Bitcoin Forum
April 18, 2024, 08:09:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Paycml.com - Türkiye'nin Borsası  (Read 14211 times)
PayCml (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
August 20, 2017, 02:09:16 PM

öncelikle hayırlı olsun. yukarıda arkadaşların dedigi gibi biraz amatörlük sezindim konuyu okuyunca umarım burdaki bi çok kişi gibi benide yanıltıp guzel bir ürün ortaya koyarsınız..

Merhaba Jackling;

Bütün Gayretimiz bu yönde. Borsamız da Çok yeni Özellikler bulunmakta. Bu özelliklerimizle ön plana çıkacağımızı düşünüyorum. Hedefimiz 2018 Yılına kadar en az 2000 BTC Hacim yaratmak. Bu Hedefimiz için kendimizi geliştirmeye eksiklerimizi gidermek adına hangi adımların atılması gerekiyorsa bu adımların atılmasına özen göstermekteyiz.

İlginizden dolayı Teşekkür ederiz.
Türkiye'de çok daha büyük hacimler yaratılabilir, btctürk'ün elinde tuttuğu btc miktarı sirkülasyondakinin binde 1'i çünkü.
Türkiye'de tahminimce toplam bitcoinlerin %1'i var. Bu hacim hedefi küçük bile kalabilir, TR'de daha da yaygınlaşınca.

Merhaba John Lemon;

Hedeflerimiz doğrultusunda 31/12/2017 Tarihine kadar 2000 BTC Hacim yakalamak. 2018 2019 politikamız mevcuttur. Ayrıca 3 Sigorta şirketi ile görüşmelerimize devam ediyoruz. ‰1 oran ile müşterilerimiz bitcoinlerini sigortalatabilecek. Böylelikle PayCml Borsamızdan kaynaklanan bütün zararları sigorta şirketi karşılayacak. Görüşmelerimiz şuanda olumlu ilerlemekte.

Bir çok yenilik planlamamız mevcut Yıl sonuna kadar bütün yeniliklerimizi devreye almak için uraşıyoruz.
Sigorta işi biraz sıkıntılı olur. Dolar, euro vs olsa çalınma durumunda sigorta zararı karşılayabilir, artabileceği maks miktar belli.
Ama bitcoin'de çalındığını ispatlamak falan bile çok zorken sigorta yapılması bana pek mantıksız geliyor.

Merhaba John Lemon;

Şuanda A Borsası Kapandığı zaman veya hack yediği zaman hiç bir hak talebinde bulunamıyorsunuz. Biz Borsamızı sigorta yaptıracağız. A kişisinin 1BTC bulunduğunu var sayalım. Borsa kapandı yada hacklendi. Bu durumda sigorta firması A kişisinin 1BTC tutarını karşılayacak. Türkiye'de bulunan kullanıcıların hepsinin endişe ettiği konuda bu. Yoksa Çalınma vb. durumlar ispatlanmasının bir yolu bulunmamaktadır. Ama Cüzdanınızı sigortalatabilirsiniz.

1713470957
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713470957
Reply with quote  #2

1713470957
Report to moderator
1713470957
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713470957
Reply with quote  #2

1713470957
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
August 20, 2017, 02:47:14 PM

öncelikle hayırlı olsun. yukarıda arkadaşların dedigi gibi biraz amatörlük sezindim konuyu okuyunca umarım burdaki bi çok kişi gibi benide yanıltıp guzel bir ürün ortaya koyarsınız..

Merhaba Jackling;

Bütün Gayretimiz bu yönde. Borsamız da Çok yeni Özellikler bulunmakta. Bu özelliklerimizle ön plana çıkacağımızı düşünüyorum. Hedefimiz 2018 Yılına kadar en az 2000 BTC Hacim yaratmak. Bu Hedefimiz için kendimizi geliştirmeye eksiklerimizi gidermek adına hangi adımların atılması gerekiyorsa bu adımların atılmasına özen göstermekteyiz.

Türkiye'de çok daha büyük hacimler yaratılabilir, btctürk'ün elinde tuttuğu btc miktarı sirkülasyondakinin binde 1'i çünkü.
Türkiye'de tahminimce toplam bitcoinlerin %1'i var. Bu hacim hedefi küçük bile kalabilir, TR'de daha da yaygınlaşınca.

Merhaba John Lemon;

Hedeflerimiz doğrultusunda 31/12/2017 Tarihine kadar 2000 BTC Hacim yakalamak. 2018 2019 politikamız mevcuttur. Ayrıca 3 Sigorta şirketi ile görüşmelerimize devam ediyoruz. ‰1 oran ile müşterilerimiz bitcoinlerini sigortalatabilecek. Böylelikle PayCml Borsamızdan kaynaklanan bütün zararları sigorta şirketi karşılayacak. Görüşmelerimiz şuanda olumlu ilerlemekte.

Bir çok yenilik planlamamız mevcut Yıl sonuna kadar bütün yeniliklerimizi devreye almak için uraşıyoruz.
Sigorta işi biraz sıkıntılı olur. Dolar, euro vs olsa çalınma durumunda sigorta zararı karşılayabilir, artabileceği maks miktar belli.
Ama bitcoin'de çalındığını ispatlamak falan bile çok zorken sigorta yapılması bana pek mantıksız geliyor.

Merhaba John Lemon;

Şuanda A Borsası Kapandığı zaman veya hack yediği zaman hiç bir hak talebinde bulunamıyorsunuz. Biz Borsamızı sigorta yaptıracağız. A kişisinin 1BTC bulunduğunu var sayalım. Borsa kapandı yada hacklendi. Bu durumda sigorta firması A kişisinin 1BTC tutarını karşılayacak. Türkiye'de bulunan kullanıcıların hepsinin endişe ettiği konuda bu. Yoksa Çalınma vb. durumlar ispatlanmasının bir yolu bulunmamaktadır. Ama Cüzdanınızı sigortalatabilirsiniz.
Cüzdan sigortalama kafası cidden iyiymiş. Sigortalayacağınız sigorta firmasını açıkça burada paylaşın bizde kendi cüzdanlarımızı sigortalatalım.
FAKE Borsalara dikkat edin.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 20, 2017, 04:08:01 PM

Merhaba Jackling;

Merhaba John Lemon;

Merhaba John Lemon;

Cüzdan sigortalama kafası cidden iyiymiş. Sigortalayacağınız sigorta firmasını açıkça burada paylaşın bizde kendi cüzdanlarımızı sigortalatalım.
FAKE Borsalara dikkat edin.

Merhaba MesutCan;

Fake Borsalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Ofisimizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir projelerimize bakabilirsiniz.

Cüzdan sigortalatma ile ilgili olarak şuanda beta aşamasındayız diyebiliriz ama sizin konuya yaklaşım tarzını alfa aşamasında gibi. Bir çok Ülkede Bitcoin ile emeklilik şirketleri kurulurken böyle yeniliklerin Türkiye'de bir firmanın yapmasının şaşkınlığını yaşıyorsunuz sanırsam. Takipte kalınız..

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
August 20, 2017, 08:25:22 PM
Last edit: August 20, 2017, 08:54:18 PM by MorpheWQ

Bir çok ülkede, bir çok emeklilik şirketi?

Aktedite bir şirket örnek verir misiniz dünya çapında? Mitsui Sumitomo Insurance gibi bir şey olmasın ama. Allianz, Ergo, Axa gibi bir örnek bekliyoruz.

Emeklilik şirketiyle cüzdan sigortasının ne ilgisi var, onu da anlayamadım. Eğer bir bitcoin cüzdanına teminat verebileceklerini söyleyen bir sigorta şirketi personeli bulursanız rahatlıkla söyleyebilirim, sigortacı değil şirketin çaycısıdır.

Bitcoini bırakın adamlar sonucundaki lisanlı yazılıma teminat verecek mantaliteye ulaşamadı daha.
teramit
Legendary
*

Activity: 1867
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 20, 2017, 09:09:37 PM

bitcoin sigortası olsa önce yurt dışında görürdük, dünyanın en fazla saldırıya uğrayan para birimini sigortalayacak yiğit daha organogenez geçirmemiştir.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 20, 2017, 09:12:45 PM

Bir çok ülkede, bir çok emeklilik şirketi?

Aktedite bir şirket örnek verir misiniz dünya çapında? Mitsui Sumitomo Insurance gibi bir şey olmasın ama. Allianz, Ergo, Axa gibi bir örnek bekliyoruz.

Emeklilik şirketiyle cüzdan sigortasının ne ilgisi var, onu da anlayamadım. Eğer bir bitcoin cüzdanına teminat verebileceklerini söyleyen bir sigorta şirketi personeli bulursanız rahatlıkla söyleyebilirim, sigortacı değil şirketin çaycısıdır.

Bitcoini bırakın adamlar sonucundaki lisanlı yazılıma teminat verecek mantaliteye ulaşamadı daha.

Merhaba MorpheWQ ;

Allianz, Etika, gibi büyük firmaların yapmış olduğu bir çalışma yok ama daha küçük sigorta şirketlerin çalışmaları mevcuttur.

Ayrıca Mitsui Sumitomo Insurance Aracılığıyla Türkiye'de transferleri de sigorta yapabiliyorsunuz. [ https://www.tsb.org.tr/images/Documents/2017-4%20Genelge.pdf ]

Emeklilik ile ilgili örnek verildi. Cüzdan Sigortalatmaya gelirsek eğer. Bunu Kasko yaptırmak gibi düşünmek gerekir. Cüzdanınızı PayCml üzerinden açtınız yada taşıdınız. Belirli Bir bitcoin tutarına kadar sigorta yapabileceksiniz.

Şuanda bankada bulunan vadesiz hesabınızda 100 bin TL bulunuyorsa devlet tarafından sigortalıdır. Bankanın kapanması vb. durumlar da devlet bu ücreti size geri yansıtır. Ama 200 bin TL Hesabınızda var ise Devlet size 100 bin TL verir 100 Bin TL batan banka ile gider Ama devlet size sorar bunu sigortalatmak istiyor musunuz diye. Bizim çalışma sitilimiz'de bu şekilde olacak ve müşterilerimiz cüzdanlarını daha güvene alacağız.

Şuanda proje beta aşamasında olduğundan dolayı net bilgi veremiyorum. Şuanda söylediğim ve ileride karar değişikliği olması halinde yanıltıcı bilgi aktarmak istemem.

Şuanda Ön kayıt almaya başladık. İlerleyen zamanlar da borsamızı açtıktan sonra gelişmeleri paylaşacağız.

bitcoin sigortası olsa önce yurt dışında görürdük, dünyanın en fazla saldırıya uğrayan para birimini sigortalayacak yiğit daha organogenez geçirmemiştir.

Merhaba Teramit;

Yurt dışında görüp biz yaptıktan sonra Türkiye Yatırımcı çekmemiz imkansız olur.

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
August 20, 2017, 10:06:52 PM

Siteye hadi bi kayıt olayım dedim, madem başlamış üye alımına.  Bilgileri girdim, epostayı onayladım, sonra tarayıcıyı kapattım. Şimdi üye girişi yapıcam; Tanımsız kullanıcı diyor. Sanırım daha alınması gereken uzun bir yol var.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 20, 2017, 10:09:42 PM

Siteye hadi bi kayıt olayım dedim, madem başlamış üye alımına.  Bilgileri girdim, epostayı onayladım, sonra tarayıcıyı kapattım. Şimdi üye girişi yapıcam; Tanımsız kullanıcı diyor. Sanırım daha alınması gereken uzun bir yol var.

Merhaba Utkuy;

Mail Doğrulama, T.C Doğrulama, Sms Doğrulama Yapılmadığı zaman tekrar giriş yaptığınız zaman hata almaktasınız. Sistem şuanda sadece ön kayıt almaktadır. 36 Saat içerisinde 1245 Kayıtlı üye 200 Yakın Referans linki oluşturan üyemiz mevcut. Bilginize.

ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
August 20, 2017, 10:18:21 PM

Merhaba Utkuy;

Mail Doğrulama, T.C Doğrulama, Sms Doğrulama Yapılmadığı zaman tekrar giriş yaptığınız zaman hata almaktasınız. Sistem şuanda sadece ön kayıt almaktadır. 36 Saat içerisinde 1245 Kayıtlı üye 200 Yakın Referans linki oluşturan üyemiz mevcut. Bilginize.

Siteye üye olduktan sonra giremeyecekce ne yapsın adam o siteyi. Ön kayıt falan nedir ne gereği var. Site bitsin testlerini yap sonra aç, kayıt olan olsun. Ön kayıt olunca çok mu değişik olacak üyelikler, garip geliyor böyle işler bana. Yanlış anlama kızmak yada laf atmak değil amacım, sadece bunlar gereksiz.

Artı olarak birde istekte bulunayım.

T.C. Kimlik cep numarası v.s. vermek istemeyen kullanıcılar anladığım kadarı ile siteyi kullanamayacaklar. Ben bunun için şöyle bir öneride bulunayım tabi olursa. Siteye TL v.s. herhangi bir para birimi yatırmadan (coinler hariç) Sadece başka site / borsa / cüzdan üzerinden varlıklarımı aktardım ve al sat yaptım sonra geri site / borsa / cüzdan'a çektim, v.s. v.s. ve yine bunu TL yada başka bir para birimi ile banka hesabıma falan çekmiyorum yani hiç bir şekilde yatırma ve çekme olarak Banka ile işim yok.

Bu tarz al sat yapacaklar için kimlik bilgilerini şart koşmamanız mümkün mü ?
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 20, 2017, 10:45:42 PM

Siteye hadi bi kayıt olayım dedim, madem başlamış üye alımına.  Bilgileri girdim, epostayı onayladım, sonra tarayıcıyı kapattım. Şimdi üye girişi yapıcam; Tanımsız kullanıcı diyor. Sanırım daha alınması gereken uzun bir yol var.

Merhaba Utkuy;

Siteye üye olduktan sonra giremeyecekce ne yapsın adam o siteyi. Ön kayıt falan nedir ne gereği var. Site bitsin testlerini yap sonra aç, kayıt olan olsun. Ön kayıt olunca çok mu değişik olacak üyelikler, garip geliyor böyle işler bana. Yanlış anlama kızmak yada laf atmak değil amacım, sadece bunlar gereksiz.

T.C. Kimlik cep numarası v.s. vermek istemeyen kullanıcılar anladığım kadarı ile siteyi kullanamayacaklar. Ben bunun için şöyle bir öneride bulunayım tabi olursa. Siteye TL v.s. herhangi bir para birimi yatırmadan (coinler hariç) Sadece başka site / borsa / cüzdan üzerinden varlıklarımı aktardım ve al sat yaptım sonra geri site / borsa / cüzdan'a çektim, v.s. v.s. ve yine bunu TL yada başka bir para birimi ile banka hesabıma falan çekmiyorum yani hiç bir şekilde yatırma ve çekme olarak Banka ile işim yok.

Merhaba Ugurusta;

Ön kayıt açmayı düşünmüyorduk borsayı bitirdiğimiz zaman yayınlamayı düşünüyorduk. Ama referans ile kullanıcı kaydı yapacak olan kişi sayısı fazla olduğundan bu konu hakkında birden çok mail alıyorduk. Her kullanıcı  borsaya 1 defa kayıt olabiliyor. Haliyle başkasının referans linkiyle kayıt olacağına kendi referans linkiyle kayıt etmek istediler. Bizde biraz öncelik verdik. Ön kayıtları aktif ettik.

Bitcoin transfer edilmesi alımı satımından dolayı borsamıza komisyon düşer. Komisyon düştüğü zaman haliyle fatura kesilmesi gerekir. Vergi Usul kanuna göre T.C kimlik numarası olmadan aylık 5.000 Türk Lirasına kadar T.C Kimlik No Şartı Bulunmamaktadır.

Bahsettiğiniz konuda banka araya girmese bile belirli bir komisyon faturası kesilmektedir. A kişisine kestiğiniz fatura için A kişisinin size ödeme yapması gerekmektedir. Sizin dediğiniz gibi olması halinde ise komisyon faturası kesilemez. Buda vergi kaçakçılığına girmektedir.

Ayrıca Vergi usul kanunu ilgili maddeleri sıralıyorum.

CML Bilişim Araştırma Madde 4. Nihai tüketiciye satılan mallarla ilgili olarak alıcının TC. kimlik numarasının verilmesinin zorunlu olmadığı bilinmektedir.( VUK. mad.231/6 )

PayCml Araştırma madde 42. Malı satın alan nihai tüketici TC. kimlik numarasını satıcıya vermemesi durumunda satıcı malı satıp satmamakta serbesttir.

PayCml Araştırma Madde 43.  VUK. mad. 232/1 hükmüne göre fatura düzenlemek zorunda olanlar müşterinin adı ve soyadı ile bağlı olduğu vergi dairesi ve hesap nosunun doğruluğundan sorumludurlar.

PayCml Araştırma Madde 44.. Ba – Bs formlarının verilmesiyle ilgili mevzuat hükümlerine göre, tutarı KDV hariç 5000 TL’nin üzerindeki mal veya hizmet satışları hakkında malı satın alan kimsenin tüketicisi olması durumunda adres ve TC. bilgileri istenmektedir.

Ayrıca proje geliştirme ve Muhasebe departmanlarımıza konu ile ilgili bilgi toplamalarını istedik. Uygun bulunması halinde sistemimize ekleyeceğiz.

Theconqueror
Member
**

Activity: 67

View Profile
August 21, 2017, 05:17:38 PM

Aslında Çok Mantıklı Bir çalışma olmuş bugün telegram grubumuzda konuşulduğunda gördüm biraz araştırdım grup liderimiz de poloniex bırakıp buraya geçeceğimizi söyledi. Meğer Referans geliri olduğu içinmiş Smiley)

bız 30 kişi teamspeak da sürekli sohbet ediyoruz poloniex ve paribu ile çalışıyorduk ama sizin düşük komisyon almanız ayrıca bana da bir katkıda bulnması hoşuma gitti bizde borsanıza geçiş yapacaız. Ayrıca TÜRKİYE'de böyle bir borsanın kurulması Türkiye için önemli bir dönüm noktası elimizden geldikçe destekçi olmaya çalışacağız.

Bide Ptt hesabı açmayı düşünüyrmusun ?

bide lütfen pumplar ve botlara karşı ek önlem aldıysnız paylaşabilir misin?
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 21, 2017, 05:31:40 PM

Aslında Çok Mantıklı Bir çalışma olmuş bugün telegram grubumuzda konuşulduğunda gördüm biraz araştırdım grup liderimiz de poloniex bırakıp buraya geçeceğimizi söyledi. Meğer Referans geliri olduğu içinmiş Smiley)

bız 30 kişi teamspeak da sürekli sohbet ediyoruz poloniex ve paribu ile çalışıyorduk ama sizin düşük komisyon almanız ayrıca bana da bir katkıda bulnması hoşuma gitti bizde borsanıza geçiş yapacaız. Ayrıca TÜRKİYE'de böyle bir borsanın kurulması Türkiye için önemli bir dönüm noktası elimizden geldikçe destekçi olmaya çalışacağız.

Bide Ptt hesabı açmayı düşünüyrmusun ?

bide lütfen pumplar ve botlara karşı ek önlem aldıysnız paylaşabilir misin?

Merhaba Theconqueror,

Değerli mesajınız için teşekkür ederiz.

Ptt Hesabı ve Cep Bank ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Pump ve Botlara tamamen karşıyız.

1. Borsamıza SMS ile giriş yapabiliyorsunuz. Authenticator seçeneklerimizin arasında. "Kullanıcı iki uygulamayı da seçebilir isterse kapatabilir" Ayrıca mobil uygulamamızın çalışmalarına da başlattık. İlerleyen zamanlar da Sms ve Authenticator Kullanmadan mobil uygulama onaylama işlemiyle giriş yapabileceksiniz / Böylelikle Botlara karşı ek önem almış olacağız.

2. Pump yapımına aldığımızı önlemlerden bir tanesi Dakikalık alımlarda zaman limiti belirlemek

Kısaca açıklamak gerekirse. Syscoin hacmi bellidir. belirli sayıda kişi sayısı Syscoin alımı yaptığı zaman sonraki kullanıcılar 10sn. 30 sn. 1 dk. gibi ek süre ile satın alabilecekler ve böylelikle pump amacına ulaşamadığı için engellenmiş olacak. / Alınan coinlerin hacimlerine göre kişi sayısı ve ek süreler de değişiklik olabilir.

Theconqueror
Member
**

View Profile
August 21, 2017, 09:40:27 PM

Açıklama tarzınızı sevdik. Borsanız açılır açılmaz ekip olarak yanınızdayız.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
August 22, 2017, 08:26:42 AM

Bence ekip olarak önce Türkçenizi düzeltmenizi öneririm. Cümle içerisinde bir harfi büyük, bir harfi küçük kelimeler kullanmak pek profesyonel gözükmüyor.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
August 22, 2017, 08:51:20 AM

Siteye kayıt olduk bakalım bekliyoruz ortaya nasıl bir şey çıkacak. Umarım beklentileri karşılayacak bir site olur.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 22, 2017, 10:27:54 AM

Açıklama tarzınızı sevdik. Borsanız açılır açılmaz ekip olarak yanınızdayız.

Merhaba Theconqueror,

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Bence ekip olarak önce Türkçenizi düzeltmenizi öneririm. Cümle içerisinde bir harfi büyük, bir harfi küçük kelimeler kullanmak pek profesyonel gözükmüyor.

Merhaba Jednostka,

Mobil kullanımında sorunlar olabiliyor. Bundan sonra daha dikkatli olacağız.

Siteye kayıt olduk bakalım bekliyoruz ortaya nasıl bir şey çıkacak. Umarım beklentileri karşılayacak bir site olur.

Merhaba HartmaniA,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Theconqueror
Member
**

View Profile
August 23, 2017, 03:27:30 PM

sizin facebook ta yeni kurduğunuz bir grup varmış aradım bulamadım rica etsem forumda paylaşır mısınız  ?
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
August 23, 2017, 03:39:49 PM

Geçtiğimiz günlerde üst üste 8 ayrı sigorta şirketi yöneticisiyle beraberdim. Her birine şu 3 soruyu sordum:

1. Bitcoin nedir, biliyor musunuz? (Evet, hayır)
2. Şirketiniz biliyor mu? (Evet, hayır)
3. Şirketiniz için sigortalanabilecek bir emta mı? (Evet, hayır)

Sonuçları açıklıyorum:

1. Evet x 7, Hayır x 1
2. Hayır x 8
3. Hayır x 8

Bu şirketlerin toplam pazar payı Türkiye içinde sanıyorum %85-%90'ın üstündedir.
Uygun platformda yakaladığımda sormaya devam edeceğim. Belki bir konu yapabilirim bunu ileride.

Sizde nasıl gidiyor işler?
Theconqueror
Member
**

View Profile
August 23, 2017, 03:51:44 PM

Geçtiğimiz günlerde üst üste 8 ayrı sigorta şirketi yöneticisiyle beraberdim. Her birine şu 3 soruyu sordum:

Sonuçları açıklıyorum:

1. Evet x 7, Hayır x 1
2. Hayır x 8
3. Hayır x 8

Bu şirketlerin toplam pazar payı Türkiye içinde sanıyorum %85-%90'ın üstündedir.
Uygun platformda yakaladığımda sormaya devam edeceğim. Belki bir konu yapabilirim bunu ileride.

Kardeşim piyasada olmayan bir firmayı sorman senin hatan . ayrıca önceki konularda kdv hesaplamasını bilmediğinde ortada önce kdv çalışmayı öğren sonra birilerini karalama çalış. bütün yorumlarda bir eleştiriler bir bilmiş gibi hareketler sunucu yerine sonucu yazıp artislik yapmaların filan böyle insanlara hayret ediyorum desteklemek gerekirken düşürmeye çalışıyorsunuz acaba birileri maaş mı veriyor size ?

PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 23, 2017, 04:13:49 PM

Sonuçları açıklıyorum:

1. Evet x 7, Hayır x 1
2. Hayır x 8
3. Hayır x 8

Merhaba MorpheWQ,

Araştırmalarınız sonuçları gayet normal. Öncelikle şirketimiz yeni piyasa'ya girmiş bir şirket henüz tanınmamasından daha doğal bir durum olmamalı. Görüştüğünüz müşteri temsilcileri başka firmalar ile görüşmelerini size aktaramazlar. Ayrıca sigortalatmak istediğimiz konunun mevzuatı bulunmadığından sigorta şirketleri kendi istekleri doğrultusunda kararlar alabilirler ve biz bu konu üzerinde çalışmalarımız yürütmekteyiz.

Banka hesabınızı açtığınızı şubedeki yetkili sizi tanıyabilir ve aranızda bir diyalog bulunabilir. Ama başka bir şubede aynı diyaloğu bulamayabilirsiniz.

Görüştüğümüz sigorta firmaların "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" kapsamından bilgi aktarımında bulunamazlar.

Konuyla ilgili olarak ilerleyen zamanlarda açıklamalarımız olacaktır.

almakta ve bu konudaki organizasyonları üstlenerek işletme politikalarını uygulamaktadır.

sizin facebook ta yeni kurduğunuz bir grup varmış aradım bulamadım rica etsem forumda paylaşır mısınız  ?

Merhaba Theconqueror,

Facebook bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/pg/paycml/groups/?ref=page_internal

Hesapları karıştırdın makarnacı. Grin Grin Grin

Sonuçları açıklıyorum:

1. Evet x 7, Hayır x 1
2. Hayır x 8
3. Hayır x 8

Kardeşim piyasada olmayan bir firmayı sorman senin hatan . ayrıca önceki konularda kdv hesaplamasını bilmediğinde ortada önce kdv çalışmayı öğren sonra birilerini karalama çalış. bütün yorumlarda bir eleştiriler bir bilmiş gibi hareketler sunucu yerine sonucu yazıp artislik yapmaların filan böyle insanlara hayret ediyorum desteklemek gerekirken düşürmeye çalışıyorsunuz acaba birileri maaş mı veriyor size ?

Merhaba Theconqueror,

Lütfen sükunetinizi Koruyunuz Forum kurallarına aykırı işlem yapmamaya özen gösteriniz. / Ayrıca gruplarda yazdığınız cümlelerin tekrarlanması halinde PayCml gruplarından uzaklaştırılacaksınız.

Ayrıca, Facebook Platformundan sorduğunuzu soruları ayrı ayrı yerlerde yazmanız bizi rahatsız etmektedir. Telegram grubumuza katılıp sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: