Bitcoin Forum
April 26, 2024, 02:08:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Paycml.com - Türkiye'nin Borsası  (Read 14211 times)
PayCml (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
August 30, 2017, 09:09:37 PM

Değerli Müşterilerimiz,

Borsamızı 30/08/2017 tarihinde açmayı ön görmekteydik. Lakin yaşanan bazı sorunlar nedeniyle 30/09/2017 tarihine ertelenmiş olup belirtilen tarihten öncede aktif olma ihtimalimiz söz konusudur.

Ayrıca bize göndermiş olduğunuzu hata maillerinde toparladığımız sorunların v2 beta versiyonuyla giderilmiştir.

1. Şifreyi unuttum kısmı çalışmamaktadır. (Çözüldü.)
2. Sitede bulunan bazı kelimeler yabancı dil gösteriliyordu (Türkçeleştirme yapıldı.)
3. Anasayfada bulunan hesap yaratabilirsiniz yerine oluşturabilirsiniz eklenme talebi. (Düzeltme yapıldı.)
4. Kayıt sırasında bulunan gg.aa.yyyy format sorunu (Çözüldü)

Gerekli düzeltmeler yapılmıştır.

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

1714140527
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714140527
Reply with quote  #2

1714140527
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714140527
Hero Member
*

Ignore
1714140527
Reply with quote  #2

1714140527
Report to moderator
1714140527
Hero Member
*

Ignore
1714140527
Reply with quote  #2

1714140527
Report to moderator
1714140527
Hero Member
*

Ignore
1714140527
Reply with quote  #2

1714140527
Report to moderator
bitcointr01
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
August 30, 2017, 09:19:25 PM
Last edit: August 30, 2017, 09:31:11 PM by bitcointr01

Kullanım sözleşmesini bile paribu.com dan çalmışsınız nerdeyse birebir aynı. Bu kadar emek ile ne kadar başarılı olacağınız şimdiden belli oldu.

Para kazanmak için neler neler denemişsiniz Cheesy Şimdide borsamı açıyorsunuz. Daha sizin hazırladığınız kullanım sözleşmesi ve site tasarımı yok Cheesy

ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
August 30, 2017, 09:21:46 PM

Quote from: PayCml

Geçenlerde siteye üye olmuştum ama giriş yapamıyorum. Kullanıcı/Şifre hatası alıyorum.
John Lemon
Full Member

Activity: 183

View Profile
August 30, 2017, 09:29:02 PM

Kullanım sözleşmesini bile paribu.com dan çalmışsınız nerdeyse birebir aynı. Bu kadar emek ile ne kadar başarılı olacağınız şimdiden belli oldu.

Para kazanmak için neler neler denemişsiniz Cheesy Şimdide borsamı açıyorsunuz. Daha sizin hazırladığınız kullanım sözleşmesi ve site tasarımı yok Cheesy

Bunun konuyla ne alakası var?
Bu foruma üye olan yüzlerce kişinin geçmişini tarasanız en az 95'i internetten para kazanmak için çeşitli yollar denemiştir.

"forum.ptcuye.com" üyesi en az 10 kişi biliyorum bu forumdan...
bitcointr01
Full Member

Activity: 149

View Profile
August 30, 2017, 09:30:34 PM

Bu foruma üye olan yüzlerce kişinin geçmişini tarasanız en az 95'i internetten para kazanmak için çeşitli yollar denemiştir.

Hadi o konuda olabilir diyelim adamlar borsa açıyoruz diyorlar Cheesy paribu.com un kullanım sözleşmesini çalmalarına ne diyorsun ve önceki mesajlarda Cüzdan sigortası falan demiş Cheesy hayal dünyasında yaşıyor galiba
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 30, 2017, 10:05:59 PM

https://image.prntscr.com/image/2bQq7EX6TiSQyQH4inoNGw.png

Merhaba bitcointr01,

Kullanım sözleşmeleri hazır bulunmaktadır. Ve sadece isim ve ünvan değişiklikleri yapılarak yayınlanmaktadır. Siz konusunu açtıktan sonra detaylıca baktım sözleşmenin telif hakkında bir not düşülmemiş. Bu sözleşmeleri ideasoft vb. Aracılık yapan firmalardan ulaşabilirsiniz.

Quote from: PayCml

Geçenlerde siteye üye olmuştum ama giriş yapamıyorum. Kullanıcı/Şifre hatası alıyorum.

Merhaba ugurusta,

Şifremi unuttum ile yeni şifre talep edebilirsiniz. Teknik bir sorun yaşamanız halinde destek@paycml.com mail atabilirsiniz.

Merhaba john Lemon,

Burada şahıs bir soru sorulduğundan dolayı şunu söylemek isterim ki bazı şeyleri deneyerek öğreniriz. Herkesin amacı rahat bir yaşantı sağlamaktır. Ve herkes istediği şekilde istediği mesleği yapabilir. Zamanında denediğimiz bir sektördü. Yararlarını da gördük zararlarını da lakin ilk zararı gördüğümüzde elimizi ayağımızı çektik. Şuanda gördüğüm kadarıyla ( Başka borsa şirketlerinde ismimizi kullanarak algı oluşturmaya çalışılıyor. )

Şuana kadar hakkımızda yazı yazan arkadaşlarımızın bir çoğu hesapları yeni açılmış yada "birilerin" yan hesapları olduğunun farkındayız. Bizim bir hedefimiz var. Bu hedef dışına çıkarmak isteyenler oldukça kendimizi daha ileriye taşıyabileceğimize inanmaktayız.

Hadi o konuda olabilir diyelim adamlar borsa açıyoruz diyorlar Cheesy paribu.com un kullanım sözleşmesini çalmalarına ne diyorsun ve önceki mesajlarda Cüzdan sigortası falan demiş Cheesy hayal dünyasında yaşıyor galiba

Merhaba bitcointr01,

"Hayal dünyasında yaşıyor galiba" Bir hayali olmayan insan ileriyi kurgulayamaz. Projeleri geliştiremez. Zaman gelecek yanılacağız zaman gelecek başaracağız. Bununla ilgili olarak size Stephen King geçmişinde yaşananları bilmenizi öneririm.

Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 30, 2017, 10:55:47 PM

hocam cok amatörce davrandınız. mail adresinizle ilgili kısa bir arama yapıldıgında girmiş oldugunuz ortaklık yapıları! projeler! para kazanma yöntemleri vs ne yazikki guven vermiyorsunuz..size bol şans..
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 30, 2017, 11:42:47 PM

hocam cok amatörce davrandınız. mail adresinizle ilgili kısa bir arama yapıldıgında girmiş oldugunuz ortaklık yapıları! projeler! para kazanma yöntemleri vs ne yazikki guven vermiyorsunuz..size bol şans..

Merhaba Gatotare,

Endişenizi anlıyoruz. İlerleyen günlerde yanıldığınızı anlamanız dileğimle iyi çalışmalar. / Ayrıca araştırmanızı detaylandırmanızı dilerim.

ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
August 31, 2017, 05:56:55 AM

Merhaba ugurusta,

Şifremi unuttum ile yeni şifre talep edebilirsiniz. Teknik bir sorun yaşamanız halinde destek@paycml.com mail atabilirsiniz.

İyi de ben şifremi unutmadım ki.  Huh
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 31, 2017, 09:03:03 AM

Merhaba ugurusta,

İyi de ben şifremi unutmadım ki.  Huh

Merhaba ugurusta,

Mail doğrulaması yapmadığınız için hata alıyor olabilirsiniz. Konuyu araştırıp sorunuzu çözebilmek adına lütfen destek@paycml.com adresine mail atınız.

Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
August 31, 2017, 09:13:57 AM

Türkiye'nin borsasının açılmasını dört gözle bekliyordum  Roll Eyes Neyse hazır olmayıp siteyi açmaktansa açılışı ertelemek daha doğru geliyor bana bu yolda size başarılar dilerim. Smiley
everbtcnever
Member
**

Activity: 114
Merit: 38

View Profile
August 31, 2017, 10:12:44 AM

Borsa açılıpta, Yanlış deposit, 2FA kaybetme, Depositin hesaba yansımaması, Withdrawalın pending vs. gibi bir durum yaşaması gibi sorunlar oluştuğunda bu başlığı görmek istiyorum. Desteği o zaman göreceğiz.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 31, 2017, 10:23:11 AM
Last edit: August 31, 2017, 11:56:54 PM by PayCml

Türkiye'nin borsasının açılmasını dört gözle bekliyordum  Roll Eyes Neyse hazır olmayıp siteyi açmaktansa açılışı ertelemek daha doğru geliyor bana bu yolda size başarılar dilerim. Smiley

Merhaba Dr. Cocktail,

Aslında yeni ara yüzümüz ve sistemimiz hazır konumda, lakin güvenliği üst seviyede tuttuğumuzdan dolayı A sunucusundan B sunucusuna giden dönen verilerde bir karmaşa yaşandı. Bu nedenle erteleme kararı alındı. Sisteme aşama aşama yükleme yapılmasına karar kıldık.

Gelişmeleri Bitcointalk forumu üzerinden paylaşıp, bilgi aktarımında bulunacağız.

Borsa açılıpta, Yanlış deposit, 2FA kaybetme, Depositin hesaba yansımaması, Withdrawalın pending vs. gibi bir durum yaşaması gibi sorunlar oluştuğunda bu başlığı görmek istiyorum. Desteği o zaman göreceğiz.

Merhaba everbtcnever,

Öncelikle sistemimize güvenimiz tam. Bu tür sorunların olmasına izin vermeyeceğiz, Ayrıca çağrı merkezimizden bize ulaşabileceksiniz. Ve daha hızlı çözüm üretmiş olacağız.

lugrugzo
Full Member

Activity: 158
Merit: 102

View Profile
August 31, 2017, 03:40:49 PM

Biraz dürüst olmak lazım. Sitenizin geleceği hazır UI şablonlarıyla pek parlak değil ve kodlamayı kim yapıyorsa pek birşeyden anlamıyor. Siteniz açıldığında da vur-kaç yapma ihtimali çok yüksek, yazım tarzınız aklı başında birisinin yazacağı tarzda değil. Verilen cevaplar yüzeysel.

Ekstra olarak, ne tarz sorunlar siteyi 1 ay geriye atarki? Alt tarafı exchange yazılımı, uzaya füze fırlatma yazılımı değil.

My posts are not an incentive for investing, always do your own home work.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
August 31, 2017, 05:56:53 PM
Last edit: September 01, 2017, 12:01:56 AM by PayCml

Biraz dürüst olmak lazım. Sitenizin geleceği hazır UI şablonlarıyla pek parlak değil ve kodlamayı kim yapıyorsa pek birşeyden anlamıyor. Siteniz açıldığında da vur-kaç yapma ihtimali çok yüksek, yazım tarzınız aklı başında birisinin yazacağı tarzda değil. Verilen cevaplar yüzeysel.

Ekstra olarak, ne tarz sorunlar siteyi 1 ay geriye atarki? Alt tarafı exchange yazılımı, uzaya füze fırlatma yazılımı değil.

Merhaba lugrugzo,

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

PayCml borsasında şu anda beta sürümü aktiftir. Ekranda görülen çalışma 2 ay önceye aittir. Vurkaç yapma ihtimalinin yüksek olması kişisel bir düşüncedir. Biz hep buradayız, sizi de aramızda görmek isteriz.

Site yazılımımız tamamen baştan yapılmaktadır. Hiçbir firmadan veya borsadan api kodu almadık. Bu yüzden bazı sorunların olması normaldir, ve düzeltilmesi zaman almaktadır.

PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 01, 2017, 08:39:07 PM

Değerli müşterilerimiz,

Detaylandırılmış komisyon oranlarımız belirlenmiştir.

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 01, 2017, 09:08:35 PM

TL ile token satışı da olsa çok güzel olur. Bir de Waves ozaman tadından yenmez. Smiley

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 01, 2017, 10:54:57 PM

TL ile token satışı da olsa çok güzel olur. Bir de Waves ozaman tadından yenmez. Smiley

Merhaba utkuy,

TL ile token satışı da olsa çok güzel olur.

Şuan için bir çalışmamız bulunmamaktadır.

Bir de Waves ozaman tadından yenmez. Smiley

Waves coin için hazırda bekleyen çalışmamız mevcut. İlerleyen günlerde borsamızda görebileceksiniz.

PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 02, 2017, 07:36:26 PM
Last edit: September 02, 2017, 07:49:08 PM by PayCml

Değerli müşterilerimiz,

TL çekim komisyonu belirlenmiştir.

1. 250.000 ₺ ve altında işlem yapan kullanıcılar için komisyon tutarı 3 ₺ olarak belirlenmiştir.

2. 250.000 ₺ ve üzerinde işlem yapan kullanıcılar için ise komisyon alınmayacaktır.

btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
September 03, 2017, 07:45:20 AM

Değerli müşterilerimiz,

Detaylandırılmış komisyon oranlarımız belirlenmiştir.

Sistem aktifleştiğinde Piyasa Yapıcı komisyonlarının daha uygun olmasını umuyorum(BtcTurk deki gibi olabilir).
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: