Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:25:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası  (Read 15919 times)
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
August 09, 2017, 10:48:02 AM

Bu bounty den kazandığımız coinler ne aracılığı ile dağıtılacak ?

Yatırımdan çok bounty katılımcısı var pek bişey kazanacağımız yok.
Eth adresi istiyorlar forum doldururken.
Ödeme günü bugün ama henüz bir şey gelmemiş.Pekte ümitli değilim bir şey kazanacağımızdan.
1714969515
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714969515
Reply with quote  #2

1714969515
Report to moderator
1714969515
Hero Member
*

Ignore
1714969515
Reply with quote  #2

1714969515
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714969515
Hero Member
*

Ignore
1714969515
Reply with quote  #2

1714969515
Report to moderator
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
August 09, 2017, 11:03:34 AM

Ödeme günü bugün ama henüz bir şey gelmemiş.Pekte ümitli değilim bir şey kazanacağımızdan.

Yanlışınız var, ico dün başladı daha 29 gün var.
Başka bir şeyden bahsediyorsunuz sanırım?
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 09, 2017, 11:29:02 AM

ne kadar yatırım aldı su ana kadar? nerden takip edebiliyoruz? ben 2 ethereum atmayı düşünüyodum ama katılım az ise hic bulaşmıyayım.

Hayatta olan bir proje yatırım için iyi olduğunu düşünüyorum ama ödül konusunda pek bir şey vermeyecek diye düşünüyorum

24 saatte

CONTRIBUTED    USD                    PARTICIPANTS
2,810.797 ETH  702,699.152         415 participants

Siteye üye olunca görebilirsiniz.

https://profile.coss.io/dashboard

teşekkürler odul dağılımı 0.5 ten az diye okudum.bencede ödül oalrak bişey vermicek gibi ama  yatırımcısına güzel para bırakabilir.zaten su anda Exchange kullanımda sanırım.ico bittikten sonra işlem yapılabilecek hemen sanırım.
ArdaDag
Full Member

View Profile
August 09, 2017, 01:19:18 PM

ICO dan bahsetmiyorum.Oraya da yazdım zaten bounty diye.Twitter bountysi.Tokenlerin ödenme günü bugündü ama gelmedi.
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 09, 2017, 01:38:58 PM

ICO dan bahsetmiyorum.Oraya da yazdım zaten bounty diye.Twitter bountysi.Tokenlerin ödenme günü bugündü ama gelmedi.

Ödül programları ico yu duyurmak için yapılır ve ico sonunda ico da satılan token üzerinden verilir (şimdiye kadar hep öyle gördüm)
O zaman bahsettiğiniz durumdan haberdar değilim..
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
August 09, 2017, 04:52:05 PM

bugun yapılacak olan şey ödeme degil twitterda bugune kadar  atılan tweet /retweetlerin sayımı ve kontrolu yapılıp stakelenecekti.spreadsheettede  gorebilecektik su ana kadar attıgımız tweet/retweetlerden ne kadar stake kazandıgımızı.

ödül kampanyasını yöneten eleman gun boyu online olmadı o yuzden sanırım alacagımız stake miktarları  guncellenmedi.ardadag ın sordugu bu sanırım.ödeme alınmıcak sadece stake miiktarları spreadsheatste yer alacak.

bende twitter ve blog ödüllerine katıldıgım için yakından takip ediyorum.bugun icoda gönderilen miktar sadece 40 ethereum olunca ceosu acıklama yaptı.eger butun koinler satılmaz ise(ki şimdilik görünen o) satılmayan koinleri ya yakacaklar ya da yardım kuruluşlarına bagışlayacaklar.bagışlanacak.eger yakılmayıp yardım kuruluşlarına bagışlanırsa hangi kuruluşlara bagışlanacagı ICO ya katılanlar tarafından belirlenecek.

vincetcm
Hero Member

View Profile
August 09, 2017, 05:23:53 PM

bugun yapılacak olan şey ödeme degil twitterda bugune kadar  atılan tweet /retweetlerin sayımı ve kontrolu yapılıp stakelenecekti.spreadsheettede  gorebilecektik su ana kadar attıgımız tweet/retweetlerden ne kadar stake kazandıgımızı.

ödül kampanyasını yöneten eleman gun boyu online olmadı o yuzden sanırım alacagımız stake miktarları  guncellenmedi.ardadag ın sordugu bu sanırım.ödeme alınmıcak sadece stake miiktarları spreadsheatste yer alacak.

bende twitter ve blog ödüllerine katıldıgım için yakından takip ediyorum.bugun icoda gönderilen miktar sadece 40 ethereum olunca ceosu acıklama yaptı.eger butun koinler satılmaz ise(ki şimdilik görünen o) satılmayan koinleri ya yakacaklar ya da yardım kuruluşlarına bagışlayacaklar.bagışlanacak.eger yakılmayıp yardım kuruluşlarına bagışlanırsa hangi kuruluşlara bagışlanacagı ICO ya katılanlar tarafından belirlenecek.

Kızılay olsun
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
August 09, 2017, 05:43:46 PM

ceosu acıklama yaptı verosla hic bir bagları yokmuş.sadece coss exchange de işlem gören 10larca coinden biri oldugunu soyledi.

Veros ile hiç bir ilgili yoksa eğer projeye olumlu bakabilir. Şimdiye kadar hep bir bağlatıları olduğunu düşünüyordum.

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 09, 2017, 05:59:49 PM

onumuzde 28 gun var imzasından pek beklentim yok ama eger bahsettikleri olayı gerceklestirirlerse yani satılmayan koinleri yakma olayını  ben katılabilirim icosuna.exchange sitesine giriş yaptım kyc istiyor ,su anda hali hazırda volumeleri kucuk olsa da bir cok pair var.hayır kurumuna bagıslamaktansa yakmaları daha dogru olur.
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
August 09, 2017, 08:38:13 PM

onumuzde 28 gun var imzasından pek beklentim yok ama eger bahsettikleri olayı gerceklestirirlerse yani satılmayan koinleri yakma olayını  ben katılabilirim icosuna.exchange sitesine giriş yaptım kyc istiyor ,su anda hali hazırda volumeleri kucuk olsa da bir cok pair var.hayır kurumuna bagıslamaktansa yakmaları daha dogru olur.

Fikirleri blockchain dünyasına en uygun fikir bence. Platform zaten hazır. En çok güvendiğim ICO'lardan biri COSS.

Marketplace kısmına bakarsanız, bir sürü Türk firması var. Bu firmalar kripto para ile alışveriş yapmak istiyorlar, COSS da bunu sağlamaya çalışıyor ve sanırım başarıyor da (Henüz kullanan birini görmedim).

Blocklancer imzası taşıyordum, COSS görünce bıraktım. İyi ki de bırakmışım, ICO beklendiği gibi patladı. Zaten bounty platformu güzel diye milyonlar katılmış, büyük yalan olur getirisi.

COSS'la ilgili de Türkçe post paylaştık, göz atabilirsiniz. blockchaintr.net/coss

Sitemize içerik sağlamak adına merak ettiğiniz konuları PM atabilirsiniz. Sevinirim.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
August 09, 2017, 09:55:32 PM

Bana göre ico fiyatı baya pahalı olmuş. Sebebine gelince 200 milyon coin olacak sonuçta tutup ta bunun 600 tanesi 1 ether olacak demek ne kadar mantıklı olur bilemedim. Bana pek sıcak gelmedi bu ico tabi katılacak arkadaşların kararını da etkilemek istemem fakat en azından biraz durup bir kez daha düşünsünler.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 09, 2017, 10:15:39 PM

Fikirleri blockchain dünyasına en uygun fikir bence. Platform zaten hazır. En çok güvendiğim ICO'lardan biri COSS.

Marketplace kısmına bakarsanız, bir sürü Türk firması var. Bu firmalar kripto para ile alışveriş yapmak istiyorlar, COSS da bunu sağlamaya çalışıyor ve sanırım başarıyor da (Henüz kullanan birini görmedim).

Blocklancer imzası taşıyordum, COSS görünce bıraktım. İyi ki de bırakmışım, ICO beklendiği gibi patladı. Zaten bounty platformu güzel diye milyonlar katılmış, büyük yalan olur getirisi.

COSS'la ilgili de Türkçe post paylaştık, göz atabilirsiniz. blockchaintr.net/coss

Sitemize içerik sağlamak adına merak ettiğiniz konuları PM atabilirsiniz. Sevinirim.

Ben de projeyi beğendim, yatırım anlamında kazandıracaktır ama şu ortamda istenilen ilgiyi göremeyecektir.
Doğal olarak bizler de imzasında n pek bir şey alamayacağız.

Muhtemelen FYN gibi olacak, 1 ay imza tuttuk ico fiyatına satsak 70 dolar anca...
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355

blockchaintr.net

View Profile WWW
August 09, 2017, 11:41:24 PM

Ben de projeyi beğendim, yatırım anlamında kazandıracaktır ama şu ortamda istenilen ilgiyi göremeyecektir.
Doğal olarak bizler de imzasında n pek bir şey alamayacağız.

Muhtemelen FYN gibi olacak, 1 ay imza tuttuk ico fiyatına satsak 70 dolar anca...

Aynen çünkü ciddi manada marketing eksikleri var. Zar zor buldum projeyi. Hiç bir yerde çıkmamıştı karşıma.

Bountyden gelecek COSS Token'lar eğer düşündüğün gibi olursa elde tutulabilir. Sonradan token fiyatı artacaktır bence. ICO'da güzel toplarlarsa, balinalar exchangede ilgi gösterirler.

Getirisi az olursa da ne yapalım, proje güzel, emek veriyorlar. Güvendiğim adamlar için reklam yapmış olurum:)

Kolaylıklar
ArdaDag
Full Member

View Profile
August 10, 2017, 09:15:46 AM

Stake Counting yazıyormuş.Stake görünce aklıma nedense ödeme geliyor.Meğersem sayımmış. Cheesy
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
August 10, 2017, 09:49:01 AM

Satilamayan tokenlarin bagisi konusunda slacktaki konusmalarini takip ettim. Biri bounty miktarini x2 yapalim falan ded. Kampanya yoneticisine bu konuda neler yapabiliriz diye sordular. Istisare edip karar verecekler heralde. Bounty miktarlari iki katina cikarilabilir bilginiz olsun. Varsa ilgilenen takip edebilir. Slackta aktifler.
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 10, 2017, 10:10:30 AM

Satilamayan tokenlarin bagisi konusunda slacktaki konusmalarini takip ettim. Biri bounty miktarini x2 yapalim falan ded. Kampanya yoneticisine bu konuda neler yapabiliriz diye sordular. Istisare edip karar verecekler heralde. Bounty miktarlari iki katina cikarilabilir bilginiz olsun. Varsa ilgilenen takip edebilir. Slackta aktifler.

Ödül mikratını 2 katına çıkarmaları yatırımı artırmayacaktır bence, sosyal medya listeleri oldukça kalabalık zaten.
Başlıkları güncel tutmuyorlar 3 sayfaydı enson.
Son yaşanan icoların sonucunun hüsran olması BTC ve ETH fiyatı yatırımı zorlaştırıyor.
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 10, 2017, 10:45:40 AM

Ödül mikratını 2 katına çıkarmaları yatırımı artırmayacaktır bence, sosyal medya listeleri oldukça kalabalık zaten.
Son yaşanan icoların sonucunun hüsran olması BTC ve ETH fiyatı yatırımı zorlaştırıyor.

Ne zaman ETH düşüse geçecek ozaman yatırımlar arttıyor belirsizlikten dolayı. Şimdi ETH fiyatında bir yükseliş var ve kimse elinde ETH lere kıyamıyor.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 10, 2017, 11:33:12 AM

Ne zaman ETH düşüse geçecek ozaman yatırımlar arttıyor belirsizlikten dolayı. Şimdi ETH fiyatında bir yükseliş var ve kimse elinde ETH lere kıyamıyor.
Aynen öyle aynı durum BTC için de geçerli
43 milyon toplayan snm nin durumu ortada, ico bittikten sonra alırım diyor adam.
Proje sağlamsa az yatırım daha iyi aslında, adamlar çalışıyor.
çok topladı mı zıvandan çıkıyor adam.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 10, 2017, 11:34:13 AM

Satılmayan tokenler bağışlanmaz, yakılırsa 5.5 milyon dolar civarı bir yatırım alır. O tokenlerin %1' ini de ben alırım o durumda. O kadar net konuşuyorum. Exchange' i Liqui' nin yarısı kadar hacim yakalasa, haftada 25 BTC kar payı alırım.  Ama bağış mağış hikaye işler bunlar.
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 10, 2017, 11:47:23 AM

Satılmayan tokenler bağışlanmaz, yakılırsa 5.5 milyon dolar civarı bir yatırım alır. O tokenlerin %1' ini de ben alırım o durumda. O kadar net konuşuyorum. Exchange' i Liqui' nin yarısı kadar hacim yakalasa, haftada 25 BTC kar payı alırım.  Ama bağış mağış hikaye işler bunlar.

Bağış işi bana da doğru gelmiyor proje olarak bence mükemmel, ayakları yere basıyor ve ürün ortada beklenecek bir şey yok yani.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: