Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:20:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33030 times)
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
August 09, 2017, 09:53:44 PM

Botun ortalama ROI süresi nedir acaba?

Bu soruya ben ne cevap versem yalan olur. Fakat birazdan bir resim paylasacagim botun bir gunde yaptigi islem sayisiyla ilgili -ki bugun cok duragan bir gundu-. O zaman siz karar verirsiniz.
1714832446
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714832446
Reply with quote  #2

1714832446
Report to moderator
1714832446
Hero Member
*

Ignore
1714832446
Reply with quote  #2

1714832446
Report to moderator
1714832446
Hero Member
*

Ignore
1714832446
Reply with quote  #2

1714832446
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714832446
Hero Member
*

Ignore
1714832446
Reply with quote  #2

1714832446
Report to moderator
FlyOn35
Full Member

Activity: 146
Merit: 100

View Profile
August 09, 2017, 09:58:55 PM

Çok fazla düşündüm bot çalıştırmayı. Gunbot'ta en çok rağbet alan galiba fakat iki ucu soru işareti.

1- Sermaye düşükse getirisi de haliyle çok cüzzi olur.
2- Sermaye yüksekse bota emanet edecek kadar stabil ve güvenilir mi acaba?
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 10, 2017, 01:05:54 AM

Çok fazla düşündüm bot çalıştırmayı. Gunbot'ta en çok rağbet alan galiba fakat iki ucu soru işareti.

1- Sermaye düşükse getirisi de haliyle çok cüzzi olur.
2- Sermaye yüksekse bota emanet edecek kadar stabil ve güvenilir mi acaba?

1- Sermayenin kucugu buyugu olmaz derim. Dogru yerlere yatirim yapilirsa 1 kurus bile milyon dolar olabilir. Bkz. Bitcoin - 2010 yili, Bkz. Apple hisseleri - 1984 yili. Cheesy
2- Bot stabil ve guvenilir. 2000'den fazla kisi skinti olmadan calistiriyor. Developer ekibini her gun genisletiyor ve 2000 kisilik Telegram hesabinda surekli sorunlari cozmeye ugrasiyor. Ve urunu bir kez alan butun guncelemelerden yararlanabiliyor. Piyasalarin en skintili oldugu gunlerde bile bot cok stabil bir sekilde calisti. Ha kusursuz mu tabii ki degil. Ama gonul rahatligiyla islemlerinizi emanet edebilirsiniz. Hele ki trading konusunda bilginiz az ise bu bot sizin icin birebir cunku pump ve dumplari sizden daha iyi gorebiliyor.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 10, 2017, 01:52:09 PM

Dun aksam bot'u acip sabaha kadar calistirdim. Iste sonuclar!  Grin

http://imgur.com/a/H2d1w

http://imgur.com/a/y1z1S
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 10, 2017, 02:03:43 PM

toplam nasıl bir getirisi olmuş qtum'a bakabildim listede çok az farklarla satış yapmış,siz bot üzerinde mesela 0.0010 satoshi alım limiti belirliyormusun istediginiz coinler için,sonra satış içinde  %2 kazanırsa sat falanmı diyorsunuz,biraz açarmısınız acaba
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 10, 2017, 02:11:02 PM

toplam nasıl bir getirisi olmuş qtum'a bakabildim listede çok az farklarla satış yapmış,siz bot üzerinde mesela 0.0010 satoshi alım limiti belirliyormusun istediginiz coinler için,sonra satış içinde  %2 kazanırsa sat falanmı diyorsunuz,biraz açarmısınız acaba

Stratejimi sadece duragan market kosullarina gore yaptim. Dun aksamki stratejim %2 dusukten al %2 yuksege sat. Bu bot icin minimum kural. Bot eger uygun gorurse daha yuksege de satabiliyor. Her islem icin limit olarak belirledigim miktar 0.002 BTC'ydi. Isterseniz her islem basina 1 BTC de belirleyebilirsiniz. Tamamen size ve butcenize kalmis.

Piyasalarin yukseliste oldugu zaman (mesela 14 Agustos'ta boyle bir yukselis bekleniyor) %8-10 dusukten aldirip yine ayni miktar yuksege satabilirsiniz. Kariniz ortalama %15-20 olur. Piyasa kosullari onemli etken. Burada dikkat edilmesi gereken su; botu kullanirken manuel de islem yapabilirsiniz, botu istediginiz zaman durduradabilirsiniz. Bot sadece siz yokken/uyuyorken vs. sizin icin al sat yapar size kazandirir.
FlyOn35
Full Member

View Profile
August 10, 2017, 02:47:08 PM

Bu gidişle ben kesin alacağım. Yalnız şu DGB ortalamam 680. Bu bahsettiğin 14 ağustosta falan zarar minimuma inerse btcye geri dönüp bot lisansı alacağım.

Bir sorum daha var herhangi bir sıkıntı olmadan lisansımızı yine forumda talep edene satabiliyoruz değil mi? Ana konu altında 0.075'ten vs lisansını satmak isteyenler var. Herhangi bir limit sıkıntı olmuyor değil mi satmak istesek.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 10, 2017, 03:01:19 PM

Bu gidişle ben kesin alacağım. Yalnız şu DGB ortalamam 680. Bu bahsettiğin 14 ağustosta falan zarar minimuma inerse btcye geri dönüp bot lisansı alacağım.

Bir sorum daha var herhangi bir sıkıntı olmadan lisansımızı yine forumda talep edene satabiliyoruz değil mi? Ana konu altında 0.075'ten vs lisansını satmak isteyenler var. Herhangi bir limit sıkıntı olmuyor değil mi satmak istesek.

Limit skinti degil fakat API Key'inizi developer'a onaylatmaniz gerekiyor satim esnasinda. Ben satmayi hicbir zaman dusunmeden. Satani da anlamiyorum. Ya ugulamayi kullanmayi bilmiyor, ya da sabirsiz. Uygulama surekli guncelleniyor ve her seferinde cok daha iyi hale geliyor. 2000 kisiden fazla kisi su anda aktif bir sekilde kullaniyor. Fiyatina gore piyasadaki en iyi bot diyebilirim.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 10, 2017, 07:07:22 PM

7-8 saat icerisinde yeni versiyon (3.3.6) cikiyor!

Yeni versiyonla GunBot cok daha zeki, cevik, ve ahlakli(siz) olacak!  Smiley
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
August 10, 2017, 10:40:50 PM

Hacam kolay gelsin,Bende bot ileilgileniyorum. Öğrenmek istediğim bazı noktalar var. Önceden sorulduysa ve ben kaçırdıysam kusuruma bakmayın.
Bot a coin adını siz mi giriyorsunuz? Yoksa bot trade yapacağı coini kendi mi seçiyor?
Coini aldıktan sonra aldığı coin sert düşüş yaşarsa ne oluyor? bir noktadan sonra zararına çıkış yapıp trde devam mı ediyor? Yoksa herhangi bir işlem yapmadan aldığı fiyatın üstüne gelmesini mi bekliyor?
Bot ile aynı anda aynı hesapta trade yapabiliyor muyum?
Teşekkür ederim
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 10, 2017, 11:43:18 PM

Hacam kolay gelsin,Bende bot ileilgileniyorum. Öğrenmek istediğim bazı noktalar var. Önceden sorulduysa ve ben kaçırdıysam kusuruma bakmayın.
Bot a coin adını siz mi giriyorsunuz? Yoksa bot trade yapacağı coini kendi mi seçiyor?
Coini aldıktan sonra aldığı coin sert düşüş yaşarsa ne oluyor? bir noktadan sonra zararına çıkış yapıp trde devam mı ediyor? Yoksa herhangi bir işlem yapmadan aldığı fiyatın üstüne gelmesini mi bekliyor?
Teşekkür ederim
bota coinleri siz giriyorsunuz. yeni versiyonda düştüğünde maliyet düşürüp ona göre hesaplayıp yeni exit noktası belirlediği söyleniyor. bot ile aynı anda trade yapılabilir ama aynı coinde işlem yapılırsa botun algoritmasını bozabilir. senin yapacağın işlemleri bot görmüyor ve o coini zararına satabiliyor.
ophyrim
Sr. Member

View Profile
August 10, 2017, 11:56:43 PM

Teşekkür ederim
bota coinleri siz giriyorsunuz. yeni versiyonda düştüğünde maliyet düşürüp ona göre hesaplayıp yeni exit noktası belirlediği söyleniyor. bot ile aynı anda trade yapılabilir ama aynı coinde işlem yapılırsa botun algoritmasını bozabilir. senin yapacağın işlemleri bot görmüyor ve o coini zararına satabiliyor.

teşekkür ediyorum
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 11, 2017, 02:29:55 AM

Teşekkür ederim

Yeni versiyon daha yeni cikti. Deneyip oyle cevap verecegim. Beklemede kalin. Smiley
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 11, 2017, 07:21:20 AM

hocam kaç adet coin eklenebiliyor bir limit varmı acaba,bittrexte stabil çalışıyormu
mesela aldıgımız coin düşmeye başladıgında satıyormu onun için bir zarar kes limiti varmı
aslında bir demo versiyon yapsalar mesela 3-5 gunluk birşey veya 50 trade sınırlı birşeyler satışları arttırırlar gibi geliyor bana
bende çok merak ettim bu işi
ophyrim
Sr. Member

View Profile
August 11, 2017, 11:44:11 AM

Teşekkür ederim

Yeni versiyon daha yeni cikti. Deneyip oyle cevap verecegim. Beklemede kalin. Smiley

Teşekkür ediyorum.
Öğrenmek istediğim bir nokta daha var. Örneğin botu sizden bittrex te trade yapacak şekilde alsam ve daha sonra bundan vazgeçip Poloniex'te trade yapmak istesem, bot'u Poloniex'te kullanacak şekilde API ayarlamamız mümkün müdür? Bunun için ücret mi ödemeliyim? Tabiki işin suyunu çıkartıp hergün değişiklik yapmaktan bahsetmiyorum.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 11, 2017, 12:03:40 PM

Daha once sanirim yazmisti arkadas her borsa icin ayri ucret odenip aliniyor yani tek tek degil.Ayrica demo cok mantikli yani demo yapsalar denerim eger hosuma giderse alirim bir kac alma ve satma islemi kisitiyla bir demo yapilabilir.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 11, 2017, 12:22:00 PM

Teşekkür ederim

Teşekkür ediyorum.
Öğrenmek istediğim bir nokta daha var. Örneğin botu sizden bittrex te trade yapacak şekilde alsam ve daha sonra bundan vazgeçip Poloniex'te trade yapmak istesem, bot'u Poloniex'te kullanacak şekilde API ayarlamamız mümkün müdür? Bunun için ücret mi ödemeliyim? Tabiki işin suyunu çıkartıp hergün değişiklik yapmaktan bahsetmiyorum.

Developer arkadas gecis yaptiriyordu ama tam olarak bu konuda kesin bir sey soyleyemiyorum. Ben coin cesitliligi ve hacim nedeniyle ilk olarak Bittrex'i oneriyorum baslamak icin.
nessbuy
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
August 11, 2017, 05:29:57 PM

Arkadaşlar botu aldım, deniyorum şu anda, vakit bulduğum kadar paylaşıcam... Bugunkü durum bu.
http://prntscr.com/g7bimz , ilk günden gayet memnunum diyebilirim, zaman ne gösterir bilemeyiz ama bugünkü tablolara bakarsak fena değil.
FlyOn35
Full Member

View Profile
August 11, 2017, 05:35:30 PM

Teşekkür ediyorum.

Lisans değiştirirken extra fee isteniyor galiba. Botun kendi forumunda polo ile bittrex lisansı takas etmek isteyen insan gördüm 3-4 tane. Konu sahibinin dediği gibi bittrex şu an revaçta lisans olarak da polodan bittrexe geçmeye çalışıyorlar. Bittrex lisansı alman daha mantıklı.
FlyOn35
Full Member

View Profile
August 11, 2017, 06:05:20 PM

Arkadaşlar botu aldım, deniyorum şu anda, vakit bulduğum kadar paylaşıcam... Bugunkü durum bu.
http://prntscr.com/g7bimz , ilk günden gayet memnunum diyebilirim, zaman ne gösterir bilemeyiz ama bugünkü tablolara bakarsak fena değil.

Hocam 2500 dolarlık bir anapara için günlük 30 dolar az değil mi? Yani kripto piyasasında cüzdanı her yenilediğinizde en aşağı 20-30 dolar artıp azalıyordur saniyesinde.

Günlük %7-8 tatmin eden bir rakam ama %1-1,5 biraz abes kalıyor 24 saat aleti yormaya.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: