Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:12:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası  (Read 15919 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 31, 2017, 07:26:10 AM

Projenın ana fıkrı guzel olmasına ragmen az para topladı arkadaşlar ama çok büyük ihtimal borsada 2x 3x yapabilir ben borsada almak için tetikte olacagım
inşallah etherdeltaya girmez
1715339523
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715339523
Reply with quote  #2

1715339523
Report to moderator
1715339523
Hero Member
*

Ignore
1715339523
Reply with quote  #2

1715339523
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715339523
Hero Member
*

Ignore
1715339523
Reply with quote  #2

1715339523
Report to moderator
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 31, 2017, 07:42:46 AM

6 gun kaldı bitmesine ve toplanan ether 6.800. veros muhabbetleri çok canlarını yaktı adamların buna ragmen genede 2 milyon doları gecti topladıkları rakam. önümüzdeki 6 gunde  3 milyon doları goremeyecekler sanırım.halada yakıp yakmama kararını token sahipleri belirleyecek diyorlar.

bugun bir açıklama yapsalar ''kalan tokenların hepsi yakılacak'' diye belkide ico başından beri topladıkları rakamı geçer alacakları yatırım.

Katılıyorum. Satılmayan tokenleri yakmaları hayırlarına olur. İleride Coss' un bir Liqui hacmine ulaşması durumunu hayal edince, çok sağlam bir yatırım olması durumu aşikar. Aslında bu hayal de değil. Dürüst çalışırlarsa o hacimlere ulaşırlar. Sadece borsadan gelecek komisyon karıyla ihya oluruz.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 31, 2017, 11:38:07 AM

6800 eth toplanmış. Açıkçası ben daha fazla toplar diye düşünüyordum.İmzasına da 200 kişi girmiş.Buradan birşey gelmeyecek anlaşılan. Ama borsada düştüğü zaman toplanabilir.

yobit.net is banned from signatures
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
August 31, 2017, 03:14:26 PM

Projeyi gördüğüm zaman çok beğenmiştim.İyi bir miktar toplanır diye düşünüyordum ama beklentilerimin altında kaldı.Bountyden de pek bir şey alamayacağız galiba.Hayırlısı...
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 31, 2017, 10:56:30 PM

Bekledikleri hedeflere ulaşamamış olabilirler ama umarım bu durum bounty kampanyalarını etkilemez. İnsanlar gerçekten emek veriyorlar, biraz daha bekleyelim

LaBlanj
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
September 01, 2017, 01:31:32 AM

ben bunu görmüştüm:

https://www.dagbladet.no/nyheter/50-millioner-kroner-vekk-i-petteroe-pyramide/62746656

I Kina har Towah samarbeid med et annet pyramideselskap - Unaico - som blant annet nordmennene Rune Evensen og Jarle Thorsen er involvert i.

google translate
Towah, Çin'de Norveçliler Rune Evensen ve Jarle Thorsen'in yer aldığı başka bir piramit şirketi olan Unaico ile işbirliği yapıyor.

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
September 01, 2017, 03:33:22 AM
Last edit: September 02, 2017, 07:16:32 AM by gogo1903

proje fikri diye birsey yok adamarin zaten isleyen bir siteleri var exchange sitesi ilk 100 icinde degil suan. kucuk alim satimlar yapiliyor. olur da burdan toplayacaklari paralar ile biraz islem hacimlerini arttirirlarsa birseyler olabilir ama baya rekabetin oldugu bir pazar suan.

exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
September 01, 2017, 05:53:37 AM

Çok saçma ve aptal projeler neler topluyor adamların çok güzel geliştirdikleri ve düşündükleri sistem para toplayamıyor
bu işler balinada bitiyor monetha ortada
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 01, 2017, 07:18:44 AM

ben bunu görmüştüm:

https://www.dagbladet.no/nyheter/50-millioner-kroner-vekk-i-petteroe-pyramide/62746656

I Kina har Towah samarbeid med et annet pyramideselskap - Unaico - som blant annet nordmennene Rune Evensen og Jarle Thorsen er involvert i.

google translate
Towah, Çin'de Norveçliler Rune Evensen ve Jarle Thorsen'in yer aldığı başka bir piramit şirketi olan Unaico ile işbirliği yapıyor.

hocam cok saoloun bu paylaşım için.5 haftadır imzasını taşıyorum monethayada giremeyince ufak bir miktar alacaktım bugun, hazır elimde boşta ethereum varken.son anda fark ettim bu yazdığınızı. veros olayında paçayı kurtardılar diyodum.surekli  açıklama yapıyorlardı. şimdi bi de ustune bu gelince dahada kuşku duymaya başladım.

valley365
Hero Member

View Profile
September 01, 2017, 02:32:23 PM

Satılmayan tokenlerin yakılıp yakılmayacağına yatırımcıların karar verecek olması durumundan ötürü, kuvvetle muhtemel yakılması yönünde karar çıkacağını düşünerek bugün ciddi oranda yatırım yaptım projeye.

Ekip üyelerini tek tek inceledim. Özellikle Coss.io' nun pazarlama stratejisini yöneten ekip oldukça başarılı üyelere sahip. Yakın zamanda orta ölçekli borsaların hacmine ulaşacağına güvenim tam.

Beklentilere göre düşük yatırım almış olması sevinilmesi gereken bir durum bana göre. ICO bitmeden 7-8 milyon dolar aralığında bir yatırım almış olması beklentim var. Diğer katılımcı arkadaşları da kutlarım.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 01, 2017, 04:07:07 PM

Satılmayan tokenlerin yakılıp yakılmayacağına yatırımcıların karar verecek olması durumundan ötürü, kuvvetle muhtemel yakılması yönünde karar çıkacağını düşünerek bugün ciddi oranda yatırım yaptım projeye.

Ekip üyelerini tek tek inceledim. Özellikle Coss.io' nun pazarlama stratejisini yöneten ekip oldukça başarılı üyelere sahip. Yakın zamanda orta ölçekli borsaların hacmine ulaşacağına güvenim tam.

Beklentilere göre düşük yatırım almış olması sevinilmesi gereken bir durum bana göre. ICO bitmeden 7-8 milyon dolar aralığında bir yatırım almış olması beklentim var. Diğer katılımcı arkadaşları da kutlarım.

hocam şimdi girdim sitesine toplanan miktar toplamda 2.6 milyon.
4 gün sonrada ico bitiyor.4 haftada 2.6 toplamış son 4 günde şu anki topladıgı kadar yatırım alsa gene belirttiginiz miktarlara ulaşmıyor.
belki bu onumuzdeki 4 gunde gundelik 1er milyon toplarsa(ki hiç sanmıyorum) ancak o şekilde 7-8 milyonlara ulaşacak.

pazarlama konusunda ise katılıyorum gayet iyiler. bende  yardımcı oldum bu adamlara koreyle ilgili.
bi tek Rune la konuşmuşlugum var ve bana pek titancı havası sezdirmedi ama yukarıda yazan arkadaşların verdigi linkler kafalarda gene soru işaretleri oluşturuyor.

umarım siz haklı çıkarsınız ve yatırımcısına kazandırır.
valley365
Hero Member

View Profile
September 01, 2017, 09:57:51 PM

4 gün sonrada ico bitiyor.4 haftada 2.6 toplamış son 4 günde şu anki topladıgı kadar yatırım alsa gene belirttiginiz miktarlara ulaşmıyor.
belki bu onumuzdeki 4 gunde gundelik 1er milyon toplarsa(ki hiç sanmıyorum) ancak o şekilde 7-8 milyonlara ulaşacak.

pazarlama konusunda ise katılıyorum gayet iyiler. bende  yardımcı oldum bu adamlara koreyle ilgili.
bi tek Rune la konuşmuşlugum var ve bana pek titancı havası sezdirmedi ama yukarıda yazan arkadaşların verdigi linkler kafalarda gene soru işaretleri oluşturuyor.

Hocam reklam gibi olmasın da şurada bir konu oluşturdum ben. Bunu burada paylaşmamın sebebi TaaS Fund' un resmi olarak Coss.io projesinin partneri durumunda olması ve desteklemesidir. Benim için TaaS Fund' un bu hareketi yatırım yapmam için yeterlidir. Saadet zinciri olayı bu aşamadan sonra benim kafamda tamamen düzmecedir.

Vaktiyle TaaS için de scam söylentileri ortaya atıldı. Bir ponzi şebekesiyle ilişiklendirilmeye çalışıldı. Bu gruba asalak olan bir kaç insan var ama TaaS ekibinin nasıl işler ortaya koyduğu ortada.

Coss' u test ettim. Aktif çalışan bir sistem ve bu sistemin içerisinde bir borsa mevcut. Bu ekosistemde özgün bir borsa oluşturmak kolay bir iş değil. Çalışan bir örnek sunuyor olmaları çok büyük avantaj.

Tabi bu saydıklarım projenin scam çıkmaması/çıkmayacağı anlamına gelmez. Ben güvenip, yatırımımı yaptım. Sorgulamanız ve insanların ince eleyip sık dokuyor olmaları güzel bir şey. Siz de araştırıp, buna göre değerlendirme yaparsanız yerinde olur. Ben kendi değerlendirmemi paylaştım.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
September 01, 2017, 10:41:57 PM

Hocam reklam gibi olmasın da şurada bir konu oluşturdum ben. Bunu burada paylaşmamın sebebi TaaS Fund' un resmi olarak Coss.io projesinin partneri durumunda olması ve desteklemesidir. Benim için TaaS Fund' un bu hareketi yatırım yapmam için yeterlidir. Saadet zinciri olayı bu aşamadan sonra benim kafamda tamamen düzmecedir.

Vaktiyle TaaS için de scam söylentileri ortaya atıldı. Bir ponzi şebekesiyle ilişiklendirilmeye çalışıldı. Bu gruba asalak olan bir kaç insan var ama TaaS ekibinin nasıl işler ortaya koyduğu ortada.

Coss' u test ettim. Aktif çalışan bir sistem ve bu sistemin içerisinde bir borsa mevcut. Bu ekosistemde özgün bir borsa oluşturmak kolay bir iş değil. Çalışan bir örnek sunuyor olmaları çok büyük avantaj.

Tabi bu saydıklarım projenin scam çıkmaması/çıkmayacağı anlamına gelmez. Ben güvenip, yatırımımı yaptım. Sorgulamanız ve insanların ince eleyip sık dokuyor olmaları güzel bir şey. Siz de araştırıp, buna göre değerlendirme yaparsanız yerinde olur. Ben kendi değerlendirmemi paylaştım.

2nizede tesekkurler verdiginiz bilgiler için.ben bugun yatırım yapacakken konuda son yazılanları okuyunca risk alamadım.proje banada scam gibi durmuyor  veros konusunu açıklığa kavusturmuslardı.bu norvec basınında çıkan yazı beni yatırım yapmaktan alı koydu.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
September 02, 2017, 10:01:13 AM

7 binden biraz fazla eth ile tamamlayacak gibi . Kurulu bir sistemleri var. Beklenirse değeri artar diye düşünüyorum. Tabi bunun için çalışmaları da gerekiyor.

yobit.net is banned from signatures
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 02, 2017, 10:34:21 AM

veros ile isimleri anıldıgı için scam olarak görüldü proje ama çok güzel geliştirilmiş ve sağlam bir ekip tarafından yönetiliyor
kendilerini temizleyemediler alakamız yok deselerde
Gatotare
Sr. Member

View Profile
September 03, 2017, 06:07:42 AM

2 günde 200K daha yatırım aldı.son 3 gun kaldı.3milyon barajını geçecek buyuk ihitmalle.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 03, 2017, 08:39:34 AM

7272 ether ve son 3 gun bence tqhmın ettıgım gıbı 10bın ether cıvrında olacaktır,ben ilk başta en az 30bın ether alır dıyordum ama scam ile çok anıldı ismi ama neye scam denılse çıktıgında buyuk patlama yapıyor
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
September 03, 2017, 10:56:18 AM

bugun %8 bonustan yararlanıp  icosuna katıldım.ana konusundada kalan koinleri yakmaları için trolluk yaptım ufaktan DRACARYS! diye.

katılma nedenimde şu; platformu hazır ve işleyişte kalan koinlerde buyuk ihtimalle yakılacak.şu ana kadar toplanan miktar da 1.5 milyon dolar hala iconun bitmesine 2 hafta var 3 ile 5 milyon dolar arası topluyacaklar diye düşünüyorum.

bu rakamda zaten hazır ve işleyişte olan bir proje için gayet yeterli gibi duruyor.

ek olarak ödül için imzasına girmekte kararsızdım icoda da cok fazla  yatırım almadıkları için ödüller cok dusuk olacak o yuzden kucukte olsa bir yatırım yapmak daha mantıklı geldi.ytd

bunu yazdıktan sonra gene scam muhabbetleri donunce konuda cidden moralim bozuluyor.
planımı yaptım;
icosu biter bitmez ilk pumpta elimi boşaltmayı düşünüyorum.sadece elimdeki %8 bountyden gelen koinleri tutacam.biraz daha bu scam muhabbetleri dönerse pumpı beklemeden ico fiyatından aldıgım butun koinleri verip sadece bonuslarla beklemede kalacagım.
bitsin artık şu ico kalanları yakacaklarsa yaksınlar ne olacaksa olsun artık.
valley365
Hero Member

View Profile
September 03, 2017, 11:32:21 AM

Şurada dönen muhabbeti anlamıyorum. Coss projesi gelirinden kar payı dağıtacak, neden satıyorsunuz ki elinizdeki tokenleri ? Satacaktınız madem neden aldınız ?

Borsa işlem ücretleri, Pos vesaire tüm gelirin yarısını token tutuculara dağıtacaklar ve bu dağıtım haftalık olacak.

Coss ekibi salak değilse 1-2 sene içerisinde hacmini Liqui' nin civarına çıkartır. O durumda aylık gelecek kar payı ortalama bir işcinin maaşı değerinde olur.

Amacınız pump' dan kar etmek de olabilir, anlıyorum ama ileride çok üzülürsünüz.

%4 bonusla aldım ben yaklaşık 0.62 USD' ye geldi tokenin tanesi. Satılmayanlar da büyük ihtimalle yakılacak. Ekip çalışır da Coss sistemini oturtursa (doğru reklam politikası izlemeleri yeterli olur) 1 seneye fiyat kesin olarak 5 USD üzerinde olur. (ytd)
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
September 03, 2017, 11:35:28 AM

sizin elinizde ne kadar var bilmiyorum ama dedikleriniz gercekleşirse bonustan topladıklarım benim için yeterli olacak.o yuzden satma egilimindeyim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: