Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:23:08 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin Olarak mı Bekletmek Mantıklı, BTC mi?  (Read 1485 times)
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 13, 2018, 08:21:50 PM

Son noktada bitcoin daha güvenilir geliyor. Tabi tercih meselesi. Kimi zaman altlarda öyle bir nokta atışı yaparsın ki müthiş getirisi olur. Ne kadar risk almak istediğinize bağlı. Ben genelde pay etmeyi tercih ediyorum Smiley

banada artık bitcoin güvenli geliyor hatta tl de dolar da durmak daha mantıklı kestiremiyorum artık bir düşüş daha bekliyorum ben kripto dünyasında göreceğiz ne olacağını

fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 08:26:31 PM

Bu sorunun kesin doğru bir cevabı yok. Riskli dönemlerdeyiz. Şahsen BTC nin hızlı bir atak yapmasını daha olası gördüğümden %60 BTC %40 altlarda olcak şekilde bir dağılımı mantıklı buluyorum
BitcoinAnaliser
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
May 14, 2018, 12:08:15 PM

sana tavsiyem VIBE'da takılman, becerikliysen al sat yaparak iyi kâr çıkartabilirsin bunun üzerinden
Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
May 14, 2018, 12:40:26 PM

Son bir aydır birkaç istinsa altcoin hariç bitcoinden al sat daha fazla kazandırdı. Tabi bu benim işlemim.
Doğru yerde girip çıkanlar altlardan daha fazla kazanabilir.
mappefaar
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 01:24:07 PM

Bitcoin aşırı değerlendiğinde altcoinlerde aşırı bir düşüş meydana gelebiliyor ve bu bence altcoin alımı yapmak için güzel bir fırsat oluşturuyor. Bir de şöyle bir durum var piyasa yavaş yavaş yükselişe geçtiğinde altcoinler Bitcoine nazaran daha fazla değerlenebiliyor bu da da Altcoinleri Bitcoin yatırımına çevirmek için güzel bir fırsat oluyor. Yani duruma ve göstergelere göre karar verilmeli
googlemi
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

View Profile
May 14, 2018, 02:38:27 PM

Hocam durumdan duruma değişir bu bana göre. Eğer piyasada sert düşüş olacağı tahmin edilebiliyorsa bu düşüş yavaştan başladıysa zarar durumuna gçemeden elimdekileri bozduruk Tether olarak bekletirim genelde

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
nartanesi
Jr. Member
*

Activity: 111

View Profile
May 14, 2018, 02:49:19 PM

şuanki durumda hepsinde beklemek karlı asıl amacın ne olduğunu söylersen daha mantıklı olur

hold ise btc altcoin ise günlük heyecan diye düşünebiliriz...
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 14, 2018, 03:55:01 PM

Bitcoin aşırı değerlendiğinde altcoinlerde aşırı bir düşüş meydana gelebiliyor ve bu bence altcoin alımı yapmak için güzel bir fırsat oluşturuyor. Bir de şöyle bir durum var piyasa yavaş yavaş yükselişe geçtiğinde altcoinler Bitcoine nazaran daha fazla değerlenebiliyor bu da da Altcoinleri Bitcoin yatırımına çevirmek için güzel bir fırsat oluyor. Yani duruma ve göstergelere göre karar verilmeli

Tespitin doğru hocam, market hacmi de nazara alınarak nabza göre şerbet vermek gerekiyor. Olumsuz havanı hakim olduğu ayı sezonunda ve piyasanı düşüş eğilimine yaklaştığı zamanlarda normalden daha fazla sabırlı olmak gerekiyor.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
May 16, 2018, 05:49:46 PM

Burada ethereum da kalınması mantıklı olur gibi geliyor. Eğer risk alıcam derseniz projelere bakabilirsiniz.

yelkovan
Member
**

Activity: 234

View Profile
May 16, 2018, 06:54:08 PM

bir kısmını btc de bırakıp bir kısmını da altcoinlere bölmek daha güvenilir geliyor bana zarar edilse dahi aza indirgenebilir bu şekilde
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2422
Merit: 1358

View Profile
May 16, 2018, 07:18:31 PM

Uzun vade tutuyorsanız altcoin olarak tutmak daha iyidir. Hacmi küçük coinlerin ne ara büyüyeceği hiç belli olmuyor. Bitcoini ise destek olarak tutabilirsiniz zaten dolar yükseldiği için kar etmeme ihtimali 0.
melekseverce
Member
**

Activity: 140
Merit: 13

View Profile
May 16, 2018, 07:25:51 PM

Aslında alımm fırsatı olarak görülebilir ancak bu kadar spekülasyonun döndüğü piyasa da ben de modaya uyuyorum ve elindekileri btc ye geçirme tavsiyesin de bulunuyorum.
furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 16, 2018, 07:36:17 PM

Boğada altcoin, ayıda bitcoin olarak beklemek daha mantıklı, tabi yapabilene. Doğru zamanı bir türlü oturtamadık hep terste kalıyoruz malesef aylardır böyle.
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 16, 2018, 08:56:39 PM

Yatırımla alakalı bir konu bence yatırımınızı düşük seviyedeyse altcoin den başlamanızı öneririm çünkü altcoinler de ne zaman ne olacağı belli değil tabiki burda şans faktorüde önemli binlerce altcoin projesi var artık hangisinin tutup tutamayacağı belli değil sağlam bir projenin coinini alıp bekletmek mantıklı gibi. Diğer yandan bitcoinin gerçekten nereye gideceği belli değil herkes birşey söylüyor ama bu spekülasyonlar hiç beklenmeyen insanlar dan değişik tepkiler geliyor insanın aklında soru işareti bırakılıyor sanki sürekli insanları bu işten soğutmaya uzaklaştırmaya çalışıyorlar taktik olduğunu düşünüyorum nedense önümüzde ki 1 2 yıl içerisinde herşey daha da netleşecek bekleyip göreceğiz

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 16, 2018, 09:12:06 PM

kişinin beklentilerine ve piyasanın duruma göre değişkenlik gösterir bence bu durum. ama bana soracak olursanız ne alırsanız alın son hamleniz btc sayısını artırmaktan yana olsun. yani amacınız btc sayısını artırmak olmalı. yuoksa yatırım bu her an farklı enstrümanlar kullanabilirsiniz. piyasayı iyi gözlemlemek lazım.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
May 16, 2018, 11:07:34 PM

Tamamen duruma göre değişir. Hem piyasadaki genel havayı koklayıp ona göre hem de kendi beklentilerine göre gerçekçi bir yaklaşımla kişi şekil almalı bu konuda. Düz bir mantık işlemiyor malesef.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
May 16, 2018, 11:56:48 PM

Btc’nin her hareketinden altlar etkileniyor ve bu her zaman olumlu bir etkileme değil. Bitcoinin en ufak sert hareketinde altcoinlere yazık oluyor. Tuhaf bir etkileşim var. O yüzden tümüyle altlarda beklemek mantıklı değil.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
May 17, 2018, 12:18:15 AM

Sabit kalmak en mantıklısı ben öyle yapıyorum dokunmuyorum hedef belirle kafanda ona göre haareketlerini yap gerisi gelir zaten
alaaddin
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
May 17, 2018, 12:57:10 AM

uzun vade yatırım yapılmadığında usdt geçmek makul sanki yada btc ye
Bugraaydin
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
May 17, 2018, 01:38:42 AM

ikisini iyi süzgeçlemen lazım. mesela dolar olarak beklemek de bazen çok mantıklı. ama bölmek en mantıklısı kesinlikle
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: