Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:38:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  
Author Topic: [ANN][PRE-ICO] 🔵 UTRUST 🔵 Ödemelerde Kriptopara Kullanımı  (Read 15312 times)
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
September 24, 2017, 05:40:33 PM

arkadaşlar mail gelmiş bana ico başladı diye bide eth adresi göndermişler, bunlara inanıpta para göndermeyin sakın daha ico tarihi bile net belli değil

aynı mailden banada gelmiş bugün , allahtan düşen olmamış adreste işlem görünmüyordu yada herkese farklı adres göndermişlerdir belki bilemiyorum.artık projeler ekstra güvenlik önelmleri almak üzerinde umarım centra ve diğerlerinde yaşanan hack olayları bunun icosunda yaşanmaz

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
1714883916
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714883916
Reply with quote  #2

1714883916
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714883916
Hero Member
*

Ignore
1714883916
Reply with quote  #2

1714883916
Report to moderator
1714883916
Hero Member
*

Ignore
1714883916
Reply with quote  #2

1714883916
Report to moderator
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
September 25, 2017, 06:58:01 AM

firmadan ses çıkmaması kötü uyarı maılı attılar yok biz bilmem adres istemeyiz falan ama fazlası yok
bitcass
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
September 25, 2017, 08:56:55 AM

monethadaki düşüşten sonra tereddit yaşıyorum bunu icosuna girip girmemekte, buda onun gibi çakılırsa halimiz duman, şimdi girmesemde fiyat yukarı fırlar adım gibi eminim amk bende şans yok çünkü.girdiğim ico yere batar.girmediğim göklere çıkar
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
September 25, 2017, 10:34:48 AM

firmadan ses çıkmaması kötü uyarı maılı attılar yok biz bilmem adres istemeyiz falan ama fazlası yok

Doğrudan projenin mail adresinden böyle bi mail aldıysanız açıklama yapmaları gerekir, sanırım normal bi mail adresinden gönderdiler bu yüzden açıklama yapma gereği hissetmemiş olabilirler. Her gün onlarca mesaj geliyor dolandırıcılardan artık çoğu proje ekibi dolandırıcılara dikkat edin demekten başka bir şey yapamıyor
mdikmetas
Full Member

View Profile
September 25, 2017, 06:36:09 PM

Dear community,

We are gaining more and more attention every day. Unfortunately, with more public exposure come more phishing and scamming attacks.

We have recently received reports of illegitimate emails and messages on Slack that are trying to scam our community. Please do not follow those requests.

By reading and understanding the below bullet points you can make sure that your funds are safe.
UTRUST will not ask you to send any amounts to any address via email.
UTRUST will not sent you an email asking you to log into MyEtherWallet.
UTRUST will not send you any wallet addresses via chat or email.
YOU should not follow any links to MyEtherWallet. Not in an email and not on other websites.
The ICO date will be announced soon and the contribution can only be done through the private dashboard once logged into UTRUST's official webpage.

All the best,
The UTRUST Team

gelen mail içeriğiu şekilde
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 25, 2017, 07:56:32 PM

Monethaya FUD Kampanyası yürütmelerinden belli ne kadar sağlam oldukları . Rakiplerini çalışarak değil FUD ile spekülasyon ile yıkmaya çalışan ekipten nasıl bir beklentiniz var ? Yazık şu ekibe . Utrust pişmanlık olacak .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 25, 2017, 08:08:16 PM
Last edit: September 25, 2017, 08:29:41 PM by mirallas

Monethaya FUD Kampanyası yürütmelerinden belli ne kadar sağlam oldukları . Rakiplerini çalışarak değil FUD ile spekülasyon ile yıkmaya çalışan ekipten nasıl bir beklentiniz var ? Yazık şu ekibe . Utrust pişmanlık olacak .

Hocam nerden çıkardınız onu? Bir dayanağınız varsa paylaşın herkes önlemini alsın, dayanağınız yoksa sizin yaptığınız da FUD kampanyası oluyor. Monetha için ayrıntılı inceleyemedim fakat dolanan haberler ufak tefek şeyler değil, ekipteki adamların crypto currency ile blockchain ile alakası yokmuş globalde okuduğum kadarıyla, tek yazılımcıları yeni mezun olmuş 19 yaşında bir çocuk deniyor. Telegramda bu iddialarla ilgili soru geldiği gibi de engelliyorlarmış özellikle bu engelleme konusunda bir çok kişi şikayetçi olmuş. Aksi bi durum varsa, adamlar blockchain alanında tecrübeliyse açıklarsın kanıtlarsın olur biter. Bu kadar yatırımcını da üzmezsin, haklıysan bunlar çok zor şeyler değil.

Belki de dediğiniz gibi alttan toplamak için bir korku kampanyası yürütülüyordur, bunun nihai kararına varmak için ekibin somut adımlar atması gerekiyor. ICO ve sonrası süreci ekip düzgün yönetemediyse bunu rakiplere yüklememeleri gerekir. Türkçe forumda gözlemlediğim kadarıyla çok kişi yatırım yaptı ve yapmaya çalıştı, umarım ekip projeye gereken önemi verir ve yatırım yapan arkadaşlar da zararsız bi şekilde süreci atlatırlar
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 25, 2017, 08:14:44 PM

Hocam nerden çıkardınız onu? Bir dayanağınız varsa paylaşın herkes önlemini alsın, dayanağınız yoksa sizin yaptığınız da FUD oluyor.
Monetha konusuna bakarsanız ve twitter'a monetha ve utrust yazarsanız görmüş olursunuz .Hatta bugün utrust offical twitter'dan bunu yalanladı . Eric duprat ekipte değil diye yaygara kopardılar az önce görüştük kendisiyle adam twitter'dan zorunlu açıklama yaptı herkes ile dm'den görüştü . Ekipteyim dedi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 25, 2017, 08:33:08 PM

Hocam nerden çıkardınız onu? Bir dayanağınız varsa paylaşın herkes önlemini alsın, dayanağınız yoksa sizin yaptığınız da FUD oluyor.
Monetha konusuna bakarsanız ve twitter'a monetha ve utrust yazarsanız görmüş olursunuz .Hatta bugün utrust offical twitter'dan bunu yalanladı . Eric duprat ekipte değil diye yaygara kopardılar az önce görüştük kendisiyle adam twitter'dan zorunlu açıklama yaptı herkes ile dm'den görüştü . Ekipteyim dedi .

Eric'in ekipte olması, bunu bizzat kendi söylemesi gerçekten proje için önemli bir gelişme olmuş, yatırım yapan herkes adına sevindim. Uzun zamandır bu soruları cevaplamıyorlardı. Utrust yalanlamasa neden yalanlanmıyor denir, cevaplasa suçlu denir, bu açıklama direk ekibin yaptığını göstermiyor. Ki bence utrust ekibinin bunu yapmaya ihtiyacı da yok
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
September 26, 2017, 05:47:12 AM

Hem Utrust hem Monetha yı takip ediyorum. Birbirleriyle çatışarak çok yol kazanamazlar, kendi işlerine baksalar çok daha iyi olur.

Daha önce aynı tür çekişmeleri Dash, Monero ve Zcash, Shadow coinde gördüm.  Fudding ile sadece coin kendisine zarar verir.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 26, 2017, 06:08:41 AM

korenin ilk ico  dergisinde ana sayfada kendisine yer buldu. proje hakkında bir tanıtım yazısı ve UTRUST ekibiyle yapılmış bir röportaj var. artık eskisi gibi dergiler okunmuyor ama genede fena olmamış. tarih degişiklikleri vs dergide yok verilen bilgilerde bayaa eski  bi tek röportaj canlılıgını koruyor  buna ragmen ben sevdim.

l3irsen
Full Member

Activity: 126

View Profile
September 26, 2017, 10:13:23 AM

adamların ülkesinde değer verdiklerikonuya bak arkadaş bir de bizimkilere bak
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
September 26, 2017, 12:46:30 PM

bizim ülkede yasaklanmaya çalışılyor hocam adamlarla kafamıza arasındaki mesafe,ülkelerarası mesafeden daha fazla. bazen keşke başka ülkede yaşasaydım diyorum ama yinede vatanımı seviyorum.
henüz net tarih belli olmadı galiba ICO için, tur sşstemş kalkması iyi oldu ama icoyu ertelemeleri güzel olmadı bekle dur şimdi.inşallah çok ileri tarihe atmazlar

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 26, 2017, 12:52:20 PM

biz bu adamları kafadan 2 yıl geriden takip ediyoruz,başka açıklaması yok.
l3irsen
Full Member

Activity: 126

View Profile
September 26, 2017, 06:54:23 PM

hangi 2 yıl hocam bitcoini kumar sanıyor bizimkiler hala
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 26, 2017, 07:49:19 PM

Çinin yolundan emin adımlarla ilerliyoruz gibi geliyor. Ülke olarak daha mobil bankacılığı bile benimseyemedik, teknoloji alanında gideceğimiz daha çok yolumuz var
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
September 26, 2017, 07:58:07 PM

eğitim yoksa teknoloji nasıl olsun önce eğitime bir çözüm bulunması gerek. neyse konu amacından sapmasın haftaya açıklanacaktı daha ico tarihi değil mi?
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 26, 2017, 08:04:58 PM

eğitim yoksa teknoloji nasıl olsun önce eğitime bir çözüm bulunması gerek. neyse konu amacından sapmasın haftaya açıklanacaktı daha ico tarihi değil mi?

Evet hocam, daha önce topluluk kanallarında duyurmuşlardı. En son resmi sitelerinde de duyuru yayınladılar, ICO başlangıç tarihi ekimin ilk haftası ilan edilecek
mdikmetas
Full Member

View Profile
September 26, 2017, 09:50:10 PM

Desene haftaya belli olacak btc durumuna gore karar vereceklerdir
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
September 27, 2017, 06:45:54 AM

Bu ICO nun ertelenmesinin sebebini ne olarak duyurdular, kaçırdım ben ertelenme sebebini.

Ufak bir yatırımla katılmak istiyordum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  

Jump to: