Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:06:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Neden Waves ? Artı ek bilgi  (Read 3715 times)
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 23, 2017, 01:54:04 AM

Bu piyasada zor diye bir şey yoktur bence. Ethereum 30 dolarken Litecoin 10 dolarken şu anki seviyelerini söylesek çoğu kişi inanmazdı buralara geleceğini.

Forumda ethereum'un 100 dolar olacağını söyleyen bir arkadaş vardı.Biraz kendide trollüyordu gerçi ama  Grin herkes dalga geçip duruyordu şuan ether neredeyse 400 dolar olacak.O yüzden keşke demeden önümüze bakmamız en doğru hareket olur.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 23, 2017, 10:28:59 AM

50 cent altından toplayanla 5 dolardan toplayanın WAVES'e bakış açısı farklı oluyor. Piyasaya son 3 ayda giren küçük yatırımcı kötü zamanlamaya denk geldikleri için birçok coinde bizim realizasyon dönemimizde mallandılar. Mecburen uzun bir süre beklemeleri gerekiyor. Biz WAVES'i bir seneden fazla bekledik, sonra meyvelerini topladık. Bugün gireyim yarın kâr edip çıkayım kafasıyla girenleri hayal kırıklığından başka bir şey beklemiyor.

hocam çok güzel söylediniz gerçekten..50 cent'ten toplayan ile 5 dolaran toplayanın bakış açısı beklentisi değerlendirmesi farklı oluyor...ve bence biraz da duygusal oluyor sanki..daha tarafsız teknik değerlendirmeye dayalı bir bakış açısı lazım.

bahsettiğiniz dex olayı gerçekleşirse ve kripto dünyasının visası olur mu olursa nasıl olur vs tarzındaki değerlendirmeler daha nesnel duruyor
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 23, 2017, 10:32:04 AM

Bu Wavesçiler işin baya baya bokunu çıkarmaya başladılar saçma sapan işler kovalamayın beyler, waves'in fiyatını yükseltmek türkçe community de birkaç adamı kandırarak olmaz. Büyük düşünün, globalde kandırmaya çalışın  Grin

Güldüm buna. Dalga geçer gibi değil, hakikaten komik geldi Smiley
Evet dediğiniz gibi bir algı oluştu forumda. Ben ne o taraftayım ne bu taraftayım. Ama direkt olarak amacın düşünüldüğü gibi olduğunu sanmıyorum.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 23, 2017, 01:55:45 PM

birde böyle bişey çıktı ortaya Smiley buradan 3-5 kişiyi kandıracaz da o 3 - 5 kişi 100 btc lik alım yapacak falan sonra bir sabah uyanacaz waves x30 yapmış .
bunu ortaya atan arkadaşın şaşarım aklına Smiley nasıl bir mantığın var ki bizi de aynı mantığa sahip olarak yargılıyorsun
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
November 24, 2017, 12:54:59 PM

Dex 2.0 dan haber var mı ? 20 kasımda yayınlanacaktı sanırım.Fiyatta biraz oynama yaptı ama yine düşüş trendine girdi gibi.
karmenali (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
November 26, 2017, 01:55:55 PM

Dex 2.0 dan haber var mı ? 20 kasımda yayınlanacaktı sanırım.Fiyatta biraz oynama yaptı ama yine düşüş trendine girdi gibi.
Waves ile ilgili beklenen gelişmeler aralık'ın sonuna kadar bekletebilir. En kötü ihtimalle yani. NG, yeni arayüz birde Tl gateway. Ben daha çok 2018'in ilk çeyreğinde ne gibi süprizlerler karşılaşacaz ben onun merakı içerisindeyim. Tokenimica'nın hizmete girmesini çok istiyorum. Şu ico'ların yasal çerçevelerde incelenmeye başlanması lazım artık.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 26, 2017, 03:06:28 PM

dex 1,0 cıkmadı daha 2,0 dıyonuz yaw Cheesy

aralık ortası beklıyoruz ama kolay degıl bu ısler. ekıbın aynı anda yapacagı cok fazla ıs var. hepsınıde guvelı bır sekılde yapmaları gerekıyor. cıkartıp batırma gıbı bır lukslerı yok. o yuzden ınce eleyıp sık dokuyorlar. gec olsun güç olmasın
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
November 26, 2017, 03:36:13 PM

Neden waves bu kadar konuşulmaya başlandı ben de merak ediyorum. Çok konuşulan coinlerin sonu pek iyi olmuyor gibi geliyor bana. Ben de kararsızım waves alıp almamak konusunda. Bir yandan almak istiyorum bir yandan da iyi bir artış gerçekleşmeyecek gibi geliyor.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 26, 2017, 03:50:36 PM

Neden waves bu kadar konuşulmaya başlandı ben de merak ediyorum. Çok konuşulan coinlerin sonu pek iyi olmuyor gibi geliyor bana. Ben de kararsızım waves alıp almamak konusunda. Bir yandan almak istiyorum bir yandan da iyi bir artış gerçekleşmeyecek gibi geliyor.

Nerede çokluk orada bereket demişler.  Grin Bekleyin 3.5 dolardan alırsınız 6 dolardan satarsınız yaklaşık %100 kar oranı veriyor daha ne versin. Bende kararsızım alma niyetim de yoktur 2 dolara düşerse belki düşünürüm.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 26, 2017, 04:47:37 PM

2018 waves için iyi gelecek gibi geliyor. Aslında sadece waves için değil çoğu coin için böyle hiseediyorum waves tahminim %100 yapacaktır 2018 içerisinde.
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
November 26, 2017, 06:04:03 PM

Waves fena bir coin gibi durmuyor bence açıkçası. Forumda da çok konuşuluyor wavesten beklenti büyük. Böyle yorumları görünce umutlanıyorum ben de. İnşallah boşa çıkmaz bu beklentiler de hep beraber kazanırız waves sayesinde.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
November 26, 2017, 06:12:21 PM

Nerede çokluk orada bereket demişler.  Grin Bekleyin 3.5 dolardan alırsınız 6 dolardan satarsınız yaklaşık %100 kar oranı veriyor daha ne versin. Bende kararsızım alma niyetim de yoktur 2 dolara düşerse belki düşünürüm.
Bu konuda katılıyorum, çok can yakar bu waves istenilen şeyleri yapmazsa. Ayrıca görsel arayüz kodlamak bu kadar zamanlarını alıyorsa, iyice suyu çıkar ben söyleyeyim. Haziran, temmuz'dan beri bir görsel arayüz yapacaklar sene bitti hala ortada birşey yok. Smart contract'ta 2020 de gelir o zamanda bitcoin yarılanması şerefine btc 50.000 usd olur. Bu sasha'yı tayyip ile yan yana getirsek , ortak basın açıklamasında 2023'ü işaret ederler  Grin Grin
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 26, 2017, 08:36:27 PM

2 sene içerisinde uber rakamlar görebiliriz waves ile ilgili. Aslında bu daha erken olabilirdi ama şu Sasha denen gavur yüzünden sürünüyoruz. Elimde 1 tane bile waves yok ama mutlaka bir noktada bir miktar stok yapmayı denerim. Al unut mantığıyla bir miktar Waves' i köşeye çekmenin hiç bir şekilde uzun vadede zarar getirmeyeceği apaçık ortada.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 27, 2017, 10:23:46 PM

waves eski yatırımcıları için zaman zaman güzel karlar ettirdi ama piyasaya yeni girenler şuan üzgün bana kalırsa wavesi küçümsememek gerek
ileriye dönük değerinin artacağını düşünüyorum.
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
November 27, 2017, 11:54:33 PM

wavese 1 sene öncesinden girenle 3 ay öncesinde giren yatırımcıya göre tepkiler değişiyor.3 ay önce yeni yatırım yapan adam bu coinin hiç yükseldiğini görmedi sürekli inip aynı yerine geldi.Böyle olunca adamın inancıda azalıyor o coine ve bu zamanda btc kalsaydım daha fazla kazanırdım mantığıyla habire wavese laf atmaya başlayanlar çoğaldı bu aralar.Bir coin pat diye bir anda 50-100 dolar artıyorsa orda bir sıkıntı vardır.Bu işler yavaş yavaş olur adamlar gelecek için sağlam adımlarla sağlam bir proje yapıyorlar buda tabiki zaman alıyor.waveste 1 sene sabredebilecek insan çok şey kazanır.

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
November 28, 2017, 08:14:13 AM

Bence wavese kör bir şekilde bağlı olanlar, waves fiyatının dolar bazındaki artışına dayanarak kendilerini avutuyorlar. Şu gerçeği görmek lazım, waves şimdiye kadar yeterince karlı olamadı. Bir çok major altcoinde ve bitcoinde son 1 yılda yaşanan fiyat artışları ortada. Waves güzel bir proje ancak 2018 ilk çeyreğinden sonra akibeti belli olacak.
gusifb
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
November 28, 2017, 08:25:42 AM

2018 ya wavesin büyük çöküşü olur yada büyük çıkışı. Umut fakirin ekmeği biz çıkışa bağladık umudu.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 28, 2017, 09:42:27 AM

Ben de buna katılıyorum, 2018 artık waves için ya tamam bitti olucak yada patlayıp gidecektir, bu fiyatlarda dolaşıyor kaç aydır bakalım hangi yöne doğru evrilme olucak, 2-3 ay sonrasında yavaş yavaş belli olmaya başlar.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 28, 2017, 09:49:59 AM

Yaz başında 2 dolar seviyelerinde girmiştim, gece vedalaştım. Düşerse tekrar alırım; bugüne kadar onlarca defa al-sat yapmam gerekiyordu ama yapmadım. Proje kaplumbağa hızıyla ilerliyor, en son waves ekibinin ofiste montla oturduğu fotoğrafı görünce satmaya karar verdim.  Grin
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
November 28, 2017, 11:03:20 AM

Bu Wavesçiler işin baya baya bokunu çıkarmaya başladılar saçma sapan işler kovalamayın beyler, waves'in fiyatını yükseltmek türkçe community de birkaç adamı kandırarak olmaz. Büyük düşünün, globalde kandırmaya çalışın  Grin

Güldüm buna. Dalga geçer gibi değil, hakikaten komik geldi Smiley
Evet dediğiniz gibi bir algı oluştu forumda. Ben ne o taraftayım ne bu taraftayım. Ama direkt olarak amacın düşünüldüğü gibi olduğunu sanmıyorum.

piyasanin gidecegi varsa yukselir. insan yonlerdirmesiyle %kac prim yapacak sanki. waves guzel bir teknoloji ama gelistiren ekip yeterince iyi degil.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: