Bitcoin Forum
May 29, 2024, 04:07:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60029 times)
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 28, 2017, 03:30:26 PM

toplam verilcek coin sayısı nedir ? ve ico ne kadar sürecek ?

sitesinde yazana göre toplam coin miktarı  402,400,000  (dörtyüziki milyon, dörtyüz bin ) adet olacakmış.

https://blog.monetha.io/monetha-announces-hard-cap-total-token-supply/

ico başladıktan sonra limit dolana kadar devam edecekmiş, 95000 ETH limiti koymuşlar. limit dolunca gönderilen ETH'ler iptal edilip, gönderilen adrese geri gönderilecekmiş.

Bence projeye güvenleri çok fazla. Monetha gerçekten ciddi kazanç sağlayabilir. İmzasına girdik bakalım az kaldı ICO suna da girecek gibiyim.

Hocam merhabalar.
Vaktiniz varsa imzaya nasıl katılabileceğim hakkında bilgi verebilir misiniz? İlk defa bir icoda bulunacağım hiç bilgim yok.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
August 28, 2017, 04:47:03 PM

Monetha ICO'ya nasıl katılacağız?  Arkadaş adım adım anlatmış, ben dahil artık bilmeyen kalmaz umarım

http://medyarena.com/monetha-ico-nasil-katilicaz/
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
August 28, 2017, 06:40:36 PM

Beklediğimiz gün yaklaşıyor inşallah hardcape çabuk ulaşmaz 1 haftaya kadar beklediğim bi para var gelirse direkt buna atacağım merakla bekliyorum ico yu, aslında dağıtım sistemi hemen olsa imzasına da girerdim ama beklemek istemedim açıkçası

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 28, 2017, 07:25:08 PM

Beklediğimiz gün yaklaşıyor inşallah hardcape çabuk ulaşmaz 1 haftaya kadar beklediğim bi para var gelirse direkt buna atacağım merakla bekliyorum ico yu, aslında dağıtım sistemi hemen olsa imzasına da girerdim ama beklemek istemedim açıkçası
Umarım yetişirsin hocam ama ben sanmıyorum 1 hafta süreceğini ama belli olmuyor tabiki ne olup biteceği. İmzasına da girdim ben imzalar dağıtalana kadar x4 x5 yapacağını düşünüyorum. Ha onlarda beklemiş ha bende beklemiş. Girseydiniz keşke.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
orcun_simsek
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
August 28, 2017, 08:00:56 PM
Last edit: August 28, 2017, 08:20:05 PM by orcun_simsek

Monetha ICO'ya nasıl katılacağız?  Arkadaş adım adım anlatmış, ben dahil artık bilmeyen kalmaz umarım

Arkadaş güzel anlatmış fakat anlamadığım bir nokta var. Gas limit kısmı myetherwallet üzerinde 21.000 olarak gözüküyor. Arkadaş 250.000 olarak söylemiş. Bu nedendir acaba? Gas limit ile ilgili biraz bakındım ama Türkçe olarak bir bilgiye ulaşamadım. Nedir bu gas limit. myetherwalletin önerisini mi kullanmalıyız yoksa paylaşımı yapan arkadaşın önerisini mi? Şimdiden teşekkürler.

EDİT : Yarım yamalak google translate ile anladığım kadarıyla gas limit onaylamayı yapanlar için verilen komisyon. Fakat 21.000 ile 250.000 arasında devasa bir fark yok mudur?

SON EDİT : monetha 250.000 olarak belirtmiş Smiley
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
August 28, 2017, 08:17:05 PM

Monetha ICO'ya nasıl katılacağız?  Arkadaş adım adım anlatmış, ben dahil artık bilmeyen kalmaz umarım

Arkadaş güzel anlatmış fakat anlamadığım bir nokta var. Gas limit kısmı myetherwallet üzerinde 21.000 olarak gözüküyor. Arkadaş 250.000 olarak söylemiş. Bu nedendir acaba? Gas limit ile ilgili biraz bakındım ama Türkçe olarak bir bilgiye ulaşamadım. Nedir bu gas limit. myetherwalletin önerisini mi kullanmalıyız yoksa paylaşımı yapan arkadaşın önerisini mi? Şimdiden teşekkürler.

EDİT : Yarım yamalak google translate ile anladığım kadarıyla gas limit onaylamayı yapanlar için verilen komisyon. Fakat 21.000 ile 250.000 arasında devasa bir fark yok mudur?

Gas limit, madenciye verilen komisyon. Para transferinde 21000 ama zannedersem icolarda 250000 seçilmesi gerekiyor. Zaten yanda küçük info butonunda da böyle belirtiyor diye hatırlıyorum.
nesimiyesordular
Member
**

Activity: 82
Merit: 10

Bounty Manager

View Profile
August 28, 2017, 09:42:17 PM

250.000 gas limit seçip 1 eth gönderirsem kaç dolarlık bir kesinti olur?

Bounty Manager! Pm me for details!
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 28, 2017, 09:43:39 PM
Last edit: August 28, 2017, 10:10:02 PM by Kubra Dam

Arkadaşlar ICO ile birtakım bilgiler açıklandı. Aşağıdaki adrese girip göz atmanızı tavsiye ederim.

https://www.monetha.io/en/crowdsale

-ICO başladığında ordaki signup butonuna tıklayacağız ve form karşımıza gelecek.
-Formu doldurup kayıt tuşuna basacağız, sonrasında bize gönderim adresi verecektir.
-Myetherwallet kullanıyorsanız send tokens kısmına tıklayarak cüzdanınıza giriş yapın.
-Gönderim kısmında Monetha'nın verdiği gönderim adresini yazacaksınız.
-Göndereceğiniz ETH miktarını ayarlayacaksınız.
-Gas limit 250.000 yapılacak sizin tarafınızdan gönderim ekranında.
-Sonrasında da işlemi takip edersiniz TX linkiyle.

Çoğunuz zaten hakimsiniz ICO olayına ama bilmeyenler için de bu başlık altından elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Benim olmadığım zamanlarda da sizler doğru bilgilerle yardımcı olursanız insanlara sevinirim.

Myetherwallet:
https://www.monetha.io/static/media/MyEtherWallet_Instructions.7769c51e.pdf

Parity:
https://www.monetha.io/static/media/Parity_Instructions.32d5a72c.pdf

Mist:
https://www.monetha.io/static/media/Mist_Instructions.aefe30fd.pdf

Metamask:
https://www.monetha.io/static/media/Metamask_Instructions.ce0dcf1f.pdf

ICO açıldığında o sayfada kayıt gibi bir form yer alacak, isim soyisim, ülke, telefon, doğum tarihi gibi bilgiler isteyecekmiş.

Bu genelde olmuyor, bunun da farkında olursanız sevinirim.

SON EDİT : monetha 250.000 olarak belirtmiş Smiley

Siz çok mu az mı diye takılmayın ona, kural gibi düşünün onu. 250.000 olarak belrlendiği zaman öyle girmeniz gerekiyor tam olarak ki bir sıkıntı yaşamayın.

Teşekkür ederiz, böyle Türkçe şeyler görmek güzel gerçekten. İnsanlar faydalansınlar.

myfranco
Full Member

Activity: 361
Merit: 101

View Profile
August 28, 2017, 10:29:50 PM

250.000 gas limit seçip 1 eth gönderirsem kaç dolarlık bir kesinti olur?
0.005ETH yapıyor anladığım kadarıyla. O da şu anda 1.8$ yapıyor.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
August 28, 2017, 10:33:29 PM

31 Ağustos 2017 Tarihinde TSİ 17:00'da Monetha ICO Başlıyor!

Soft Cap: 28.000 ETH
Hard Cap: 95.000 ETH

Monetha token'lar katılım yapılan ETH adresine anında gönderilecek ve transfer edilebilir olacak.

Monetha ların anında transfer edilebilir durumda olacak olması, borsaya hızlı bir giriş yapacağına işaret ediyor olabilir.
nesimiyesordular
Member
**

Activity: 82

Bounty Manager

View Profile
August 28, 2017, 10:50:02 PM

myetherwalletteki cüzdanımıza yeni altcoin birimi olarak Monetha tanımlamamıza gerek olmadan direkt olarak alabiliyor muyuz coinleri? yoksa coin alabilmek için bir işlem gerekiyor mu ekstradan

Bounty Manager! Pm me for details!
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 10:54:16 PM

myetherwalletteki cüzdanımıza yeni altcoin birimi olarak Monetha tanımlamamıza gerek olmadan direkt olarak alabiliyor muyuz coinleri? yoksa coin alabilmek için bir işlem gerekiyor mu ekstradan

ICO dan gelen Monetha larının myetherwallet de görülebilmesi için ekleme yapman gerekecek. En azından şimdilik gözüken o, belki ilerde direkt eklenmiş olur.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
August 28, 2017, 11:04:25 PM

az önce bi form vardı doldurdum onu ;

Region you are coming from can't participate in the crowdsale

türkiyeyi seçince katılamazsınız dedi , sayfayı yeniledim form gitmiş

There will be a “sign up” button here, once the crowdsale starts

gelmiş

az önce vardı sign up button ; sitede değişiklik yaparlarken mi denk geldim ? türkiyeden katılamayacak mıyız ? başka bir yer mi seçmemiz lazım ?

şaka maka az önce sign up button vardı sitede , bildiğin doldurdum formu transa geçmiş gibi , latince sözleşme atladı önüme kabul ettim falan

dedi

şimdi bilelim de baştan , katılamıyor muyuz nedir ? ben sitede bi yenileme vs olduğu zamana mı denk geldim ? ico başlayınca gelmesi gereken buton vardı az önce

kenafirherif
Member
**

Activity: 118

View Profile
August 28, 2017, 11:30:23 PM

Herkes kendi gerçekliğine göre ele alıyor durumu anasını satayım.

Uzun vadeli tutabilmek için sermaye gerekir beyler bayanlar , Elde olan parayı böldün iki yere ; iki tane de icoya girdin (benim durum bu)

Kaldın sincap gibi sonra , icodan ne gelirse alır çeker giderim oradan ben ; şimdi ''uzun vade tutun auvv , pişman olursunuz'' diyorsunuz eyvallah da

Hayırdır yani , proje mi bitecek ?

Bundan iki ay sonra , bi ay sonra yine ; ''uzun vadeli tutmak lazım'' ayarında projeler illa gelecek .

Bişey sona eriyor da bizim mi haberimiz yok . henüz bu işlere bulaşmamış ya da bulaşmayı planlayan inovatif beyinlerin alayı toplu intihara mı kalkışacak ?

O gelecek sağlam projelerin icosuna daha yüklü girebilmek için , şimdiki icolardan ne koparırsam uzuyorum oradan. maksat eldeki sermayeyi güvenli yoldan şişirmek ; (güvenli kısmı 'bence' güvenli , açıklayacağım)

bittrexte sürekli fırlayan , 2x yapan coinler var evet ; ama ben icoları (bazı icoları) daha güvenli buluyorum (sermaye arttırmak açısından) .
adamların geçmişine bakıyorum , tiplerine bakıyorum Cheesy (tipe göre yatırım yapmayın kesinlikle tavsiye falan değildir Cheesy )

bittrexteki 2x yapma ihtimali olan coinin ağzıma sıçma ihtimali de var ; ama projenin başındaki adamlar güven veriyorsa bana ,
''kariyer intiharı''yapamayacak tiplerse (bana göre)  , icosundan ne verirse alıp sermayeyi şişirme yoluna gidiyorum .

ki gelecek sağlam projelere daha yüklü gireyim , uzun vadede elimde tutmak istediğimde de oynatacak param kalmış olsun.

(belki tamamen yanlıştır , ama kimi ico ,  halihazırda piyasada bulunan coinden daha fazla güven veriyor bana)

ben böylesini daha güvenli buluyorum , bu benim şu anki hareket tarzım , doğrusu budur ya da böyle olmalı demiyorum .

evet girdiğimiz projenin potansiyeli asıl önemli olan olmalı , buna ben de katılıyorum . ama şu an elimdeki miktarla sikimde değil projenin geleceği .aklımdaki sermayeye ulaşayım (ki yaklaşıyorum git gide) o zaman ben de
kapkaççı değil de yatırımcı gibi davranmaya başlarım , şu an kapkaççıyım aga , işin ahlakına da sokarım yani , buradaki herkes aklı başında ya da değil sonuç olarak karımıza bakıyoruz . belli koşullarda da kısa vadeli kar daha önemli olabiliyor

şu bonusları elde tutma fikrini veren arkadaşlara da teşekkürler ; yapıcam bundan sonra. 'anaa niye öyle yapmıyorum harbiden lan' oldum okuyunca. baya basit durum da ; tecrübe olmayınca o bile gelmediydi aklıma

sonuç olarak bu benim hareket tarzım ; yatırım tavsiyesi ya da doğrusu budur diye bişey demiyorum .
hocam sana katılıyorum. forumdaki çoğu kişide 2 üstü btc var. hatta 5 ve üstü. rahatlıkla 1 btc yi bir proje için gözden çıkarabiliyorlar. bizim gibi elinde az olanlar elindekini 5-6 btc ye çıkarıp rahat rahat ico yatırımı yapıp 6 ay bekleyebilsin. kaç gündür uykusuz kaldım sırf elimdekini 2 kat yapiyim diye. araştırmalar yaptım. tabiki çok kaybettim ama az çok toparladım. kaybettiklerim çok şey öğretti. şuan biraz daha tedbirli giriyorum. ama ilk hedefim elimdeki parayı katlamak. parası olanların anlayabileceği bişey değil bu.
Benim elimde 10 ve üstü btc olsa var ya sağlam 10 coine yarım yarım yatırır 2-3 x olmasını bekler olduğunda satarım. zaten para bok. bekle. elinde daha 5 btc var. o sağlamlar dışındakilere de 5 btc yi az az girererk artırırım. yada yarım bir tanesini icolara atarım. böylece kazan kazan yaparım. ama işte olmuyor öyle. Kazanma hırsı seni ele geçiriyor. biranönce artırmalıyım fikri ile takaslara girmek de çok yıpratıyor. kafan sürekli yatırdğın coinde. arttı mı azaldı mı? zaten az btc vardı o da eridi mi? artınca da ah ulan keşke hepsi ile girseydim pişmanlığı.
bu böyle uzar gider. seni en iyi ben anlarım. özelden mesaj at konuşalım bro. hem fikir alışverişi de yaparz

SHPING | | A cryptocurrency for shopper marketing and rewards
Token Sale | | Bitcointalk ANN | | Bounty Program | | Telegram
PRESALE: SOLD OUT | | CROWDSALE: 22 Feb - 23 Mar
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 11:36:31 PM

31 Ağustos 2017 Tarihinde TSİ 17:00'da Monetha ICO Başlıyor!

Soft Cap: 28.000 ETH
Hard Cap: 95.000 ETH

Monetha token'lar katılım yapılan ETH adresine anında gönderilecek ve transfer edilebilir olacak.

Monetha ların anında transfer edilebilir durumda olacak olması, borsaya hızlı bir giriş yapacağına işaret ediyor olabilir.

Direk bir ilişki yok hocam bunlar arasında. Başka projelerden de hatırlıyorum çünkü, anında transfer edilebilmesi biraz da akıllı kontrat ve ekibin kararıyla alakalı. Hemen exchange'lere de girebilir tabi bilemeyiz sahne arkasında ne olduğunu.

Bu işlem sadece görünür olması için yapılıyor ki zaten elimizde contract address, symbol, decimal gibi bilgiler yok henüz. Kafa karıştırmayayım, hiçbir ayar yapmadan ICO'ya katılırsınız ve token'larınız sorunsuca hesabınıza tanımlanır.

az önce bi form vardı doldurdum onu ;

türkiyeyi seçince katılamazsınız dedi , sayfayı yeniledim form gitmiş

There will be a “sign up” button here, once the crowdsale starts

gelmiş

az önce vardı sign up button ; sitede değişiklik yaparlarken mi denk geldim ? türkiyeden katılamayacak mıyız ? başka bir yer mi seçmemiz lazım ?

şaka maka az önce sign up button vardı sitede , bildiğin doldurdum formu transa geçmiş gibi , latince sözleşme atladı önüme kabul ettim falan

dedi

şimdi bilelim de baştan , katılamıyor muyuz nedir ? ben sitede bi yenileme vs olduğu zamana mı denk geldim ? ico başlayınca gelmesi gereken buton vardı az önce

Panik yapma dostum, test falan yapıyorlardır büyük ihtimalle belki de. Katılmayacak tek ülke ABD ve onun vatandaşları. O da zaten yasal prosedürden dolayı, adam IP'sini iki saniyede başka bir ülkeye çevirse ABD'li bile olsa katılıyor. Görünürde hukuksal problem yaşamamak için bunlar. Sadece ABD IP'si olmadığına dikkat etmelisin ICO zamanı.
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 12:41:41 AM

imza kampanyası için formu doldurup yolladım 2 gündür monetha için çalışıyorum. liste de ismimi gördüğümü hatırlıyorum düşük ihtimalde olsa baştan da yazılmamış olabilir ancak şuan sonuç olarak ismim yok 2 günlük emek nolacak admine mesaj attım bakalım inşAllah yardımcı olurlar
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 12:52:07 AM

imza kampanyası için formu doldurup yolladım 2 gündür monetha için çalışıyorum. liste de ismimi gördüğümü hatırlıyorum düşük ihtimalde olsa baştan da yazılmamış olabilir ancak şuan sonuç olarak ismim yok 2 günlük emek nolacak admine mesaj attım bakalım inşAllah yardımcı olurlar

Formu düzgün doldurduysanız kurallara aykırı bir şey yapmadıysanız sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum. Onlara direk ulaşıp mesaj atmaktan da çekinmeyin, ilgililer baya. Bir sıkıntı olmayacaktır bence. Benim bildiğim isimler manuel ekleniyordu listeye tek tek ama siz gördüm ismimi sonra kayboldu diye yazınca ben de anlamadım.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
August 29, 2017, 12:59:38 AM

@ Kubra Dam bu imza kampanyasını anlayamadım ben son bitiş tarihi nedir? anında mı geçiyor tokenlar cüzdana? yoksa proje bitince mi yansıyacak.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
August 29, 2017, 01:21:13 AM

@ Kubra Dam bu imza kampanyasını anlayamadım ben son bitiş tarihi nedir? anında mı geçiyor tokenlar cüzdana? yoksa proje bitince mi yansıyacak.

İco bitene kadar imzalar kaldırılmayacak. İco  5 günde de bitebilir bir ay da sürebilir. Ancak Monetha beklenen rakamı erken toplucak gibi geliyor.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 29, 2017, 01:26:16 AM

İmza olayını anlatabilecek var mı?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 101 »
  Print  

Jump to: