Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:45:23 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin Olarak mı Bekletmek Mantıklı, BTC mi?  (Read 1485 times)
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 14, 2018, 07:14:56 PM

Dostum zaman zaman btc tutmak zaman zaman da altcoin tutmak karlı ama ne zaman tabi ki. Bunu kestirebilmek gerçekten zor. Ben de iki senaryo var;
Birincisi btc de tutmak. Çünkü btc eninde sonunda zirve üstüne zirve yapıyor ve diğerleri kan ağlıyor.
İkincisi ki bence en mantıklısı, portföyünüzün yarısını alt, yarısını btc de tutmaktır. Böylelikle hem riskinizi hem de kazancınızı optimize edersiniz.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 14, 2018, 07:35:54 PM

Birden 4-5 katına çıkıyorsa btc ve altlar anla ki ayı sezonu yakındır ve ufaktan altlardan çıkıp tethere veya en azından btcye geçmek büyük zararı azaltıcaktır, sonra dip olduğunu düşündüğünüzde ufak ufak altlara geri girmeye başlarsınız, şuan mesela 2 atdır süren düşüşler var, bikaç haftaya artış yani boğa sezonunun gelmesini bekliyorum.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 14, 2018, 07:37:12 PM

Bitcoin olarak beklemek bu dönemde daha karlı olur, altcoinleri dipten toplama fırsatı verir. Şuan öyle bir piyasa ki neye elini atsan eriyecek gibi.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 14, 2018, 08:02:42 PM

ben mauıs sonu hatta haziran ortasına kadar alt coinlerde bekletiyorum ama haziran ortasından sonra btc ye kesin geçerim. şu sıralar açıp takip bile etmiyorum. çünkü gerçekten alt coinlerin tadı hi. yok neredeyse 2 aydır habire aşağı geliyor. umarım mart sonu hareket başlar ve nisan sonu mayıs başına kadar yükseliş başlar
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 14, 2018, 08:09:49 PM

Kara ocak dedik şubat gelsin yükseliş başlar dedik olmadı. Şubat bitti martta yukselir dedik bekliyoruz alt coine zara ettiriyor btc de. Ben hepsinden zarar ettim şuan neo ya geçtim ben geçtikten sonra oda düştü. Btc de düştü.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 14, 2018, 08:14:02 PM

uzun vade düşünülen portföylerde altcoin olarak beklemenin mantıklı olduğunu düşünüyorum. eğer daytrade yapmıyorsanız. çünkü 1 dolarlık bir jeton 55 dolar olabilir fakat btc bu ivmeyi yakalayamayabilir.

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 14, 2018, 08:31:40 PM

Tabi ki bitcoin derim. kodumunun altları bitcoin yükselir düşer, bitcoin düşer yine düşer. bitcoinin stabil bir ortam yakalaması önemli altlara geçmek için. bu ayı döneminde görmüş olduk bunu
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
March 14, 2018, 09:02:27 PM

su piyasada altcoinde beklemenin bir mantigi yok bence.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 20, 2018, 08:22:03 PM

Ben olsam yarısını btc yarısını altcoin olarak bekletirdim. BTC ile piyasadaki dip yapmış coinlere girerdim. Bu sayede boğa sezonunda güzel karlar elde edebilirsiniz.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
March 20, 2018, 08:29:33 PM

Altcoinlerde bekliyorum çünkü bütçem sınırlı ama senin nasıl bilmiyorum yani btc iki katına da çıksa ben o kadar kar edemem düşüncesindeyim o yüzden 4 5x yapabilecek düşük fiyatlı altcoinlerde takılıyorum
tammyla
Member
**

Activity: 176

View Profile
March 20, 2018, 08:31:05 PM

Altcoin olarak bekletilmesi daha mantıklı uzun vadede kazandıracagını düşünüyorum . Dogru projeye dogru zamanda yatırım yapmalısın sürü psıkolojısıne asla kapılma pıyasa dalgalandıgı zaman hemen panık satıları yapma
OldToken
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
March 20, 2018, 08:39:16 PM

Bence en doğrusu şuanda olduğun pozisyonu korumak. Şuanda çok riskli bir dönem. Borsa tahmin edilemeyen çokça hareket yapabiliyor. Ayı sezonun da tecrüben yok ise pozisyon değiştirdiğin de açık da kalma riskin çok fazla. Boğa olduğun da ise Smiley ister bil ister bilme her coin kazandırıyor.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
March 20, 2018, 08:43:54 PM

Arkadaşlar merhabalar, bir çok kişinin de yaptığı gibi kendi çapımda üretim yapıyorum. Dönem dönem exchange yapıyorum fakat bu konuda çok iyi bilgiye sahip olmadığım için iyi bir geri dönüş alamıyorum. Zcash üretimi yapıyorum, 400 dolar civarına kadar çıkan Zcash, şu an 210 dolar kadar oldu. Bende coinleri altcoin olarak mı bekleteyim yoksa haftalık veya 2 haftada bir BTC'ye çevirip mi bekletsem diye arada kaldım. Fikriniz nedir acaba?

vala dostum dost acı söyler bu dönemde ben olsam paramı bozdururdum z cashi fazla yükselcek bir coin olarak görmüyorum acıkcası o yüzden btc ye geç ama ben yerinde olsam ikisiylede uğraşmaz bütün paramı dav şuan imasında olduğum coine yatırırdım ilerde çok değerlenicek
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
March 20, 2018, 08:47:34 PM

Altcoin olarak beklenmez ayı piyasasında yoksa erirsiniz.Ancak ani düşüşlerde altların ekstra düşmesinden yararlanıp yükseliştede satarsanız btc den kazanacağınız karın daha fazlasını kazanırsınız.Onun haricinde ayı da altlar tamamen risk.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
March 20, 2018, 08:51:22 PM

Ben altcoinlere çok şans vermek istesem de gönlüm btcden yana, bana biraz para kazandıran nadir coinlerden biridir btc o yüzden yani, her koyun kendi bacağından asılır. Sana altcoinler de kazandırabilir bu işler belli olmaz
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
March 20, 2018, 08:57:20 PM

altcoin olarak katlayabilirsin btc ni ama uzun hodl düşünüyorsan btc bekleyebilirsin bull sezonda katla sonra longda btc dön mantılı geliyor bana böyle
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 20, 2018, 09:08:02 PM

Ben olsam btc ye çevirip bekletirdim. Bazı altcoinler piyasada yok olma noktasına gelebilirken btc bu işin demirbaşı hem zaten mining yapıyorsunuz cok fazla etkilenmeyeceğiniz güvenli liman btc'dir
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
March 20, 2018, 09:53:56 PM

ne zaman btc'ye geçsem alacak bir altcoin buluyorum Wink resmen böyle göz kırpıyor, terse geldin mi hele de böyle ani olanlarına kaybettiğini alma hırsıyla ondan ona ondan ona geçe geçe bir haller oluyor ama bu işin zevki de burada! "al btc'yi bekle" bana göre değil...onun yerine altcoinler arası pariteye bakıyorum, elimdeki altcoin miktarını arttırmaya çalışıyorum. Alıyorum, artarsa sıralamada geriye düşene biniyorum, öyle öyle vakit geçiyor. Pump geldiğinde en çok artanda olmayı diliyorum.

bu piyasada en büyük sermayemiz umut! o da altcoinde var...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
March 20, 2018, 10:16:17 PM

Olasi btc pumpunu kacirmamak icin en buyuk pay btc ve eth uzerinde bekletilmeli. Geri kalan pay saglam altcoinlere yayilmali. Btc 2x yapar altcoin 10x yapar gercek kazanc altcoinlerde

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 20, 2018, 10:22:29 PM

Olasi btc pumpunu kacirmamak icin en buyuk pay btc ve eth uzerinde bekletilmeli. Geri kalan pay saglam altcoinlere yayilmali. Btc 2x yapar altcoin 10x yapar gercek kazanc altcoinlerde

Bende benzer şekilde düşünüyorum hocam. Elimde biraz dolar vardı onları bir türlü eth yada btc ye kaydıramadım kaydırma derdinde de değilim kalsın bakalım bir yerden gireriz.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: