Bitcoin Forum
May 13, 2024, 10:47:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Paycml.com - Türkiye'nin Borsası  (Read 14211 times)
PayCml (OP)
Member
**

Activity: 119
Merit: 10

View Profile
September 24, 2017, 02:00:35 PM

info@paycml.com adresine bir kaç soru için mail attım ama dönüş yapılmadı ? Referans linkinden söz edilmiş ama bulamadım herhangi bir mail de almadım.

Merhaba Bileydin,

Mail adresimize gelen bir soru bulunmamaktadır. Destek@paycml.com adresini kullanarak mail atabilirsiniz.

1715640429
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715640429
Reply with quote  #2

1715640429
Report to moderator
1715640429
Hero Member
*

Ignore
1715640429
Reply with quote  #2

1715640429
Report to moderator
1715640429
Hero Member
*

Ignore
1715640429
Reply with quote  #2

1715640429
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715640429
Hero Member
*

Ignore
1715640429
Reply with quote  #2

1715640429
Report to moderator
1715640429
Hero Member
*

Ignore
1715640429
Reply with quote  #2

1715640429
Report to moderator
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 24, 2017, 06:47:27 PM

Merakla bekliyorum...
Sıradaki erteleme için son bir hafta mı yoksa açıyor muyuz işlemleri haftaya?
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 24, 2017, 06:55:10 PM

Ben de çok heyecanlıyım. İşlem yapmak için dört gözle bekliyorum. Beklediğimize değer umarım.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
September 24, 2017, 10:16:46 PM

Kaç gün kaldı açılışa baya bekledik bu borsayı. Bitcoin'in yanında en azından Ethereum'da başlangıçta olursa tadından yenmez.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 25, 2017, 10:00:47 AM

Merhaba arkadaşlar,

Borsamızın açılış tarihini belirtmemize rağmen bu tarihi ertelemek zorunda kaldık. Şu anda önceden açılış için belirttiğimiz tarihe  5 gün kaldı. Yazılımcılarımız çalışmaya devam etmektedir. Şu an sitemizin arayüz işlemlerinin tamamen bittiğini belirtmek isteriz. Arka plan ve database koruma yazılımlarımızı entgere etmek için yazılımcılar çalışmalarını devam ettirmektedir.

Başlangıçta Bitcoin, Dogecoin, Litecoin ve Ethereum ile borsamızı açmayı düşünüyorduk. Dogecoin'in son zamanlarda yaşadığı sıkıntılardan dolayı borsamıza açılışta eklenmeme kararı alındı. Dogecoin yerine Ripple koymayı uygun gördük.

Burada borsamızın tam açılış tarihini veremiyoruz. Ekim ve Kasım arasında borsamızı açmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Borsamızın temel amacı hızlı, güvenli, akıcı ve kaliteli hizmettir. Borsamızı halihazır bir şekilde piyasaya sürebiliriz, lakin forumda son 2 aydır konuşulan konulardan en önemlisi güvenlik konusudur. Bu kapsamda 2 ayrı firma ile birlikte borsamızın yazılımsal açıklarını bulabilmek ve sızmaları önleyebilmek adına penetrasyon testi yaptırmaktayız. Penetrasyon testinin başarılı bir şekilde sonuçlanması halinde borsamızı aktif edeceğiz.

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 25, 2017, 10:31:40 AM

Merhaba arkadaşlar,

Borsamızın açılış tarihini belirtmemize rağmen bu tarihi ertelemek zorunda kaldık. Şu anda önceden açılış için belirttiğimiz tarihe  5 gün kaldı. Yazılımcılarımız çalışmaya devam etmektedir. Şu an sitemizin arayüz işlemlerinin tamamen bittiğini belirtmek isteriz. Arka plan ve database koruma yazılımlarımızı entgere etmek için yazılımcılar çalışmalarını devam ettirmektedir.

Başlangıçta Bitcoin, Dogecoin, Litecoin ve Ethereum ile borsamızı açmayı düşünüyorduk. Dogecoin'in son zamanlarda yaşadığı sıkıntılardan dolayı borsamıza açılışta eklenmeme kararı alındı. Dogecoin yerine Ripple koymayı uygun gördük.

Burada borsamızın tam açılış tarihini veremiyoruz. Ekim ve Kasım arasında borsamızı açmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Borsamızın temel amacı hızlı, güvenli, akıcı ve kaliteli hizmettir. Borsamızı halihazır bir şekilde piyasaya sürebiliriz, lakin forumda son 2 aydır konuşulan konulardan en önemlisi güvenlik konusudur. Bu kapsamda 2 ayrı firma ile birlikte borsamızın yazılımsal açıklarını bulabilmek ve sızmaları önleyebilmek adına penetrasyon testi yaptırmaktayız. Penetrasyon testinin başarılı bir şekilde sonuçlanması halinde borsamızı aktif edeceğiz.

Ne bitcoin, ne doge  ilk başta sadece Eth bile olsa sizi toparlar. Sonra diğerlerini ekleyebilirsiniz. Hem daha az risk, hem de piyasada boşluk var. Sonra diğerlerini ekleyebilirsiniz.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 25, 2017, 11:02:57 AM

Merhaba arkadaşlar,

Ne bitcoin, ne doge  ilk başta sadece Eth bile olsa sizi toparlar. Sonra diğerlerini ekleyebilirsiniz. Hem daha az risk, hem de piyasada boşluk var. Sonra diğerlerini ekleyebilirsiniz.

Merhaba Utkuy,

Şu anda güvenlik eksiklerimiz olup olmadığını bilmediğimiz için piyasaya girmek bize sıcak gelmiyor. Biz piyasaya da kalıcı olabilmek adına bu adımları atıyoruz. Diğer borsalar hakkında yazılan ... borsası hacklendi. .. borsasına giriş yapılmadı mağdur olduk. Benzeri yazılarını görmemek ve müşterilerimizi mağdur etmemek adına çalışmalarımızı yürütüyoruz.

dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
September 25, 2017, 11:40:25 PM

Acele edip güvenlik sıkıntıları yaşamaktansa bu şekilde en iyisi olmuş tabiki. Ethereum olması çok iyi borsalardaki en önemli eksiklikti.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 26, 2017, 06:59:34 AM

bu kaçıncı erteleme bilmiyorum ama umarım tüm bu ertelemelere değer bir şey çıkartırsınız ortaya.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
September 26, 2017, 05:50:04 PM

dostum benden sana bir tavsiye.
Tarih verme.
Kademe kademe gidin.
Güvenlik konusu elbette büyük bir sıkıntı bunun için evrensel olan siteleri örnek alıp, adımlarınızı ona göre atabilirsiniz.
Gerekirse aynısı da olabilir.
Ama bunun ne denli büyük bir iş olduğunun farkındasınızdır umarım.
Konudaki bütün yorumlar olmasa da %70'ini okudum , yapıcı yorumlar olduğu kadar eleştirel yaklaşan arkadaşlarda olmuş bu normal.
Sonuçta emeklerini verecekler size.
Kimse emeğinin heba olmasını istemez.
Bütün işlemler bittikten sonra kendiniz demosunu açıp , alım satım exchange işlemlerini yaptıktan sonra "bence gelip buraya konu açın" yoksa zor durumda siz kalırsınız ki bu da işi aksatır.

Teşekkürler yine de uğraşınız için.

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
September 27, 2017, 08:06:16 AM

Güvenlikle ilgili çalışmaları tamamlamadan açıp ilerde daha büyük sorunlar yaşamaktansa ertelenmesi daha doğru bir karar. Bekliyoruz Smiley
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 27, 2017, 09:24:43 AM

bencede artık tarih vermeyin.
siteyi açtıgınızda burdan bildirirsiniz.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 27, 2017, 10:55:24 AM

Acele edip güvenlik sıkıntıları yaşamaktansa bu şekilde en iyisi olmuş tabiki. Ethereum olması çok iyi borsalardaki en önemli eksiklikti.

bu kaçıncı erteleme bilmiyorum ama umarım tüm bu ertelemelere değer bir şey çıkartırsınız ortaya.

dostum benden sana bir tavsiye.
Tarih verme.
Kademe kademe gidin.
Güvenlik konusu elbette büyük bir sıkıntı bunun için evrensel olan siteleri örnek alıp, adımlarınızı ona göre atabilirsiniz.
Gerekirse aynısı da olabilir.
Ama bunun ne denli büyük bir iş olduğunun farkındasınızdır umarım.
Konudaki bütün yorumlar olmasa da %70'ini okudum , yapıcı yorumlar olduğu kadar eleştirel yaklaşan arkadaşlarda olmuş bu normal.
Sonuçta emeklerini verecekler size.
Kimse emeğinin heba olmasını istemez.
Bütün işlemler bittikten sonra kendiniz demosunu açıp , alım satım exchange işlemlerini yaptıktan sonra "bence gelip buraya konu açın" yoksa zor durumda siz kalırsınız ki bu da işi aksatır.

Teşekkürler yine de uğraşınız için.

Güvenlikle ilgili çalışmaları tamamlamadan açıp ilerde daha büyük sorunlar yaşamaktansa ertelenmesi daha doğru bir karar. Bekliyoruz Smiley

bencede artık tarih vermeyin.
siteyi açtıgınızda burdan bildirirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Yaşatmış olduğumuz gecikmeden dolayı özür dileriz.

Bazı konulara açıklık getirmek istiyoruz. 

Ocak ayında bitcoin exchange kodlamasını satın aldık. Ocak ayında almış olduğumuz hazır şekilde kodlanmış exchange arayüzde değişiklik yapmadan piyasaya sürülecek şekilde teslim aldık. Hazır şekilde piyasaya sürülen borsaların şuan da yaşadıkları sıkıntıları görmekteyiz. Mart ayında ekibimizle birlikte çalışmalara başladık. Sıfırdan exchange sistemini geliştirmek ve güvenliğini sağlamak hemen olacak bir durum değildir.

Yakın tarih de açılacak olan 4 borsa olduğunu biliyoruz. Ve 4 borsanın hangi web sitelerinden hazır kodlama aldığını biliyoruz ve bu konuda her türlü bilgi elimizde mevcuttur. Amacımız 1 Ekim tarihinde borsamızı aktif etmekti. Yeni açılacak olan borsaları incelediğimizde hazır alınmasına rağmen büyük yazılımsal açıklar olduğunu gördük. Borsamızın hiç bir noktasında güvenlik açığı olmasını istemiyoruz. Bu nedenden dolayı penetrasyon testinin yapılmasına karar verdik. Normal şartlarda borsamızın arayüz vb. bütün yapıları hazırlanmış ve yayınlamayı beklemektedir.

Burada şahsen bir uyarıda bulunmak gerekirse, borsaların hacklenmesi vb. durumlarda sorumluluk firmalara ait değildir. Bununla ilgili olarak çalıştığınız borsaların kullanım sözleşmelerine bakabilirsiniz. Biz tamamen güvenilir ve hızlı bir borsa inşa etmek için çalışmalarımızı titizlikle yapmaktayız. Şuanda ön kayıt olan kullanıcı sayısı 6 bin kişiyi geçti. 745 Referans bağlantısıyla üye kaydı yapıldı. Kullanıcılarımızı mağdur etmemek ve ilerleyen günlerde farklı projelerimizle karşınıza çıktığımız zaman bugün sırf borsamızı hemen açalım diye düşünürsek ilerleyen günlerde yeni projelerimize vakit ayırmakta zorluk çekebiliriz. Amacımız borsamızı tamamen güvenilir hale getirip iş akışında sorun yaşamamaktır.

PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 27, 2017, 04:59:26 PM
Last edit: October 02, 2017, 07:24:20 PM by PayCml

Merhaba Halmater,

Yeni arayüzümüz.

Borsamız tamamen kullanıcılarımız isteği ve talepleri üzerine düzenlenecektir.

ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
September 27, 2017, 05:28:26 PM

Merhaba Halmater,

Yeni arayüzümüz.

Borsamız tamamen kullanıcılarımız isteği ve talepleri üzerine düzenlenecektir..

Ciddi ciddi 5-10$'lık hazır web template ile borsa açıyorum mu deniliyor burada? yoksa cidden az buçuk kıdemli üyelerde dahil herkes saf salak mı, yoksa yan hesap mı?.. iyi niyetli bir girişimi baltalacayacak son insanım ama bırakın iyiliği kötülüğü, ortada ne yazılım var ne teknik ne stratejik bilgi.. şaka gibi bir konu, akıl var mantık var.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 27, 2017, 05:50:25 PM

Merhaba Halmater,

Yeni arayüzümüz.

Borsamız tamamen kullanıcılarımız isteği ve talepleri üzerine düzenlenecektir..

Ciddi ciddi 5-10$'lık hazır web template ile borsa açıyorum mu deniliyor burada? yoksa cidden az buçuk kıdemli üyelerde dahil herkes saf salak mı, yoksa yan hesap mı?.. iyi niyetli bir girişimi baltalacayacak son insanım ama bırakın iyiliği kötülüğü, ortada ne yazılım var ne teknik ne stratejik bilgi.. şaka gibi bir konu, akıl var mantık var.

Ağır HYIP kokusu alıyorum.

Merhaba ssantur,

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 28, 2017, 05:00:24 PM

şuna aslında bir açıklık getirirseniz herşey yoluna girecek ,ben sizin en başından kendi programcılarınızla sıfırdan bir Exchange sitesi yaptığınızı düşünüyordum ama son mesajınızda hazır template kullanacağınızı anladım?

sıfırdan siz mi yazıyorsunuz yoksa aldığınız lisanslı script/template'in üzerinde düzeltmeler vsmi yapıyorsunuz? bununla ilgili bir açıklama yapabilirseniz çok iyi olur.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 28, 2017, 05:33:59 PM

şuna aslında bir açıklık getirirseniz herşey yoluna girecek ,ben sizin en başından kendi programcılarınızla sıfırdan bir Exchange sitesi yaptığınızı düşünüyordum ama son mesajınızda hazır template kullanacağınızı anladım?

sıfırdan siz mi yazıyorsunuz yoksa aldığınız lisanslı script/template'in üzerinde düzeltmeler vsmi yapıyorsunuz? bununla ilgili bir açıklama yapabilirseniz çok iyi olur.

Merhaba Halmater,

Template hazır şekilde alınıp üzerinde oynama yapıldı. Eski haline paycml.com/test adresinden ulaşabilirsiniz.

Exchange hiç bir şekilde hazır değildir tamamen yazılımı bize aittir. Sadece ön bilgimiz olması ve yazılımsal açıklarımızı görebilmek için lisanslı yazılım satın alındı. Yazılım kodların gözümde test proje olarak görüp sıfırdan kendimiz geliştirdik. Aldığımız lisans yazılımı dili c# bizim yaptığımız yazılım php.

Aklınızdaki soruları destek@paycml.com adresine mail atıp yazılım ekibimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
September 28, 2017, 08:17:12 PM

Merhaba Halmater,

Template hazır şekilde alınıp üzerinde oynama yapıldı. Eski haline paycml.com/test adresinden ulaşabilirsiniz.

Exchange hiç bir şekilde hazır değildir tamamen yazılımı bize aittir. Sadece ön bilgimiz olması ve yazılımsal açıklarımızı görebilmek için lisanslı yazılım satın alındı. Yazılım kodların gözümde test proje olarak görüp sıfırdan kendimiz geliştirdik. Aldığımız lisans yazılımı dili c# bizim yaptığımız yazılım php.

Aklınızdaki soruları destek@paycml.com adresine mail atıp yazılım ekibimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

durdum durdum ama burada patlayayım artık.

benim gözümde paycml artık "sözünü tutmayan bir borsa"

"açıkları gideriyoruz" diye bir tabir yoktur. 100yıl beklesenizde açık bulunursa bulunur ve borsa hacklenir bu bahanenin altına saklanıp durmayın. tarih vermeden önce sizin tabirinizle "açıkları gidereceğiniz'i" düşünemediniz mi?
ocak ayında satın aldık diyorsunuz(c#?  (yoksa asp.net mi bahsetti Smiley) sonra biz güvenlikten dolayı yazmaya başladık diyorsunuz(php). en ufak bir bağlantı göremedim.
test yayınında da hazır tema kullandınız şimdide öyle bir görsel sunuyorsunuz daha sonra biz yapıyoruz diyorsunuz.

bir umutla sürekli bekledim ama artık açılsada gözümden düştünüz. "cml" bey resmen ego kasıyorsunuz. sözünüzü ettiğiniz diğer 4 borsa şuanda sizden daha önde çünkü konuşmalarınızla eksiye düştünüz.
PayCml (OP)
Member
**

View Profile
September 28, 2017, 08:33:10 PM

Merhaba Halmater,

durdum durdum ama burada patlayayım artık.

benim gözümde paycml artık "sözünü tutmayan bir borsa"

"açıkları gideriyoruz" diye bir tabir yoktur. 100yıl beklesenizde açık bulunursa bulunur ve borsa hacklenir bu bahanenin altına saklanıp durmayın. tarih vermeden önce sizin tabirinizle "açıkları gidereceğiniz'i" düşünemediniz mi?
ocak ayında satın aldık diyorsunuz(c#?  (yoksa asp.net mi bahsetti Smiley) sonra biz güvenlikten dolayı yazmaya başladık diyorsunuz(php). en ufak bir bağlantı göremedim.
test yayınında da hazır tema kullandınız şimdide öyle bir görsel sunuyorsunuz daha sonra biz yapıyoruz diyorsunuz.

bir umutla sürekli bekledim ama artık açılsada gözümden düştünüz. "cml" bey resmen ego kasıyorsunuz. sözünüzü ettiğiniz diğer 4 borsa şuanda sizden daha önde çünkü konuşmalarınızla eksiye düştünüz.

Merhaba lodos2005,

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.

İlerleyen günlerde bize hak vereceğinize eminiz. Daha detaylı bilgi için destek@paycml.com adresine mail atıp destek alabilirsiniz.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: