Bitcoin Forum
May 17, 2024, 12:50:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 🌌|ANN| Aigang Network - Nesnelerin İnterneti İçin Blok Zinciri Üzerinde Sigorta  (Read 1861 times)
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
September 01, 2017, 12:49:52 AM

Bu programı kurmuştum geçen, dün test amaçlı benim referansımla bir arkadaşa kurdurdum ancak benim uygulamada bounty kısmında total downloaded ve total earned kısmı 0 gözüküyor. İndirdi şifresini girdi wallet kısmında aşağıda mail girme yeri var oradan mailini girdi ancak o bülten aboneliği gibi bir şey sanırım çünkü bir onay istemedi. Kısacası benim referansımla indiren kişi programda hangi adımları atması gerekiyor arkadaşlar benim bounty kazanmam için? Ayrıca 1-2 gün sonra silerse problem olur mu yoksa ico sonuna kadar tutması mı gerek? Ayrıca Phone battery insurance kısmında insure falan yaptım ama ne işe yarıyor çözemedim ya da yapmak gerekli mi falan? Cevabını bilen varsa şimdiden teşekkür ederim.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
September 01, 2017, 06:39:01 AM

1 ether başına 1 token verecek olmaları rahatsız edici. toplam token sayısı az, ancak yine de ether başı token sayısı daha fazla olmalıydı.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
September 01, 2017, 09:32:02 AM

1 ether başına 1 token verecek olmaları rahatsız edici. toplam token sayısı az, ancak yine de ether başı token sayısı daha fazla olmalıydı.

1 Ether başına 1 token vereceklerini nereden okudunuz? Presale'da 1 Ether başına verecekleri 1 token, ICO'da satılan gerçek AIGANG tokeninden %25 primli alacak. Mevzu bu.
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
September 02, 2017, 08:00:22 AM

kendi sitesinde yaziyordu presale girince 1 ether 1.25 token veriyorlar. bu nasil istir anlamadim ortada olmayan bir proje icin adamlar token basina suan 400$ dayanmis 365$ tabaninda dolasan ether ile 1e1 takas yapiyorlar. anlamsiz bence. bu kazandirmayacagi anlamina gelmiyor ama cok degisik bir satis yapiyorlar.

needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
September 02, 2017, 04:12:08 PM

kendi sitesinde yaziyordu presale girince 1 ether 1.25 token veriyorlar. bu nasil istir anlamadim ortada olmayan bir proje icin adamlar token basina suan 400$ dayanmis 365$ tabaninda dolasan ether ile 1e1 takas yapiyorlar. anlamsiz bence. bu kazandirmayacagi anlamina gelmiyor ama cok degisik bir satis yapiyorlar.

Adam bir ust mesajda aciklamis yav. Nasil bir kafa yasiyorsunuz anlamiyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
hiburak
Hero Member

View Profile
September 02, 2017, 04:52:32 PM

1 Ether başına 1 token vereceklerini nereden okudunuz? Presale'da 1 Ether başına verecekleri 1 token, ICO'da satılan gerçek AIGANG tokeninden %25 primli alacak. Mevzu bu.

slack kanallarında tüm bu bilgiler mevcut. presale'de 1 eth başına 1 apt (Aigang Pre-sale token satıldı). 1 apt, 1.25 aix'e eşit. Yani 1.25 aigang token 1 eth'ye satılmış oldu.

ico'da ise 1 eth başına 1 aix satılacak.

söylemek istediğim şey, pazar değeri olarak belki o kadar yüksek değil, ama yatırımcı çekmek istiyorlarsa token fiyatı bu kadar yüksek olmamalıydı.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
September 02, 2017, 07:25:35 PM

slack kanallarında tüm bu bilgiler mevcut. presale'de 1 eth başına 1 apt (Aigang Pre-sale token satıldı). 1 apt, 1.25 aix'e eşit. Yani 1.25 aigang token 1 eth'ye satılmış oldu.

söylemek istediğim şey, pazar değeri olarak belki o kadar yüksek değil, ama yatırımcı çekmek istiyorlarsa token fiyatı bu kadar yüksek olmamalıydı.

Sacmalamayin abi. Bilmediginiz konularda konusmayi ne kadar seviyorsunuz. Ustune basa basa soyluyorum:

- aix tokenlerinin fiyati belli degil, muhtemelen bircok olacak, tanesi de maksimum 1 dolar falan olacak.
- prelaunch tokenin islevi su olacak. ico'da 1 ether basina gelen aix tokenden %25 primli olarak alacak.

Dogrudan bildigim, hatta yatirim yaptigim seyden adami suphe ettiriyorsunuz. Bir de girip sormak zorunda kaldim adama.

We issued another token cause it was only for prelaunch. It will grant 25% more tokens. I was telling them that if they get 10 eth worth of apt, during ico theyll get 12.5 eth worth of aix. Just a simple bonus thats all.
hiburak
Hero Member

View Profile
September 03, 2017, 02:38:12 AM

Sacmalamayin abi. Bilmediginiz konularda konusmayi ne kadar seviyorsunuz. Ustune basa basa soyluyorum:

- aix tokenlerinin fiyati belli degil, muhtemelen bircok olacak, tanesi de maksimum 1 dolar falan olacak.
- prelaunch tokenin islevi su olacak. ico'da 1 ether basina gelen aix tokenden %25 primli olarak alacak.

Dogrudan bildigim, hatta yatirim yaptigim seyden adami suphe ettiriyorsunuz. Bir de girip sormak zorunda kaldim adama.

We issued another token cause it was only for prelaunch. It will grant 25% more tokens. I was telling them that if they get 10 eth worth of apt, during ico theyll get 12.5 eth worth of aix. Just a simple bonus thats all.

tamam dediğin gibiymiş, ama bu kadar agresifleşmeye gerek yok bence, eth başına token sayısı şu anda belli değil, ama yakında açıklanacak falan dersin olur biter.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
September 03, 2017, 06:30:48 AM

tamam dediğin gibiymiş, ama bu kadar agresifleşmeye gerek yok bence, eth başına token sayısı şu anda belli değil, ama yakında açıklanacak falan dersin olur biter.

Ucuncu kere ayni seyi yazdirinca boyle oluyor takdir edersin ki.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
September 03, 2017, 09:13:24 AM

Bu sigortacılık uygulamaları da ne kadar çoğaldı ben bu tarz projelerden ya da kampayalardan pek hoşlanmıyorum ancak yatırım yapacak arkadaşalra şimdiden başarılar.

Umarım onlar için karlı bir yatırım olur
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
September 03, 2017, 09:17:20 AM

Sigortacılıkta çok ihtiyaç var galiba sonuçta arada çok komisyon alınıyor dıyecegim ama çalıştığım fırmanın sigorta dalı da var ordaki arkadaşlar komisyonların çok cüzzi oldugundan bahsediyorlar.Ayrıca hangı ulkelerde sağlam temeller uzerınde kullanılabılır ki bu tarz projeler
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
September 06, 2017, 09:22:43 AM

Yeni bir guncelleme paylasilmis.

2836 Ethereum toplanmis on satimda.

https://medium.com/aigang-network/aigang-dev-update-august-2017-pre-launch-results-development-update-deb9fd1ab11a
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
September 06, 2017, 10:16:30 AM

Bu programı kurmuştum geçen, dün test amaçlı benim referansımla bir arkadaşa kurdurdum ancak benim uygulamada bounty kısmında total downloaded ve total earned kısmı 0 gözüküyor. İndirdi şifresini girdi wallet kısmında aşağıda mail girme yeri var oradan mailini girdi ancak o bülten aboneliği gibi bir şey sanırım çünkü bir onay istemedi. Kısacası benim referansımla indiren kişi programda hangi adımları atması gerekiyor arkadaşlar benim bounty kazanmam için? Ayrıca 1-2 gün sonra silerse problem olur mu yoksa ico sonuna kadar tutması mı gerek? Ayrıca Phone battery insurance kısmında insure falan yaptım ama ne işe yarıyor çözemedim ya da yapmak gerekli mi falan? Cevabını bilen varsa şimdiden teşekkür ederim.

Sanırım android programı kurulduktan sonra arkadaşınız sizin ref linkinize tıklaması gerekiyor; ref link program üzerinden çalışıyor.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 09, 2017, 08:39:19 AM

Merhaba... Uzun bir sessizlikten sonra gelişme var.

- Takım Singapur'da şirketleşmiş.
- 15 Kasım'da ICO yapılacakmış. ICO için kayıt olma sayfası bu hafta aktife olacak.

Bounty programı 1 Kasım'a kadar devam ediyor.

Aşağıda ref. linki ile app linkini veriyorum. Buradan yüklerseniz siz de kendinize bir link alarak arkadaşlarınıza yükletmek isteyebilirsiniz.
neite99
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 09:58:20 PM

Şöyle bir sıkıntı var uygulamayla ilgili; benim referansımla ios kullanıcısı indirdi anında yansıdı bounty benim programda 1 kişi indirdi diye. Ancak android kullanıcısı benim refimle indirince yansımadı. Hatta daha sonra test amaçlı, benim refimle indiren androidci başka bir androidciye kendi refini atıp kurdu programı ancak ona da  yansımadı. Androidlerle ilgili ref yansımasında bir problem mi var acaba? Bu konuda bir bilgisi olan ya da aynı sorunu yaşayan oldu mu?
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 10, 2017, 11:29:05 PM

Şöyle bir sıkıntı var uygulamayla ilgili; benim referansımla ios kullanıcısı indirdi anında yansıdı bounty benim programda 1 kişi indirdi diye. Ancak android kullanıcısı benim refimle indirince yansımadı. Hatta daha sonra test amaçlı, benim refimle indiren androidci başka bir androidciye kendi refini atıp kurdu programı ancak ona da  yansımadı. Androidlerle ilgili ref yansımasında bir problem mi var acaba? Bu konuda bir bilgisi olan ya da aynı sorunu yaşayan oldu mu?

Aynı ip adresini hatta konumu tespit ediyor olabilir ben böyle düşünüyorum çünkü yakınımdakileri saymadı uzaktakileri saydı.
neite99
Sr. Member

View Profile
October 11, 2017, 12:27:51 AM

Aynı ip adresini hatta konumu tespit ediyor olabilir ben böyle düşünüyorum çünkü yakınımdakileri saymadı uzaktakileri saydı.

Valla bende tam tersi oldu hocam Smiley Aynı ipdeki kişi ioscuydu onu saydı saymadığı androidci ise aynı ipyi bırak başka bir ülkedeydi ama saymadı.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 12, 2017, 11:49:00 AM

YENİ WEBSİTESİ YAYINDA: https://aigang.network/#

Yatırımınızı sağlama almak için üye olabilirsiniz.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 12, 2017, 11:49:53 AM

Valla bende tam tersi oldu hocam Smiley Aynı ipdeki kişi ioscuydu onu saydı saymadığı androidci ise aynı ipyi bırak başka bir ülkedeydi ama saymadı.

Bu konuyla ilgili telegramdan yardımcı oluyorlar. PM atarsanız size hak ettiğiniz stakeleri verirler.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
November 29, 2017, 09:25:30 PM

Bayadır güncelleme gelmemiş bu konuya. Ico devam ediyor şu anda 5173 eth toplanmış gözüküyor. Hedefleri 45k eth idi satılmayan tokenler yakılacak.

https://aigang.network/#timer
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: