Bitcoin Forum
June 23, 2024, 05:35:39 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60046 times)
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
September 25, 2017, 01:13:28 PM

inş dediğiniz gibi karalama kampanyasıdır eğer öyleyse aninde sonunda monetha hakettiği değeri bulacak ve kazandıracaktır ama karalama değilde gerçekse sıkıntı büyük o zaman adamlar paraları cebe indirip elimizde bizi çöp coinlerle bırakıp keyfine bakar.büyük borsa söylentileri dolaşıyordu ortalıkta ama henüz girdikleri borsada yok. hacimli bir borsya girerse fiyat yükselebilir
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
September 25, 2017, 01:26:51 PM
Last edit: September 25, 2017, 01:39:38 PM by timbereagle

Sanırım ilk önce binance ye girecek, ondan sonra Bittrex/poloniex olabilir.

güçlü bir şekilde var olan FUD ın sebebi yüksek fiyatta satan kişilerin düşük fiyattan tekrar toplama isteği olduğunu düşünüyorum.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 25, 2017, 01:54:32 PM

bu fiyatlara gelmesinin nedeni buymuş o zaman. fotolardan anladığım kadarıyla yumurta gibi çocukmuş bizim ceo.elimde hala 10.000 adet var bizim gibi yeni yeni durumu anlayanlar  fiyatında bu kadar düştüğünü görünce ellerinden çıkartır sanırım monethaları.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 25, 2017, 03:23:53 PM

bu fiyatlara gelmesinin nedeni buymuş o zaman. fotolardan anladığım kadarıyla yumurta gibi çocukmuş bizim ceo.elimde hala 10.000 adet var bizim gibi yeni yeni durumu anlayanlar  fiyatında bu kadar düştüğünü görünce ellerinden çıkartır sanırım monethaları.

Çıkaracaklarını pek sanmam ben kimse böyle projeyi zararla kapatmak istemez. Bir çok hodl vardır

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
September 25, 2017, 03:39:41 PM

Asagida yer alan konusmayi izledim 1 sene once yaptigi adam kendi soyluyor yaptigi isleri zamaninda , gecmiste bunlari yapmis oldugu dolandirici oldugu anlamina gelmez bence. Konusmada anlattiklari mantikli sorulan sorulara verdigi cevaplar mantikli gayet isini bilen bir girisimci izledim ben videoda sahsen sorarsaniz. Video`nun monetha firmasi ile alakasi yok onun oncesindeki bir donem belli ki.

https://www.youtube.com/watch?v=MuSL3f8S0Jk

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 25, 2017, 03:46:23 PM

İlginç bilgiler daha neler görürüz kim bilir. İyi de bu saate kadar neden ortaya çıkmamış, ICO ya katılanlar yatırımcılar araştırmadan mı giriyorlar ne yapıyorlar. Parlak bir çocuk olması bile şüphelendirmişti bizden bazı arkadaşları. En büyük kozları paypal'da çalışan Eric'ti onunla ilgili sorularda cevaplanmıyordu en son baktığımda. ICO ya girebilen olmamıştı aşağılardan alan varsa da beklesin illa ki değer kazanacaktır önemli olan projenin işleyişi başka bir falso çıkmazsa iyi olur.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 25, 2017, 05:41:41 PM

oo neler dönmüş eleman dj ve kriptolarla ilgili bi  geçmişi yok, en yakın arkadaşı 20 li yaslarındaki okul arkadaşı tek geliştirici.daha okuldan yeni mezun olmuş hiç bir deneyimi yok.yatırımı olanlar tabiiki monethayı savunacak anlayışla karşılıyorum ama şu bahsedilenler fiyatın neden yerlerde süründügünü açıklıyor.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 25, 2017, 06:56:15 PM
Last edit: September 25, 2017, 07:29:09 PM by nalpagutt

https://www.youtube.com/watch?v=rgjA27iHPaU

Monetha'dan açıklama geldi . FUD Projesi dedi bizim saf yüzlü eleman . Tam anlamıyla dediklerini yazabilecek bir arkadaş varsa çok iyi olur . Yakın zamanda bir artış gelir artık herhalde

Bombalar patlıyor ! Eric Duprat'tan Monetha ile ilgili bir tweet geldi !

Ve az önce Eric Duprat ile twitter'dan mesajlaşma fırsatı elde ettim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
l3irsen
Full Member

Activity: 126

View Profile
September 25, 2017, 08:50:48 PM

Gecen bir miktar aacagim demistim aldim dustu de dustu btc sayesinde hmen hemen ayni seviyedeyim hadi atak gelsin
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
September 25, 2017, 10:01:03 PM

https://www.youtube.com/watch?v=rgjA27iHPaU

Monetha'dan açıklama geldi . FUD Projesi dedi bizim saf yüzlü eleman . Tam anlamıyla dediklerini yazabilecek bir arkadaş varsa çok iyi olur . Yakın zamanda bir artış gelir artık herhalde

Bombalar patlıyor ! Eric Duprat'tan Monetha ile ilgili bir tweet geldi !

Ve az önce Eric Duprat ile twitter'dan mesajlaşma fırsatı elde ettim .

hadi be beklenen twit geldi fiyatada yansısa efsane olacak. kemerleri bağlayıp uçacaz. sallayan trollere kapak olacak.

Projeye sallayanlar cok fena patlayacak bu haber sonrasi. Monetha telegram sayfasindada bu olay konusuluyor. Monetha benim icin long term hold`a dondu an itibariyla.

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
September 25, 2017, 10:10:39 PM

ben anlamıyorum ya milyon dolar yatırım topluyor proje, icoya bile çok istememize rağmen katılamıyoruz,bounty desen adamakıllı dağıtımadı niye düşüyor kardeşim bu alan zararına mı satıyor noluyor amk noluyor ya.çok boktan bi piyasada iş yapıyoruz valla billa

Bunun bir kaç sebebi var:
1. Ben imzasından 1 post eksikliği nedeniyle stake alamadım. çok pis gönül koydum.
2. Yetmedi ICO ya katıldım. o kadar yığılma oldu ki amk Ethereum ağı ve myetherwallet saçmaladı için eth lar geri döndü orada da hüsrana uğradım.
3. Projeye inandığım için için ICO ya katılabilmiş ethereum hesaplarına talip oldum ico fiyatının 2 katını önererek. oda olmadı.
4. Sırf bu ico ya katılmak için 0.081 BTC fiyatla Ethereum almıştım. oda 0.068 lere kadar düştü kahrolasıca.
Ahımı aldı Monetha Smiley
Ben 10.000 tane toplamadan iflah olmaz bu.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 26, 2017, 05:53:04 AM

ben anlamıyorum ya milyon dolar yatırım topluyor proje, icoya bile çok istememize rağmen katılamıyoruz,bounty desen adamakıllı dağıtımadı niye düşüyor kardeşim bu alan zararına mı satıyor noluyor amk noluyor ya.çok boktan bi piyasada iş yapıyoruz valla billa

1. Ben imzasından 1 post eksikliği nedeniyle stake alamadım. çok pis gönül koydum.
2. Yetmedi ICO ya katıldım. o kadar yığılma oldu ki amk Ethereum ağı ve myetherwallet saçmaladı için eth lar geri döndü orada da hüsrana uğradım.
3. Projeye inandığım için için ICO ya katılabilmiş ethereum hesaplarına talip oldum ico fiyatının 2 katını önererek. oda olmadı.
4. Sırf bu ico ya katılmak için 0.081 BTC fiyatla Ethereum almıştım. oda 0.068 lere kadar düştü kahrolasıca.
Vermediler di mi hocam size ekip? En çok size üzüldük gerçekten...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 26, 2017, 06:00:34 AM

doğa/gizli güçler sizi bu projeye sokmamak için herşeyi yapmış ehehe ama sizi yıldıramamış.

ben icolar için söyle bir strateji uyguluyorum belki birilerinin işine yarar diye burayada yazayım(belki  bi çogunuza göre pek akıllıca gelmicek ama marttan beri girdigim her icoda bunu yapmaya çalışıyorum)

icolar için ilk ayırdıgım sermaye 20 ethereumdu,şu anda bu rakamı 45e kadar çıkarttım. girdigim her icoda projeye çok inansamda ico fiyatını 2 ye katlayınca elimdeki koinlerin yarısını çıkartıp sermayeyi geri alıyorum. monethada da bunu gerçekleştirdim etherdeltada fiyat ico fiyatının üstündeyken kademe kademe satarak icosuna yatırdıgım sermayeyi geri çektim.

ödül kampanyasınada katıldıgım için 2x olmasını da beklememe gerek kalmamıştı. herkese öneririm gün ve gün coin fiyatı takibiyle ugraşmanıza gerek kalmıyor. monethadan geri aldıgım sermaye ile hydrominer %25 bonuslu olarak icosuna katıldım. bundada ilk hedefim fiyat 2ye çıktıgında elimdeki koinlerin yarısını satıp sermayeyi geri almak olacak. şu anda elimdeki bütün monethalar bedavaya geldi. hydrominerdan sermayeyi geri aldıgımda hydro koinleride bedayava gelmiş olacak.

aslında bunun için ayrı bir challenge topigi açmayı düşünüyordum yaptıgım stratejinin işleyişiyle alakalı olarak, türkçe bölümde uygun bölüm bulamadım.

p.s. icolar için ayırdıgım bütün sermayeyle tek bir icoya girmiyorum bazı sevdiigm projelerin tarihleri yakın oldugundan 3 te 1i 4 te 1 i ile ico sermayesini bölüşütürüyorum
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
September 26, 2017, 07:26:10 AM

insan hayret ediyor projeye yatırım yapmadan önce bu adamların takibini kimse yapmadımı? benim gözümde çok büyük potansiyeli vardı bu projenin fiyatlardaki düşüşüde normal ico sonrası yaşanan dalgalanmalar olarak görüyordum taa ki burdaki ve anakonudakilere göz atıncaya kadar. benzetmek gibi olmasın ama bu ceo denen eleman enes olgunun yabancı versiyonu gibi duruyor benim gözümde şu anda.

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
September 26, 2017, 08:05:28 AM

yav hala düşüşte bu coin bir pik yaptı düştükçe düşüyor
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
September 26, 2017, 09:37:03 AM

Potansiyeli yüksek bir proje . Yatırım olarak hızlı tamamlandı . ICO sırasında yaklaşık 10 ETH yatırımım mevcut . Eridikçe ister istemez gerilmeye başlıyorum . Fiyatın artışını sağlayacak şekilde sağlam bir borsayı hedeflemesi lazım . c

Eric Duprat ' ın açıklamasından sonra biraz rahatlık oluştu fiyata yansımadığı sürece huzursuzluk devam edecek .
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
September 26, 2017, 09:49:15 AM

el yorum yapar tavan yapar bu coin yerinde sayıyor düşüyor da aslında şu seviyeden biraz daha alsak mı ne
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
September 26, 2017, 10:14:54 AM

Hocam sizi bi hamama götürelim sizde rahat edin bizde tabi işin şakası bu. Geçmiş olsun hocam baya şanssızlık olmuş.

siz yanlış anladınız herhalde.
arkadaş şans eseri  alamamış hiçbir şekilde mth.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 26, 2017, 01:21:11 PM

etherdeltaya giren coinler lanetleniyor galiba...
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 26, 2017, 01:33:51 PM

2 gün foruma girmedik,neler olmuş serhat ya Undecided

fiyat eriyip gitmiş.biz neden fiyat düşüyor diye düşünürken hiçbirimizin ana konuya girmeyi  akıl etmemeside ayrı bir muamma. sanırım hiç kimse etherdeltadaki  erimeyi ciddiye almadı büyük borsaya girince gerçek fiyatını bulur diye düşündük. icosunun üstünden uzun zaman geçmesine ragmen hiçbir borsada işlemlere başlamamasındanda aslında şüphelenmemiz gerekiyordu. normalde icosu böyle  dakikalar içinde biten projeler çok kısa sürede ortalama borsalara girebiliyordu.
Pages: « 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  

Jump to: