Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:51:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: TenX, Visa kartıyla bitcoin, ether ve diğer kripto paraları nakite çeviriyor  (Read 4725 times)
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 21, 2017, 07:20:43 AM

sürekli artan BTC karşısında uzun süre fiyatını koruması kimsenin dikkatini çekmiyor herhalde.
Ben 107 den beri düştükce aldım en son 20 sevıyesınde tıkandı 500btc den 40 btc ye düştü tenx hacimi benım en az 2.3 btc zarar ile sattım sonunda
burda fiyatı koruması diye kimseyi yanıltmayın Julian bizim paraları ezmekle meşgul yok şöyle çalışıyor böyle çalışıyor falan gereksiz bunlar
Arkadaşlar tenx scam bir coindir kimse bulaşmasın ben çok buyuk zarar ettım tenx yüzünden

Vay arkadaş zarara bak geçmiş olsun, bu kart projelerine oldum olası soğuk bakıyorum yazdıklarınızı okuyunca gördüğüm yerde kaçarım artık.
1715406713
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715406713
Reply with quote  #2

1715406713
Report to moderator
1715406713
Hero Member
*

Ignore
1715406713
Reply with quote  #2

1715406713
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715406713
Hero Member
*

Ignore
1715406713
Reply with quote  #2

1715406713
Report to moderator
1715406713
Hero Member
*

Ignore
1715406713
Reply with quote  #2

1715406713
Report to moderator
1715406713
Hero Member
*

Ignore
1715406713
Reply with quote  #2

1715406713
Report to moderator
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
November 21, 2017, 07:55:21 AM

sürekli artan BTC karşısında uzun süre fiyatını koruması kimsenin dikkatini çekmiyor herhalde.
Ben 107 den beri düştükce aldım en son 20 sevıyesınde tıkandı 500btc den 40 btc ye düştü tenx hacimi benım en az 2.3 btc zarar ile sattım sonunda
burda fiyatı koruması diye kimseyi yanıltmayın Julian bizim paraları ezmekle meşgul yok şöyle çalışıyor böyle çalışıyor falan gereksiz bunlar
Arkadaşlar tenx scam bir coindir kimse bulaşmasın ben çok buyuk zarar ettım tenx yüzünden

sen ne diyorsun be usta gerçek mi bu zarar  Huh güncel rakamla 73.600 lira yapıyor.inşallah kardan zarardır yoksa kalpten götürür adamı bu para.yada ben küçük oynadığım için bana çok geliyor
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
November 21, 2017, 08:26:54 AM

kiminin parası kimine göre az kimine göre cok fazla.
coin adı vermicem benim 8 btc zararda oldugum koin var.şaka değil.
oyle 2-3 btc zararda oldugum bir ki tane var.
tabii ki hepsi kriptodan kazandıgım miktarlar kendi param olsa kafayı yerdim.
bu arada 8 btc zararda oldugum koini hala tutuyorum bir umit belki cıkartır zararını ilerde diye.
ilginç bir şekilde cıkartacgınada cok guveniyorum hala akıllanmadım herhalde.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
November 21, 2017, 08:35:48 AM

bu arada 8 btc zararda oldugum koini hala tutuyorum bir umit belki cıkartır zararını ilerde diye.

sizide tebrik ediyorum bu kadar kar ettiğiniz için o zaman, erken girenler kazanmış sıra bize de gelecektir diye umut ediyorum  Smiley
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 21, 2017, 08:47:50 AM

O kadar parayı ben kendi karımdan bile kaybetsem zoruma gider. Yanlış anlamayın burda iyi olan sizin tutumunuz. Yatırımcı kaybetmeyi göz aldığı para ile oynamalı aksi halde uyku girmez gözüne. Sizin bu tavrınız tam bu işlerin adamına yakışır bir tavır tebrik ederim. Bir gün açığı kapatmanızı umarım.
torrentco
Sr. Member

View Profile
November 21, 2017, 09:50:49 AM

O kadar parayı ben kendi karımdan bile kaybetsem zoruma gider. Yanlış anlamayın burda iyi olan sizin tutumunuz. Yatırımcı kaybetmeyi göz aldığı para ile oynamalı aksi halde uyku girmez gözüne. Sizin bu tavrınız tam bu işlerin adamına yakışır bir tavır tebrik ederim. Bir gün açığı kapatmanızı umarım.

benimde zoruma gidiyor tabii ki kimin gitmez ki.
ama kabullenmezsen zaten akıl saglıgın bozulur.
monaco danda 80 sentten aldıgım 3500 monacoyu 20 dolar civarından bozup 10 küsür btc kar etmiştim hemde btc 4000 usd  iken.
yani saglam durursan doganın dengesini buldugu gibi bir şekilde baska bir taraftan cıkıyor zarar.
ama kabullenmezsen dediim gibi psikoloji alt ust olabilir daha buyuk zararlara yol acabilir.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 21, 2017, 11:23:54 AM

benimde zoruma gidiyor tabii ki kimin gitmez ki.
ama kabullenmezsen zaten akıl saglıgın bozulur.
monaco danda 80 sentten aldıgım 3500 monacoyu 20 dolar civarından bozup 10 küsür btc kar etmiştim hemde btc 4000 usd  iken.
yani saglam durursan doganın dengesini buldugu gibi bir şekilde baska bir taraftan cıkıyor zarar.
ama kabullenmezsen dediim gibi psikoloji alt ust olabilir daha buyuk zararlara yol acabilir.

aynen söylediklerinize katılıyorum . Sonuç itibariyle her yaptığımz işlemden kar edeceğiz diye bir durum söz konusu değil . Özellikle MCO dan etmiş olduğunuz kardan gitmesi sevindirici bile olmuş . Yekten sıfırdan girdiğinizde olsa sonuç daha üzücü olabilirdi . İlla ki MCO gibi kar getirecek işlemler olacaktır . Bol şans işlemlerinizde .
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 21, 2017, 11:31:30 AM

Millet zarar edip çıkınca bi yerlerden scam demeye başlıyor projeye Cheesy Allah akıl fikir versin valla.. Bu kadar kolay sanıyorlar işte...
exortis1
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 21, 2017, 11:32:15 AM

sen ne diyorsun be usta gerçek mi bu zarar  Huh güncel rakamla 73.600 lira yapıyor.inşallah kardan zarardır yoksa kalpten götürür adamı bu para.yada ben küçük oynadığım için bana çok geliyor

Maalesef oyle kardan zarar ben 16 dolardan ether ve 6 dolardan monero almistim birde saglam etc almistim 5 dolardan bunlari peyder pey bozdurarak 3 btc kadar kar yapmistim ama bu 3 btc nin cogunu tenx e kaptirdik maalesef, o yuzden bence uzak durun 20 dip gibi gorunuyor ama bu serefsiz coin 0 bile olur.
torrentco
Sr. Member

View Profile
November 21, 2017, 11:38:00 AM

Maalesef oyle kardan zarar ben 16 dolardan ether ve 6 dolardan monero almistim birde saglam etc almistim 5 dolardan bunlari peyder pey bozdurarak 3 btc kadar kar yapmistim ama bu 3 btc nin cogunu tenx e kaptirdik maalesef, o yuzden bence uzak durun 20 dip gibi gorunuyor ama bu serefsiz coin 0 bile olur.

hocam diğer exortis de sizin hesabınız sanırım.nedne yenisini açma gereği duydunuz?
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 21, 2017, 12:03:21 PM

Monaco konuşur TenX yapar.  Grin Umarım daha da değerlenecektir. Yakından takip ettiğim bi coin. İleride kullanılabilirliği yaygınlaşırda herkes kullanmaya başlar.
exortis1
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 21, 2017, 12:17:02 PM

hocam diğer exortis de sizin hesabınız sanırım.nedne yenisini açma gereği duydunuz?

global forumda birisine soru sormak için mesajını alıntı yapmıştım ama quote taglarını fazla sildigimden adamın mesajını kopya yapmışsın dıye suresız banladılar.
https://i.hizliresim.com/g9Y5o0.jpg bu resimdeki sebepten, aslında opus tokenler yakındı diyen kullanıcıya blog listeleri yayınlandımı diye sormak istemiştim küçük bir hatadan 1 yıllık hesabımı yasakladılar
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
November 21, 2017, 04:10:07 PM

global forumda birisine soru sormak için mesajını alıntı yapmıştım ama quote taglarını fazla sildigimden adamın mesajını kopya yapmışsın dıye suresız banladılar.
https://i.hizliresim.com/g9Y5o0.jpg bu resimdeki sebepten, aslında opus tokenler yakındı diyen kullanıcıya blog listeleri yayınlandımı diye sormak istemiştim küçük bir hatadan 1 yıllık hesabımı yasakladılar

yuhh bee forum da bi acayip arkadaş nerden ne yapacağı belli olmuyor, böyle bir kuraldan bile haberim yok, geçmiş olsun exortis hocam hem tenx hem hesaptan ötürü

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
November 21, 2017, 04:17:25 PM

Sistem kullanılmaya başlandıysa gerçekten harika. Böyle bi uygulamayı bitcoinle gerçekleştiren şiket vardı sanırım, bitcoin haricinde visa card olması hoşuma gitti kullanmayı ve sipariş vermeyi düşünüyorum bunu. %2 komisyonda fena değil hemde
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 21, 2017, 06:40:33 PM

Tenx neden böyle oldu anlamadım . Resmen birilerinin elinde gibi . Geçen gün 20 sattan 25'e kadar pumpladılar yine indirdiler. 2 Haftada bir böyle pump kesin oluyor . Enteresan işler çok sevdiğim bir proje başarılıda olacaktır ancak uzun vade sanırım .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print