Bitcoin Forum
June 20, 2024, 07:21:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: XVG nereye gider?  (Read 4869 times)
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 12, 2017, 07:49:16 AM

btcdeki bu pump dalgaları dibe de sürükler aya da çıkarır. piyasa iyice oyun hamuruna döndü. balinalar nereye sürüklerse o yönde ilerliyor.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
August 12, 2017, 01:41:47 PM

Valla ben Verge'nin pek bir nanesi olduğunu sanmıyorum, bu seviyesinin de baya altına ineceğini de sanmıyorum. 120 sat civarında takılacaktır diye düşünüyorum en fazla. Az önce baktım şuan 70 sat civarında geziniyor, çok büyük sıkıntı.
cercitolga4545 (OP)
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
August 12, 2017, 04:46:08 PM

Bir miltar bekletiyorum ihtiyacmda yok zaten şuan. Eylülde ne olur asıl o zamanı merak ediyorum
drnkk
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
August 12, 2017, 07:48:29 PM

Ben miningte bir süre verge basmayı tercih ettim, bir miktarda alım yapmıştım ve bekletmeyi düşünüyorum. %6-%7 yatırımım xvg de beklemede.
Aktif development devam ediyor, sağlam bir community de var,birçok coine göre walletlarla exchangelerle altyapısı oturmuş bir durumda.

Ama fiyatını yükseltmek adına nasıl bir fark yaratacak diye düşündüğümde
Anonim coinlerin arasında çok iddialı ve darkmarketlerde tercih edilerek sıyrılabilirse,
fiyatında beklenmedik artışlar olabileceği kanaatindeyim.
Bu yüzden satmaya elim varmıyor, fakat
Alphabay baskınları falan derken sanırım oralarda da sular durgun.

Bunun dışında bir sıçrama yapabilecek bir beklentim yok, ama göreceğiz bakalım.

Darkmarketlerle işim olmadığı için sadece ortalıkta dönen haberlere dayanarak acemice bir öngörü ile yatırım yapmış oldum,
Bu konuda daha ayağı yere basan öngörüleri, darkmarket ortamlarında tecrübeleri olanlar varsa bu başlık altında öğrenmek isterim.

Bitrated user: drnk.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 15, 2017, 10:39:14 AM

dün 46'dan almıştım.Bugün uçmuş 68 olmuş xvg...Bu fiyatlar uçacaktır BTC yine ters bir hareket yapmazsa.Güzel topluluğu olan kadrosu sağlam bir ekip.Hayırlısı bakalım neler olacak.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 18, 2017, 10:08:22 AM

Balinalar 40'a kadar düşürdü bir anda.5 dakikada hepsini sildi süpürdüler tekrar 48'e çıktı.Ucuzdan almak istedi balinalar ellerinde patladı Cheesy
Savaş hala devam ediyor.Arkama yaslandım izliyorum.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 18, 2017, 12:15:50 PM

Btc sakinleş artk bi dur soluklan altlarda can kalmadı
Exelean
Member
**

Activity: 83
Merit: 11

Computer Engineer

View Profile
August 18, 2017, 12:24:57 PM

XVG hakkında birşey bilmeden sadece chart ına bakarak alınıp beklenmesi gereken bir altcoin olduğunu gösteriyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
August 18, 2017, 01:50:05 PM

Xvg nin 100 sats bandına kadar toparlanacağını düşünüyorum
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 18, 2017, 01:55:28 PM

Xvg nin 100 sats bandına kadar toparlanacağını düşünüyorum
xrp dediğin gibi 100 satışa rahat ulaşır.2 ay önce ufak bir meblağ ile 224'den almıştım piyasa bozulunca zararına satmıştım.200'leri rahat aşacaktır ama biraz süreye ihtiyacı var.Piyasa düzeldiğinde eski fiyatını bulacak ilk coinlerden.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 18, 2017, 02:13:57 PM

Gözüme çarpıyor bir kaç gündür btc olmadığından alım yapamıyorum hatta şuan 50 sat. Pişman olacağım biliyorum ama elden bişey gelmiyor Smiley
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
August 18, 2017, 02:18:15 PM

Bir  şey olacağını zannetmiyorum birkaç pump / dump grubu uzun süredir adından sözediyor, spekülasyondan başka bir şey yok gibi.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
August 18, 2017, 03:03:37 PM

Merhaba;

Trene binmeye seven bir arkadaşımın önerisi ile imzadan gelen satoshiciklerimi gömmüştüm meaşallah çok istikrarlı düşüyor. Bir aralar anabaşlığı okumaya başlamıştım, pek bir cacığa benzetemediğimden araştırmaktan vaz geçmiştim. Bir ara pump yiyecektir ama 0,1 BTC bile yatırmam kendi adıma. YTD

İyi dileklerimle
iktisatci
Member
**

Activity: 112

View Profile
August 18, 2017, 05:50:55 PM

arkadaşlar açılın ben doktorum... Grin

bundan aylar önce kendisiyle tanıştım aldım sattım , cüzdanlar kurdum, pool lara dahil oldum. tweetler okudum, videolar izledim peki ne öğrendim ?

Electrum cüzdan kafasına göre çalışıyor. ama hakkını yiyemem genel olarak çalışıyor. Win7 de çatır çatırken W10 da kafasına göre yani. 10 üzerinden 6-7 verilir.
Client kurdum bilmem kaç günde senkron etti, ama bunu günlük database olarak yayınlayan bir siteleri vardı. 1-2 saatte client tamam. bu güzel bir olay
Blok süresi kısa olduğu için Borsadan cüzdana yada cüzdandan cüzdana 1 dakika olmadan ulaşıyor ( onay alması belki bir iki dakika) oldukça hızlı. Stratis 2 , bu meret 1 o derece.
Doğru dürüst bi mining geliride olmadı. zaten uğraşanda yok. birkaç farklı şekilde münkün mining yapabilmek. X11 gibi Scrypt gibi
Adamların ciddi bir iddiası olmadığı aşikar. ( şuan için )  60-70 sat bile trene binmek için çoook ama çok erken.

alırım unuturum diyorsanız , yatırım yapılır mı ? neden olmasın. ama 1 BTC yatırmam, 0,25 olabilir. Henüz rüştünü ispat etmiş değil. Birde bişey diyeyim mi size nerde herkes "coşacak patlayacak" diyorsa genelde kıcımızda patlıyor. Adam olacak teknoloji,fikir kendini belli eder.

in cryptography we trust
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 18, 2017, 06:29:57 PM

arkadaşlar açılın ben doktorum... Grin

bundan aylar önce kendisiyle tanıştım aldım sattım , cüzdanlar kurdum, pool lara dahil oldum. tweetler okudum, videolar izledim peki ne öğrendim ?

Electrum cüzdan kafasına göre çalışıyor. ama hakkını yiyemem genel olarak çalışıyor. Win7 de çatır çatırken W10 da kafasına göre yani. 10 üzerinden 6-7 verilir.
Client kurdum bilmem kaç günde senkron etti, ama bunu günlük database olarak yayınlayan bir siteleri vardı. 1-2 saatte client tamam. bu güzel bir olay
Blok süresi kısa olduğu için Borsadan cüzdana yada cüzdandan cüzdana 1 dakika olmadan ulaşıyor ( onay alması belki bir iki dakika) oldukça hızlı. Stratis 2 , bu meret 1 o derece.
Doğru dürüst bi mining geliride olmadı. zaten uğraşanda yok. birkaç farklı şekilde münkün mining yapabilmek. X11 gibi Scrypt gibi
Adamların ciddi bir iddiası olmadığı aşikar. ( şuan için )  60-70 sat bile trene binmek için çoook ama çok erken.

alırım unuturum diyorsanız , yatırım yapılır mı ? neden olmasın. ama 1 BTC yatırmam, 0,25 olabilir. Henüz rüştünü ispat etmiş değil. Birde bişey diyeyim mi size nerde herkes "coşacak patlayacak" diyorsa genelde kıcımızda patlıyor. Adam olacak teknoloji,fikir kendini belli eder.

Bu piyasada her an herşey olabiliyor.100 katı yapacak dediğin bir coinin güçlü bir rakibi çıktığında fıss diye sönebiliyor.Yada hiç bir şey yapmaz dediğin bir coin yarın kadrosuna ek olarak işi bilenleri dahil ettiğinde yeni yol haritası yaptığında fiyatı uçabiliyor.Adam olacak çocuk kendisini üç beş ayda belli eder.Biraz aldık bir bakalım üç beş ay sonra ne halde diğerleri ne halde Smiley
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
August 18, 2017, 06:36:16 PM

Biraz toparlanacagını düşünüyorum ama bn tamamen çıkıs yaptım
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 26, 2017, 02:06:40 PM

Monero 1 haftada 3'e katladı.Monero'nun özelliği takip edilememesi.XVG aynı şekilde açık kodlu transferlerin takip edilememesi üzerine proje geliştiriyor.Monero'ya olan ilginin xvg'ye olumlu yansıyacağını düşünüyorum.Takip edin araştırın karar size kalmış.Herkese bol kazançlar.Ytd
iktisatci
Member
**

View Profile
August 26, 2017, 05:09:49 PM

Monero 1 haftada 3'e katladı.Monero'nun özelliği takip edilememesi.XVG aynı şekilde açık kodlu transferlerin takip edilememesi üzerine proje geliştiriyor.Monero'ya olan ilginin xvg'ye olumlu yansıyacağını düşünüyorum.Takip edin araştırın karar size kalmış.Herkese bol kazançlar.Ytd

xmr ye ne oluryor anlamıyorum ki ...

in cryptography we trust
GeniusX
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 26, 2017, 05:13:12 PM

asya borsalarından birine girdi hali ile pump geldi
iktisatci
Member
**

View Profile
August 26, 2017, 05:27:25 PM

asya borsalarından birine girdi hali ile pump geldi

hocam şurda kaç Türk var, bir Allahın kulu niçin başlık açmamış borsaya giriyor diye anlamak çok zor.

in cryptography we trust
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: