Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:29:57 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: uçuş başlıyor....  (Read 4791 times)
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
August 03, 2017, 01:00:16 PM

Henüz değil ya biraz daha ortalık yatışsın. Şuan savaş bitti yaralıları topluyoruz  Grin

Savaşın bitmiş hali buysa ayvayı yedik demektir.  Grin

Off offf Daha savaş bitme di asıl büyük final 21 Ağustos oazaman savaş bitmiş ve yaralıları toplamak gerekecek. Ama oda tam final sayılmaz Kasım ayı gbi bu sefer Meydan muharebesi var HARDFORK işte ondan sonra ( şimdi ki takvime göre) yolumuz açık görünüyor.

bu sene BTC için tam anlamıyla bir ölüm kalım yılı olacak. her taraftan kuşatılıp saldırıyorlar bakalım btc güçlenerek mi çıkacak yoksa büyük dev devrilecek mi...
kasımda sinemalarda Grin Grin

temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 03, 2017, 01:36:48 PM

BTC bitmezde fiyatı yarilansa karşılığında bch degerlense . buna karşılık eth yılı olabilir ben bu şekilde düşünüyorum.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
August 03, 2017, 01:56:50 PM

BTC bitmezde fiyatı yarilansa karşılığında bch degerlense . buna karşılık eth yılı olabilir ben bu şekilde düşünüyorum.

Bir süre daha bu şekilde bitcoin durgun devam ederse yatırımcılar altcoinlere yönelebilir. Altcoinlerde de Ethereum büyük oranda yatırım toplayabilir diye düşünüyorum. Şu an için çoğunlukta bitcoinin 3000 dolar sınırını geçeceği beklentisi var. Bir süre daha bu beklenti devam eder sonra dediğim gibi altcoinler daha da hareketlenebilir. Umuyorum bu şekilde olur Smiley

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
aragom
Sr. Member

Activity: 728

View Profile
August 03, 2017, 08:18:58 PM

Bir süre daha bu şekilde bitcoin durgun devam ederse yatırımcılar altcoinlere yönelebilir. Altcoinlerde de Ethereum büyük oranda yatırım toplayabilir diye düşünüyorum. Şu an için çoğunlukta bitcoinin 3000 dolar sınırını geçeceği beklentisi var. Bir süre daha bu beklenti devam eder sonra dediğim gibi altcoinler daha da hareketlenebilir. Umuyorum bu şekilde olur Smiley

tam tersi düşünüyorum hocam.

yavaş yavaş korku geçtikçe millet btcleri soğuk cüzdanlardan çıkarıp, piyasaya verecekler. bu da fiyatın 2500 dolarlara hatta daha da inmesini sağlayacaktır. btcleri trade yaptıça da aynı şekilde altcoinleri de minimum 1.5x lere taşıyacaktır diye umuyorum. ağustos sonunda göreceksiniz altlarda bu fiyatları bulamayacağız. taa ki ekim/kasıma kadar.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 03, 2017, 08:47:39 PM

Bitcoin Yarıya neden iniyor. Zaten bütün block chain burdan gidiyor. Sistem onun üzerine kurulu ve fiyatlar bitcoin göre yönleniyor piyasa. İniş çıkış olabilir ama 3 bin seviyesini gördü. Bitcoin cash ise zaten bitcoin olduğu icin bunkadar rağbet görüyor ve değerleniyor. Yani asıl is bitcoin de 😀
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
August 03, 2017, 08:58:51 PM

Bencede gözle görülür hareketlenmeler oluyor. Sadece altcoinlerin yükselen fiyatlarında değil (örneğin SYS, AMP, BELA, WAVES, FTC, SEC/SAFEX, GNT, XEL, LBC benim takip ettiğim ciddi yükseliş gösterenlerden bazıları) ICO lara aktarılan paralarda da ani sıçrama oldu. BCC ni alan yatırımcının bir kısmı elindeki BTC'yi yada BCC sini BTC ye çevirip ICO lara yolladılar. Örneğin DIMCOIN de temmuzun başından beri düne kadar 7 milyon dolar taplanmıştı. Bu rakam bir gecede 8 milyon dolara yaklaştı.
jednostka
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
August 03, 2017, 09:13:27 PM

gözle görülür derece de bir yükseliş var, waves felan baya toparladı muhtemelen tekrar 5 doalr seviyelerini 1-2 hafta içerisinde görecektir diye umuyorum, bu süreçte beni en çok şaşırtan coinlerden biri de ubiq oldu ne arttı ne de aham şaham diğer coinler gibi bir düşüş yaşadı, güvenilir limanmış vesselam
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
August 03, 2017, 09:30:31 PM

15 Ağustosa kadar herşey eski yerine gelir demiyorum ama 1 Eylülde mayıs-haziran fiyatlarını tekrar görebileceğimizi düşünüyorum. YTD.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
August 04, 2017, 02:32:51 AM

çok sayıda coin takip etmiyorum. Pumplara hiç girmiyorum. Bir kaç tane coine  odaklanınca düşüş ve yükselişlerde zarar etmek olanaksız gibi.  Bol kazançlar...

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 04, 2017, 05:56:55 AM

Şu uçuş bir başlamadı gitti. Her halde alt coinler için hiç bir değişmeyecek. Çin destekli coinler hariç .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 04, 2017, 06:42:35 AM

Şu uçuş bir başlamadı gitti. Her halde alt coinler için hiç bir değişmeyecek. Çin destekli coinler hariç .

Cheesy ben full cin desteklideyim neredeyse güzel oldu benlik öyle aman aman uçma yok ama kar var
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
August 04, 2017, 07:34:00 AM

simdilik biraz daha var ama toparlanma oldu baya birkac gun icinde. bitcoin cash baya ucusa gecti hic beklenmedik sekile biraz normale dondu ama yine de olusturulma asamasindaki tahmini fiyatta cok daha fazla

grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 04, 2017, 08:08:53 AM

15 Ağustosa kadar herşey eski yerine gelir demiyorum ama 1 Eylülde mayıs-haziran fiyatlarını tekrar görebileceğimizi düşünüyorum. YTD.

Görelim artık ya . İçimiz yeşillensin biraz .

Altcoinler de ki düşüş geri dönecek tabi ki süreç önemli . O süreçte sabırlı olanlar kazanacak .

exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 04, 2017, 08:20:52 AM

Walla hic oyle ucus falan yok duserken yokus asagi kamyon gibi cikarken kagni gibi gidiyor.Etc en son 82 den tezos icosuna katilacagim parayla almistim nerelere dustu.Simdi bir turlu cikamiyor.Waves de 24 gibi almistim dustukce aldim ama oda surunuyor.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 04, 2017, 08:28:19 AM

Polunun borsa piyasasında saatlerce kapalı kalması milleti baya tedirgin etti.Hacimler düştü.Satan gidiyor.Bir hafta sonra toparlanmaya başlar yavaş yavaş.Şu anda bende bir şey beklemiyorum altcoinlerden bulundukları yeri muhafaza etsin yeter.BTC artıyor dolar bazında alt coinler artıyor.Yapacak bir şey yok.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 04, 2017, 08:33:59 AM

Walla hic oyle ucus falan yok duserken yokus asagi kamyon gibi cikarken kagni gibi gidiyor.Etc en son 82 den tezos icosuna katilacagim parayla almistim nerelere dustu.Simdi bir turlu cikamiyor.Waves de 24 gibi almistim dustukce aldim ama oda surunuyor.

btc olarak adedi azalmış olabilir ama dolar bazında zararın çok olmaması lazım şu aralar . btc olarak baktığımızdan ondan biraz rahatsız hissetiriyor. Smiley
ama zaten roket gibi çıkmasını beklemekte zor  klasik borsa gibi düşerken uçurumdan düşüyor çıkarken düştüğü dağa tırmanıyor Cheesy
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 04, 2017, 10:40:35 AM

Hocam haklisiniz bende bakiyorum btc olarak eriyor ama dolar olarak ayni gibi ama sonucta ilk btc dumpinda paramiz cok eriyecek cunku zaten altcoin olarak dusmusken dolar olarak ta eritecekler.Yakindir 2k e dusurecek bir dump
gokayc
Sr. Member

View Profile
August 05, 2017, 10:06:46 AM

Uçuşa biraz daha yakınız sanki. Öncelikle bitcoin uçuşa geçti ve şu an nereye kadar gideceği belli değil. Bitcoinin havalanmasından sonra geriye tek bir adım kalıyor. O da altcoinlerin uçuşa geçmesi. Şu anda altcoinlerin de bitcoin gibi uçuşa geçmemesi için hiç bir sebep yok. Umarız tez zamanda bu hareketlenme görünür. Şu an zaten dolar bazında bir çok altocinde yükselme mevcut ama yetmez tabi.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 05, 2017, 10:09:51 AM

Uçuşa biraz daha yakınız sanki. Öncelikle bitcoin uçuşa geçti ve şu an nereye kadar gideceği belli değil. Bitcoinin havalanmasından sonra geriye tek bir adım kalıyor. O da altcoinlerin uçuşa geçmesi. Şu anda altcoinlerin de bitcoin gibi uçuşa geçmemesi için hiç bir sebep yok. Umarız tez zamanda bu hareketlenme görünür. Şu an zaten dolar bazında bir çok altocinde yükselme mevcut ama yetmez tabi.

aynen hocam btc 3k yı geçti ve daha sert hareketle 3,5k ları geçip tekrar 3 seviyelerine gelebilir daha önce 2k yı geçtiğinde böyle hareketleri çok sık gördük yine aynısı olur kanaatindeyim
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 05, 2017, 10:17:59 AM

Ucus var ucus var da dolara karsı olan paritelerde ucus var. Yoksa bitcoine karsı deger kazanabilen pek bir asset yok. Bitcoin genee piyasayı domine ediyor
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: