Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:00:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Gelecek vaad eden yeni Coin - Signatum  (Read 7409 times)
igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2044
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
July 31, 2017, 08:41:31 PM
Last edit: July 31, 2017, 09:46:48 PM by igotek

Coin Adı: Signatum
Coin Kodu: SIGT
Borsa: Cryptopia
Algo: Skunkhash

. Total PoW Coins: 137,500,000
. PoW/PoS after block 98500
. Last PoW Block: 100,000

No premine, no ICO, no dev fee, nothing !

Hashrate Değerleri:
Code:
NVIDIA GTX1060 ile 12,22 Mh/s
NVIDIA GTX1070 ile 20,40 Mh/s

Mining Havuzu: https://aikapool.com/sigt/index.php?page=dashboard
Mining Yazılımı: https://github.com/signatumd/releases/blob/master/ccminer-2.2-skunk.zip

BAT dosyası içeriği:
Code:
ccminer-x64 -a skunk -o stratum+tcp://stratum.aikapool.com:7939 -u igotek.4_sigt -p x --cpu-priority=3

ETH den daha düşük hızda kazım yaptığına bakmayın. Günlük getirisi ETH ile aynı. Borsadaki fiyatı ve günlük getirdiği coin sayısı bence güzel. Kazıp bekletenler daha çok kazanacak diyebilirim. Yeni çıkan ve fazla kişinin şuanda bilmediği bir coin. AMD kartlarda durum nedir bilmiyorum. NVIDIA kartlarla sorunsuz çalışıyor. 5 saattir kazım yapıyorum. 359 Mh/s kazım gücüm var şuanda. Aynı kartlarla ETH kazdığımda 564 Mh/s kazım gücüm var. Algo farklı olduğu için hashrate değeri de farklı. Zorluk seviyesi şuanda çok düşük. Şimdi kazıp bekletenler bence bu coinden iyi para kazanacak. Sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
1715079626
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715079626
Reply with quote  #2

1715079626
Report to moderator
1715079626
Hero Member
*

Ignore
1715079626
Reply with quote  #2

1715079626
Report to moderator
1715079626
Hero Member
*

Ignore
1715079626
Reply with quote  #2

1715079626
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715079626
Hero Member
*

Ignore
1715079626
Reply with quote  #2

1715079626
Report to moderator
1715079626
Hero Member
*

Ignore
1715079626
Reply with quote  #2

1715079626
Report to moderator
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 01, 2017, 07:53:41 AM

Şuan da borsada fiyatı 680 sat civarlarında dolaşıyor. Eve geçince Amd ekran kartıyla deneme yapabilirim. Sen 5 saatte kaç tane Sigt ürettin acaba?

igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
August 01, 2017, 08:23:23 AM

Bir saatte 92 SIGT ürettim 359 Mh/s ile.

SanalPara
Sr. Member

Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 01, 2017, 11:39:08 AM

Çok az üretmişsin dostum. Peki sadece tek bir ekran kartı ile mi ürettin? Boşu boşuna mine etmeyelim. İleride değerlenir mi bilinmez.

sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 01, 2017, 06:13:40 PM

coinin hiçbir özelliği yok. tam bir shit coin ama ilgi yoğun. nvidia kartlar mining için avantajlı. 1080ti ile parayı kıranlar var. amd için doğru düzgün miner yok. rx serisi sadece destekliyor. ben normal ubiq kazıyorum yinede bir miktar bu shit coinden aldım. çünkü malesef pump yer gibime geliyor manasız bir ilgi var bu koine Smiley YTD
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
August 01, 2017, 11:09:59 PM

NVIDIA kartlar ile sorunsuz kazılıyor. Verdiğim miner ve pool sorunsuz çalışıyor. Coin şimdiden değerli yeni bir algo olduğu için talep yüksek.

nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
August 02, 2017, 06:56:45 AM

Kaç tane ekran kartı ile bu değeri aldınız . 8 tane Ati rx480 ile ne kadar getirisi olabilir ?

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
August 02, 2017, 08:36:50 AM

Hashrate Değerleri:
Code:

Mining Yazılımı: https://github.com/signatumd/releases/blob/master/ccminer-2.2-skunk.zip

BAT dosyası içeriği:
Code:
ccminer-x64 -a skunk -o stratum+tcp://stratum.aikapool.com:7939 -u igotek.4_sigt -p x --cpu-priority=3

ETH den daha düşük hızda kazım yaptığına bakmayın. Günlük getirisi ETH ile aynı. Borsadaki fiyatı ve günlük getirdiği coin sayısı bence güzel. Kazıp bekletenler daha çok kazanacak diyebilirim. Yeni çıkan ve fazla kişinin şuanda bilmediği bir coin. AMD kartlarda durum nedir bilmiyorum. NVIDIA kartlarla sorunsuz çalışıyor. 5 saattir kazım yapıyorum. 359 Mh/s kazım gücüm var şuanda. Aynı kartlarla ETH kazdığımda 564 Mh/s kazım gücüm var. Algo farklı olduğu için hashrate değeri de farklı. Zorluk seviyesi şuanda çok düşük. Şimdi kazıp bekletenler bence bu coinden iyi para kazanacak. Sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Msı gtx 1060 6gb ile 19 20 mhs ile kazıyorum 3 kart günde 250 270 arası sigt kazıyor.. Ccminner ile..
seje
Sr. Member

View Profile
August 02, 2017, 08:39:07 AM

Rx serisi 9 mhs ile kazım yapıyor.. Amd ler fiyasko bu coin 3 ay kadar sonra possa gececek çöp olmasıda saçma...
dextrin
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
August 02, 2017, 09:05:12 AM

1060 daki oc degerlerini paylaşır mısın?
1070 ile 20 mhs alıyorum.

Ayrıca Cryptopia da Sigt deposit ile şöyle bir uyarı var "WARNING! Please do not mine to your Cryptopia addresses, We do not support transactions from pools like P2Pool etc."

Kazımdan gelenleri cüzdana mı çekiyorsunuz ?
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
August 02, 2017, 09:07:01 AM

1060 daki oc degerlerini paylaşır mısın?
1070 ile 20 mhs alıyorum.

Ayrıca Cryptopia da Sigt deposit ile şöyle bir uyarı var "WARNING! Please do not mine to your Cryptopia addresses, We do not support transactions from pools like P2Pool etc."

Kazımdan gelenleri cüzdana mı çekiyorsunuz ?

ilk mesajımda her iki kartlada aldığım değerler yazıyor.

Sorun yoktur cryptopia yaya coinler geliyor.

dhan000
Sr. Member

Activity: 419
Merit: 255

View Profile WWW
August 02, 2017, 09:39:23 AM

Rx serisi 9 mhs ile kazım yapıyor.. Amd ler fiyasko bu coin 3 ay kadar sonra possa gececek çöp olmasıda saçma...

kullandığınız programı ve bat dosyasını payiaşabilirmisiniz.bitcointalkdaki sayfasında yazılı olan amd için olan programı indirdim bir türlü çalıştıramadım.
bat dosya içeriği bu şekilde
sgminer -k skunkhash -o stratum+tcp://yiimp.ccminer.org::8434 -u B6m65cWp7c7TEcUTpsbj6RxmRt8B8j8uJt.sigt1 -p x -I 23 --gpu-platform 1
pause
valley365
Hero Member

Merit: 1003

View Profile
August 02, 2017, 09:43:24 AM

coinin hiçbir özelliği yok. tam bir shit coin ama ilgi yoğun. nvidia kartlar mining için avantajlı. 1080ti ile parayı kıranlar var. amd için doğru düzgün miner yok. rx serisi sadece destekliyor. ben normal ubiq kazıyorum yinede bir miktar bu shit coinden aldım. çünkü malesef pump yer gibime geliyor manasız bir ilgi var bu koine Smiley YTD

Shit, Mhit, madenciliği yapılabildiği vakit, bir müddet ilgi görebiliyor. İnsanlar ne kadar kar edebilirim gözüyle baktığı için gerisi yalan olma durumunda kalıyor.
tayfunay
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
August 02, 2017, 11:06:14 AM

Kazmak artık karlı değil yatırım yapmak isterseniz onun yerine başka coin kazıp onunla sigt alabilirsiniz daha karlı olabilir.
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
August 02, 2017, 11:10:33 AM

Hashrate Değerleri:
Code:

BAT dosyası içeriği:
Code:

Msı gtx 1060 6gb ile 19 20 mhs ile kazıyorum 3 kart günde 250 270 arası sigt kazıyor.. Ccminner ile..

GTX1060 ile 19-20 Mh/s almak için ne yaptığınızı öğrenebilir miyim ? OC yükselttiğimde sistem donuyor.

igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
August 02, 2017, 11:11:33 AM

kullandığınız programı ve bat dosyasını payiaşabilirmisiniz.bitcointalkdaki sayfasında yazılı olan amd için olan programı indirdim bir türlü çalıştıramadım.
bat dosya içeriği bu şekilde
sgminer -k skunkhash -o stratum+tcp://yiimp.ccminer.org::8434 -u B6m65cWp7c7TEcUTpsbj6RxmRt8B8j8uJt.sigt1 -p x -I 23 --gpu-platform 1
pause

NVIDIA için ilk mesajımda yazdım. AMD kartım olmadığı için sgminerdaki bat dosyası içeriği hakkında bilgim yoktur.

Bu arada linux kullananlar için daha hızlı mining yapan miner çıktı. https://github.com/palginpav/ccminer/releases/

abant
Jr. Member
*

Activity: 44
Merit: 2

View Profile
August 02, 2017, 12:21:00 PM

bu başlığı ben açmayı düşünüyordum ama sana kısmet oldu .

ben bu coini ilk çıktığı zamanın ikinci ya da üçüncü gününde farkettim. ilk kazımaya başladığımda tek bir 1080 ti ile günde 2600 coin üretiyordum. ama bu olay sadece birkaç gün sürdü. sonra sürüyle miningci farkedip kazımaya başladı ve günlük üretim düştü. sonra crytopia da belirdi coin. gösterilen yoğun alış ilgisi ile 5000 satları görüp muhtemelen ilk kazıyanların bazılarının satışları ile şu anki 700 sat seviyelerine indi ve birkaç gündür bu seviyelerde takılıyor. şu an günde 240 gibi bir üretim var 1080 ti ile.  yakın zamanda 30k blok numarasını görünce reward yarılanacak. birkaç aya da pow coinlerin hepsi kazılmış olup pos moda geçecek. pos moda geçince piyasaya sürülen coinler  sadece staking yolu ile sınırlı miktarda olacak. yani coine talep devam ederse arz kısıtlanmış olacağından bir yükselme olabilir.şu an mining ile coin elde edenlerin satış yapabileceği bir kanal olarak crytopia var. yakın zamanda bittrex gibi görece daha büyük bir exchange e açılırsa coine yeni farkedenler dolayısıyla ekstradan bir alış ve mining dalgası gelebilir. bu da fiyatların yükselmesine günlük üretimin daha da düşmesine yol açacaktır. aslında bu coinde olay dev lerde bitiyor. coinin ilk filizlenmesi tuttu gibi. birileri bir şekilde olayı sıvamazsa olumlu gelişme gösterebilir.

ayrıca coin henüz çok yeni. no premine durumundan dolayı baya ilgi gördü sanırım. elimdekileri satarsam sadece birkaç yüz dolar elde edeceğim.coin  1 doları görürse birkaç 10bin dolar, 5 doları görürse birkaç 50bin dolar elde etme potansiyelim var.potansiyel getirisi ile şimdi satınca elde edeceğim küçük geliri kıyaslayınca satmayıp bekletmeye karar verdim.
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
August 02, 2017, 12:31:47 PM

Yerinde bir karar bence. No premine oluşu nedeniyle ilgi gördü doğru. Bende o şekilde başlamıştım. Hatta aynı zamanlarda DNR de çıkmıştı ancak premined blocklar ve gelen coin reward az oluşundan dolayı tutmayıp yok olacak coşinler listesine direk girdi. Başlamadan kaybetti. Ancak bu coin şimdilik iyi gidiyor. Bir anda pek çok kişinin kazmaya başlaması nedeniyle zorluk bir anda arttı. Çoğunluk kazmaya başlayınca da ilk kazanlar satıp gelir elde etti. Bende senin gibi kazıp bekleyenlerden biriyim. Bakalım neler olacak. Bittrex yada polo ya girerse bir anda arz oluşursa yüksek kazanç olur diye düşünüyorum.

seje
Sr. Member

View Profile
August 02, 2017, 05:32:09 PM

Hashrate Değerleri:
Code:

BAT dosyası içeriği:
Code:

GTX1060 ile 19-20 Mh/s almak için ne yaptığınızı öğrenebilir miyim ? OC yükselttiğimde sistem donuyor.

Hashrate Değerleri:
Code:

BAT dosyası içeriği:
Code:

Bende bir arkadaştan ccminer programini satın aldım 35 sigt ye wp kullaniyorsaniz ozelden no.yazarsaniz grubumuza ekleyeyim..
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 02, 2017, 06:35:56 PM

ccminer ucretsiz değil mi?

Nasıl satın aldınız? benmi yanlış biliyorum
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: