Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:44:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: 250 bin lira ile yatırım yapmayı planlıyorum.  (Read 10698 times)
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 10, 2017, 07:56:09 PM

Bir sıçrarsın çekirğe, iki sıçrarsın çekirge...
Şansınızı fazla zorlamayın, bu işler bu kadar kolay değil.
1715013869
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715013869
Reply with quote  #2

1715013869
Report to moderator
1715013869
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715013869
Reply with quote  #2

1715013869
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 10, 2017, 08:03:28 PM

Arkadaşın dediğine kulak verin bence de kendinizi sağlama alacak hareketlerde bulunun, ettiğiniz karla devam edebilirsiniz. Sonra üzülmeyin. Bu piyasada bir çakıl taşının hareketi ile tsunami bile çıkabilir.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
khaynustroya (OP)
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
September 10, 2017, 09:43:08 PM

Açar mısın hocam ?
QMANQ
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
September 11, 2017, 02:53:53 AM

Değerli arkadaşımızı tebrik ediyorum. Çok sevindirici sonuçlar alıyor ! 63 küsür BTC' ye ulaşması mükemmel bir başarı ! Çekirge benzetmesi yapan arkadaşları ayıplıyorum.

Kimseye buradan hayal satmadan adım adım neler yaptığını ve önemli noktaları paylaşıyor ! Lütfen Nazar etmeyelim
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 11, 2017, 06:07:26 PM

Merhaba arkadaşlar;

Konu başlığına gireceğim son post olacak bu.

Forum ortamında ''ne nasıl yapılır, neye göre yapılar'' sorusuna cevap ararken birilerinin gelip anlam veremediğim üslupla hiç bir şey açıklamadan  konuyu baltayarak çekip gitmesi ve ukalaca tavırla bunu yapmaları ileri derecede canımı sıkıyor. Bu sebeple bu başlıktaki postlarımı sonladırıyorum.

Herkese bol kazançlar.
Red John
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
September 11, 2017, 06:30:28 PM

Altcoinlerden kesinikle uzak durmanı öneririm zaten büyük miktarla giriyorsun bir de yanına hardware wallet çek at içine bitcoin uzun süre dursun. Başkasının dediklerini dinleyip bilmediğin altcoinlerden sakın ama sakın alma
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
September 12, 2017, 12:02:39 AM

Altcoinlerden kesinikle uzak durmanı öneririm zaten büyük miktarla giriyorsun bir de yanına hardware wallet çek at içine bitcoin uzun süre dursun. Başkasının dediklerini dinleyip bilmediğin altcoinlerden sakın ama sakın alma

abicim post kasıyorsun anladıkta arada bir de konuya aç bak ne yazmışlar.
adam 250 bin TL'yi 60 küsür btc yapmış altcoin trade ede ede hala konuyu okumadan bilmiş bilmiş nasihat veriyorsunuz ya hasta oluyorum.

Zaten bundan dolayı bu forumda mütevazi ve bilgili adamlar yazmak istemiyor, şu konudaki yorum yapanlara baksan %80'inde 5-10 bin TL bile yoktur gelir burda Warren Buffet edasıyla nasihat çeker  Cheesy çıldırıyorum

@khaynustroya bu arada devam etsen iyi olurdu, kendi adıma bu konudan faydalandığımı söylemek istiyorum, insanların ne dediklerine fazla takılma. sen zaten kendine göre bir strateji ve bir doğru belirlemişsin bunu da geliştirmeye çalışıyorsun gördüğüm kadarıyla. umarım başarıların devam eder. bol şans
usdman
Full Member

Activity: 208

View Profile
September 13, 2017, 10:12:23 PM

Bende o değerde bitcoin olsa işlem yaparken korkarım animasyondaki şu adam gibi olurum: https://youtu.be/ZcdWuBAU-7A?t=43s
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 14, 2017, 12:37:56 PM

Merhabalar;

Son yazdığım post da sinirle bir daha post atmayacağımı yazmıştım. Mesaj atan arkadaşların da desteği ile ''pireye kızıp yorgan yakmak'' durumundan farksız olduğunu gördüm. Bundan sonra pireleri görmezden gelerek devam etme kararı aldım.

@Egosmaster

@aliperk

İkinize de teşekkürler arkadaşlar.

Gelelim bir yatırım konusuna.

Elimdeki btc'yi tutuyorum, fiat paraya dönmedim. Önümüzdeki günlerde 3.2 k gibi değerleri gördüğü anda altcoinlere yöneleceğim.

# Eth => 10 btc

# Xmr => 10 btc

# Ltc => 10 btc

# Xrp => 6 btc

# Lsk => 7 btc

# Strat => 10 btc

# Xem => 7 btc

Herkese bol kazançlar.
QMANQ
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
September 14, 2017, 01:02:35 PM

Tebrikler Tebrikler,

Başarılarınızla ben de seviniyorum. 1,5 ay da 250 bin TL yi 3' katladınız. Umarım böyle devam edersiniz. Sizleri takip edip öğrenmeye çalışıyorum. Sağolun
bahtsiz bedevi
Member
**

Activity: 88
Merit: 10

View Profile
September 14, 2017, 02:29:25 PM

Forumda yeni olmama rağmen; 250 bin lira bende olsa şahsen yapacağım parayı ikiye bölüp yarısını eth diğer yarısını ise bitcoin alıp beklemek bana göre mantıklı ve uzun vadede güzel kâr bırakır.
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 15, 2017, 10:20:59 AM

Listelendiği coinlere giriş yapıyorum.

Bol kazançlar.
Co7in
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 3

View Profile
September 15, 2017, 11:33:08 AM

@khaynustroya ; BTC düşüşte iken sepet de farklılık var mı aynı şekilde mi?

250 K şuanda 600 K olmuş güzel başarı.
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
September 15, 2017, 09:28:51 PM

@khaynustroya ; BTC düşüşte iken sepet de farklılık var mı aynı şekilde mi?

250 K şuanda 600 K olmuş güzel başarı.

Evet aynı şekilde. Btc bazında kaybı göze alamadığım için dolara dönmedim. Zaten btc'nin fiyatı ile kısa vadede ilgilenmiyorum. Şu an altcoinlerde müthiş bir alım fırsatı var. Uzun vadeli girdim bu sefer altcoinlere.

Yatırım tavsiyesi değildir, herkese bol kazançlar.
R1011
Full Member

Activity: 182

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 16, 2017, 01:40:25 PM

Şahsi olarak elimde 250 bin lira olsa bunu %70'ini Btc %30'unu da Eth alıp beklerdim. Uzun vadede güzel kâr bırakır ikiside Smiley
KufuT
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
September 19, 2017, 11:43:18 AM

@ khaynustroya arkadaşımızı tebrik ediyorum. Gerçekten başarıyla ilerliyor. Ancak benim gibi şüpheci arkadaşlar için bir ekran görüntüsü paylaşabilir misin? Hareketleri gösteren bir extre muhteşem olurdu. Elbette amaçsızca böyle bir talepte bulunmuyorum. Eğer dediklerine dair bir kanıt görürsem yaptığın hareketleri kopyalamayı düşünüyorum Smiley
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
September 19, 2017, 11:55:50 AM

Hiç kimse burada size 250 bin tlnizi hangi alt coine yatırım yapamabileceğinizi söylemez böyle bir riske girmez.. Söylesede ya spam hesaptır yada umursamazdır. Cebindeki 250 bini kimsenin yönlendirmesine izin vermemek lazım burada adam 500 tl ile belki işlem yapıyor sana derki şu altcoine yatırım yap ondan sonra bir düşer senin 250 bin tl olur 10 000 tl olmaz diye bakma imkansız değil o yüzden çok fazla riske atmamak gerek bu parayı. Demişsin ki gözden çıkarabileceğim bir rakam o zaman araştırıp paranı an azıdan 10 a bölerek alt coinlere yatırım yapabilirsin. Ama bu riski senin göze alman lazım. İyi aaştırıp ico dan bile girebilirsin...
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
September 19, 2017, 12:34:08 PM

hocam tebrik ederim.millet konuyu okumamış heralde 250.000 TL yi 900.000 TL yapmış arkadaş.bu kadar sürede çok güzel kazanç.o kadar param olsa emekliliğimi ilan ederdim

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 19, 2017, 07:41:11 PM

Öncelikle tebrik ederim hocam yorumlarınızı okudum.

Kar oranı genelde kaç olunca çıkıyorsunuz pozisyondan ? (Tabi biliyorum öncesinde direnç noktası hedefleriniz oluyor ama %15 %40 vs gibi bir hedefiniz oluyor mu)

Ayrıca coin seçimi yaparken sanırım hem teknik hem temel analiz yapıyorsunuz? Doğru mudur?

Purdecoin (XPR)
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
September 19, 2017, 09:42:29 PM

Hocam bir çırpıda okudum hepsini, büyük keyif aldım, roman okur gibi  Grin

Benim gibi çömezler için çok aydınlatıcı olmuş. Ama yine de bir çok kavram ve anlatım bizim için gizemli kalıyor, onları da öğrenmek bize düşer. Peki siz kaynak olarak nerelerden besleniyorsunuz? Teknik bilgileri, dedikoduları, haberleri nereden takip ediyorsunuz? Buna ilişkin bir liste yaparsanız biz de faydalanırız dua ederiz  Smiley

Bir de benim daha şahsi bir sorum var. Ben açıkcası altcoinleri elimden geldiğince takip edip yatırım yapmadan tahminler yapıyorum, böyle böyle kendimi deniyorum. BTC aldığımda da bir kısmını oraya kanalize etmek istiyorum. Sizin başarınız içimdeki tüm şüpheleri götürdü diyebilirim. Hatta ben de sizden ilham alarak "Çömezin 3000 TL yatırımı" diye başlık açıp hatalarımı paylaşabilirim  Grin Soruma gelecek olursak: Türkiye üzerinden yurtdışı borsalarda altcoin oynamak çok mu zor? Mesela sürekli borsalar arası değişim yapacağım için bir bedel ödeyeceğim. E zaten buradan aldığım zaman en az 500 tl pahalıya alıyorum BTC'yi, oradan da bir kayıp var. Sizin öneriniz nedir? BTC'yi hangi borsadan almalı, sonra onu hangi yurtdışı borsasına aktararak altcoinleri almalıyız?

Sorularım çok cahilce olduysa affola  Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: