Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:04:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple Alibaba'ya giriyor iddiası! (Yabancı forumlardan ilginç tespitler ile)  (Read 5978 times)
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
August 25, 2017, 09:43:04 AM

Ripple beni bitirdi. Gaza geldim aldım. Zararım çok. Yükseleceğe benzemiyor. Hep aşağı yönlü.
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714766682
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714766682
Reply with quote  #2

1714766682
Report to moderator
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 25, 2017, 09:46:14 AM

Ripple cok dikkat edilmesi gereken bir coin ama arkadaslas aninda cakarlar dibe stop loss olmadan ripplede islem yapmayin.Adamlarin isi gucu spek baska bir halt yok ripplede
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 25, 2017, 09:51:51 AM

Ripple uzun vadeli bir yatırım çünkü spekülasyonlarla büyüyen altcoin piyasasında en iyi spekülatörlerden biri kendisi ayrıca websitesi oldukça profesyonel duruyor. Önümüzdeki sene şu anki fiyatın üç katına çıkmaması için hiçbir sebep gözükmüyor. Bence alıp kenarda tutulması gereken altcoinlerden biri, fiziksel wallete atıp unutulmalı. Unuttuğumuz şey şu an popülarite Bitcoin'de fakat dün Ethereum'daydı ve bir ara Ripple'de. Bir gün mutlaka kâr marjı azaldıkça değişim gelecek.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 25, 2017, 09:57:19 AM

Ripple beni bitirdi. Gaza geldim aldım. Zararım çok. Yükseleceğe benzemiyor. Hep aşağı yönlü.
Öncelikle geçmiş olsun hocam.Dün haber açıklanmadan 2 saat önce çıkın dedik.4000 seviyesine düşerse tekrar alın dedik.Keşke bizi takip etseydin.Biz bunları daha önce yaşadık 22 bin seviyelerinden bir anda indirdiler.Bu coini İndirirler çıkarırlar.Şu anda çıkması için hiçbir sebep yok ama inmesi için sebep çok.BTC artıyor ve bir çok altcoin şu an düşüşte ve en çokta ripple düşüyor.Sanırım 4000'lere kadar gelir gibi duruyor BTC eğer düşmezse altcoinler bugün düşecek gibi.Piyasa bu hiç belli olmuyor bir bakmışın 1 saat sonra hepsi yükselişe geçmiş BTC düşmeye başlamış olabilir.Yani her şey risk.Şu an bekleyeceğiz.Balinaların oyunu da olabilir ucuzdan toplamak için.Sağlam coinler de pek düşme olmuyor.Panik yapmamak lazım.Sakin kafa ile doğru bir strateji en iyi çözüm.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
August 25, 2017, 10:13:31 AM

Ripple şuan en yüksek volume a sahip 4. coin bu çok büyük bi rakam. İleride artabilir ama çıktığı günden beri en çok yükselen coinlerden beri o nedenle bu saatten sonra ne olur daha ne kadar artar muamma
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 25, 2017, 10:28:59 AM

2019 senesi başına kadar total market kapasitesinde minimum 3-4 kat artış bekliyorum. Aynı dönemde BTC dominansı %25-30 aralığına gerileyecektir. Bu gerilemeden ciddi pay alacak coinlerin başında Ripple ve Ethereum geliyor olacak. Benim şahsi öngörümdür. Herhangi bir tavsiye niteliğinde alınmasın lütfen.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 25, 2017, 10:46:45 AM

Ripple yerine baska bir cop coin alip bekleseniz daha az riske girersiniz.Hiburak arkadasimizin bir yazisi vardi ripple  ile alakali onu bulup bir okuyun ne serefsiz olduklarini.
Forumgeiq
Full Member

Activity: 351

View Profile
August 25, 2017, 10:48:33 AM

Yine Ripple, yine tamamen alakasız bir spekülasyon. Şimdi Alibaba Ripple teknolojisine geçeceğini duyurabilir. Ancak yine de xrp ile hiçbir alakası olmayan bir gelişme olacak. Benim karnım tok bu ripple skülasyonlarına.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
August 25, 2017, 11:57:02 AM

2019 senesi başına kadar total market kapasitesinde minimum 3-4 kat artış bekliyorum. Aynı dönemde BTC dominansı %25-30 aralığına gerileyecektir. Bu gerilemeden ciddi pay alacak coinlerin başında Ripple ve Ethereum geliyor olacak. Benim şahsi öngörümdür. Herhangi bir tavsiye niteliğinde alınmasın lütfen.

Hocam bahsettiğin gibi gibi total market cap artışı ripple değerini 30 milyar dolarların üstüne çıkması demek yani şuanki ethereum değerinden daha yüksek. Bence imkansız
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 28, 2017, 07:33:18 PM

Hocam bahsettiğin gibi gibi total market cap artışı ripple değerini 30 milyar dolarların üstüne çıkması demek yani şuanki ethereum değerinden daha yüksek. Bence imkansız

Market kapasitesi ne kadar olur 2019 başında bir fikrim yok maalesef. Ama adım gibi biliyorum ki bu iki coin de çok kazandıracak bana. Ara ara satış yapsamda aynı adette tekrar yerine koyuyorum ikisini de.  ytd tabiki.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 339

Revolution

View Profile
August 28, 2017, 09:14:01 PM

Ripple şu ana kadarki en riskli parabirimi
Çünkü mükkemmel trading fırsatları sunuyor.

Bu da paranın trader sitelerinde durması demek -> Bu da kucaktasınız demek.
Ağız sulandırıyor ve sizi ağına çekiyor

BTG KING
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 28, 2017, 10:20:28 PM

Trader sitelerinden kastınız kullandığımız borsalarsa eğer,  Trade yapmak için   paramız bunlarda olması gerekli malum. Sizin tavsiyeleriniz nedir, ne yapalım hiç bu işlere bulaşmayalım mı. Kucakta olmamak için hiç yatırım yapmamak lazım çünkü.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
August 28, 2017, 11:38:20 PM

Ripple'ye yatırım yapmaktan çok korkuyorum açıkcası,ama bizim türk traderların gözdesi olan bir coin bu sebeple umuyorumki yanıltmaz sizi arkadaşlar ama dikkatli olun
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 29, 2017, 02:24:57 AM

Sadece rippleyi değil aldığı tüm coinleri sürekli takip edecekler yüksek meblağlı yatırım yapsın. Bi bakıyorsun birkaç günde sermayenin yarısı gidiyor.  Yüklü miktar Alış yaptığım coinimi gözardı etmeden saat başı izliyorum izleyemezsem stop loss koyuyorum.  Satıp çıkınca rahat bir uyku çekiyorum.  Az parayla girmişsem rahatım zaten.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 29, 2017, 02:30:40 AM

Bana bu aralar malum oluyor ya hayırlısı bakalım. En son bu düşünceyle zec almıştım,Ethden değerliyken yarısına kadar geriledi  Angry
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 339

Revolution

View Profile
August 29, 2017, 06:19:55 AM

Trader sitelerinden kastınız kullandığımız borsalarsa eğer,  Trade yapmak için   paramız bunlarda olması gerekli malum. Sizin tavsiyeleriniz nedir, ne yapalım hiç bu işlere bulaşmayalım mı. Kucakta olmamak için hiç yatırım yapmamak lazım çünkü.

Şemsiyenin beklenmedik zamanlarda açılmaması için cukkalarımızı mecbur kendi walletlarımızda tutmamız gerek. Tabii walletın direk blockchain bağlantılı olması kaydı ile.

Hadi alımı yaptınız onu bir şekilde kendi walletınıza attınız. Sonra kar ettiniz ve satış gerçekleşti işte sıkıntı burada. Şimdi bankayı karıştırmamak lazım işin içine. Çünkü bu sefer iş başka bir hal kazanıyor.
Alternatif olarak BTC/XRP şeklinde devamlı walletlara çekmek şeklinde trading yapılabilir.
Buradaki dezavantaj da BTC yi çekerkenki fee ler.

Saygılar Umbrella Holdings

BTG KING
Afandoras
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
August 29, 2017, 07:29:23 AM

Ripple spekülasyon ile hareket ediyor dikkat edin derim. Şahsi görüşümdür.

Bir kaç zamandır forumda rippleye sakın bulaşmayın. Aman yakar , eder öldürür gereksiz bir ton polemik yapıldı. Ben rippleye güveniyorum.  Btc ye girdiğimden beri sadece ripple al sat yaptım. Acemiliği ripplede attım. Sağolsun katladı beni. Ripple candır. Ama uyanık olmak lazım.!

Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 29, 2017, 07:33:51 AM

aksiyona gerek yok mantıklı olan Waves alıp beklemek ripple bana göre yatırımlık coin değil

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
prolambo
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
August 29, 2017, 07:51:36 AM

Ripple ancak anlık yüseliş ve düşüşler yapar. Gaza gelip alınmaması gerekir. Üzer adamı. Sebeplerine gelince:

1) Yarı merkezi bir yapı var. Tam bağımsız bir altcoin değil.
2) Toplam adet çok fazla. 100 Milyar seviyesinde.
3) Dolaşımdaki adet hem çok fazla hem de toplam adede oranla az. 38/100 Milyar. Dolaşıma giren her adet değerini daha da düşürecektir.
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
August 29, 2017, 10:52:58 AM

Şemsiyenin beklenmedik zamanlarda açılmaması için cukkalarımızı mecbur kendi walletlarımızda tutmamız gerek. Tabii walletın direk blockchain bağlantılı olması kaydı ile.

Hadi alımı yaptınız onu bir şekilde kendi walletınıza attınız. Sonra kar ettiniz ve satış gerçekleşti işte sıkıntı burada. Şimdi bankayı karıştırmamak lazım işin içine. Çünkü bu sefer iş başka bir hal kazanıyor.
Alternatif olarak BTC/XRP şeklinde devamlı walletlara çekmek şeklinde trading yapılabilir.
Buradaki dezavantaj da BTC yi çekerkenki fee ler.

Saygılar Umbrella Holdings
Waves dex tam anlamıyla kullanılmaya başladığında, tüm bu sorunlar bir anda ortadan kalkacak.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: