Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:54:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Poloniexte ki 2FA kodlu hesabım hacklendi lütfen yardım edin !  (Read 1169 times)
mehmet43 (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
August 08, 2017, 05:48:55 PM

arkadaşlar benim sorunum büyük  benim hesap 2FA doğrulaması varken 2FA doğrulama kodum geçersiz demeye başladı ertesi gün bir baktım hesabımdan etheryumlar çekilmeye çalışılmış bana onay maili geldi linke tıklarsam gidecekti etheryumlar bende hesabımı dondurdum 16 haneli kurtarma kodum vardı onu girmeme rağmen hesabıma giriş yapamıyorum hesabıma 2fa doğrulama kısmına kadar giriliyo sonra kodu girince kod geçersiz diyo kimse yardımcı olmadı varsa çözümü yardım edin Allah için çok fazla sermaye var içerde 4 gün oldu desteğe iletmeme rağmen 1 tane mesaj atmadılar benim onlarca mesaj atmama rağmen..
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
computeus
Full Member

Activity: 214
Merit: 100

View Profile
August 08, 2017, 05:55:25 PM

Zaten 2FA geçersiz diyorsa, kurtarma koduda geçersizdir. Ya telefonunuz, ya bilgisayarınız ya da email adresiniz ele geçirilmiş gibi görünüyor. Email adresinizin şifresini değiştirin varsa 2fa kurun email için. Telefonunuza ve bilgisayarınıza format atın.

Hesap için poloniex'den cevap beklemekten başka çareniz yok gibi görünüyor.
mehmet43 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 08, 2017, 06:00:09 PM

Zaten 2FA geçersiz diyorsa, kurtarma koduda geçersizdir. Ya telefonunuz, ya bilgisayarınız ya da email adresiniz ele geçirilmiş gibi görünüyor. Email adresinizin şifresini değiştirin varsa 2fa kurun email için. Telefonunuza ve bilgisayarınıza format atın.

Hesap için poloniex'den cevap beklemekten başka çareniz yok gibi görünüyor.

mail adresime 2fa kodu kurdum bu olaydan sonra , mail adresimin geçmiş girişlerine göz attım 3 farklı ülkeden başarısız girişler var yani mail adresim hacklendiğini sanmam zaten hacklense çekim taleplerini onaylaması lazımdı büyük ihtimal telefona sızdılar yada poloniex adminlerininde parmağı var bu işte .
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 08, 2017, 09:35:46 PM

Polonix adminlerinin yapması çok mantıksız (bireysel bir hırsızlık girişimi varsa başka tabii) çünkü böyle bir şey yapmak bu kadar yüksek hacimli bir yere zarardan başka bir şey sağlamaz. Bir şekilde sizden tarafa erişilmiş olması bana daha yüksek ihtimal gibi geliyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
August 09, 2017, 05:23:14 AM

Polonix adminlerinin yapması çok mantıksız (bireysel bir hırsızlık girişimi varsa başka tabii) çünkü böyle bir şey yapmak bu kadar yüksek hacimli bir yere zarardan başka bir şey sağlamaz. Bir şekilde sizden tarafa erişilmiş olması bana daha yüksek ihtimal gibi geliyor.

Ya boyle acil bir durumda adamlar 4 gun olmus halen daha cevap verme zahmetinde bulunmamislar.  Resmen diyorlar ki biz paraya doyduk siz ne haliniz varsa gorun. Bu olay ilk de degil. Daha bir suru buna benzer olay mevcut polo hakkinda. Aylardir bu sekilde devam ediyor. Risk almak istemeyen bir cok kisi coktan polo kullanmayi birakti. Bu kadar para kazanan bir firmanin bu sekilde musterilerini tinlamamasi gercekten cok acayip bir durum.

Umarim sorunun kayipsiz bir sekilde halledilir. Arkadasin da dedigi gibi sana su asamada polo yetkilillerinden baskasi yardim edemez malesef. Beklemekten baska caren yok. En azindan coinlerin simdilik icerde gibi.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
guclu
Full Member

Activity: 260
Merit: 102

View Profile WWW
August 09, 2017, 06:17:36 AM

Aman mailin sağlam tut da bari... Gerçi bir kaç denemeden sonra giremeyince pes edeceklerdir, hala deniyor olduklarını bile sanmıyorum ama. Bu konuyu takip etmek istiyorum ya, telefonundan girdiğin 2FA kodu nasıl oluyor da kırılıp polo'ya giriş verilebiliyor aklım almadı Huh
Komplo teorisi olacak ama, bir yakınından filan şüphelenebilir misin acaba?

teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 09, 2017, 12:34:30 PM

Aman mailin sağlam tut da bari... Gerçi bir kaç denemeden sonra giremeyince pes edeceklerdir, hala deniyor olduklarını bile sanmıyorum ama. Bu konuyu takip etmek istiyorum ya, telefonundan girdiğin 2FA kodu nasıl oluyor da kırılıp polo'ya giriş verilebiliyor aklım almadı Huh
cep telefonun android ve romlu ise yada iphone jailbreakli ise dışarıdan kurduğun apk lar trojan gibi bilgi çalıyorlar.Yada 2fa qr kodunu sakladığın yerden ele geçirmişlerse olabilir.
Bunun dışında 2fa aktifken hackerların kırması imkansız gibi birşey.
mehmet43 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 09, 2017, 03:27:34 PM

cep telefonun android ve romlu ise yada iphone jailbreakli ise dışarıdan kurduğun apk lar trojan gibi bilgi çalıyorlar.Yada 2fa qr kodunu sakladığın yerden ele geçirmişlerse olabilir.
Bunun dışında 2fa aktifken hackerların kırması imkansız gibi birşey.

Cep telefonum romlu değil android hiç dışardan apk yüklemedim antivürüs te yüklü telefona bilgisayarda da avastın ücretli antivürüsü var kurtarma kodumu bilgisayara yedeklemiştim onu çalmış ta olabilir ama bilgisayarla pek virüs içeren sitelere girmem girsemde program engelliyor daha önce hiç hacklenmemiştim ilk defa başıma geldi böyle bişi.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 09, 2017, 08:01:26 PM

2fa tarih guncellemesi yaptınız mı .
Doğru kodu girdiğim halde bende de böyle hata vermişti.

Programda ayarlar>Kodlar İçin Zaman Düzeltmeye tıklayın.

yobit.net is banned from signatures
mehmet43 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 09, 2017, 11:05:47 PM

2fa tarih guncellemesi yaptınız mı .
Doğru kodu girdiğim halde bende de böyle hata vermişti.

Programda ayarlar>Kodlar İçin Zaman Düzeltmeye tıklayın.

Evet güncelleme kısmından yaptım saat zaten doğru yazısı çıktı güncelmiş yani hem farklı cihazda da denedim kurtarma kodum olduğu için ama çalışmadı benimki hacklenme o yüzden böyle.
Argon18
Sr. Member

Activity: 442
Merit: 250

View Profile
August 09, 2017, 11:44:38 PM

Şİmdi ben anladıklarımı yazıyorum adamlar bir şekilde sizin 2fa açık olan hesabına girmişler çekim talebinde bulunmuşlar ama siz maili onaylamadığınız için coin transferi gerçekleşmemiş. 2fa açık hesaba girmeleri için bir şekilde o 2fa nın aşılması lazım eğer 2fa aşıldıysa 2fa tahminimce geçersiz olmuştur ve nasıl yaptıklarını bilmediğim şekilde 2 fayı değişmişlerdir. Bu durumda 2fa nın geçersiz olması çok doğaldır. Anladığım kadarıyla coinleriniz güvende yapabileceğiniz en iyi şey supporttan yanıt beklemek gibi gözüküyor.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
mehmet43 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 10, 2017, 01:52:59 PM

Şİmdi ben anladıklarımı yazıyorum adamlar bir şekilde sizin 2fa açık olan hesabına girmişler çekim talebinde bulunmuşlar ama siz maili onaylamadığınız için coin transferi gerçekleşmemiş. 2fa açık hesaba girmeleri için bir şekilde o 2fa nın aşılması lazım eğer 2fa aşıldıysa 2fa tahminimce geçersiz olmuştur ve nasıl yaptıklarını bilmediğim şekilde 2 fayı değişmişlerdir. Bu durumda 2fa nın geçersiz olması çok doğaldır. Anladığım kadarıyla coinleriniz güvende yapabileceğiniz en iyi şey supporttan yanıt beklemek gibi gözüküyor.

Aynen o şekilde doğru anlamışsınız benim 2fa kodu değiştirmişler ama mail adresimi hackleyemedikleri için amaçlarına ulaşamamışlar benim hesap kapandığı için ben zararlı çıktım onların elinede bişi geçmedi poloniexsin adminlerinden de ses yok böyle ilgisiz olduklarını bilsem başka borsada işlem yapardım.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
August 12, 2017, 01:56:23 PM

Hocam benimde telefonum sıfırlanmıştı ve f2a kodum gitmişti hesabıma giremiyordum. Supporta ticket attığımda 1 hafta sonra geri dönüş yapılmıştı ve benden 3 tane deposit adresi ve 3 tane withdraw tx istemişlerdi. Sizinde elinizde bu bilgiler mevcutsa geri almanız kolay hesabınızı 1 gün içinde tekrar iade ediyolar. Ama önemli olan ne zaman ilk cevabı atıcakları
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
August 12, 2017, 02:50:30 PM

2fa nasıl hacklenebiliyor ki ? belki birisi telefonunuzu kullanmış olabilir.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
mehmet43 (OP)
Newbie
*

View Profile
August 12, 2017, 06:10:16 PM

Hocam benimde telefonum sıfırlanmıştı ve f2a kodum gitmişti hesabıma giremiyordum. Supporta ticket attığımda 1 hafta sonra geri dönüş yapılmıştı ve benden 3 tane deposit adresi ve 3 tane withdraw tx istemişlerdi. Sizinde elinizde bu bilgiler mevcutsa geri almanız kolay hesabınızı 1 gün içinde tekrar iade ediyolar. Ama önemli olan ne zaman ilk cevabı atıcakları

bu bilgiler var tabi ama 3 tane depozit 3 te withraw cüzdan yok paribu cüzdanımdan gönderdim poloniexte de tek cüzdan var bunları verebilrim sadece hiç mesaj atmadılar ayın 4 ünde yazmıştım 8 gün olmuş hala ses yok
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 12, 2017, 11:36:35 PM

sizin durum sakat pc nize bir şekilde keylogger yada trojan girmiş olabilir , bu durumda siz hesabı ve koinleri alsanız bile ileride yine saldırıp hesabınızı kitleyebilir hatta e-mail şifresini de ele geçirip komple indiriebilir. En azından pc nize format tavsiye ederim. 2fa yı hackerlar nasıl geçebilir onu da araştırmanız lazım genelde hep kullanıcıdan anahtar ele geçiriyorlar.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
August 13, 2017, 10:08:40 AM

polonoexin cevabı biraz uzun sürebilir muhtemelen telefona ya da bilgisayara trojan yemişsindir artık hangisini kullanıyorsan büyük ihtimal 2fayı geçebildiklerine göre telefonu formatlaman lazım mail adresininde güvenlik düzeyini yükselt 2fa aktif et olmadı başka bir borsaya ya da cüzdana taşı varlıkları uğraşmışlar ama becerememişler dediğin gibi şanslısın.
beckett
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
August 14, 2017, 01:23:14 PM

merhaba

koinim  hesabımdan AF2  dogrulama onayı ile calısan hesabımdan koinim bilgim harıcınden yani mail uyarısı vs olmadan param cekılmıs...sadece --- tutardakı BTC çekilmiştir diye uyarı geldi..

destege yazdım bu hafta 4-5 kiside boyle sorun oldu fılan dıye telefon ıle aradılar ıncelıyorlarmıs..

ama cevap beklıyorum ayrıntılı..iade istedimm ..bu arada forumu arastırıyorum bu konuyla ılgılı ..

benim hesabımdan yapılan transfer :

https://blockchain.info/address/1hzVpHPbWGaYc3YcxoaUrrf4iJLvTC18p
tx IS ise : https://blockchain.info/tx/2852bca008f4dc5ce287915b5a808bf4347a31d97eb21343bd96f895d35be012

af2 kod kullanıyorum , iphone mac seureklı guncel, sureklı butun guvenlık protokollerıne uyan bırısıyım...o sırada af2 kod ıcın cep telefonum kapalı ıdı.. email adresimde ise herhangi bir problem yoktu..yınede herseyı tekrar degıstırdım...

bana goruslerınızi yazarmısın lütfen..?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: