Bitcoin Forum
April 26, 2024, 11:26:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  
Author Topic: [ANN][PRE-ICO] 🔵 UTRUST 🔵 Ödemelerde Kriptopara Kullanımı  (Read 15312 times)
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
December 11, 2017, 09:26:02 PM

"500 dolara yatırım yapan tüm yatırımcılar için (Pazartesi - Cuma) davet göndermeye devam ediyoruz ve yaklaşık 10 iş günü içinde bu işlemi tamamlamalıyız."

demişler. Ama ne gelen var ne giden. Bu adamlar projeyi kaplumbag hızıyla sürdüremezler.
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
December 11, 2017, 09:36:41 PM

Ödülleri bırakın adamlar daha yatırımcılarına tokenleri dağıtamadı bana göre bu yavaşlıkla Utrust aynı Monetha'da olduğu gibi hayal kırıklığı yaşatacak.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 11, 2017, 10:31:04 PM

Bu adamlar monetha'dan daha iyiydi profesyonel falan diyen arkadaşlar nerde ?

Monetha 2.gün bounty dagıtırken adamlar daha tokenleri dagıtamamıs .

Olsun . İsminde trust var Wink

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
December 12, 2017, 07:28:27 AM

Bu adamlar monetha'dan daha iyiydi profesyonel falan diyen arkadaşlar nerde ?

Monetha 2.gün bounty dagıtırken adamlar daha tokenleri dagıtamamıs .

Olsun . İsminde trust var Wink

Trust ibaresi bulunan hiç bir projeye güvenim kalmadı artık . Zoraki güven aşılamaya çalışıyor olmuyor işte Cheesy . Monetha iyi olmaya çalısıyorlar sözde adamlar daha hızlı çıktı .
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 12, 2017, 09:35:41 AM

Şimd yiğidi öldür hakkını yeme monetha 1 haftada mı ne dağıtmıştı ödülleri, hatta mail adresimde harf hatası olmuştu mesaj attım anında düzeltip faturayı göndermişti adamlar.O konuda çok iyilerdi gerçekten.
Ama tokenin değerinin düşmesi soğuttu herkesi, çünkü çok büyük umutla girmişti herkes.geldiğinde 6 eth eden tokenin değeri 1,5 eth şimdi hele ki btc olarak 0,42 ye satmadım kafamı duvara vuruyorum desem yeridir şu anda.
KASAP
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
December 15, 2017, 07:49:09 PM

utrusttan  mail gelmiş kyc onayla diye , şimdi benim pasaportum yok pre icoda katıldım.

yeni kimlik göndersem olmuyormu.

birde  adım adım onaylamanasıl yapılıyor bilen yazarsa herkes için iyi olur.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
December 15, 2017, 09:57:53 PM

utrusttan  mail gelmiş kyc onayla diye , şimdi benim pasaportum yok pre icoda katıldım.

Olmuyor hocam . Tam geri zekalılar . Adamlar ile canlı bağlantı yapmak zorundasın . Benim azıcık ingilizce ile iyi ilerliyordum ama hat koptu . Böyle dandik bir KYC onaylama görmedim stres yaptım . Birde çalışma saatlerinden dolayı gece yapamıyoruz .  Aptoide diye bir firma ve uygulaması var canlı KYC için.

beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
December 15, 2017, 10:03:08 PM

Olmuyor hocam . Tam geri zekalılar . Adamlar ile canlı bağlantı yapmak zorundasın . Benim azıcık ingilizce ile iyi ilerliyordum ama hat koptu . Böyle dandik bir KYC onaylama görmedim stres yaptım . Birde çalışma saatlerinden dolayı gece yapamıyoruz .  Aptoide diye bir firma ve uygulaması var canlı KYC için.

Bu canlı kyc modası da yeni çıktı. Bende geçen günlerde bi kart için böyle bir sürece girdim baya uzun sürüyor orayı göster burayı göster sıkıntılı süreç
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
December 16, 2017, 04:11:02 AM

Centra ile birlikte yaptığım en dandirik yatırım bu olabilir. Özellikle pre-ico'da KYC ile ilgili kelime etmeyip sonrasında başımıza KYC çıkartmaları çok saçma. Pasaport'um yok pre-ico da kyc yoktu paramı iade edin dediğim yok öyle yağma diyorlar resmen iade etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Artık bende pasaport'u olan bir tanıdığıma paslayacağım pasaport olayını.

sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
December 16, 2017, 09:53:55 AM

Centra ile birlikte yaptığım en dandirik yatırım bu olabilir. Özellikle pre-ico'da KYC ile ilgili kelime etmeyip sonrasında başımıza KYC çıkartmaları çok saçma. Pasaport'um yok pre-ico da kyc yoktu paramı iade edin dediğim yok öyle yağma diyorlar resmen iade etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Artık bende pasaport'u olan bir tanıdığıma paslayacağım pasaport olayını.

Dün mesai bitimine doğru mail geldi 24 saat içinde bitirin diye . Bende gece yapayim dedim . Canlı yayın gece yapmıyorlarmış. Bugün yapayim dedim . Hafta sonuda çalışmıyorlarmış . İşlemi bitiren var mı ?

KASAP
Member
**

View Profile
December 16, 2017, 10:47:00 AM

yaw resmen adamlar yapamasınlar diye uğraşıyorlar.

Benim pasaportum yok pre icoda böyle bir şarttan bahsetmediler.

birde dünya kadar istekleri var gelen pdf de yazıyor.

Yapabilen olursa adım adım yazsın lütfen.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 16, 2017, 10:51:47 AM

Allah icoyada bountye de girenlere sabır versin, proje için umutluydum ama artık bi bok olmaz bunlardan. nedir bu kyc eziyeti ya para iadesi de yapmıyorlarmış galiba.inşallah aynı disiplini özeni yol haritasına uymaya ve projeye de gösterirler, yoksa bu kadar uğraştıktan sonra yatırımcılar bide zarar ederse intihar sebebi amk
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
December 17, 2017, 11:32:14 AM

Bu projeden çok ümilydimdim ama her aşaamda rezillik çektim sürekli ertelenen tarihler, son derece acemi ekip, dağıtılamayan ödüller, onlarca kez mail atmama rağmen karşılık bulamadığım ilgisiz ekip, pasaport saçmalığı ve daha bunun  gibi birçok neden. Son olarak da şu kyc saçmalığı yüzünden paramdan vazgeçtim gitsin tamam ve isterse 100 kat artsın ismini bile görmek istemiyorum  Angry
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
December 17, 2017, 11:37:04 AM

Valla hardcap'ı yüksek projeye yatırım yapılmaz, bunu bir kere daha görmüş oldunuz çünkü adamların tek derdi para. Hatta bastıkları 1 milyar tokenin yarısını satabildikleri için acısını bizden çıkarıyorlar, bu kadar aç gözlü herifler.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
December 17, 2017, 02:16:18 PM

Hem ICO ya hemde imzasına girmiştim . Tam rezillik oldu benim için . Kendilerini ne sanıyorlarda işleri bu kadar yokuşa sürüyorlar anlamadım.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
December 17, 2017, 03:43:40 PM

Sanırım yeni yıla yetişmeyecek, ocak ayında olsa bari Smiley o bile zor gözüküyor. O arada Monetha yoluna devam ediyor
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
December 17, 2017, 07:23:29 PM

Yarın KYC halletmeyi deneyeceğim . Umarım tamamlayabilirim.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
KASAP
Member
**

View Profile
December 18, 2017, 06:05:15 AM

KYC halledebilen varmı ?

adım adım anlatırsanız sevinirim.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
December 18, 2017, 04:26:47 PM

Ben halletim ama şu an " Your information is being processed." aşamasında .

1-Bir pdf dosyası indiriyoruz siteden onu kolsuruyorum .
2-Sonra bir form çıkış onu dolduruyoruz.
3-1.adımdaki formu upload ediyoruz.
4-IDnow uygulamasını telefona kuruyoruz . ( Ben böyle yaptım en azından )
5-Your Ident-ID ile programı çalıştırıp 15-20 dk bekliyoruz.
6-Bir bayan çıkıyor. ( Siyah şaçlı çıkarsa ve ingilizceniz iyi diyese kapatın bence , Sarısın bayan daha sabırlı ) .
7-Bayan ilk yüzünüzü tam olarak , sonra pasaport u gösteriyorsunuz , sonra pasaport numarasını söylüyorsunuz.
8-1.adımdaki döküman doğru olduğunu onaylayıp , telefonuza gelen mesaj ı yazıyorsunuz .
9- Confirm oluyor .( Ama herşey bitmiş olmuyor yinede .
10-Bu sistemi çıkaranın ...................
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 18, 2017, 05:46:54 PM

işin bokunu çıkarmak dedikleri bunların yaptıkları oluyor işte.sanırsın mit hisseleri satışa çıkardı amk.yakında amerikan vatandaşı olmadığınızı kanıtlamamız için DNA testi falan isteyecekler herhalde.bu kadar boktan bi iş görmedim
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  

Jump to: