Bitcoin Forum
May 24, 2024, 11:58:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası  (Read 15919 times)
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 07, 2017, 06:40:32 AM

iyi imza oldu valla, 2k dolar oldu inanılır gibi değil...
bunların  10 katı para toplayan Rvt 153 adet gönderdi 126 dolar ediyor...

9,873.674761000002 COSS  $ 2,009.29

Dün neredeyse bu tutar 500 dollardı. Değişik bir artış oldu bounty hunterların yüzünü güldüren. Platform ico öncesi var mıydı yoksa açıldığı gibi bu kadar yüksek bir hacime mi ulaştı? Açıldığı ilk gün 1,5 milyon dolarlık hacim mi yakaladı. Zaten olan bir platformsa neden ico yaptılar acaba.

herşey ilk başta kısmet tabi Smiley icodan alanlardan tutunda bountysinden alanlarin cogu  coss için cokta yol katedemeyecek tarzda şeyler düşündükleri için cok erken zamanlarda ellerindekilerini sattilar zarar etmediler belki ama iyi kar da edemediler. bi ico işine giriyorsaniz eğer kafanizda tahminlediginz bi 2x 3x fiyati olmali yada zaman olarak en az  6 ay ben duracagim diyebilmelisiniz yoksa diğer türlü gerçekten canınız sıkılabilir. platform ico esnasında vardi devam ediyordu calişmaya fakat bu haftalik  fonlama vs o olaylardan haberim yoktu muhtemelen ico esnasında da yoktu bunlar çünkü daha ortada token yoktu. şimdi ico bitti dağitimlar tamamlandi böyle bir  haftalık pay vermek gerçekten  adamların en kritik  kararı olmuş ucurdular bildiginiz  tokeni.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
October 07, 2017, 07:15:29 AM
Last edit: October 07, 2017, 07:30:52 AM by Lethapudi

Ben video çekerken kar payı dağıttığını farkettim bundan dolayı elimdeki tokenleri tuttum fakat iki seçenek var;

1- COSS iyi bir kar payı dağıtır ve token değerlenir
2- COSS iyi bir kar payı dağıtmaz ya da dağıtma işlemlerini tam olarak yapamaz, eksik yapar, platform daha beta bundan dolayı sorunlar çıkar ve pazar gecesinden sonra bir düşüş başlar.

Her pazar kar payı dağıtıldığını düşünürsek ve ödemeler COSS ile yapılırsa pazar günleri oluşacak bir enflasyon sözkonusu buda cumartesi akşamı satıp, pazartesi günü alım fırsatı doğuruyor. Pazar gecesi ne olacağı belli değil bundan dolayı cumartesiye kadar bekledim, uzun vade de değerlenir belki diye 1000 adet sakladım. Bugün cumartesi ve ben 5.42 ETH ile kaçar arkadaşlar Allah bereket versin 5x yaptık Cool
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 07, 2017, 07:34:44 AM

Ben video çekerken kar payı dağıttığını farkettim bundan dolayı elimdeki tokenleri tuttum fakat iki seçenek var;

2- COSS iyi bir kar payı dağıtmaz ya da dağıtma işlemlerini tam olarak yapamaz, eksik yapar, platform daha beta bundan dolayı sorunlar çıkar ve pazar gecesinden sonra bir düşüş başlar.

Her pazar kar payı dağıtıldığını düşünürsek ve ödemeler COSS ile yapılırsa pazar günleri oluşacak bir enflasyon sözkonusu buda cumartesi akşamı satıp, pazartesi günü alım fırsatı doğuruyor. Pazar gecesi ne olacağı belli değil bundan dolayı cumartesiye kadar bekledim, uzun vade de değerlenir belki diye 1000 adet sakladım. Bugün cumartesi ve ben 5.42 ETH ile kaçar arkadaşlar Allah bereket versin 5x yaptık Cool

Hayırlı olsun hocam, COSS'un iyi bir kar payı dağıtımı yapacğaını sanmıyorum kaç milyon token var o yüzden bence kar dağıtımından olan beklenti biraz fos çıkacak gibi duruyor ancak uzun vade de Coss'un her daim yatırımcısını memnun edeceğini düşünüyorum

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
October 07, 2017, 07:45:52 AM

Türklerin ilgilenmedigi coinler fena artıyor bunu anladım. Waves primalbase monetha yerlerde. Adx mco coss gibi coinler uçtu gitti.

Güzel tespit olmuş hocam haklısın valla. Biz bir coini beğenince hemen büyük umutlar bağlıyoruz ve hem kendimizi hem de birbirimizi gaza getirmeye başlıyoruz. Resmen duygusal bağ kuruyoruz.

turn the page
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 07, 2017, 07:49:01 AM

Bende cok kararsizdim satip satmamakla ama beklemeyi sectim bunda  iki neden etkili oldu birincisi devamli artan günlük islem hacmi(an itibariyla 2m dolari gecti 24 saatte) ikincisi kar paylarinin her hafta dagitilacak olmasi yani kar paylari cok uzun sureler icinde dagitilmayacak bu demek oluyorki dagitim oncesi fiyatlar cok inip cikmayacak.
Lethapudi
Sr. Member

View Profile
October 07, 2017, 07:55:49 AM

Bende cok kararsizdim satip satmamakla ama beklemeyi sectim bunda  iki neden etkili oldu birincisi devamli artan günlük islem hacmi(an itibariyla 2m dolari gecti 24 saatte) ikincisi kar paylarinin her hafta dagitilacak olmasi yani kar paylari cok uzun sureler icinde dagitilmayacak bu demek oluyorki dagitim oncesi fiyatlar cok inip cikmayacak.

Hocam kendi çapımda bir hesap yaptım ve kar payının çok düşük olduğunu farkettim.

COSS her hafta şimdilik 14 milyon dolarlık hacim yapsa bu hacimden %0.2 kar yapsa, %0.2'nin %70'ini token holderslerle paylaşsa dağıtılacak kar payı şu şekilde oluyor.

14.000.000x0,002 = $28.000

$28.000 %30'u ekibe %70'i token holderslere gidiyor.

Token holderslere giden para $19.600

Yani elinde 5000 coss token olan biri haftada 5.000x19.600/23.000.000 = $4.26 kazanıyor.

5000 coss'un şu anki değeri 1250 dolarsa

her hafta kendi tokenin 0,0034 lük bir değerini kar payı olarak dağıttıkları anlamına geliyor.

Yani coss token hiç değerlenmezse hep aynı fiyattan kar payı alırsak 2'ye katlaması için 293 hafta geçmesi gerekiyor.

+ ödemeyi eth yerine coss ile yaparsa coss token enflasyona uğruyor.

Evet uzun vade de değerlenebilir fakat pazartesi düşüş bekliyorum ben.
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
October 07, 2017, 08:00:14 AM

Bende cok kararsizdim satip satmamakla ama beklemeyi sectim bunda  iki neden etkili oldu birincisi devamli artan günlük islem hacmi(an itibariyla 2m dolari gecti 24 saatte) ikincisi kar paylarinin her hafta dagitilacak olmasi yani kar paylari cok uzun sureler icinde dagitilmayacak bu demek oluyorki dagitim oncesi fiyatlar cok inip cikmayacak.

Hocam kendi çapımda bir hesap yaptım ve kar payının çok düşük olduğunu farkettim.

COSS her hafta şimdilik 14 milyon dolarlık hacim yapsa bu hacimden %0.2 kar yapsa, %0.2'nin %70'ini token holderslerle paylaşsa dağıtılacak kar payı şu şekilde oluyor.

Yani elinde 5000 coss token olan biri haftada 5.000x19.600/23.000.000 = $4.26 kazanıyor.

her hafta kendi tokenin 0,0034 lük bir değerini kar payı olarak dağıttıkları anlamına geliyor.

Yani coss token hiç değerlenmezse hep aynı fiyattan kar payı alırsak 2'ye katlaması için 293 hafta geçmesi gerekiyor.

Pazartesi bir düşüş gerçekleşeceği konusunda bende sizinle hem fikirim yukarıda ki arkadaşında dediği gibi uzun vade de mutlaka değerlenecektir ancak sormak istediğim bir şey var siz yatırım mı yapmıştınız yoksa bounty ödülü mü?
Lethapudi
Sr. Member

View Profile
October 07, 2017, 08:01:35 AM

Pazartesi bir düşüş gerçekleşeceği konusunda bende sizinle hem fikirim yukarıda ki arkadaşında dediği gibi uzun vade de mutlaka değerlenecektir ancak sormak istediğim bir şey var siz yatırım mı yapmıştınız yoksa bounty ödülü mü?

Hem yatırım, hem bounty
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 07, 2017, 08:15:16 AM
Last edit: October 07, 2017, 08:29:27 AM by kimkibu

dikine oynuyor tam santrafor! Smiley

ilk gelir paylaşımından bahsettigimde 9 centlerdeydi. 3 e katladı neredeyse. yarın ilk gelir dagıtımı yapılacak.buyuk bir ihtimalle fiyatı düşecektir çünkü benim hesaplamalarıma göre maksimum 20.000 dolarlık bir dagıtım söz konusu olacak.bu da elinde coss token tutanların tuttugu miktara göre paylaştırılacak. bir çok kişi aldıgı gelirden tatmin olmayıp satış yapacak diye hissediyorum,umarım yanılırım.
unois
Hero Member

Activity: 858

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 07, 2017, 08:20:00 AM

Bu kar payını alabilmek için coss tokenleri coss.io' da mı tutmamız gerekecek? Yoksa privkey elimizde olan herhangi bir ethereum cüzdanında durması yeterli midir? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim arkadaşlar.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 07, 2017, 08:28:14 AM
Last edit: October 07, 2017, 09:07:20 AM by kimkibu

Bu kar payını alabilmek için coss tokenleri coss.io' da mı tutmamız gerekecek? Yoksa privkey elimizde olan herhangi bir ethereum cüzdanında durması yeterli midir? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim arkadaşlar.

coss.io da tutuyorsanız ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. mew de tutuyorsanız tutorial şurda;

https://coss.io/coss-token-based-fee-split-allocation-tutorial

dükkanlardan gelecek komisyonlardan pek ümitli degilim ama coss borsasındaki şu hacim 1-2 ay içinde kendisini 3e 5 e katlarsa işte o zaman haftalık dagıtılacak olan gelir paylaşımlarını 4 gözle bekleyecektir coss tutan kişiler.

işin bir diger güzel yanı da taas taki gibi 3 ay da bir yerine haftada bir yapılacak bu işlem,taasta gelir dagıtımına yakın artan fiyat dagıtım sonrasında  koin fiyatının düşmesine sebeb oluyordu. burdaki yapılacak olan haftalık dagıtımlar koin fiyatında daha stabil hareketler görmemize neden olacak diye düşünüyorum.

3 gün geçti üzerinden degişim harika:

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 07, 2017, 10:03:36 AM

Bende sanırım erken davranmışım satmakta hiç gelecegini tahmın etmemiştim 3 gibiydi 6 ya satış yazdım hepsı satılmış 8-10 satte sımdı 8 e dayanmıs
olsun guzel kar yaptım aza tamah etmeyen çogu bulamaz der peder
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 07, 2017, 11:36:55 AM

Gözümden kaçmış bu proje ödül dagıtımıda çok güzel yapılmış
Birkaç farklı borsaya daha girse çok iyi olur en azından hacmi artar.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 07, 2017, 03:52:19 PM

Elimde çok fazla yok bountyden gelen miktar var. Sırf temettü dağıtımını ve dağıtımdan sonra ne olacağını merak ettiğim için elimde tutacağım Smiley belki uzun vadede çok güzel kazandırır kim bilir. tutorial'ı yaptıktan sonrai tokenleri belirlediğimiz ethereum adreste tutmaktan başka birşey yapmamıza gerek yok sanırım değil mi
Askit2
Hero Member

Activity: 981

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
October 07, 2017, 03:55:17 PM

ben de katılmıştım coss ico' suna. bir süredir burada değildim, ne kadar da yükselmiş fiyatı ya ? bu arada coss.io' nun hacminde de güzel yükseliş var ama hacmin büyük çoğunluğu coss tokenden gelmiş. liqui gibi günük 6-7K btc' lik işlem dönmeye başlayana kadar geçerli bir kar dağıtımı olmaz gibi.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 07, 2017, 03:56:26 PM

Eğer yarın beklenen düzeyde kar payı dağıtımı olmazsa sert bir düşüş yaşayacaktır. Ona göre hazırlık yapın. İyi dağıtım yapılsa bile karını alan bir kısım yine fiyatı düşürecektir. Takip etmekte fayda var.

Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 07, 2017, 04:20:39 PM

ben de katılmıştım coss ico' suna. bir süredir burada değildim, ne kadar da yükselmiş fiyatı ya ? bu arada coss.io' nun hacminde de güzel yükseliş var ama hacmin büyük çoğunluğu coss tokenden gelmiş. liqui gibi günük 6-7K btc' lik işlem dönmeye başlayana kadar geçerli bir kar dağıtımı olmaz gibi.

haklısınız,eger ekip kısa sürede borsayı betadan çıkarıp daha kullanıcı dostu bir şey yaparlarsa,slack kanallarındda bahsettikleri gibi kin başta olmak üzre doğru koinleri işleme açarlarsa ve en önemlisi gelir dağıtımını düzgün bir şekilde haftalı olarak vaad ettikleri gibi becerebilirse ben bu hacimlere 2-3 ay içinde ulaşır diye düşünüyorum.

10 centleri tekrar görürmü bilmiyorum ama yarınki dağıtımı 4 gözle bekliyorum.
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
October 07, 2017, 05:27:50 PM

amma iyi yükselmiş. ne oluyor bu cossa . slack için gelen 468 coss vardı. saldım gitti geldiği gün. şimdi bakıyorum resmen 5 e katlamış. ben mi hatalı bakıyorum acaba. anlayamadım Smiley
bundan sonra bountyden gelen 1 kuruş dahi olsa bozmayacağım. bu da bana kapak olsun. coss daha da artacak diyebilirim. çünkü bende coss kalmadı Smiley
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 07, 2017, 05:44:44 PM

COSS fiyatı 22 cent e dayanmış... Çok güzel paralar kazandırmış icoya girenlere... Total supply e bakıyorum ve değerine bu coin uçar gider  benden söylemesi. Yakın gelecekte 50 cent e gelirse şaşırmam.

Çok haklı bir tespitte bulundunuz. Bu token uçar gider evet. Nedenine gelince;

Kar payı dağıtımı amaçlayan her token için geçerli olan kaçınılmaz sondur uçuş. Iconomi ve Taas Fund' un yükselişini analiz eden herkes bunu kolaylıkla anlayacaktır. Bu adamlar sadece fon yönetiyorlar. Coss ise bir çok kazanç kapısına yatırımcısını ortak ediyor. Dün 750K USD olan Coss 24 saatlik hacmi bugün 1.7M küsür USD' ye çıkmış. Çok da uzak olmayan bir gelecekte bu rakam 2 haneli milyonlara yükseldiğinde sadece borsa komisyonu getirisinden nemalanacak yatırımcının yüzü gülecek.

Şu ana kadar bu forumda yazdığım her şeyi unutup şu cümlemi hatırlayın;

Bundan 2-3 sene sonra elinde 10K Coss' u olan bir adamın yanına bile yakaşılmayacak. Alacağı komisyon kar payı saçmalatacak cinste astronomik düzeyde olacaktır.

bu arkada kalmasın, ekip bir salaklık yapmaz ve verdikleri sözleri tutarlarsa bende bu düşüncelere katılıyorum.dash trenini kaçırdım bunda aynı hataya düşmek istemiyorum.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 07, 2017, 07:54:41 PM

Neler olmuş böyle içim gitti. Ben de ödülden gelen miktarı çok erken bozmuşum. Her neyse sağlık olsun ağlamanın faydası yok  Sad

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: