Bitcoin Forum
May 21, 2024, 08:56:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: 【BOT】🌟 CAT Bot ile Tüm Gün Para Kazanın 🎬 -En iyi Bitcoin Botu! 🌟  (Read 25283 times)
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 09, 2018, 10:29:33 AM

hocam telefon numaranı burada paylaşman yanlış bir şey tavsiye etmiyorum. senin için söylüyorum elinden geldiğince telegramdan iletişime geçersen iyi olur . mesela @abc gibi adresini var sana ulaşırlar

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
CagriZoralioglu
Newbie
*

Activity: 79
Merit: 0

Visual Designer (Future Whale)

View Profile
October 17, 2018, 06:30:48 PM

hocam telefon numaranı burada paylaşman yanlış bir şey tavsiye etmiyorum. senin için söylüyorum elinden geldiğince telegramdan iletişime geçersen iyi olur . mesela @abc gibi adresini var sana ulaşırlar

tamam teşekkür ederim

düzelttim

For Bitcoin Revolution!
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 17, 2018, 09:05:15 PM

bu bot başlıkları yine yeşillenmeye başladıysa piyasa hareketlenmeye başlamış demektir. ben böyle yorumluyorum. yoksa kimsenin bu tarz başlıkları açıp araştıracağını çok sanmıyorum
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
October 18, 2018, 10:04:10 AM

Benim anlamadığım bir detay var. Bu program eğer az da olsa çokta olsa birşeyler kazandırıyorsa neden herkes satmak istiyor? Bot konusuna gelecek olursak kazandırması elbetteki muhtamel.

Dropil yaptığı zaman kimse sesini çıkarmıyorken neden başka yazılımlar kazandırmasın? İlla işin içine yalandan yapay zeka, uzak teknolojisi vs katıp ico mu düzenlemesi gerekiyor.
CagriZoralioglu
Newbie
*

View Profile
November 02, 2018, 10:38:45 AM

Benim anlamadığım bir detay var. Bu program eğer az da olsa çokta olsa birşeyler kazandırıyorsa neden herkes satmak istiyor? Bot konusuna gelecek olursak kazandırması elbetteki muhtamel.

Dropil yaptığı zaman kimse sesini çıkarmıyorken neden başka yazılımlar kazandırmasın? İlla işin içine yalandan yapay zeka, uzak teknolojisi vs katıp ico mu düzenlemesi gerekiyor.

Satmak istediğim şey aslında bu botu her zaman her an kullanamayacağımdır yeni eve taşındığımdan beri sadece laptobu iş amaçlı olarak sürekli taşıyorum. Bilgisayarım da yok. 24/7 zaman içinde bu botu açık tutamıyor ve devamlı çalıştıramıyorum. Acil paraya ihtiyaç duymaya başlayınca artık satmaya karar verdim. Botlar yalan değil yalnız sürekli vakit olan ve pro traderlara göre bu.

Gördüğüm kadarıyla başkaları bu botu satmak istemesi bu bot çok fazla detaylı içermesi ve ağır ingilizce şartından kaynaklanıyor. Veya becerememesi olabilir.

Kaldı ki bu topici açan guclu buralara vakit ayırmıyor bu yüzden ona sorulanlara bir türlü dönüş yapmaması da etkili oldu diyebilirim

For Bitcoin Revolution!
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
November 02, 2018, 10:46:21 AM

Botların çok ta yararlı bir şey olduğunu sanmıyorum daha önce kullanmıştım ve malesef hüsranla sonuçlanmıştı adamlar benim yerime al sat yapıp coin pumplattılar sonra elimde bıraktırıp zararına sattılar bu botun da öyle olduğunu iddia etmiyorum sadece başımdan geçen olayı yazdım
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
November 02, 2018, 11:20:22 AM

Merhaba hocam,

Demo isteyen çok fazla arkadaşımız olmuş ancak hepsine aynı cevap mevcut. Bir demo sağlanırsa alım yapacak kişi sayısı artacaktır. Bu en önemli kriter aslında botlar için. Eğer destek sağlanır ve demo işlem yaptırılabilirse çalışma güdümünü incelemek istiyorum.
Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
February 23, 2019, 08:23:11 AM

Türkçe dil desteği varmı yada yoksa ileride planlanıyormu ?

Şimdilik sadece İngilizce ancak ilerki sürümlerde olabilir.

Halen yok sanırım ?

srknlr
Copper Member
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
April 11, 2019, 12:32:35 PM

sizin referansınızla aldım hocam deneyip sonuçları paylaşırım.Telegram kanalınız var mı?
coincoinx
Copper Member
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
July 30, 2019, 11:38:15 AM

Çok fazla bot var şunu sormak istiyorum bu bitcoinin çöküş döneminde reel olarak bot işlemlerine devam edildimi, edildiyse sonuç ne oldu malum full zarar etti herkes
Botlarla ilgili araştırma yaparsanız bütün hepsi yatay ve doğrusal pazarları önerir, sert iniş ve çıkışlarda hiç bir bot kazandırmaz, özellikleri dahilinde minimum zararla atlatmanızı sağlar.  Botların fiyatlarıda genelde bu özellikleri dahilinde belirlenir. Bot'a ne kadar hakim olursanız sizin için o kadar kazançlı olur. Yatay pazarlarda da daha çok kazanmanızı sağlar.

Amacınız elinizdeki TL yada Dolar olmasın, amacınız elinizdeki Bitcoin veya altcoinleri artırmak olsun, bot bunu otomatize ediyor, bu bilinçle hareket ederseniz, kazançlı çıkarsınız.
Gelecekte elimizde kağıt yada bozuk para olmayacak, herşey sanal olacak, bu bilinçle hareket ederseniz kazançlı çıkarsınız.

Ali bey botunuz duruyorsa görüşelim,
mailim keskinmurat06@gmail.com
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 30, 2019, 11:42:13 AM

Ahah bot muhabbetleri hortlayacak yine. Bu bot o kadar iş yapmış olsaydı yapan kişi sadece kendisi kullanırdı satmazdi. Bu bot senin girdigin emirleri yapar. Piyasa düzelmediği sürece bot mot hikaye.

ByMavim
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 24, 2019, 12:11:16 AM

Bu cat botun kullanım videosu veya türkçe kaynağı yok bu çok kötü araştırma/kullanım yapıcaz nasıl yapıcaz türkçe kaynak yok. dil bilmemek kötü bir şeydir. keşke bi babayiğit çıkıp anlatsa
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 24, 2019, 02:14:11 PM

Hocam yanlış anlama ama sormadan edemeyeceğim. Bu bot ile madem iyi kazanıyorsunuz. Beden satma gereği duyduğumuzu merak ettim. Düşünün sizden alan bir sürü kişi olsa sadece bot parası alacaksınız. Crypto da kim kazanacak. Çoğu aynı emri girmeyecek mi?
Bunlar aklıma takıldığı için sordum yanlış anlamayın sakın.

CagriZoralioglu
Newbie
*

View Profile
May 12, 2020, 05:56:41 AM
Last edit: April 08, 2022, 12:01:19 AM by CagriZoralioglu

Ömürboyu lisanslı "C.A.T. Cryptocurrency Automatic Trader 5.2" programı satmaya karar verdim.

Fiyatı 0.020 btc'dir.

bana özel mesaj (pm)dan ulaşabilir veya telegram üzerinden @CagriZ ile iletişime geçebilir lütfen

Teşekkürler

For Bitcoin Revolution!
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: