Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:12:58 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  
Author Topic: [ANN][PRE-ICO] 🔵 UTRUST 🔵 Ödemelerde Kriptopara Kullanımı  (Read 15333 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 02, 2018, 12:35:22 PM

Ödül epey iyi olacak onu geçtim zaten borsada çok yükseldi kesinlikle içine edecekleridr, öyle kimseye kolay kolay o kadar parayı vermezler. bir ton adam var bekliyorlar ama sanmıyorum kolay kolay bu kadar ödülü dağıtmayacaklar
senfoni
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 1

View Profile
January 02, 2018, 04:31:21 PM

aldık 3x yaptık çok şükür sessiz sedasız yükseliyor coin
poncik
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 02, 2018, 04:49:04 PM

Fiyat çok yükselmiş, bountyye katılsaymışım keşke dedirtti. Belki şaşırtıcı bir şekilde ödüller eksiksiz dağıtılır.
Fiyat biraz düşer ama sizler hak ettiğinizin tamamını almış olursunuz Smiley herkese iyi çalışmalar...

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 02, 2018, 05:22:05 PM

Şu ödüller bir gelse rahatlasak.Fiyat çıktıkça panik yapıyoruz ilk kez çıkmasını istemiyorum bir coinin.Cüzdanımıza gelsin sonra çıksın.Şu an elimizde hiç birşey yok.Artık onlar şu kadar pay deseler birşey deme durumunda değiliz.Sadece bekliyoruz artık ne kadar gönderirlerse.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
January 02, 2018, 07:17:50 PM

cidden göz göre göre yükseldi ne olacak acaba bunun sonu

herhangi bir bilgide vermiiyorlar
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
January 02, 2018, 09:24:15 PM

Normal şartlarda söz verdikleri ödülleri dağıtmaları lazım, fiyat düşse ödülü arttıracaklar mıydı? tabiki hayır.Tek diyeceğim aylarca imzada bekledik ve kaç aydır dağıtım için bekliyoruz, dağıttıklarını sonuna kadar hakettik diye dşünüyorum.
Fiyat yükseldiği içinde ödül düşürmeleri saçma ve şerefsizlik olur.Zaten son dönemde bokunu çıkardılar ödül işinin.

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 03, 2018, 08:46:34 AM

Ödül durumları maalesef böyle benide sylon imzanın en sonunda imzadan çıkardı açıklamada yapmıyor öyle salakca bir sebep bulur ama, benım gıbı bır kaç kişiyi daha diskalifiye etti. Kendisine sanıyorum az pay düşüyor diye bir kaç kişiyi imzadan salladı
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 03, 2018, 08:55:15 AM
Last edit: January 03, 2018, 10:21:58 AM by cacoin

Oha diyorum nasıl bir fiyat artışı

$0,920372 USD (79.47%)
0.00006021 BTC (59.37%)
0.00104672 ETH (72.00%)

Millet bu adamlar bu bounty i dağıtırsa araba parası alırsınız bu fiyatlarla, inşallah hakkınız yenmezde düzgün dağıtırlar, ICO dan girenler 10x ten fazla kar etti,PRE-ICO dan girenler ise ihya olmuştur şimdiye amk.Dağıtılırsa 2.bancor vakası olabiir
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 10:14:27 AM

Offical telegram grubunda ilk 50'ye girmeden satmayacak millet herkes hold yazıyor 2 dolara kadar yolu var bunun, binance'a da girerse ilk 100 garanti bence
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
January 03, 2018, 10:30:01 AM

2 dolar niye olmasın bu kadar kısa sürede nerdeyse 1 dolara dayandı fiyatı adamlar o kadar uğraştırdı ama sonunda icoya katılanlar kazançlı çıktılar valla.son zamanlarda sağlam kazandıran icolar arasına ismini yazdırmayı başardı.Umarım mth gibi yerlere çakılıp süründürmezler daha sonra.
Ödüle gelince dağtıp dağıtmayacaklarını tahmin etmek zor ama bu kadar süre beklettikten sonra dağıtmaları gerekiyor
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
January 03, 2018, 10:31:28 AM

2 dolar niye olmasın bu kadar kısa sürede nerdeyse 1 dolara dayandı fiyatı adamlar o kadar uğraştırdı ama sonunda icoya katılanlar kazançlı çıktılar valla.son zamanlarda sağlam kazandıran icolar arasına ismini yazdırmayı başardı.Umarım mth gibi yerlere çakılıp süründürmezler daha sonra.
Ödüle gelince dağtıp dağıtmayacaklarını tahmin etmek zor ama bu kadar süre beklettikten sonra dağıtmaları gerekiyor

Aynı fikirdeyim ancak bana kalırsa 5-6 ay bekletmek gerekiyor özellikle bountyler dağıtıldıktan sonra fiyatta ciddi anlamda bir düşüş gerçekleşebilir diye düşünüyorum ben.
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 03, 2018, 12:21:11 PM

Maşallah icolar zarar ettiriyorlardı sonbaharda. Şimdi aralıktan itibaren çıkan katlaya katlaya gidiyor.

0.80$ şu anda 0,065$'dı ico fiyatı. 12'ye katladı şurada bir haftada.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 03, 2018, 01:08:31 PM

Utrust'ın kazandıracağını düşünüyordum ama bu kadar katlayacağını beklemiyordum.Özellikle pre-icodan katılanlar efsane kar elde ettiler belki biraz uzun süre bekleyip KYC ile falan uüraştılar ama emklerinin karşılığınıda aldılar.Pişman oldum icoya girmediğim için sıef bountysi var diye katılmadım dump yer piyasaya girince diye ama demekki bountysi olan projelerde kazandırabiliyormuş
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 03, 2018, 01:36:58 PM

Utrust'ın kazandıracağını düşünüyordum ama bu kadar katlayacağını beklemiyordum.Özellikle pre-icodan katılanlar efsane kar elde ettiler belki biraz uzun süre bekleyip KYC ile falan uüraştılar ama emklerinin karşılığınıda aldılar.Pişman oldum icoya girmediğim için sıef bountysi var diye katılmadım dump yer piyasaya girince diye ama demekki bountysi olan projelerde kazandırabiliyormuş

Pre-ico alanlar 6 ay veya 1 sene satamıyolar.

Ancak projenin kripto dünyasının paypal'ı olduğu düşünülürse satamamaktan dolayı sadece daha çok kazanacaklardır.

Her bountysi olan proje kaybettirse %95'i kaybettirirdi. Proje iyiyse bounty dump'ı yese bile para kazandırır. Bu biraz beklediğimden hızlı ve fazla oldu gerçi ama olsun Smiley

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 03, 2018, 01:47:04 PM

Arkadaşlar ağzınızı hayra açın yahu, ödül dağıtmama falan, aklımıza getirmeyelim böyle şeyler, biz fiyatının böyle güzel güzel artışına odaklanalım. Hem yukarılarda da yazdığım gibi, ödülde mızıkçılık ederlerse kıyameti kopartır, projelerini de rezil ederiz, o zaman görürler saatte kaç kilometreyle inişe geçtiklerini. Ama kendi adıma konuşursam, böyle bir şey yapacaklarını hiç zannetmiyorum açıkçası.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
KASAP
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
January 03, 2018, 07:58:12 PM

Ancak projenin kripto dünyasının paypal'ı olduğu düşünülürse satamamaktan dolayı sadece daha çok kazanacaklardır.

Her bountysi olan proje kaybettirse %95'i kaybettirirdi. Proje iyiyse bounty dump'ı yese bile para kazandırır. Bu biraz beklediğimden hızlı ve fazla oldu gerçi ama olsun Smiley

Ben pre-ico dan katıldım şimdi kyc doğrulamasını yaptırmadığım için bekliyorum. Yaptırınca satamayacakmıyım bunu yaw
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 03, 2018, 08:45:01 PM

Ben pre-ico dan katıldım şimdi kyc doğrulamasını yaptırmadığım için bekliyorum. Yaptırınca satamayacakmıyım bunu yaw

Kyc doğrulamasını niye yaptırmıyorsun hocam?

6 veya 12 ay kilitli olması lazım sizin tokenların bildiğim kadarıyla. Aç whitepaperdan bak olmadı.

Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
January 03, 2018, 09:19:55 PM

Çok ilginç bunun ICO su hardcap bile zor tamamladılar esasında . Gerçekten büyük yatırımcılar KYC den korkuğu içinmi ICO ya katılmayıp borsadanmı aldılar acaba .
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 03, 2018, 09:22:08 PM

Çok ilginç bunun ICO su hardcap bile zor tamamladılar esasında . Gerçekten büyük yatırımcılar KYC den korkuğu içinmi ICO ya katılmayıp borsadanmı aldılar acaba .

Ico süresi ile exchange performansı bir olmuyor. Mesela gvt 3-4 milyon dolar toplamıştı exchangelere girince katlaya katlaya bir hal oldu. Yine vibehub da 1 mi 2 milyon dolar mı ne toplamıştı şimdi 26ya katladı 2 ayda. 8 kattan açıldı zaten.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568

View Profile
January 03, 2018, 09:59:36 PM

Ben bu adamların 25m bounty vereceklerini hiç sanmıyorum ufak bi hesaplamayla stake 100 bölsek 75k utrust alır bu bi rekor!!
25milyonu geç sirkülasyonun %5i yapsalar 8.6m desek ilk giren yüksek rütbeliler 25k utrust alır en kötü sıfır araba parası çıkıyor 25m olursa ev alınıyor amk Smiley

bi yanlışlık mı var yoksa ben mi yanlış görüyorum???
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  

Jump to: