Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:44:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: 🔥[ANN][ICO][28.08] BeOne - Blockchain eğitimde devrim yaratıyor!  (Read 1991 times)
efeaydin (OP)
Full Member

Activity: 181
Merit: 102

View Profile
August 24, 2017, 12:33:52 PM
Last edit: August 25, 2017, 04:00:19 PM by efeaydin

ÖNEMLİ: ICO tarihleri 7 Eylül - 7 Ekim olarak değişti.

Ana Konu
Bounty Konusu

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 24, 2017, 12:56:20 PM

Udemy gibi birşey yapmayı planlıyorlar anladığım kadarıyla. Eğer komisyonları düşük yaparlarsa iş yapabileceklerini düşünüyorum.

yobit.net is banned from signatures
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 24, 2017, 01:07:31 PM

çeviri için teşekkürler.
 ilk globalde gormustum waves uzerinden icoya çıkmaları nedeniyle  projeye sempati ile yaklaşıyorum. 4.5 milyonluk hard capi var  bir çok projeye nazaran cok düşük bir miktar ama ico işleri belli olmuyor.normal sartlar altında ilk haftada satılması gerekiyor 9 milyonluk coinin bakalım nasıl olacak.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
August 24, 2017, 01:14:34 PM

BTC, ETH, LTC ve Dash ile alım yapılıyor . Ama zincir waves üzerinde mi olacak . Waves niye kabul etmiyor yoksa ben mi göremedim.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 24, 2017, 01:26:45 PM

9 milyon coin cok güzel fiyatı 50 cent ilk 3 saatte 25 centten alınabilecek.
waves platformunu kullanıyorsun ama waves kabul etmiyorsun bunu anlamadım bi de yazmışlar '' WAVES'İ işimiz için en iyi çözüm olarak belirledik'' diye madem oyle neden waves kabul etmiyorsun?ustelik zincirde waves üzerinde olacak..belki ana konuda bu soruyu sormuşlardır bulabilirsem ve cevaplamışlarsa editlerim.

çeviri için teşekkürler.
Halmater
Hero Member

View Profile
August 25, 2017, 02:55:17 PM

ico tarihleri değişmiş şimdi twitterinda denk geldim.

7 eylülde başlayıp -7 ekimde son bulacak.

bunun dışında gelen ''neden waves yok?'' feryatlarına kulak kabartmış olacaklar ki waveside kabul edecekler ico da. ilk açıklamada wavesin olmayışı ile de açıklama yapmışlar ödeme işleme ortağı olarak coinpayments kullanılacakmış ico da. bunlarda wavesi desteklemedikleri için ilk ico tanıtımı yapıldığında icoda waves in olmadığını belitmişlerdi şimdi bu sorunun üstesinden gelinmiş.

yakından takip ediyorum gelişmeleri elimdeki waveslerin kucuk bir kismiyla icoya katılmayı düşünüyorum eger bonustan yararlanabilirsem.bonusa yetişemezsem ne yapacağıma daha karar veremedim.
efeaydin (OP)
Full Member

View Profile
August 25, 2017, 04:02:11 PM

ico tarihleri değişmiş şimdi twitterinda denk geldim.

7 eylülde başlayıp -7 ekimde son bulacak.

bunun dışında gelen ''neden waves yok?'' feryatlarına kulak kabartmış olacaklar ki waveside kabul edecekler ico da. ilk açıklamada wavesin olmayışı ile de açıklama yapmışlar ödeme işleme ortağı olarak coinpayments kullanılacakmış ico da. bunlarda wavesi desteklemedikleri için ilk ico tanıtımı yapıldığında icoda waves in olmadığını belitmişlerdi şimdi bu sorunun üstesinden gelinmiş.

yakından takip ediyorum gelişmeleri elimdeki waveslerin kucuk bir kismiyla icoya katılmayı düşünüyorum eger bonustan yararlanabilirsem.bonusa yetişemezsem ne yapacağıma daha karar veremedim.

Evet, sizin de söylediğiniz gibi ICO tarihleri 7 Eylül - 7 Ekim olarak değişti. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
August 25, 2017, 08:34:19 PM

9 milyon coin cok güzel fiyatı 50 cent ilk 3 saatte 25 centten alınabilecek.
waves platformunu kullanıyorsun ama waves kabul etmiyorsun bunu anlamadım bi de yazmışlar '' WAVES'İ işimiz için en iyi çözüm olarak belirledik'' diye madem oyle neden waves kabul etmiyorsun?ustelik zincirde waves üzerinde olacak..belki ana konuda bu soruyu sormuşlardır bulabilirsem ve cevaplamışlarsa editlerim.

çeviri için teşekkürler.

BTC, ETH, LTC, DASH ve WAVES de kabul edecekler.
Proje benim hoşuma gitti. Eğer ekip iyiyse güzel iş çıkartabilirler. Çünkü gerçekten online eğitim siteleri bu aralar inanılmaz revaçta. Güzel bir reklam ve iyi bir arayüz çok kolay bir şekilde başarı getirebilir.
Takip etmekte fayda var.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 25, 2017, 08:48:32 PM

fena projeye benzemiyor bana indorse u anımsattı biraz, zaten özgün projeye pek rastlanmıyor tüm projeler birbirnin benzeri oldu artık öeviri için teşekürler,sanırım ödül programıda var bi göz atalım bakalım
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
August 25, 2017, 10:31:21 PM

udemy gibi bir sistem oluşturup gerçekten kaliteli içerikler olursa iş görebilir. ama şu aklıma takıldı. udemy gibi sitemlerde sanırım bir garanti gibi iade seçeneği var. bunda iade seçeneği nasıl olacak acaba?

Halmater
Hero Member

View Profile
August 26, 2017, 09:00:26 AM

udemy gibi bir sistem oluşturup gerçekten kaliteli içerikler olursa iş görebilir. ama şu aklıma takıldı. udemy gibi sitemlerde sanırım bir garanti gibi iade seçeneği var. bunda iade seçeneği nasıl olacak acaba?

''talep üzerine %100 geri ödeme diye'' belirtmişler ama ayrıntıları yok.
belki çeviriyi yapan arkadaş daha detaylı bilgi verebilir.
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
August 26, 2017, 09:10:34 AM

Çok inceleyemedim ama bana da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi udemy i hatırlattı. Şimdilik global forumda silinip giden projelerden değil, yavaş yavaş ilgi çekiyor. Bilişim sektöründe eğitim projelerinin önü her zaman açık, yeter ki sağlam ekip olsun.
efeaydin (OP)
Full Member

View Profile
August 26, 2017, 11:58:42 AM

''talep üzerine %100 geri ödeme diye'' belirtmişler ama ayrıntıları yok.
belki çeviriyi yapan arkadaş daha detaylı bilgi verebilir.

Ödemeyi yaptığınız hesaptan cüzdan adresinizi ve paranızı geri alma sebebinizi belirterek geri ödeme alabilirsiniz.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
August 30, 2017, 08:17:27 AM

çeviri için teşekkürler.
sırf butun işlemler waves uzerindne gerçekleşecegi için ve icoda waves kabul edecegi için elimdeki waveslerin 100 tanesi ile icosuna girecegim.twitterinada katıldım.ilk 3 saatteki %50 bonusta cezbedici duruyor.waves uzerindne daha çok ICO görürüz umarım.
dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
August 30, 2017, 07:59:27 PM

güzel proje, pazar çok büyük.Takım akıllı olursa iyi sonuç elde ederler.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 31, 2017, 08:22:05 AM

Güzel proje . Ico fırsat ında 3 saatlik süreçte %50 ' lik indirimde avantajlı görünüyor .

Ekip gerçekleştirirse söylediklerini tutacak bir proje gibi duruyor . Katılacak arkadaşlara bol şans .
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 05, 2017, 06:17:52 PM

2 gün kaldı icoya böyle bir ilgisizlik böyle bir alakasızlık yok Cheesy Konuyu hortlatayım bari
efeaydin (OP)
Full Member

View Profile
September 07, 2017, 06:45:12 AM

ICO'ya 3 saatten az kaldı.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 07, 2017, 04:19:16 PM

bize pek birşey düşmeyecek bundan belli oldu. Rağbet sıfır sıfır sıfır Smiley
Halmater
Hero Member

View Profile
September 07, 2017, 04:36:49 PM

30 gün var daha ICO nun bitmesine şimdiye kadar %3 ünü satabilmişler.

hemde %50 bonus döneminde.wavesciiler destekler diyordum onlarda hic ilgi göstermemiş.ama dediğim gibi daha 1 aydan uzun bir sure var tamamlanmasına.herşey olabilir.
Halmater
Hero Member

View Profile
September 10, 2017, 09:03:51 AM

ben ümitliydim bu projeden ama waves üzerinde olunca güzel yatırım alamıyor icolar. ya da bana öyle geliyor. hala uzun bir sure var iconun bitmesine ama kendini gösterdi hardcap çok zor, koin miktarıda çok az olmasına rağmen.

waves üzerinden icoya çıkıp kolayca hardcap yapan bir proje henüz gerçekleşmedi sanırım.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 10, 2017, 03:24:21 PM

ben ümitliydim bu projeden ama waves üzerinde olunca güzel yatırım alamıyor icolar. ya da bana öyle geliyor. hala uzun bir sure var iconun bitmesine ama kendini gösterdi hardcap çok zor, koin miktarıda çok az olmasına rağmen.

waves üzerinden icoya çıkıp kolayca hardcap yapan bir proje henüz gerçekleşmedi sanırım.

aynn öyle altında yaptığı icolardan en düzgünü wagger bana göre diğerleri tırt oldu
ve çok sayıda kaliteli rakipleri olmaya başladı buda büyük sorun yaratıryor yakın zamanda düzgün bir şey çıkarmazlarsa bişey olmayacak gibi duruyor
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
September 10, 2017, 05:43:23 PM

Çok ilgi göreceğini düşünmüyordum bu projenin ki satılan miktara bakarsak düşündüğüm gibi olmuş. Çok fazla ico çıkıyor artık hepsinin pazardan pay kapması çok zor insanlar seçici davranıyor.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 16, 2017, 08:30:08 AM

Soft cap belirlediler 2m . 984,050 daha satılırsa softcap tamam olacak daha 21 gün var sanki olacak gibi bir his var içimde yavaş yavaş olacak sanki
Gatotare
Sr. Member

View Profile
September 16, 2017, 07:57:22 PM

Soft cap belirlediler 2m . 984,050 daha satılırsa softcap tamam olacak daha 21 gün var sanki olacak gibi bir his var içimde yavaş yavaş olacak sanki

4 gündür ne twitterinda ne de ANN konusunda bir paylaşımda bulunmuyorlar. şimdi sitesine girdim daha önce live chat bulunuyordu onuda kapatmışlar.çok çabuk ümit kestiler gibi.zaten aldıkları yatırımların hepsinide ilk gün almışlardı.soft cap yapmaları için 500.000 dolar toplamaları gerekiyor ama bu gidişle onu bile başaramıyacaklar sanırım.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
September 26, 2017, 01:44:05 PM

ha gayret 10 günde bi 250.000 daha toplayabildiler. iconun bitmesine 11 gün kaldı google reklamlarına kasmaya başlamışlar. büyük bir ihtimalle zorda olsa soft cap yapacak bu proje.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
September 29, 2017, 07:16:07 AM

bi daha waves platformunu kullanan herhangi bir icoya girersem...3 gündür 10.000 dolar topluyamadı adamlar.ilk gün ilgi olunca bende %50 bonustan yararlanmak için elimdeki waveslerin bi kısmını yollamıştım.büyük bir ihtimalle geri ödeyecekler soft cape ulaşamıyacak bu proje.benden başka zaten yatırım yapanda yok sanırım türkçe bölümde.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 10:32:53 AM

son 5 gün kaldı icosunun bitmesine ne yazikki umudumu yitirdim ben bu projede. 3 günde 10K toplayabildiler. soft cap için hala 200K toplanması gerekiyor ekip sessiz, yatırımlar çok düşük. umarım ico bitiminden hemen sonra yatırım yapanların koinlerini geri gönderirler. nedense blocklancer gibi 2. bir deneme yapacaklarını düşünüyorum. umarım buna yeltenmeden önce ilk önce yatırımcıların parasını geri öderler.

orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
October 02, 2017, 05:35:31 PM

Waves tabanlı icoların kaderi baştan belli bence artık. kendimde girmek istiyorum diğer insanlarında neden girmek istemediğini anlıyorum.bundaki en büyük sebep primalbaseteki hayal kırıklığı ve wavesin hala düzgün işleyen bi dexe sahip olmaması.yeniz zincirler yayılana karad kral ETH bi kaç sene içinde belki durum değişebilir ancak

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 06:58:34 AM

son 3 gün ve softcap için 160K gerekli daha önce umudum yok demiştim softcap yapmasıyla ilgili olarak ama insanız işte bakıyoruz ne yapıyorlar diye, küçük bi umut verseler şöyle 100K nın altına düşse diye giriyorum sitesine ama yok olmucak. şimdi beklede geri yollasınlar etherleri.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 05, 2017, 06:05:34 PM

son 3 gün ve softcap için 160K gerekli daha önce umudum yok demiştim softcap yapmasıyla ilgili olarak ama insanız işte bakıyoruz ne yapıyorlar diye, küçük bi umut verseler şöyle 100K nın altına düşse diye giriyorum sitesine ama yok olmucak. şimdi beklede geri yollasınlar etherleri.

2m den 160k ya geldi ya olacak gibime geliyor. kendilerimi alıyor ne yapıyor anlamadımya Cheesy
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 10:17:14 AM

2m den 160k ya geldi ya olacak gibime geliyor. kendilerimi alıyor ne yapıyor anlamadımya Cheesy

dananın kuyrugu yarın kopacak, 1 gün kaldı ve softcap için 80K ya ihtiyaç var büyük ihtimal kendileri filan alıp softcapi tamamlıyacaklar ama projeye olan bütün sempatim-güvenim kaybolmuş durumda.ana konusuna yazamıyorum buraya yazayım bari  idiots from eastern europe..
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 07, 2017, 07:15:59 AM

dananın kuyrugu yarın kopacak, 1 gün kaldı ve softcap için 80K ya ihtiyaç var büyük ihtimal kendileri filan alıp softcapi tamamlıyacaklar ama projeye olan bütün sempatim-güvenim kaybolmuş durumda.ana konusuna yazamıyorum buraya yazayım bari  idiots from eastern europe..

Şuan 107k ihtiyaç var ve 12 saatten biraz fazla zaman kaldı. 80k nasıl oldu orayı anlamadım ama son bir 50k dolar ateşlerseler olacak bu iş. 1.95m topladılar yine ite kaka ki indirimli alanları hesap etmezsen toplu alımlarda yüzde elli indirim yapıyorlar.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 07, 2017, 07:33:33 AM

Bu coin hakkında en büyük sorunlardan biri waves asseti olması tutulmuyorsa kullanmayacaksın arkadaş bu kadar basit, ethereum olsaydı emin olun çok daha fazla insan bu projeye giriş yapardı neyse yine de topladıkları para çok kötü değil.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 07, 2017, 05:37:34 PM

3 saat kaldı 35.000 dolar civarı bir rakam kaldı.ulan ne stresli bir ico dönemidir bu.lost serisini izlerken ya da dünkü milli maçta bile boyle bir stres yaşamadım.sanki iddaa kuponu yapmışımda son maça kalmış mackolikten takip ediyormuşum gibi bi stres yaşıyorum.
eger bu 3 saatte yatırım almazlarsa büyük ihtimal kendileri yatırım yapıp soft capi tamamlıyacaktır diye düşünmek istiyorum ama ekip iconun ilk haftasından beri o kadar amatörce davrandı ki hiç umudum yok. ana konusunda eşşegin gtüne soktular bu tavırları yüzünden hala bir açıklama yok.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 07, 2017, 07:07:31 PM

3 saat kaldı 35.000 dolar civarı bir rakam kaldı.ulan ne stresli bir ico dönemidir bu.lost serisini izlerken ya da dünkü milli maçta bile boyle bir stres yaşamadım.sanki iddaa kuponu yapmışımda son maça kalmış mackolikten takip ediyormuşum gibi bi stres yaşıyorum.
eger bu 3 saatte yatırım almazlarsa büyük ihtimal kendileri yatırım yapıp soft capi tamamlıyacaktır diye düşünmek istiyorum ama ekip iconun ilk haftasından beri o kadar amatörce davrandı ki hiç umudum yok. ana konusunda eşşegin gtüne soktular bu tavırları yüzünden hala bir açıklama yok.

75,855 koin kaldı ha gayret Cheesy 2 saatten az bir zaman kaldı...

edit : Derken 55,592 e düştü yürü be koçumm Cheesy
overlord_44
Member
**

Activity: 207
Merit: 10

...Our goal is being human in the world...

View Profile
October 07, 2017, 08:27:13 PM

Olmaz bu iş, yarım saat kaldı ve 55,92 de takıldı. üstad soner'in de dediği gibi kendileri tamamlasın artık ne diyelim.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 07, 2017, 09:13:41 PM

Dün gece rüyama girdi bunun logosu bende az önce şuursuz bir şekilde 150 waves gömdüm buraya. Bakalım bu bir işaret mi?
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
October 08, 2017, 09:36:39 AM

Yatırım yapanların paralarını geri gönderecekler bountye katılanlarada babayı verecekler galiba ben dahil . Doğru düzgün bir açıklamada yok daha ne ruslara nede waves üzerindeki herhangi bir şeye itibar etmem.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 08, 2017, 10:34:15 AM

Bu kadar düşükte kalması normaldi zaten adamlar kendi konularıyla bile ilgilenmiyorlar. Sadece google reklamı vererek olacak iş değildi zaten. Öyle olsa herkes basar parayı reklam alırdı.

Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 04:39:10 AM

tam dedigim gibi oldu %5i ceplerinden çıkarıp koyacak kadar paraları bile yok bu adamların. %95i tamamlamışsın ya neyse bişey yazmak istemiyorum fıtık ettiler yatırımcılarını. umarım en kısa zamanda geri ödemeyi yaparlar.
ozgr
Legendary
*

View Profile
October 15, 2017, 03:33:46 PM

https://twitter.com/beone_co/status/918423406390980608

Adamlar geri ödeme için bi twit attı daha ortada yoklar gitti bizim 150 waves  Grin
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
October 16, 2017, 07:55:12 PM

Bence bu proje Türkiye şartlarında tutar. Çünkü burada atanamama krizi denilen bir şey var. Her kpss sonrası atanamayan öğretmen adayları dershanelerde veya özel kurslarda cüzi miktarlarda çalışmak zorunda kalıyorlar. Fakat bu program onlara çok yardımcı olacaktır. Ve sadece onlar içinde değil eğer kapsamını genişletebilirlerse (ilkokul düzeyinden tutun üniversite düzeyine kadar) öğreciler ihtiyacı olmayan ve zaten bildiği konulara para vermek yerine spesifik olarak ders seçimi yapabilecekler. Bu projeden yana umudum var, takipteyim.

Takipte misiniz?
Adamlar para toplayamadı, proje iptal oldu. Hadi icoyu filan geçtim, son yazılan birkaç mesaja baksanız, yatırım yapanlar paralarını nasıl geri alacaklarını düşünüyor.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 16, 2017, 08:03:29 PM

arkadaş post kasayım derken saçmalamış galiba en azından bi araştırma yapsa iyiymiş Smiley projenin baştan eksi başlamsının sebebi waves oldu bence yoksa fikir fena değil.ETH zincirinde denense belki başarıya ulaşabilirdi. yatırım yapanlara geri ödeme yaparlar umarım

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 16, 2017, 08:17:01 PM

12sinde geri ödemeler yapılmaya başlandı hatta %40ını geri ödedik demişlerdi twitterlarında. bu şanslı %40ın içinde degilim 4 gün geçti hala bir haber yok.
ozgr
Legendary
*

View Profile
October 16, 2017, 11:01:15 PM

12sinde geri ödemeler yapılmaya başlandı hatta %40ını geri ödedik demişlerdi twitterlarında. bu şanslı %40ın içinde degilim 4 gün geçti hala bir haber yok.

Fena kaptırdık adamlar kaçtı bence tiplerinde hayır yok bi team kısmına baksana : ))
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 18, 2017, 06:42:41 PM

sonunda geri ödeme yapıldı. eger icosuna giripte geri ödeme alamayan varsa sürekli mail atın cevap vermiyorlar ama  ne biliym ben geri ödememi bu şekilde aldıgıma inanıyorum.bu takım üyelerini umarım bir daha hiç bir projede görmeyiz, hepsinin ismini kaydettim herhangi bir projede görürsem acımam yaptıkları bu amatörlükleri vurdum duymazlıklarını hatırlatırım.

resmen çok ucuz atlattık.imzasını taşıyanlarada bol sabır 1 küsür ay taşımışlardır yok yere...
ozgr
Legendary
*

View Profile
October 26, 2017, 07:39:08 PM

Adamlar mail adresi vermemiş nasıl iletişim kurdunuz?
2 gün daha bekleyeceğim göndermezlerse scam diye konu acacağım hepsinin ismi cismi belli.

Şöyle bounty için konuyu açıp iki kelime yazmayan insanlara ayar oluyorum madem konuyu açtın ilgileneceksin!
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: