Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:25:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: 🔥[ANN][ICO][28.08] BeOne - Blockchain eğitimde devrim yaratıyor!  (Read 1991 times)
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 10, 2017, 04:39:10 AM

3 saat kaldı 35.000 dolar civarı bir rakam kaldı.ulan ne stresli bir ico dönemidir bu.lost serisini izlerken ya da dünkü milli maçta bile boyle bir stres yaşamadım.sanki iddaa kuponu yapmışımda son maça kalmış mackolikten takip ediyormuşum gibi bi stres yaşıyorum.
eger bu 3 saatte yatırım almazlarsa büyük ihtimal kendileri yatırım yapıp soft capi tamamlıyacaktır diye düşünmek istiyorum ama ekip iconun ilk haftasından beri o kadar amatörce davrandı ki hiç umudum yok. ana konusunda eşşegin gtüne soktular bu tavırları yüzünden hala bir açıklama yok.

tam dedigim gibi oldu %5i ceplerinden çıkarıp koyacak kadar paraları bile yok bu adamların. %95i tamamlamışsın ya neyse bişey yazmak istemiyorum fıtık ettiler yatırımcılarını. umarım en kısa zamanda geri ödemeyi yaparlar.
1714627558
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714627558
Reply with quote  #2

1714627558
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 15, 2017, 03:33:46 PM

https://twitter.com/beone_co/status/918423406390980608

Adamlar geri ödeme için bi twit attı daha ortada yoklar gitti bizim 150 waves  Grin
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
October 16, 2017, 07:55:12 PM

Bence bu proje Türkiye şartlarında tutar. Çünkü burada atanamama krizi denilen bir şey var. Her kpss sonrası atanamayan öğretmen adayları dershanelerde veya özel kurslarda cüzi miktarlarda çalışmak zorunda kalıyorlar. Fakat bu program onlara çok yardımcı olacaktır. Ve sadece onlar içinde değil eğer kapsamını genişletebilirlerse (ilkokul düzeyinden tutun üniversite düzeyine kadar) öğreciler ihtiyacı olmayan ve zaten bildiği konulara para vermek yerine spesifik olarak ders seçimi yapabilecekler. Bu projeden yana umudum var, takipteyim.

Takipte misiniz?
Adamlar para toplayamadı, proje iptal oldu. Hadi icoyu filan geçtim, son yazılan birkaç mesaja baksanız, yatırım yapanlar paralarını nasıl geri alacaklarını düşünüyor.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 16, 2017, 08:03:29 PM

arkadaş post kasayım derken saçmalamış galiba en azından bi araştırma yapsa iyiymiş Smiley projenin baştan eksi başlamsının sebebi waves oldu bence yoksa fikir fena değil.ETH zincirinde denense belki başarıya ulaşabilirdi. yatırım yapanlara geri ödeme yaparlar umarım

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 16, 2017, 08:17:01 PM

12sinde geri ödemeler yapılmaya başlandı hatta %40ını geri ödedik demişlerdi twitterlarında. bu şanslı %40ın içinde degilim 4 gün geçti hala bir haber yok.
ozgr
Legendary
*

View Profile
October 16, 2017, 11:01:15 PM

12sinde geri ödemeler yapılmaya başlandı hatta %40ını geri ödedik demişlerdi twitterlarında. bu şanslı %40ın içinde degilim 4 gün geçti hala bir haber yok.

Fena kaptırdık adamlar kaçtı bence tiplerinde hayır yok bi team kısmına baksana : ))
Gatotare
Sr. Member

View Profile
October 18, 2017, 06:42:41 PM

sonunda geri ödeme yapıldı. eger icosuna giripte geri ödeme alamayan varsa sürekli mail atın cevap vermiyorlar ama  ne biliym ben geri ödememi bu şekilde aldıgıma inanıyorum.bu takım üyelerini umarım bir daha hiç bir projede görmeyiz, hepsinin ismini kaydettim herhangi bir projede görürsem acımam yaptıkları bu amatörlükleri vurdum duymazlıklarını hatırlatırım.

resmen çok ucuz atlattık.imzasını taşıyanlarada bol sabır 1 küsür ay taşımışlardır yok yere...
ozgr
Legendary
*

View Profile
October 26, 2017, 07:39:08 PM

Adamlar mail adresi vermemiş nasıl iletişim kurdunuz?
2 gün daha bekleyeceğim göndermezlerse scam diye konu acacağım hepsinin ismi cismi belli.

Şöyle bounty için konuyu açıp iki kelime yazmayan insanlara ayar oluyorum madem konuyu açtın ilgileneceksin!
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: