Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:38:37 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60045 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
October 13, 2017, 09:05:19 PM

Yerlerde sürünen ve yüksek yatırım almış bir proje daha.. Biri söyleyebilir mi Allah aşkına? Bir proje bu kadar parayla nasıl adam akıllı bir borsaya giremez.. Ben bunun olabileceğine inanmıyorum ya ekibin bir planı var ya da yan gelip yatıyorlar. Başka bir şey değil.

düzgün borsayay girememesinin sebebi ekip ne kadar pintilermiş bas parayı gir bittrexe ama yok binance oy kullanın girelim demekle olmaz

Bittrex parayla da almıyor gibi birşey oldu artık . Bittrex bir yapılanma sürecinde sanırım . Çoğu tokenleri es geçiyor artık . Delist işlemlerine başladılar gerçi yakında bir hareketlilik olur . Ekibin kendi yatırımları da mevcut . Sadece yatırımcıya bel bağlamadılar bildiğim kadarıyla .. Etherdelta üzerindeyken fiyat stabil ilerliyordu . Binance ye girmesiyle fiyatlarda artış sonrası düşüş beklenmesi çok normal.

bitrete o kadar çok çöp coın ar ki. ve bu çöp coinler artık dıkkat cekıyor dump pump yapıldıgında. hıc bır amacı olmayan coınlerın pumplanması dolandırıcılıktan baska bırsey degıl ve bu durum borsalar ıcın sıkıntı cıkartıyor. bakınız çin borsa kapatıyor kara para aklıyorsunuz dıye. ve benımde gordugum bıtrex yapılanmaya gıdıyor. monetha gıbı guzel bır projeyı ekleyecektır bıtrex ama eklese ne olur. ben sahsen daha dusmesını beklıyorum 0,05 dolar olabılır. olusa da alırım. haa yok olmayacaksa zaten ucsun kacsın Cheesy ama bıldıgım monetha uzun vadelı bır proje. ve uzun vadelı projeler baya bır surunuyor.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 13, 2017, 09:27:04 PM

2018 Ocak'a kadar ben bittrex beklemiyorum . Ekip sokarsa başarılı sayarım ancak roadmap başlamadan zor gibi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 13, 2017, 10:26:34 PM

Monetha için bittrex olmassa poloniex olur bence binance'ye girmesi de gerçekten güzel bir gelişme piyasalar şu durumda olmasa fiyatlara çok olumlu yansırdı.Ekibe güveniyorum ben.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 10:39:38 PM

Bu projede gerçekten bir gariplik var. Bütün alt coinler güzel giderken bu düşüşte, hepsi düşüşe geçtiğinde bugün bir baktım takip ettiğim projeler içinde sadece Monetha yükselişte Smiley binance etkisi var tabii, ama binance etkisine fazla güvenmeyin önceki tecrübelerimden biliyorum
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
October 13, 2017, 10:58:12 PM

Valla herkesin gözü aydı en azından düzgün bir borsaya girdi
SONM'da uzun bir bekleyişin ardından binanceye girmişti. Ilk günler biraz haraketlenme oldu ama sonra duruldu şöyle yaklaşık 1 ay kadar. Sonradan pump bir başladı 20 cent cıvarına kadar vurdurdular. İşte sizde tam o yükselişte elinizdekileri satın Smiley sonra yükselmemek üzere aşağıya çakılacaktır.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 11:22:24 PM

Çok ani bir pump gelirse bende çıkarabilirim elden . Kar satışları elbet gelecektir tepeden alttan tekrar toplarım .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 14, 2017, 09:39:49 AM

Alttan toplarız diye zararına sattım. Şimdi halen sattığım rakamlarda ama 5-6 cent'e düşene kadar bir daha almayı düşünmüyorum. Monetha ekibi güzel bir şeyler yapana kadar herhangi bir yükseliş olacağını da düşünmüyorum. Binance' e rağmen şu dönemde yükseliş zor. Forka yaklaştığımızda zaten ister istemez düşecek fiyatlar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
faruk34
Full Member

Activity: 336
Merit: 107

ETH: 0x1C829E7A1b5cA44cc381863e10448504e07f78e9

View Profile
October 14, 2017, 09:59:42 AM

şaşırttılar gerçekten oylamada 3. olmuşlardı ama liste ücretini ödemişler demek ki

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 14, 2017, 10:34:14 AM

Alttan toplarız diye zararına sattım. Şimdi halen sattığım rakamlarda ama 5-6 cent'e düşene kadar bir daha almayı düşünmüyorum. Monetha ekibi güzel bir şeyler yapana kadar herhangi bir yükseliş olacağını da düşünmüyorum. Binance' e rağmen şu dönemde yükseliş zor. Forka yaklaştığımızda zaten ister istemez düşecek fiyatlar.
Bu haftasonundan sonra btc tekrar yükselişe geçebilir. Cidden tamamen dip olduğunu düşünmüyor musunuz?

PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 14, 2017, 03:02:08 PM

Kellogg Fairbank resmi olarak Monetha ekibine katılmış açıkladılar. Sıra Eric Duprat'te o da resmi olarak anlaşır ve görevi belli olursa yaslanın arkanıza 1 2 sene Monetha'larınıza dokunmayın sonrası ise bayram Cheesy

Pitchblackroom
Sr. Member

Activity: 313

View Profile
October 14, 2017, 03:07:25 PM

Kellogg Fairbank resmi olarak Monetha ekibine katılmış açıkladılar. Sıra Eric Duprat'te o da resmi olarak anlaşır ve görevi belli olursa yaslanın arkanıza 1 2 sene Monetha'larınıza dokunmayın sonrası ise bayram Cheesy

Kellogg Fairbank kimdir? Ve aynı zamanda bahsettiğiniz Eric Duprat kimdir?

Bende Monetha'nın değerleneceğini düşünüyorum fakat herkes değerleneceğini düşünüyorsa neden şu anda ico fiyatının yarısına satılıyor?

Kim satıyor bunları? ekip mi satıyor.. Bence ekip satıyor başka türlü bu olanlara anlam veremiyorum.

██
█║█
║║║
║║║
█║█
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
e i d o o
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
██
█║█
║║║
║║║
█║█
██
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 14, 2017, 03:16:47 PM

Bende Monetha'nın değerleneceğini düşünüyorum fakat herkes değerleneceğini düşünüyorsa neden şu anda ico fiyatının yarısına satılıyor?

Kim satıyor bunları? ekip mi satıyor.. Bence ekip satıyor başka türlü bu olanlara anlam veremiyorum.

Azcık google yardımı ile bulabilirsiniz kim olduklarını. Ikiside zamanında Paypal'de çalışmış sektörde önemli insanlar.

https://www.linkedin.com/in/kelloggfairbank/
https://www.linkedin.com/in/ericduprat/

sosaco
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 2

View Profile
October 14, 2017, 03:38:34 PM

Ekip, bombaları ardı ardına patlatıyor. Eric'te takıma katılır ve roadmap gerçekleştirilirse ilk 20'de rahat yer bulur.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
October 14, 2017, 04:11:43 PM

Bu coin'e sadece 2-3 yıl verin, bir sürü iniş çıkış olabilir ama bence bu coin ripple gibi bir yükseliş yapabilir. Böyle büyük e-ticaret şirketleriyle çalışmaya başladığında rahat 1 milyar dolar market çapın üzerine çıkar.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 04:24:46 PM

Kellogg duyurusu fiyata yansımasa bile benim için güzel bir haber . Ama asıl haber Eric olacaktır . Monetha 5 6 cent görmesi çok zor arkadaşlar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 14, 2017, 04:28:51 PM

Azcık google yardımı ile bulabilirsiniz kim olduklarını. Ikiside zamanında Paypal'de çalışmış sektörde önemli insanlar.

Vay be bizim monetha neymis oyle Smiley bende bekletiyorum ohalde elimdekileri satmayacag.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 14, 2017, 04:46:42 PM

Vay be bizim monetha neymis oyle Smiley bende bekletiyorum ohalde elimdekileri satmayacag.

Asıl adam Eric Duprat hocam . O Adam bir geldi deseler borsa haberi gibi etki yaratır .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 14, 2017, 07:45:00 PM

Harbiden acaba ekip satış mı yapıyor nedir bilemiyorum ama olabilir bence kendilerinde ki token'ler için belli bir süre varmıydı hatırlamıyorum ama şimdi geçmiş dönemle şimdiye kadar olan grafiğe baktım inişi çizgisi sanli planlanmış gibi simetrik bir hal almış. Tepeden başlıyor her geçen gün yavaş yavaş yokuş aşağı şeklinde iniş yapıyor. Sanki zamana bağlı olarak yatırımcılara bıkkınlık geliyorda ellerindekileri satıyorlar gibi.
Distraction
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 413

View Profile
October 14, 2017, 08:58:08 PM

Monetha'nın ekibi sağlam bence şuan alım fırsatı monetha için.Fork sürecinden sonra monetha değerinin çok büyük oranda artmasını bekliyorum umarım yanılmam herkes kazanır burada Smiley

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

CrowdWiz

View Profile
October 14, 2017, 10:49:19 PM

Monetha'nın ekibi sağlam bence şuan alım fırsatı monetha için.Fork sürecinden sonra monetha değerinin çok büyük oranda artmasını bekliyorum umarım yanılmam herkes kazanır burada Smiley
blokzincir dünyasında çok fazla bu tarz proje var. ve Monetha çook uzun soluklu bir proje, Günlük alım satımlar için bence uygun değil. Bugün alacaksın 1 sene unutacaksın tarzı bir token

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

Pages: « 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 »
  Print  

Jump to: