Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:41:29 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası  (Read 15919 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 20, 2017, 07:57:29 AM

Valla guzel reklam olmus yukarida gereksiz falan deniliyor ama kripto dunyasinin taninmasi acisindan bu tarz reklamlara ihtiyac var.Toplamda dunyada 2-3milyon insan falandir bu isle ilgilenen yatirimci sayisi bu 8-10 milyon olsa demekki elimizdekileri 4 e katlar.
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 20, 2017, 08:16:27 AM

Bu coss.io ile bundan yaklaşık 3 ay önce tanışmıştım ilk. Veros diye bi coin vardı. Türkiyeden bi arkadaşım beni verosa sokmaya çalışıyordu ozamanlar. Veros coin ise bildiğiniz ponzinin önde giden sistemi. Bu coss.io ekibi ve veros ekibinin ortak toplantıları falan oluyordu ozamanlar.

Şuan ki durum nedir tam bilmiyorum ama araştırıp öyle girin derim.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 20, 2017, 08:21:38 AM

Bu coss.io ile bundan yaklaşık 3 ay önce tanışmıştım ilk. Veros diye bi coin vardı. Türkiyeden bi arkadaşım beni verosa sokmaya çalışıyordu ozamanlar. Veros coin ise bildiğiniz ponzinin önde giden sistemi. Bu coss.io ekibi ve veros ekibinin ortak toplantıları falan oluyordu ozamanlar.

Şuan ki durum nedir tam bilmiyorum ama araştırıp öyle girin derim.

ben bunu sormustum. veros sadece exchangeimizde işlem gören 10 larca diger koinden biri .sadece borsamızda işlem görmektedir hic bir ilişigimiz yok demişlerdi.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
August 20, 2017, 01:25:07 PM

bu kalan koinleri yakma olayını anlamadım hem slack te hemde ann baslıgında gene yazdım.hic bir yatırımcı kalan koinleri yakmayın diye oy kullanmıcak bunu sizde biliyorsunuz neden illede oylamaya cıkartacaz diye kasıyorsunuz anlamadım diye.slackte  gene politik bir mesajla gecistirdiler. ann baslıgında yeni yazdım zaten henuz bir cevap yok.

açık açık yakılacak satılmayan koinler dese girecegim icosuna hazır bonusta fena degilken ama diyemiyorlar.nedeni hakkında bi fikri olan var mı acaba?
aliyagiz207
Full Member

View Profile
August 21, 2017, 08:47:31 AM

Ben hala neden ımzalar hesaplanmıyor ona takılıyorum sonunda çıkarlar bır yamuk yaparlar dıye korkuyorum
ulen 1 ımzadan para alsam dişimi kıracagım nasıl bırsey merak edıyorum,daha once 4 hafta betkıngde kaldım
onlarda attı kazıgı bıraktı bızı sonra buna gırdım bununda durumu malum hesaplama yapmıyorlar
Gatotare
Sr. Member

View Profile
August 22, 2017, 09:51:02 AM

Ben hala neden ımzalar hesaplanmıyor ona takılıyorum sonunda çıkarlar bır yamuk yaparlar dıye korkuyorum
ulen 1 ımzadan para alsam dişimi kıracagım nasıl bırsey merak edıyorum,daha once 4 hafta betkıngde kaldım
onlarda attı kazıgı bıraktı bızı sonra buna gırdım bununda durumu malum hesaplama yapmıyorlar

hocam bu adam mesajlarada cevap vermiyor.twitterlar için stake ekleme tarihleri verilmişti hiç birine uyulmadı.ana konusunda soruyorlar adam diger topiclere yazıyor ama COSS un konusuna hiç bir şey yazmıyor.şu anda benim anladıgım 3 tane daha ödül programı yönetiyor en az ilgi gosterdigi ise COSSunkisi.

COSS un slack grubunda da aynı nikle bulunuyor ordan da yazacagım neden hic bir açıklama yapmıyorsun stakeleri guncellemiyorsun diye.sizde eger gruptaysanız ya da imzasını taşıyan diger arkadaşlar,herife bi baskı kuralım bişeyler yapalım. neredeyse ico bitecek daha ilk haftanın imzaları bile eklenmemiş.twitterida aynı konumda.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 23, 2017, 09:53:45 PM

bugun %8 bonustan yararlanıp  icosuna katıldım.ana konusundada kalan koinleri yakmaları için trolluk yaptım ufaktan DRACARYS! diye.

katılma nedenimde şu; platformu hazır ve işleyişte kalan koinlerde buyuk ihtimalle yakılacak.şu ana kadar toplanan miktar da 1.5 milyon dolar hala iconun bitmesine 2 hafta var 3 ile 5 milyon dolar arası topluyacaklar diye düşünüyorum.

bu rakamda zaten hazır ve işleyişte olan bir proje için gayet yeterli gibi duruyor.

ek olarak ödül için imzasına girmekte kararsızdım icoda da cok fazla  yatırım almadıkları için ödüller cok dusuk olacak o yuzden kucukte olsa bir yatırım yapmak daha mantıklı geldi.ytd
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 23, 2017, 09:59:45 PM

bugun %8 bonustan yararlanıp  icosuna katıldım.ana konusundada kalan koinleri yakmaları için trolluk yaptım ufaktan DRACARYS! diye.

katılma nedenimde şu; platformu hazır ve işleyişte kalan koinlerde buyuk ihtimalle yakılacak.şu ana kadar toplanan miktar da 1.5 milyon dolar hala iconun bitmesine 2 hafta var 3 ile 5 milyon dolar arası topluyacaklar diye düşünüyorum.

bu rakamda zaten hazır ve işleyişte olan bir proje için gayet yeterli gibi duruyor.

ek olarak ödül için imzasına girmekte kararsızdım icoda da cok fazla  yatırım almadıkları için ödüller cok dusuk olacak o yuzden kucukte olsa bir yatırım yapmak daha mantıklı geldi.ytd

Bende imzasindayim ama dediginiz gibi zaten rutbemde dusuk cok bise gelmicek yatirim yapmayi dusunuyorum. Bakalim segwit aktiflesince dump gelecek teorisi gerceklesirse 1 eth gideri var benden  Smiley
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
August 23, 2017, 10:30:57 PM

hocam bu adam mesajlarada cevap vermiyor.twitterlar için stake ekleme tarihleri verilmişti hiç birine uyulmadı.ana konusunda soruyorlar adam diger topiclere yazıyor ama COSS un konusuna hiç bir şey yazmıyor.şu anda benim anladıgım 3 tane daha ödül programı yönetiyor en az ilgi gosterdigi ise COSSunkisi.

COSS un slack grubunda da aynı nikle bulunuyor ordan da yazacagım neden hic bir açıklama yapmıyorsun stakeleri guncellemiyorsun diye.sizde eger gruptaysanız ya da imzasını taşıyan diger arkadaşlar,herife bi baskı kuralım bişeyler yapalım. neredeyse ico bitecek daha ilk haftanın imzaları bile eklenmemiş.twitterida aynı konumda.

coss'un bounty hesaplamalarini belki sona birakiyordur. ben öyle düşünüyorum. yani haftalık 10 mesaj demiş bi şekilde  imzaya girenleri ufaktan şöyle bi check edecek sonrasında multi hesap vs şikayet gelir de buda incelerse bi kaç tane öyle eler listeden sonrasında ama benim tahminim genel olarak katilimcilarin cogunu  kafadan kabul edip geçeceği yönünde 1 2 hafta salladi muhtemelen ico sonlarina doğru yaklaştikça da toplu kontrol eder geçerim diye düşünüyordur belki. ben bi yamuk cikacagini  zannetmiyorum rahat olun.  reklama o kadar önem veriyor maçlara tabela yan afiş asiyor  bilmem ne dikkat çekmek için uğraşirken tutup ta  bounty ödememezlik yapmazlar diye düşünüyorum.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Gatotare
Sr. Member

View Profile
August 24, 2017, 12:26:29 PM

coss'un bounty hesaplamalarini belki sona birakiyordur. ben öyle düşünüyorum. yani haftalık 10 mesaj demiş bi şekilde  imzaya girenleri ufaktan şöyle bi check edecek sonrasında multi hesap vs şikayet gelir de buda incelerse bi kaç tane öyle eler listeden sonrasında ama benim tahminim genel olarak katilimcilarin cogunu  kafadan kabul edip geçeceği yönünde 1 2 hafta salladi muhtemelen ico sonlarina doğru yaklaştikça da toplu kontrol eder geçerim diye düşünüyordur belki. ben bi yamuk cikacagini  zannetmiyorum rahat olun.  reklama o kadar önem veriyor maçlara tabela yan afiş asiyor  bilmem ne dikkat çekmek için uğraşirken tutup ta  bounty ödememezlik yapmazlar diye düşünüyorum.

1-2 hafta degil hocam hiç sallamadı adam:) ilk dönem en azından sorulara cevap veriyordu bunuda bıraktı.zaten bekledikleri yatırımın çok altında kaldı yatırımlar ödül olarak bişey dagıtmıyacaklar gibi duruyor bi tavuk döner-ayran içeriz işte gelecek olanla.tam bitsede gitsek kafasındayım.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
August 27, 2017, 07:40:52 AM

Ico bitiyor son 4 saat kaldi 5k ether toplandi 2 milyon bile yapmiyor cok az yatirim aldi ve hala imzalara stake verilmedi gerci neredeyse 200 kisi girmis imzasina ama para toplanmadi.Neye girsem boyle oluyor
Gatotare
Sr. Member

View Profile
August 27, 2017, 07:58:02 AM

Ico bitiyor son 4 saat kaldi 5k ether toplandi 2 milyon bile yapmiyor cok az yatirim aldi ve hala imzalara stake verilmedi gerci neredeyse 200 kisi girmis imzasina ama para toplanmadi.Neye girsem boyle oluyor

ico nun bittigi yok daha 10 gun var iconun bitmesine. siz sanırım bu roundtaki bonus olayından boyle bir yorum yaptınız.biten sey  şu anki roundta alınacak olan bonus.

toplanan para da bence işlerini görecektir,imzadan 200 kişi ve toplanan rakamın küçüklügü nedeniyle hiç beklentim yok girmiş olduk bi kere. ben ico bitiminde toplanan miktarın 3 milyon civari olacagını düşünüyorum.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 27, 2017, 09:44:07 AM

Sizinle alakasi yok hocam su siralar iyi toplayan ico yok genelde bir durum btc cok degerli oldugu icin diye dusunuyorum. ayrica yakin zamanda cok ico yapildi herkes yatirimini pozisyonunu aldi bundandir..
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 27, 2017, 09:47:39 AM

10 gun daha var iconun bitimine ve ben hala 15-20bin ether arasi toplanir diyorum.Bu proje su an hakettigi yerde degil maalesef
ali sargun
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
August 27, 2017, 12:58:48 PM

Arkadaşlar buraya bitrex'ten eth gönderebiliyormuyuz.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 27, 2017, 01:24:53 PM

ilk 4 haftanın stakeleri sayılmış .2 hafta daha var iconun bitimine.Yatırım seviyesi belki bu son 2 haftada iyi bir reklamla artabilir.

yobit.net is banned from signatures
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 27, 2017, 01:54:57 PM

Arkadaşlar buraya bitrex'ten eth gönderebiliyormuyuz.
Hayir hic bir icoya borsalardan yatirim yapmayin.Once mew gibi bir yere ether gonderin sonra icoya katilim yapin.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 06:08:04 AM

şaka gibi son 10 gün kala millet imzasına twitterına hucum etmeye başladı. umarım bu ilgi fiyatada yansır.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
August 28, 2017, 11:06:05 AM

Sonunda imzaları hesaplamışlar 4 haftalık birden hesaplanmış
çok fazla katılımcı var anlamadım neden böyle
parada toplanmıyor adam akıllı,ilk imzam betking di o patladı şimdide bu çorba parası verecek
Gatotare
Sr. Member

View Profile
August 30, 2017, 10:34:03 PM

6 gun kaldı bitmesine ve toplanan ether 6.800. veros muhabbetleri çok canlarını yaktı adamların buna ragmen genede 2 milyon doları gecti topladıkları rakam. önümüzdeki 6 gunde  3 milyon doları goremeyecekler sanırım.halada yakıp yakmama kararını token sahipleri belirleyecek diyorlar.

bugun bir açıklama yapsalar ''kalan tokenların hepsi yakılacak'' diye belkide ico başından beri topladıkları rakamı geçer alacakları yatırım.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: