Bitcoin Forum
June 21, 2024, 01:11:48 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Hero Token [ICO] PRE-SALE | Güneydoğu Asya Bankacılığının Geleceği  (Read 4904 times)
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 17, 2017, 06:54:44 AM

bu ekiple ilgili sorunlar var sanırım twitterları hep sessiz. gunlerdir ico tarihlerini açıklıyacaklardı hala bi gelişme yok.
slack kanallarını botlara emanet etmişler,sürekli sahte ico başladı haberi yapıyorlar.ANN konusu keza gene öyle. ödül programına bakan adam zaten sukoyvermiş soruları bile cevaplamıyor. iyiki imzasına girmemişim.
Jakez
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
September 19, 2017, 08:47:15 AM

Projeye olan ilgi çok fazlaydı, adamların hazırlığı mı yetersizmiş neden erteleme kararı aldılar.slackte 4200 ün üzerinde katılımcısı var ve birçok kişi yatırım yapacağını belirtmiş.imzasında olanlar sabrederse bence güzel kazanabilirler.dönüşleri muhteşem olabilir gibi duruyor
Halmater
Hero Member

Merit: 630

View Profile
September 19, 2017, 01:41:02 PM

Projeye olan ilgi çok fazlaydı, adamların hazırlığı mı yetersizmiş neden erteleme kararı aldılar.slackte 4200 ün üzerinde katılımcısı var ve birçok kişi yatırım yapacağını belirtmiş.imzasında olanlar sabrederse bence güzel kazanabilirler.dönüşleri muhteşem olabilir gibi duruyor

haklısınız, adamlar normal bir açıklamada yapmıyor.twitterları hep suspus slackte de sadece scam mesajlar geliyor.gelen sorularada copypaste pre-ico tarihleri henüz açıklanmadı yakında açıklanacak diye cevap veriyorlar.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
September 19, 2017, 06:14:06 PM

Arkadaşlar benim rütbem katıldığımda memberdı şimdi full member. Bounty yöneticisine pmden yazdım. Değiştirdim diye cevap yazmış. İmzamı full member imzası yapmam mı gerekiyor?
Birde avatarı nasıl ayarlıycam onu bir türlü bulamadım.
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 20, 2017, 07:33:07 AM

Arkadaşlar benim rütbem katıldığımda memberdı şimdi full member. Bounty yöneticisine pmden yazdım. Değiştirdim diye cevap yazmış. İmzamı full member imzası yapmam mı gerekiyor?

evet imzayı güncellemeniz gerekiyor, avatarı değiştirmek için imzayı değiştirdiğiniz bölümde en üstteki kısımda avatar seçeneği var. go here tıklayarak avatarınızı upload edin.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 20, 2017, 06:33:56 PM

Bounty kampanyaları güzel yönetiliyor. Proje için referans olmaz ama iş yapabilitesi var gibi geliyor bana.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
ysakay
Sr. Member

View Profile
September 20, 2017, 08:56:48 PM

evet imzayı güncellemeniz gerekiyor, avatarı değiştirmek için imzayı değiştirdiğiniz bölümde en üstteki kısımda avatar seçeneği var. go here tıklayarak avatarınızı upload edin.

hocam avatarı bulamadım bounty başlığında
karmenali
Hero Member

Merit: 515

View Profile
September 21, 2017, 10:42:27 PM

bu ekiple ilgili sorunlar var sanırım twitterları hep sessiz. gunlerdir ico tarihlerini açıklıyacaklardı hala bi gelişme yok.
slack kanallarını botlara emanet etmişler,sürekli sahte ico başladı haberi yapıyorlar.ANN konusu keza gene öyle. ödül programına bakan adam zaten sukoyvermiş soruları bile cevaplamıyor. iyiki imzasına girmemişim.
Kendi imzamdaki proje ile karıştırdım, sizin yorumunuzu görüncede hayırdır ne oluyor dedim. Meğersem farklı projelermiş, o kadar çoklar ki farklı isim bile bulamıyorlar artık.
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 22, 2017, 12:21:55 AM

bakın bu token a girersiniz yarın bir gün cüzdanınızda bu tokenları görürler anlatamazsınız derdinizi polise. ne imzasına girin ne tokenını alın bunun. tshirtini giyeni atıyorlar içeri düşünsenize cüzdanınızdan böyle bir halt çıktığını. belki biraz felaket tellallığı yapıyorum ama yarın başınıza gelmeden uyarmış olayım.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
September 22, 2017, 07:24:13 AM

bakın bu token a girersiniz yarın bir gün cüzdanınızda bu tokenları görürler anlatamazsınız derdinizi polise. ne imzasına girin ne tokenını alın bunun. tshirtini giyeni atıyorlar içeri düşünsenize cüzdanınızdan böyle bir halt çıktığını. belki biraz felaket tellallığı yapıyorum ama yarın başınıza gelmeden uyarmış olayım.

oda bişeymi uğur getirsin diye 1 dolar taşıyorum cüzdanda üstünde de F harfi var. beni idama kadar götürürler artık  Smiley
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 22, 2017, 07:49:02 AM

bunun icosu ne zaman olcak ya sitesinde de konu başlığında göremedim ! bellirlenmedimi yoksa tarihi çin den kaynaklı erteme mi oldu
ysakay
Sr. Member

View Profile
September 27, 2017, 11:54:19 PM

bunun icosu ne zaman olcak ya sitesinde de konu başlığında göremedim ! bellirlenmedimi yoksa tarihi çin den kaynaklı erteme mi oldu

hiç bir yerde yazmıyor.slack dolandırıcıları zaten yatırım yapmak isteyenlerin yarısını dolandırdı.bu saatten sonra başlasada ilgi olacağını sanmıyorum.
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
September 28, 2017, 01:14:33 AM

Yakında başlayacak yazıyor hala belirlememişler bu kadar zor olmamalı. Bu slack kanallarını icolar hiç açmasa daha iyi olacak. Yazık sazan gibi atlıyor millet baya dolandırıldılar.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
September 28, 2017, 02:01:00 AM

Slack kanalı aslında çok güzel bir uygulama ama insanlar bir başkasını dolandırmak içinde çok rahat kullanabiliyor. Otomatik mesaj olayını sadece yöneticiler atmalı slackte. Bununla ilgili bir ayarlama yapılamıyor mu slack uygulamasında. Az kalsın bende bir ara düşecektim o tongaya. Bir anlık dalgınlığıma gelmişti.
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 28, 2017, 07:31:42 PM

evet arkadaşlar sonunda ekipten haber var. icoya katılmak isteyenler için bir dashboard hazırlamışlar ayrıntılara linkten ulaşabilirsiniz :

https://medium.com/@HeroToken/the-hero-token-dashboard-tutorial-efc0b734773d

dashboard linki : http://membership.herotoken.io/login

Ayrıca önsatışa girmek isteyenlerin whiteliste kaydolması gerekiyor gerekiyor

whitelist kayıt linki : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4y0-QZruJTK0kwVx6JXAAAuBwVlZc0CCoqA9RrL1RBzK87A/viewform
ysakay
Sr. Member

View Profile
September 29, 2017, 05:33:26 PM

Ya bu dingiller beni neden diskalifiye etmiş olabilirler?
Memberdım full member oldum bunuda o colorlesk denen adama söyledim sonra değiştirdim imzamı o onay verince. Az önce kontrol ettim beni diskalifiye etmişler. Hiç imzamı değiştirmedim halbuki. Bir fikri olan var mı?
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
September 29, 2017, 05:55:23 PM

Benim proje sanmıştım ben de çok araştırmadan girdiğim için Smiley Bu ara hero isimli projelerin çıkmasıda gerçekten çok ilginç umarım başımıza bir iş gelmez Smiley
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
September 29, 2017, 06:03:23 PM

Memberdım full member oldum bunuda o colorlesk denen adama söyledim sonra değiştirdim imzamı o onay verince. Az önce kontrol ettim beni diskalifiye etmişler. Hiç imzamı değiştirmedim halbuki. Bir fikri olan var mı?

sizin mesajı görünce listeye bakayım dedim kıpkırmızı, sizden başka silinenlerde olmuş galiba. yerinizde olsam yöneticiye mesaj atar bi açıklama isterdim kafasına göre adam banlamaz heralde.

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
ysakay
Sr. Member

View Profile
September 29, 2017, 06:11:20 PM

sizin mesajı görünce listeye bakayım dedim kıpkırmızı, sizden başka silinenlerde olmuş galiba. yerinizde olsam yöneticiye mesaj atar bi açıklama isterdim kafasına göre adam banlamaz heralde.

Yazdımda açıkcası bu adam cevap verene kadar ico biter. Düşünüyorum hiç bir neden yok disq olmam için.
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
September 29, 2017, 07:57:56 PM

Yazdımda açıkcası bu adam cevap verene kadar ico biter. Düşünüyorum hiç bir neden yok disq olmam için.

Yeni kural getirmiş olmasınlar mesajlar İngilizce falan diye. Bunu daha önce yapan başka yönetici oldu dikkat edin hakkınızı yedirmeyin derim.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: