +4500 seviyesini görür gibi. Tekrar kısa vadede güzel kazanç sağlamıs olcaksınız gerçekden tebrikler.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 05, 2017, 10:15:51 AM

Btc yi güzel yerden yakalamıssınız gibi suan piyasa full - de lakin kısa zamanda btc yine +4500 seviyesini görür gibi. Tekrar kısa vadede güzel kazanç sağlamıs olcaksınız gerçekden tebrikler.

Btc'nin fiyatı ile ilgilenmiyorum aslında. Şöyle düşünebilirsin. Btc'nin üzerine uzun vadeli plan (4-5 sene gibi) yapıyorum, asıl amacım bu zaman dilimi içerisinde olabildiğince btc'ye sahip olmak. 4.5 k olmuş veya değer kaybetmiş benim için pek önemli değil bu yüzden. Kısa vadeli işlemlerde tek amacım btc artışı sağlamak. 2020-2021 senelerinde Btc'nin nerede olduğu ve elimde ne kadar btc olduğu önemli. Yoksa Fiat para cinsinden 3 katlanmış durumdayım.
AdventureCoin
Full Member

Activity: 252
Merit: 101

View Profile
September 05, 2017, 11:03:39 AM

Btc'nin fiyatı ile ilgilenmiyorum aslında. Şöyle düşünebilirsin. Btc'nin üzerine uzun vadeli plan (4-5 sene gibi) yapıyorum, asıl amacım bu zaman dilimi içerisinde olabildiğince btc'ye sahip olmak. 4.5 k olmuş veya değer kaybetmiş benim için pek önemli değil bu yüzden. Kısa vadeli işlemlerde tek amacım btc artışı sağlamak. 2020-2021 senelerinde Btc'nin nerede olduğu ve elimde ne kadar btc olduğu önemli. Yoksa Fiat para cinsinden 3 katlanmış durumdayım.

aslinda o kadar ugrasmaniza gerek yok.

sizin isinizi otomatik olarak bu program yönlendiriyor:
http://www.marginsoftware.de/index.html

BTC- USDT(FIAT money, gercek para) - tekrar BTC olarak!
BTC sayisini yükselterek having 2021 de 5x katlama ihtimali yüksek!
son 3 yilda bu sekilde 1000$- 1,5Mio. $ yapanlar var!
iyi günler dilerim!
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 05, 2017, 01:27:32 PM

aslinda o kadar ugrasmaniza gerek yok.

sizin isinizi otomatik olarak bu program yönlendiriyor:
http://www.marginsoftware.de/index.html

BTC- USDT(FIAT money, gercek para) - tekrar BTC olarak!
BTC sayisini yükselterek having 2021 de 5x katlama ihtimali yüksek!
son 3 yilda bu sekilde 1000$- 1,5Mio. $ yapanlar var!
iyi günler dilerim!

Bot üzerinde işlem yapıldığını biliyorum. Açıkcası bu güne kadar güvenip yapamadım. ÇAlışma mantığını öğrenebileceğim daha geniş bir link mevcutsa hali hazırda incelemek isterim. Bende araştıracağım. Açıkcası saatlerce bilgisayar başında veya telefon üzerinden takip yapmaktan bende pek hoşnut değilim.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
September 05, 2017, 02:21:25 PM

Merhaba son durum nedir beklediğiniz gibi karlı oldumu
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 05, 2017, 03:05:39 PM

Merhaba son durum nedir beklediğiniz gibi karlı oldumu

Merhaba;

Konu içerisinde ara ara postlarda durumu belirtiyorum. Son yaptığım İşlem üzerinden şu anda kardayım güzel bir kazancım oldu fakat pozisyonu koruyorum. Bir süre daha son pozisyonumda kalacağım.
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 05, 2017, 06:30:24 PM

Dün yaptığım ltc işleminden btc bazında +,- yazmadan çıktım.

Diğer işlemlerim (eth, xrp, strat) belşemede.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
September 05, 2017, 11:36:47 PM

en basıtı al sat yaparak kar yapabılrısn para mıktarıda fazla kucuk artısalrda bıle hıc yoktan para kazanma sansın olur  Smiley
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 06, 2017, 11:45:41 AM

Yaptığım strat işleminden 4  btc+ yazıp şu an itibariyle çıktım.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
September 06, 2017, 12:11:37 PM

Yaptığım strat işleminden 4  btc+ yazıp şu an itibariyle çıktım.

Kısa sürede güzel kazanç.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: