Bitcoin Forum
July 06, 2024, 02:16:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Turkiyede bitcoinin gelecegi  (Read 9734 times)
icorus (OP)
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
July 27, 2017, 05:21:15 PM

Iyi aksamlar. Yurtdisindan nihayet size haberlerle ulastim. Bazi inside denilen bitcoin ve crypto haberlerine sahibim, ozellikle Turkiyedeki durum konusunda. Nereden baslayacagimi bilemiyorum. Dilerseniz acik fikir alisverisine ve sorulariniza donelim. Turkiyede Bitcoinle ilgili vergi problemi varmi?
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 27, 2017, 05:53:03 PM

Konuya hemen devam edeyim. Turkiyede mining ve bitcoin nasil durumda? Su anda bitcoin degistirecek servisler nasil calisiyor ve % he kadar ustune fiyat koyuyor?
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 27, 2017, 06:17:41 PM

Turkiyede tipki diger ulkelerde gibi Bitcoin ve diger cryptoparalar engellenecektir. Yakin zamanda herseyinizi kaybedebilirsiniz bu alanda. iste by yuzden buraya mudahale etmeye calisiyorum. Hem ziyaret, hem ticaret. Dilerseniz tavsiyede bulunurum, dilerseniz ciddi tekliflerde bulunabilirim, piyasayi degistirmek sart. Sorularinizi bekliyorum. Mesajlari parca parca yolladigim icin kusura bakmayiniz
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
July 27, 2017, 07:06:51 PM

türkiyede bu iş son zamanlarda çok yaygınlaşmaya alakasız insanlar bile mining işine girmeye başladı karı görünce. okadar alakasız insanlar bide eyvah diyorrum millet zengin olma yolu olarak görüyor kısa yoldan köşe dönme derdinde  Smiley

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 27, 2017, 07:37:25 PM

Hchc, bunlar zaten kacinilmaz. Dunyanin her kosesinde Boyle bir durum var. Mesela, ben Kazakistan, Cin ve Rusyada calisiyorum. Turkiyede su anda en populer konular nedir? Mining mi? Baska enteresan konular var ve onlari paylasabilirim. Duydugum haberlere gore, Turkiyede ciddi projeler hukumet tarafindan uygulanacaktir ve insanlarin basi dertte olabilir bundan dolayi
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
July 27, 2017, 09:04:32 PM

anlatın ozaman hocam
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 28, 2017, 07:45:03 AM

Iyi sabahlar herkese. Birkac tane yolumuz vardir. Bitfinexte ilgilenenler varmi? Su anda Rusyada bir kampanya duzenledik. istedigimiz tabii ki hem para kazandirmak, hem kazanmak hemde insanlara dogru yolu gostermektir. Sonuc ise soyle... Bitfinexte cuzdan kuruyoruz, oraya para yatiriyoruz, her ay belirli bir geliri elde ediyoruz. Onemli bilgilerimiz var. Son bahar gelir gelmez piyasa patlayacak. Belli ICOlar hemen 3-4 Kat yukari tirmanacak. Buda tabii en kolay yollardan birisi. Nasil olur, kaziklanirim, uckagitci falan diyorsaniz. Sizinle yada smart contract uzerinden calisiriz, yada resmi sozlesme imzalayabiliriz. Zaten yakin zamanda Turkiyeye gelmeyi dusunuyoruz takimimla. AMA siz aman aman parayi hemen alip kacayim diyorsaniz, Turkiye servisleri uzerinden bozdurmayi hic tavsiye etmem. Sitelere hic basvurmaya tavsiye etmem. Biraz riske girin ve son bahara kadar cryptoparayi bozdurmayin. Sorulariniz varsa - mesajlara cevap veririm kolayca. Kisa zamanda daha cok bilgi veririm. Herkese iyi gunler, Allah Cuma Namazinizi Kabul etsin
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
July 28, 2017, 08:25:22 AM

pazarlamada başırılı bir geçmişinizin olduğunu düşünüyorum yazdıklarınızdan oldukça belli oluyor. smart contrat firikizde oldukça iyi olmuş. ülkede yasal olmayan bir durum için sözleşme imzalamak ne kadar hukuki değeri var tartışılır gerçi ama buda ikna yönetimi için güzel bir fikir. tam olarak anlamasamda sanırım fon kurucaksız  ve telegram grupları pump  hareketi içine gireceksiniz diye düşündürdü bunun yanında  uzun vaadeli fon sanırım başarılar ne diyeyim ticaret sonuta...
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 28, 2017, 12:24:42 PM

dakota neat arkadasim, tam olarak isabetli olmasanda cok dogru ve anlamli konulardan bahsettin. Smart kontrat tabi %100 garanti olamaz hukuki bakimdan. Cunki simdi Turkiyede yasal bitcoin diye bir soz konusu degildir, ama crypto dunyada tabi garantidir. Simdi Turkiyede konuyu bilen ve calismaya hazir olan bir kisiyi ariyoruz. Turkiyede bir paylasim yaparak takimimla Turkiyede bir toren duzenleme fikrimiz var. tabi bu torende ve konulari, arzularimizi anlatacagimiz bulusmada bir basrol oynamak isteyenler var ise memnuniyetle Mesajlariniza cevap veririm. Yani su anda Turkiyede bizimle takima katilacak konuyu bilen insanlari ariyoruz. Dolandiricilik diye dusunmeyin, bir kurus para almiyoruz takima katilim icin. Su anda Turkiyedeki durum ve konuyu anlamak istiyoruz. Tesekkurler
marvelllouss
Member
**

Activity: 76

View Profile
July 28, 2017, 04:06:32 PM

İş modeliniz hakkında detay bilgi verirmisiniz? Network marketing sistemi değildir umarım.Yatırıma karşı belli periyotlarda gelir mi sağlayacaksınız?
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 28, 2017, 04:33:29 PM

Ever. Mesela yatirim yapiyorsunuz. Bundan once tabi herseyi onceden belirlememiz gerekiyor, sozlesme. Sozlesmede sureyi tespit ediyoruz. Mesela su anda 2 sistem var. Aylik ve Yillik. Yillik yatirimda hem yatirdiginiz paranizi yilin sonunda aliyorsunuz hemde her uc ayda gelir elde ediyorsunuz. Yatirdiginiz paranin %. Veya Aylik sozlesme. Her ay belli bir faiz, tabii Yillik faizinden daha yuksek, ama sonucta yatirdiginiz parayi geri almiyorsunuz. Bu bizimle calismanin en basit yolu. Hersey cok acik ve seffaf cunki blockchain teknolojisi var ve bizim tarafimizdan cok enteresan ve onemli biligiler var. hangi crypto paranin ne zaman kalkisa gececegi konusunda. Dedigim  gibi, bu sadece 1 yontem. Eger crypto paraile trading denilen islemi seviyorsaniz o zaman size sadece bilgileri sunabiliriz. Ama bunlar daha az etkili yontemlerdir. Tabii dilediginiz sekilde calisabilirsiniz. Tek tek sorular yazdiginiz icin tesekkur ederim ve mesajlar bolumunde cevap gonderdim. iyi aksamlar
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
July 28, 2017, 07:02:14 PM

Forumda servisler/fonlar bölümünde başlık açabilirsiniz.
Burada farketmemişler ama Orada arkadaşlar ağzınızın payını verecektir.
canerk63
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
July 28, 2017, 09:01:31 PM

Ever. Mesela yatirim yapiyorsunuz. Bundan once tabi herseyi onceden belirlememiz gerekiyor, sozlesme. Sozlesmede sureyi tespit ediyoruz. Mesela su anda 2 sistem var. Aylik ve Yillik. Yillik yatirimda hem yatirdiginiz paranizi yilin sonunda aliyorsunuz hemde her uc ayda gelir elde ediyorsunuz. Yatirdiginiz paranin %. Veya Aylik sozlesme. Her ay belli bir faiz, tabii Yillik faizinden daha yuksek, ama sonucta yatirdiginiz parayi geri almiyorsunuz. Bu bizimle calismanin en basit yolu. Hersey cok acik ve seffaf cunki blockchain teknolojisi var ve bizim tarafimizdan cok enteresan ve onemli biligiler var. hangi crypto paranin ne zaman kalkisa gececegi konusunda. Dedigim  gibi, bu sadece 1 yontem. Eger crypto paraile trading denilen islemi seviyorsaniz o zaman size sadece bilgileri sunabiliriz. Ama bunlar daha az etkili yontemlerdir. Tabii dilediginiz sekilde calisabilirsiniz. Tek tek sorular yazdiginiz icin tesekkur ederim ve mesajlar bolumunde cevap gonderdim. iyi aksamlar

ben tatmin oldum hemen bütün paralarımı gönderiyorum lütfen söyleyin btc adresinizi  Grin Grin
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 28, 2017, 09:15:11 PM

canerk63, umarim sakadir. Boyle dusunmeden olmaz ki, hemde biz genelde btc degilde usd aliyoruz tam anlamadiysan. Btc islemleri sadece bir doviz olarak kullanilabilir
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 28, 2017, 09:21:56 PM

Forumda servisler/fonlar bölümünde başlık açabilirsiniz.
Burada farketmemişler ama Orada arkadaşlar ağzınızın payını verecektir.
Teramit, iste yardimci ariyorum bu konuda. Bana ozel mesaj gonderirsen ve konu ilgini cekti ise memnun olurum.
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 28, 2017, 09:31:03 PM

Canerk63, eger dalga geciyorsaniz... Belki yazdiklarimda komik gozuken sozler var, belki biraz sabirsizim ve bazi konularda heyecanlanip yalnis cumleleri kurabilirim. Ama sistemi tam anlamiyla anlatabilirim ozel mesajlarda ve kesinlikle hickimden burada "aman aman cabuk 1 tane bitcoin calayim ve yok olayim" gibi niyetim yok. Herseyin seffaf ve temiz olmasini isterim, ve bu onde gelen hedeflerden biri. Okudugun icin tesekkur ederim. Bir yalnisligim varsa hemen duzeltelim beraber
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
July 29, 2017, 12:44:23 AM

Sence sessizce uzaklaşmanın vakti gelmedi mi? Türkler için yasak diye bir şey söz konusu değildir. Yasak adı altında dayatmalara karşı her zaman bir plan mutlaka şimdiden hazırdır. En azından benim hazır.  Kerizleri borsada silkeliyorlar. Şansını orada denemelisin Wink
isyet
Sr. Member

Activity: 255
Merit: 250

View Profile
July 29, 2017, 01:13:08 AM

Iyi aksamlar. Yurtdisindan nihayet size haberlerle ulastim. Bazi inside denilen bitcoin ve crypto haberlerine sahibim, ozellikle Turkiyedeki durum konusunda. Nereden baslayacagimi bilemiyorum. Dilerseniz acik fikir alisverisine ve sorulariniza donelim. Turkiyede Bitcoinle ilgili vergi problemi varmi?
Öncelikle hayirli olsun diyorum.
Sisteminiz, rus bankex.org sistemine benziyor.
Arkadaslarin dikkatli davranmasi cok normal, cünkü forumlar bunun icin var.
Lütfen, sizi inceleyebilecegimiz bir internet sitesi veya sirket ismi veriniz, cünkü su an hersey cok bulanik.
Forumumuzda usul söyle:
Siz ilk mesajinizda tüm sistemi ve arkasindaki kisi ve sirketleri aciklarsiniz. Sonra herkes özgürce yazar, darilmaca yok.
Bu cok yipratici bir sürec olur sizin icin ama sabrederseniz ve gercekten dürüst iseniz neticede kazanan siz olursunuz.
Eger bir art niyetiniz varsa inanin bana bu forumda onu kimse yutmaz.
Kolay gelsin.
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 29, 2017, 12:01:15 PM

BtcAnkara, sansimi denemiyorum. Hickimi burada kandirmak veya dedigin gibi kerizleri calkamalak niyetim yok. Cok yakin zamanda Turkiyede bir bulusma organize etmek istiyoruz. Bu bulusmada zaten herseyi gosteririz ve anlatiriz. Asil konu bu yonde yardim edecek birisini bulmak. Demek istedigim bizimle bu konuda bulusmak isteyen ve konuyu iyi bilen arkadaslar var ise - onlarla birlikte organize edebiliriz.
icorus (OP)
Member
**

View Profile
July 29, 2017, 12:11:33 PM

Öncelikle hayirli olsun diyorum.
Sisteminiz, rus bankex.org sistemine benziyor.
Arkadaslarin dikkatli davranmasi cok normal, cünkü forumlar bunun icin var.
Lütfen, sizi inceleyebilecegimiz bir internet sitesi veya sirket ismi veriniz, cünkü su an hersey cok bulanik.
Forumumuzda usul söyle:
Siz ilk mesajinizda tüm sistemi ve arkasindaki kisi ve sirketleri aciklarsiniz. Sonra herkes özgürce yazar, darilmaca yok.
Bu cok yipratici bir sürec olur sizin icin ama sabrederseniz ve gercekten dürüst iseniz neticede kazanan siz olursunuz.
Eger bir art niyetiniz varsa inanin bana bu forumda onu kimse yutmaz.
Kolay gelsin.
Oncelikle tesekkur ederim. Yutturmak gibi bir niyetimiz yok tabii. Zaten bir ustteki mesajda yazdim. Sistemi ve tum bilgileri paylasacagim ve yakin zamanda Turkiyede bir bulusma organize etmeye planliyoruz. Bu konuda bir teklifleriniz var ise memnuniyetle degerlendiririz.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: